Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: mejliK
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3
nix
QUOTE(shw)
ogolnie to nie wiedzialem, ze oparl to na tej bibliotece.
myslalem, ze sam zrobil obsluge protokolu pop3, a tam prosiuchne to jest

nie chcialo mi sie paprac z pop3 - wiec skozystalem z propozycji Piopawlu o dllu i tak jest latwiej smile.gif
burcu
A jak jest z obsługą protokołu IMAP :?: Czy jest w ogóle możliwość sprawdzania poczty na serwerach tego typu. I żeby było jeszcze lepiej to czy obsługuje IMAP przez SSL :roll:
piotr.ek
Mamy mejliKa, ale mejliK nie ma takiego okna, jakie wyskakiwalo po klikneciu w emnotifierze... Info w K.Notify to imho zbyt malo...
Sahasrara
Świetna robota, mi wtyczka działa bardzo poprawnie, dzięki za nią. smile.gif

edit: na tą chwilę chciałbym tylko opcji "nie pokazuj ikony 'sprawdź pocztę' na toolbarze".
Bora
działa. Jak zwykle zapomniałem o pop3.** ale to norma.
problem jest w informacji o pustej skrzynce. Dostaje ją niezależnie od pola "Wyświetlaj informacje o pustej skrzynce".
nix
QUOTE(Bora)
działa. Jak zwykle zapomniałem o pop3.** ale to norma.
problem jest w informacji o pustej skrzynce. Dostaje ją niezależnie od pola \"Wyświetlaj informacje o pustej skrzynce\".
"Wyświetlaj informacje o pustej skrzynce" jest ignorowane gdy wymusimy sprawdzanie z przycisku na toolbar... ta opcja dziala tylko gdy sprawdzanie jest wywolywane automatycznie
Olórin
nie dziala wpisywanie 0 dla zdjecia limitu wyswietlanych wiadomosci. I pytanie: czy to jak emn zapisuje id wiadomosci na które juz zwracalo uwage?
MiLKA
tak, masz w profilu pliczki ktore przetrzymuja dane...
wracajac do tych pliczkow to czasami po wielokrotnym restarcie nie czyta ich :/
drivex
QUOTE(MiLKA)
tak, masz w profilu pliczki ktore przetrzymuja dane...
wracajac do tych pliczkow to czasami po wielokrotnym restarcie nie czyta ich :/

a ja powrocilem do emnotifiera wink.gif jakos sie przyzwyczailem do niego a mejlik taki jakis :/ ale badz co badz dobra robota ! tongue.gif
case
QUOTE(drivex)
a ja powrocilem do emnotifiera wink.gif jakos sie przyzwyczailem do niego a mejlik taki jakis :/ ale badz co badz dobra robota ! tongue.gif

taaa, tez wole stara wtyke... :roll:
Olórin
QUOTE(case)
taaa, tez wole stara wtyke...  :roll:

Można by to tak ująć....brakuje mi zwyklego okienka z nowymi mailmi, a nie jakies knotify sad.gif
Arlathan
E-tam, wybrzydzacie biggrin.gif

Starek wtyki zuywalem dopiero od 3 dni wiec przesiadka na nową podsumowuje jako udaną operację. Bardzo mi się podoba.

Stwierdziłem tylko jeden bug. Program po pierwszym uzyciu wyswietlil mi prawie wszystkie maile z skrzynki. OK. Potem przez pewien czas działał prawidłowo, i sprawdzał tylko nowe (bo zachowuję wiadomości na serwerze). Dziś rano program zachował się tak na początku, wyświetlil mi wszystkie...
a potem znów normalnie pokazywal status skrzynek..
shw
a ja na jednej ze skrzynek mam grubo ponad 100kilka wiadomosci i pierwsze 2-3 razy sprawdzania - nie wyswietlal wogole ile jest maili w tejze
konrad
a ja dodam swoje 2 uwagi:
1. ikonka koperty zeby tak dlugo migala az do momentu klikniecia w nia, ew. po kliku, ponownie info o mailach na koncie, ktore wywolaly ta koperte smile.gif (ost. info z mailami) smile.gif
2. po dodaniu nowego konta, pola serwer,nazwa... czyscily sie smile.gif
Olórin
QUOTE(konrad)
2. po dodaniu nowego konta, pola serwer,nazwa... czyscily sie smile.gif

