Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: mejliK
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3
Przemekc1
Bez problemu działa. Daj screena to powiem Ci co musisz zmienić.
Stachu
Mam ustawione standardowo tak jak sugeruje gmail.
Zaznaczone SSL port 995 (przy wyłączonym SSL port 110) w obu przypadkach nie działa.

Login wpisuje cały to znaczy razem z końcówką "@gmail.com" zresztą jak wpisze sam login też nie działa.

Adres serwera też poprawnie: pop.gmail.com

Załączniki

Olórin
A włączyłeś w ustawieniach gmaila że chcesz używać pop'a ? Bo u mnie działa z takimi samymi ustawieniami jak mówisz...
Stachu
QUOTE(Olórin)
A włączyłeś w ustawieniach gmaila że chcesz używać pop'a ?


Uups :oops: a to trzeba ustawić coś na koncie. Nie wiedziałem :oops: .

Spoko to było to, teraz wszystko działa. Pokazuje informacje o nowych mailach.

Dzięki Olórin za pomoc smile.gif .
Pozdrawiam wszystkich Konnektowiczów.
zimaq
Za tu u mnie co jakis czas pokazuje, że mam jedną nową wiadomosc na Gmailu, mimo iż ją juz dawno pobrałem thunderbvirdem na dysk i przeczytałem.

Hmmm... tongue.gif
NelQ
A u mnie wogóle nie działa, wyskakuje ten sam błąd co u Stacha
NelQ
Wszystko na koncie mam poprawnie skonfigurowane, bo obsługoje konto przez TheBat!-a.
misia
u mnie z mejlikiem jest taka sprawa ze nie wiem czemu nie moze polaczyc sie z serwerem :/ caly czas wyskakuje ten sam komunikat (sprawdzalam te i inne swoje konta i wszedzie to samo) wczesniej dzial ok, nie bylo problemow, a teraz od 2 dni sie krzaczy,

p. serwery dziala poprawnie
wacki4
da sie w jakiś sposób ustawić coś takiego że po kliknięciu na zawiadomienie włącza mi sie program pocztowy :?: smile.gif jesli nie to kiedy spodziewać się nowej wersji :?: biggrin.gif
Klosiak
Hm...wtyczka funkcjonalna ale znalazlem jedne blad w dzialaniu ktory mysle wymaga poprawy.Mianowicie ja nie sciagam poczty z serwera pocztowego wiec wiadomosci sobie leza u mnie na skrzynce.Problem zaczyna sie jak na skrzynce uzbiera sie duzo MB bo wtedy wtczyka w odroznieniu od emontify pobiera wszystkie MB z serwera.Nie wiem czemu tak jest ale jak ma zamiar pobierac co chwile tyle dancyh to troche kiszka.Czy nie daloby sie tak zrobic zeby wtyczka pobierala tylko naglowki nowych wiadomosci?
Spass
a nie lepiej po prostu korzystać z emNotifiera zamiast mejliKa?
Klosiak
QUOTE(Spass @ 27.04.2005 - 21:06)
a nie lepiej po prostu korzystać z emNotifiera zamiast mejliKa?
*



pewnie ze lepiej smile.gif Korzystam z emNotify smile.gif
Spass
Klosiak, więc w czym problem?

[OT]
mejliK to lekko przerobiona wtyczka emNotifier, kAllStatus to okrojona wersja kZmieniacza. Czy nie lepiej, zamiast tworzyć kilka wersji wtyczki służącej do tego samego, połączyć funkcje tych wtyczek w jedną? Jak tak dalej będzie to każda wtyczka będzia miała kilka wersji nieznacznie różniących się od siebie. A to wprowadziłoby niepotrzebny zamęt. To taki mały apel do wtyczkopisarzy... szczególnie do nix'a.

Wcale się nie czepiam... tak tylko proponuje...
[/OT]
bakerss
QUOTE
mejliK to lekko przerobiona wtyczka emNotifier,

one mają tyle wspolnego ze sobą że obie sprawdzają poczte sleep.gif
QUOTE
AllStatus to okrojona wersja kZmieniacza

I właśnie o to chodzi że może niektórym nie pasuje wariant wirtualnej sieci tworzony przez kzmieniacz, to sobie instaluje kallstatus sleep.gif
kaczoreklom
witajcie
Mam pytanie czy majliK jest ogolnie dostepna wtyczka? Bo nie znalazlem miejsca skad moglbym ja pobrac.
Spass
QUOTE(bakerss @ 28.04.2005 - 11:59)
I właśnie o to chodzi że może niektórym nie pasuje wariant wirtualnej sieci tworzony przez kzmieniacz, to sobie instaluje kallstatus

I właśnie o to chodzi żeby we wtyczce kZmieniacz zrobić opcje, czy ma ona tworzyć wirtualną sieć czy nie. I tym którym nie pasuje wirtualna sieć, sobie tą opcje wyłączą...

A jeśli chodzi o mejlika i emnotifiera - to po co dwie wtyczki służące do tego samego? Wystarczyłoby np. do emnotifiera dodać powiadomienia dźwiękiem i wtedy mejlik mógłby przestać istnieć...

bakerss, teraz mnie rozumiesz, czy jeszcze nie bardzo?

edit:
kaczoreklom, to magiczne miejsce to "Aktualizacje", podstawowa centralka bodajże
kaczoreklom
klikam aktuallizacje, nawet klikam ''wiecej opcji'' i nie mam. Tam sprawdzilem zanim napisalem post. Pewnie robie cos zle ( czy jakas zyczliwa osoba moglaby mi wyslac ta dll'ke na mail? kaczoreklom@o2.pl ? z gory dziekuje za pomoc lub nakierowanie gdzie popelniam blad przy szukaniu

Update:
Bardzo dziekuje Wam za pomoc i wyslanie mi tej wtyczki na maila. Pojawia mi sie jednak komunikat o braku wtyczki libmail.dll strone przeszukalem w jej poszukiwaniu, nawet goglarke pytalem, niestety bez rezultatu. Czy jest gdzies jakas zentralka lub miejsce skad mogbym pobrac ta biblioteke?
adams_bart
mam ten sam problem co kaczoreklom! co z tym zrobic?

