Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Board niezalezny?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2, 3
QUOTE(lhs)
Nie dla tych, których kobiety sikają na odległość...
yyy nie bardzo rozumiem biggrin.gif wyjasni mi na priv :-)

BTW. fainy podpis [ buttonik z jabberem ] mozna sobie pozyczyc ? biggrin.gif
psota
QUOTE(arct!c)
QUOTE(lhs)
Nie dla tych, których kobiety sikają na odległość...
yyy nie bardzo rozumiem biggrin.gif wyjasni mi na priv :-)
lhs chodzi o poprzednią strone tematu i o moje dzieło 8) , ponieważ nie wierzy, że kobiety mogą sikać na odległość :roll:
Olórin
Zamówienie: przycisk do rysowania planszy do kółka i krzyzyka :]
do tej pory radzilem sobie recznie, ale z pewnoscia przyda sie taki cosik...
StRuGi
QUOTE(Olórin)
Zamówienie: przycisk do rysowania planszy do kółka i krzyzyka :]

No co za leń laugh.gif przecież to tylko 4 kreski wink.gif
lucas_mcs
tu chyba chodzi bardziej o taki guzik z mozliwoscia wyboru kolumn i wierszy w planszy :wink:
arkadyjczyk
To może od razu grę w statki, pewnie dałoby się też jakieś warcaby zorganizować, na zasadze rysuj-wymaż biggrin.gif
psota
Albo kółko i krzyżyk działające bez k.bot`a tongue.gif
piotr.ek
Co, tez wam sie marzy zaimplementowanie jakiegos jezyka skryptow w tej wtyczce, co by w proste gierki typu statki, szubienica, kolko i krzyzyk, warcaby itp. dalo sie grac? Hehe... tez bym chcial biggrin.gif
psota
Jeszcze węża smile.gif Stawia się kropki i kto najedzie na więcej biggrin.gif
Bora
to ja mam jeszcze jedną propozycje.
czy byłąby możliwość żeby np coś stworzyć w kboard'zie i potem to wysłać przez GGImages??
czyli np zapisuje koledzie wzór matematyczny albo rysuje shemat , nawet jeśli koega nie ma konnekta to dostaje obrazek tylko w tym przypadku przez GGimages
Nie wiem czy to było już wcześniej poruszane , jezli tak to i tak warto przypomnieć tongue.gif
MiLKA
odpowiedz na to jak i na wiekszosc innych pytan odnosnie zmian w KBoard wygladac moze podobnie: w przyszlosci może sie pojawi tongue.gif
Olórin
KBoard blokuje odbieranie próźb o autoryzacje w jabberze - miga ikonka, ale klikanie nie skutkuje. Trzeba dać ręczenie autoryzacje i wywalić wiadomosć z histori... :/
hao
Też do wczoraj odkryłem smile.gif Co ciekawe, kBoard blokuje dokładnie tak samo, jak robił to niegdyś kBot... Mam nadzieję, że nie blokuje również informacji o aktualizacji smile.gif
case
QUOTE(Olórin)
KBoard blokuje odbieranie próźb o autoryzacje w jabberze - miga ikonka, ale klikanie nie skutkuje. Trzeba dać ręczenie autoryzacje i wywalić wiadomosć z histori... :/

ktos juz o tym wpominal .. hmm.. niestety do poprawki kBoard idzie w odstawke .. :roll:
Olórin
Poprawka już jest zrobiona, teraz należy tylko czekać na ikonki od torna smile.gif
lhs
QUOTE(Olórin)
KBoard blokuje odbieranie próźb o autoryzacje w jabberze - miga ikonka, ale klikanie nie skutkuje. Trzeba dać ręczenie autoryzacje i wywalić wiadomosć z histori... :/

QUOTE(hao)
Też do wczoraj odkryłem

Niezły refleks macie... Gdyby to jakiś początkujący napisał - to zaraz ktoś by się po nim przejechał...

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...er=asc&start=72
nix
na centralce beta dostepna nowa wersja
co nowego:
- nie gryzie sie z kJabber
- jesli kontakt nie ma pola CNT_DISPLAY to wyswietla nicka, imie albo uid
- nowe ikonki od Torna
lhs
A gumka?? Pliiiiiiiiz.........
nix
QUOTE(lhs)
A gumka?? Pliiiiiiiiz.........
bedzie w wakacje... (ikonka juz jest)
piotr.ek
QUOTE(nix)
QUOTE(lhs)
A gumka?? Pliiiiiiiiz.........
bedzie w wakacje... (ikonka juz jest)

No to jeszcze mozliwosc wstawienia tekstu w dowolnym miejscu, bo tego czasem brakuje smile.gif
lhs
nix - wykrywanie ukrytych (na Jabberze) wciąż działa...
djkwaku
a ja mam takie pytanko czy te rysowanie działa tylko między konnektami czy działa między konnekt gg bo kurde zassałem se wsio z K.ubdate ale jak chce do kogoś dać rysowanie to nie idzie :cry: tak samo gra GO nic nie wyskakuje :cry: o co loto ???
Sahasrara
No tylko między Konnektami niestety. Chyba że by była jakaś wtyczka dla pgg która by współpracowała z k.boardem, ale ja o niczym takim niew iem.
dulek000
QUOTE(Sahasrara)
No tylko między Konnektami niestety. Chyba że by była jakaś wtyczka dla pgg która by współpracowała z k.boardem, ale ja o niczym takim niew iem.


Bo czegoś takiego nie ma.
Sija
QUOTE(Sahasrara)
No tylko między Konnektami niestety. Chyba że by była jakaś wtyczka dla pgg która by współpracowała z k.boardem, ale ja o niczym takim niew iem.


GO jest rowniez w postaci wtyki do PowerGG.
djkwaku
dobra dzięki chłopaki
psota
QUOTE(Sahasrara)
[...]Chyba że by była jakaś wtyczka dla pgg która by współpracowała z k.boardem, ale ja o niczym takim niew iem.

Projek PGG upadł z powodu włamania do mieszkania i skradzenia komputera na którym znajdowały się źródła do PGG
lipa
QUOTE(psota)
QUOTE(Sahasrara)
[...]Chyba że by była jakaś wtyczka dla pgg która by współpracowała z k.boardem, ale ja o niczym takim niew iem.

Projek PGG upadł z powodu włamania do mieszkania i skradzenia komputera na którym znajdowały się źródła do PGG

co nie oznacza, że korzystanie z wydanych wersji PGG jest niemożliwe... tongue.gif
zenq
QUOTE(lipa)
QUOTE(psota)
QUOTE(Sahasrara)
[...]Chyba że by była jakaś wtyczka dla pgg która by współpracowała z k.boardem, ale ja o niczym takim niew iem.

Projek PGG upadł z powodu włamania do mieszkania i skradzenia komputera na którym znajdowały się źródła do PGG

co nie oznacza, że korzystanie z wydanych wersji PGG jest niemożliwe... tongue.gif

i tak samo nie oznacza braku mozliwosci pisania nowych wtyczek smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.