Nieee, jak sie ma kilka kont z tym samym hasłem & loginem to lepiej tak wpisywać:]
konrad
QUOTE(Olórin)
QUOTE(konrad)
2. po dodaniu nowego konta, pola serwer,nazwa... czyscily sie smile.gif

Nieee, jak sie ma kilka kont z tym samym hasłem & loginem to lepiej tak wpisywać:]


hehe dlaczego nie ? smile.gif a jak ktos nie ma ? to moze opcje ??
Matzec
Znalazłem błąd we wtyczce. Najprościej mówiąc, "0" nie oznacza nielimitowanej ilości wyświetlanych maili, tylko zero wyświetlanych maili.
case
QUOTE(Matzec)
Znalazłem błąd we wtyczce. Najprościej mówiąc, \"0\" nie oznacza nielimitowanej ilości wyświetlanych maili, tylko zero wyświetlanych maili.

mhm, Olórin napisal to kilka postow wczesniej... :wink:
Puma
Kiedy będzie oficjalna wersja wtyczki a nie testowa?
arkadyjczyk
Faktycznie brakuje okienka, ale dobrze byłoby, gdyby było one możliwe do wywołania także później, np z menu wtyczki, z możliwością podglądu ostatnich powiadomień.
arkadyjczyk
A czy to libmail obsługuje sprawdzanie daty maila. Bo przydałoby się info o dacie. No i wielkość przesyłki, bo jak latał wirus to tylko przez wielkość wiedziałem, że to on. Wszystkie maile z wirkiem miały 31, 32 kB.
drivex
QUOTE(arkadyjczyk)
A czy to libmail obsługuje sprawdzanie daty maila. Bo przydałoby się info o dacie. No i wielkość przesyłki, bo jak latał wirus to tylko przez wielkość wiedziałem, że to on. Wszystkie maile z wirkiem miały 31, 32 kB.


wirus nadal lata... i mi skrzynke zapycha... da sie tego jakos pozbyc ??? bo juz sily nie mam setki maili mi przychodzi dziennie sad.gif a libmail raczej to obsluguje
Herrero
QUOTE(Puma)
Kiedy będzie oficjalna wersja wtyczki a nie testowa?


Dołączam się do pytania kolegi...
Sija
jako, ze z nowym API sms.dll, wysylanie smsow nie jest juz takim problemem, to mozna by to zaimplementowac rowniez w mejliKu :]
jak masz czas i checi to kombinuje, kombinuj.... :-)
zenq
QUOTE(Sija)
jako, ze z nowym API sms.dll, wysylanie smsow nie jest juz takim problemem, to mozna by to zaimplementowac rowniez w mejliKu :]

ja jestem za! smile.gif
i jeszcze jakby byla opcja wylaczajaca ikonke w oknie konnekta, bo nie potrzebne mi 'reczne' sprawdzanie mejli skoro samo co kilkanascie mnut sprawdza... a ikonek im mniej tym lepiej :wink:
.nomis
A dałoby się zrobić coś takiego, że po kliknięciu na komunikat kNotify o nowym mailu przenosilibyśmy się do klienta poczty?
alberht
QUOTE(.nomis)
A dałoby się zrobić coś takiego, że po kliknięciu na komunikat kNotify o nowym mailu przenosilibyśmy się do klienta poczty?

ale jako opcja, bo w pracy też korzytam z K + mejlik, a poczte przegladam przez www
.nomis
No, no, wiedomo. Jako opcja.
Przemekc1
QUOTE(.nomis)
A dałoby się zrobić coś takiego, że po kliknięciu na komunikat kNotify o nowym mailu przenosilibyśmy się do klienta poczty?