//nie cytuj calego posta przed sobą
d3mo!
Dlaczego jak na poczcie mam zrobiony katalog (gdy obsluguje konto przez www) np. archiwum i wrzucam tam przeczytane majle to wtyczka rozpoznaje je jak by byly to wiadomosci nieprzeczytane? Da sie to jakos wyeliminowac?
arct!c
hmm nie mam takich problemów na interia.pl - ważne e-maile wrzucam do folderu 'kopie robocze' i wszystko gra. smile.gif
yeltzyn
gdzie i w jakiej formie [pliku] przechowywana jest informacja o liczbie wiadomosci na serwerze.

*Dla przykladu podam, ze na gmailu mam 30 przeczytanych wiadomosci a ta wtyczka widzi tylko te, które zidentyfikuje jako nieprzeczytane "nowsze" niz "data instalacji wtyczki"
lukaszgl
Witam

Czy jest to normalne iż mimo ze nie mam nowych wiadomości w skrzynce, co jakiś czas dostaje powiadomienie o nowych wiadomościach ?

Dodam że przeważnie komunikat jest ok, "Brak nowych wiadomości". Jednak raz na czas pokazuje że jest jakaś nowa wiadomość i co ciekawe nie jest to ta, którą otrzymałem jako ostatnią tylko jakaś ze srodka listy.
zhvir
w mejliku jest to chyba normalne, jak go używałem to często takie kwiatki wychodziły, dlatego przesiadłem się na emNotifiera biggrin.gif i jestem zadowolony
lukaszgl
Wyglada na to że będe musiał potestować emNotifiera, mam konnekta króciutko ale juz naszpikowanego wieloma wtyczkami wink.gif

Jak do tej pory bardzo mi sie podoba, tzw. wszystko w jednym

Zauwazyłem tylko jeden podstawowy problem, na centralce stoi ze nie obsługuje SSL :/ a to raczej do gmaila potrzebne... Bede chyba musiał poczekac na rozwiązanie tego problemu w mejliKu
zhvir
jeśli chodzi o emnotifiera to jest gdzieś chyba wersja obsługująca SSL - przynajmniej tak mi się wydaje, że kiedyś widziałem smile.gif
xxx
JAk skonfigurować na pocztę wp'ka ???
Pomocy excl.gif
zhvir
wejdz na wp.pl i poczytaj w pomocy jak skonfigurować pocztę
xxx
Szukałem i ni mogę znaleźć.. Możeci mi linka podać sad.gif ???
xxx
???
zhvir
http://profil.wp.pl/pomoc.html
xxx
zhvir -> WIELKIE DZIĘKI !!!
Linoge
Czy problem ze niezapamietywaniem wiadomosci na skrzynce zostal juz rozwiazany bo narazie ta wtyczka w zaden sposob nie spelnia swojego zadania a notifera juz nie moge znalezc :/
zhvir
emnotifier 1.0.0.7b jest dostępny np. przez kUpdate na centralce wiadomosc.info
Tomkiewicz
mam pewien problem: ustawilem sprawdzanie na czesto (raz na minute) i przez pierwsze kilka dni chodzilo OK, a ostatnio cos zaczal lapac bledy przy polaczeniu. Za kolejnym razem (po nieudanym polaczeniu) wyswietla wszystkie maile jako nieprzeczytane. Czasem w ogole nie wywala bledu polaczenia (albo nie zauwazam), a kwalifikuje kilka wiadomosci jako nowe

moja propozycja:
nie z listy UIDL maili usunietych, dopoki nie wyleca z kolejki (powiedzmy 1000 wiadomosci) - w takim ukladzie, nawet jak program "nie zauwazy" maila na serwerze i "pomysli", ze go nie ma, to za nastepnym razem (jak juz go zauwazy) nie stwierdzi, ze jest nowy smile.gif
miet55
Czy emNotifier może sygnalizować dźwiękiem nadejście nowej wiadomości? Nie mogę nigdzie znaleźć. W mejliku jest taka opcja. Jaka jest w ogóle zasadnicza różnica pomiędzy emNotifier'em a mejlikiem? Skąd pobrać style do emNotifier'a?
ved
any chances zeby to pikalo/gralo/porazalo pradem oprocz tego ze wyswietla sie w knotify?
anthh
Mam taki problem z majlikiem. Mianowicie, zawsze pokazuje mi że mam dwa te same meile, które jednak mają już rok. Natomiast prawdziwych nowych meili nie widzi wogole. Nie wiem co jest grane ;|

Chodzi o konto w gmailu.
Kooz
Witam!
Mam dziwny problem odnosnie tej wtyczki.
Wszystko dzialalo pieknie ladnie kupe czasu az tu nagle od kilku wtyczka po prostu nie dziala i nie pokazuje nowych maili.
Czy ktos wie czym to moze byc spowodowane?
Milo by bylo gdyby ktos odpowiedzial w tej kwestii.
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.