Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Board niezalezny?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2, 3
nix
K.Board kiedys sie pojawil... nie do konca funkcjonalny wink.gif i wylacznie jako modul K.Bota.... moze chcecie abym wznowil prace nad K.Board jako niezalezna wtyczka? ktora nie wymaga K.Bota?

ps
dla tych ktorzy nie wiedza o co chodzi - jest to wspolna tablica do rysowania przez 2 osoby smile.gif
bakerss
Ja bym chętnie to zobaczył bo przyznam sie że nie testowałem jak to wygląda smile.gif oczywiście k.Bot by mnie bardziej zaspokojił ale to już chyba robi sie powoli zamknięty temat sad.gif zobaczymy co to ten k.Board smile.gif
torn
jasne, że tak :)
UNK
11 na tak 0 na nie wink.gif chyba wszystko jasne tongue.gif
blindman
im wiecej tym lepiej wink.gif
pozdro
Aule
22 na tak, a 0 na nie tongue.gif To chyba przesądza sprawe. Osobiście nie używałem k.Board'a bo nikt z moich znajomych nie miał k, a zresztą za tych czasów co miałem go wgranego to jeszcze keszczem byłem i nie wimedziałem jak sie nim obsługiwać :wink: No ale tera to chętnie spróbuje
case
no to juz 22 do 1 :twisted:

ja bym wolal wzmozenia prac nad innymi wtyczkami... moj glos nic tu nie zdziala, ale to moje zdanie :wink:
Sahasrara
Jak czujesz natchnienie to wal śmiało - będzie można się pochwalić że K. ma taki bajer, kto wie, może nawet komuś się przyda. wink.gif Nie, poważnie, to dobry pomysł.
niki
super sprawa do wyjasniania na odleglosc czegos zawilego smile.gif
nix
no ladnie 40 do 2 biggrin.gif zdaje sie ze nie mam wyboru smile.gif ok wezme sie za to smile.gif

a tak poza tematem to wlasnie poprawilem problemy kIEv... juz nie wiesza przy wiadomosciach kJabbera biggrin.gif
Davka
nix: A trzeba samemu zassać z kataloga czy w update bedzie ?
nix
QUOTE(Davka)
nix: A trzeba samemu zassać z kataloga czy w update bedzie ?

teraz testy wewnetrzne...
bedzie na kUpdate smile.gif
Davka
Fajno biggrin.gif

Bo juz dawno nic nie było w update a ja to sprawdzam codziennie jak debil :-)
hao
QUOTE
Bo juz dawno nic nie było w update a ja to sprawdzam codziennie jak debil


Po co? kUpdate robi to sam za ciebie...
Davka
Bo mam taką manie biggrin.gif

PS. PayU pobiera jakąś prowizje ?
hao
tak... procent czy dwa
drivex
no i jak tam prace trwaja ??? w ogole zaczete cos ? bo przyciszylo sie ostatnio tutaj smile.gif
foxtwo
Kuba pisal, ze na razie nic nie bedzie robil... chyba? 8)
kox
Szkoda czasu na tą wtyczkę. Miło byłoby zobaczyć pożyteczniejsze rzeczy :wink:
shw
to co dla ciebie jest nieuzyteczne, moze byc i prawdopodobnie jest uzyteczne dla kogos innego i odwrotnie, wiec prosze - bez takich wypowiedzi..
Flind
QUOTE(shw)
to co dla ciebie jest nieuzyteczne, moze byc i prawdopodobnie jest uzyteczne dla kogos innego i odwrotnie, wiec prosze - bez takich wypowiedzi..


z tego co mi wiadomo to jest ankieta i kazdy wyraza tu swoja opinnie na temat tego czy warto poswiecac czas na ta wtyczke.
ja tez głosowałem na NIE, bo według mnie naprawde jest wiele ciekawszych kieronkow dzialania.
ale kazdy ma swoje zdanie i demokratycznie wiekszosc powiedziala TAK:)
case
QUOTE(Flind)
z tego co mi wiadomo to jest ankieta i kazdy wyraza tu swoja opinnie na temat tego czy warto poswiecac czas na ta wtyczke.
ja tez głosowałem na NIE, bo według mnie naprawde jest wiele ciekawszych kieronkow dzialania.
ale kazdy ma swoje zdanie i demokratycznie wiekszosc powiedziala TAK:)

dokladnie ...a szkoda :wink:
shw
o boshe - jak ja was nie rozumiem..
przychodzi czlowiek i mowi wam - napisze komunikator internetowy - co wy na to?
a wy - eeeee - komunikator? a po co? sa inne, ciekawsze kierunki rozwoju - wez napisz lepszy system operacyjny...
kox
shw:
Pytanie było czy chcemy, czy nie. Jeśli mają się tu pojawiać tylko posty z treścią "Tak, chcemy" to taki topic będzie jest bez sensu.
PS: W każdym poście wyrażam tylko własną opinię i nikomu nie narzucam swojego zdania.
Aule
kox:
To była opinia shw, więc mógł j anapisać, bo jak sam napisałeś każdy może swoją opinię wyrazić
kox
QUOTE(pz16)
kox:
To była opinia shw, więc mógł j anapisać, bo jak sam napisałeś każdy może swoją opinię wyrazić

To nie była opinia na temat, tylko pretensje do mnie, że śmiałem się sprzeciwić.. ale nie ciągnijmy dalej tej kłótni.

Żeby nie było, że sprzeciwiam się komuś na złość.. Uważam, że poświęcanie czasu na wtyczkę, którą część osób uruchomi parę razy, a większość raz lub wcale i po tygodniu nikt jej nie będzie używał, jest stratą czasu. Zrobienie z tej wtyczki osobnego programu przysporzy mu jeszcze mniej użytkowników.
Nix zrobi i tak jak zechce, ale przydałoby się żeby zrobił coś pożyteczniejszego. Amen.
Sija
QUOTE(kox)
[...] Zrobienie z tej wtyczki osobnego programu przysporzy mu jeszcze mniej użytkowników [...]


a kto mowi o osobnym programie!?
Aule
Toż nikt nie karze mu jej od razu robić, ale taki bajer miły by był, jak skończy robic te porzyteczniejsze rzeczy. Spytał nas o opinię, czy ją chcemy.
kox
QUOTE(Sija)
a kto mowi o osobnym programie!?
Faktycznie coś mi się popierd.. nie było mowy o osobnym programie. Nie zmienia to oczywiście tego co pisałem powyżej.
drivex
QUOTE(kox)
QUOTE(Sija)
a kto mowi o osobnym programie!?
Faktycznie coś mi się popierd.. nie było mowy o osobnym programie. Nie zmienia to oczywiście tego co pisałem powyżej.

ludzie przestancie :/ bez sensu klotnia w ogole :||||||||| Nix narazie robic mejliKa i niech go skonczy potem niech sie zabierze za DTB a na koncu np za to jak mu sie chciec bedzie oczywiscie :/
MiLKA
troche odswiezyc topica mozna, bo warto wink.gif

http://wiadomosc.info/?s=&mod=arts&rid=1322&code=rid

nie jestem upierdliwy, nie jestem upierdliwy, wszyscy powtarzajmy razem ;p
case
no, Tlen ladnie idzie do przodu... ale nie trudno sie dziwic - tylu userow, to i wiecej programistow :roll:
foxtwo
przed chwila bylem na wiadomosc.info i od razu wiedzialem, ze ten temat bedzie odswiezony... biggrin.gif
moze to bedzie jakas motywacja ? 8) :wink:
nix
motywacja motywacją a i tak czasu brak...
piotr.ek
A mialo byc tak pieknie, mial sie K szczycic mozliwoscia rysowania, jak czyms unikatowym w swojej kategorii... a tu prosze, konkurencja nie spi tongue.gif
arkadyjczyk
Konkurencja nie śpi tylko zwala, a programistów u nich więcej niż u nas. Skoro Tlen już ma Boarda to może od nich coś podpatrzyć i zrobić, żeby były kompatybilne jak Klan, bo to (chyba) programik niezależny od sieci.
Aule
Szczerze to kBoard był pierwszy , niż ich ten board. Teoretycznie to oni do nas sie powinni przystosować.
case
QUOTE(pz16)
Szczerze to kBoard był pierwszy , niż ich ten board. Teoretycznie to oni do nas sie powinni przystosować.

hah, z tym, ze "nasz" byl [prawie] nieuzyteczny, bo taki "bajer" jak komunikacja miedzy uzytkownikami, nie byl zaimplementowany zanim projekt umarl :wink: laugh.gif
Aule
Hehe. Ale pomysł był pierwszy :wink:
nix
znalazla sie chwilka i za namowami MiLKI zrobilem K.Board... jeszcze kilka dni testow i bedzie dostepny smile.gif

ps. dziekujcie MiLCE :twisted:
.nomis
Norrrmalnie... Milka... Jesteś BOSKI tongue.gif
case
QUOTE(.nomis)
Norrrmalnie... Milka... Jesteś BOSKI tongue.gif

pedaly kurna... feee, feee .. :? :wink:
MiLKA
QUOTE(case)
QUOTE(.nomis)
Norrrmalnie... Milka... Jesteś BOSKI tongue.gif

pedaly kurna... feee, feee .. :? :wink:

jaka czesci do rowera???? ;p ;p

moge powiedziec ze fajnie dziala smile.gif)))))))) dla lepszego efekta tablet by sie przydal smile.gif
.nomis
Sam jesteś pedały biggrin.gif To tylko przyjaźń tongue.gif . Nie mogę się już doczekać kBoardu...
arkadyjczyk
A pójdzie z tym tlenowym, czy to dwie różne bajki :?:
MiLKA
QUOTE(arkadyjczyk)
A pójdzie z tym tlenowym, czy to dwie różne bajki  :?:

dwie (prawie) calkowicie rozne bajki. KBoard jest ponad podzialami, dziala na kazdej sieci wykorzystujac zwykle wiadomosci. Tlenowy board wysyla specjalne pakiety (jak kto woli - swoje wlasne wiadomosci)
bakerss
Szkoda że tylko tak mało osób ma konnekta z mojich znajomych ;/
Aule
To będzie dobra okazja, żeby się przesiedli.
arkadyjczyk
Jak źródła będą dostępne to może ci od Tlena coś podejrzą, jak to jest ponad podziałami.
MiLKA
QUOTE(arkadyjczyk)
Jak źródła będą dostępne to może ci od Tlena coś podejrzą, jak to jest ponad podziałami.

Nie sadze by zrodla byly dostepne. Zreszta, czy wszystko ze wszystkim musi byc kompatybilne? Jesli K.Board by musial byc to po pierwsze by musial miec wiaksza palete narzedzi, zas z drugiej strony, tlenowy board by musial miec calkiem nowe rysowane "freehand" bo teraz co maja to jest do dupy! Wtyczka sa i jeszcze dluga beda niekompatybilne ze soba.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.