No, byłoby to dobre, coś jak odnośniki w oknie rozmowy.
piotr.ek
A zeby wszyscy byli happy - mozliwosc wyboru domyslnej akcji po kliknieciu:
QUOTE
[v] uruchom program pocztowy
[ ] otworz strone [ http://poczta.wp.pl ]

(do wpisania jakakolwiek inna oczywiscie - zawsze to jakies udogodnienie smile.gif )
alberht
ciekawe jak to rozwiązać, bo różni ludzie używaja różnych programów, a ja chciałbym, żeby od razu przenosiło do widoku wiadomości wink.gif używam oe
Przemekc1
QUOTE(alberht)
ciekawe jak to rozwiązać, bo różni ludzie używaja różnych programów, a ja chciałbym, żeby od razu przenosiło do widoku wiadomości wink.gif używam oe


Popraw mnie jeżeli źle zrozumiałem. Chdzi ci o to żeby po kliknięciu na tym "llinku" od razu przenosiło cię (z automatycznym zalogowaniem) do twojej skrzynki pocztowej w necie? Bo to jest raczej niemożliwe (tak mi się wydaje, ale nie znam się na tym, więc moge się mylić).
alberht
QUOTE(Przemekc1)
QUOTE(alberht)
ciekawe jak to rozwiązać, bo różni ludzie używaja różnych programów, a ja chciałbym, żeby od razu przenosiło do widoku wiadomości wink.gif używam oe


Popraw mnie jeżeli źle zrozumiałem. Chdzi ci o to żeby po kliknięciu na tym "llinku" od razu przenosiło cię (z automatycznym zalogowaniem) do twojej skrzynki pocztowej w necie? Bo to jest raczej niemożliwe (tak mi się wydaje, ale nie znam się na tym, więc moge się mylić).


nie,nie,nie - ja mówiłem o kliencie poczty, co do www to popieram pomysł piotr.ek'a - samo otwarcie strony mi wystarczy, bez logowania; oe = outlook express
Przemekc1
QUOTE(alberht)
QUOTE(Przemekc1)
QUOTE(alberht)
ciekawe jak to rozwiązać, bo różni ludzie używaja różnych programów, a ja chciałbym, żeby od razu przenosiło do widoku wiadomości wink.gif używam oe


Popraw mnie jeżeli źle zrozumiałem. Chdzi ci o to żeby po kliknięciu na tym "llinku" od razu przenosiło cię (z automatycznym zalogowaniem) do twojej skrzynki pocztowej w necie? Bo to jest raczej niemożliwe (tak mi się wydaje, ale nie znam się na tym, więc moge się mylić).


nie,nie,nie - ja mówiłem o kliencie poczty, co do www to popieram pomysł piotr.ek'a - samo otwarcie strony mi wystarczy, bez logowania; oe = outlook express


Oczywiście biggrin.gif Jakoś nie skojarzyłem tego "oe"
piotr.ek
No tak, ale czy nie wystarczy uruchomienie programu? tongue.gif To juz cos, a zeby otwieralo jeszcze nowe wiadomosci, to nie wiem... moze sa w programach jakies switche do tego, ktore wpisuje sie po myslniku przy uruchomieniu... pojecia nie mam biggrin.gif Jesli tak, to i tak kwestia programu - kazdy mialby to pewnie inaczej... Dla The Bat! pewnie cos z tego: (parametry wpisywane w linii polecen przy starcie programu sluzace do automatycznego otwierania jakiegos folderu) http://www.thebat.pl/podrecznik/TB_cmdl_focus.php... (link do podrecznika, z ktorego to pochodzi - http://www.thebat.pl/podrecznik/)
.nomis
Pewnie by się dało zrobić tak żeby się otwierał domyślny klient... Ja np. korzystam z tego operowego.
.nomis
Nie działa :|. Tak po prostu. Działał, działał i nie dziala. Nie sprawdza, nic się nie dzieje. To nie wina kSL ani WizardKa, a przed ściągnięciem tych wtyczek było wszystko OK. :/
Herrero
Witam

Ja ma pewnien problem z tą wtyczka. Przechowuję kopię swoich emaili na serwerach pocztowych, więc w opcjach mejlika ustawiłem by powiadamiał mnie tylko o nowych. Ale co jakiś czas odwala mu i pokazuje, że wszystkie emaile na koncie są nowe. To jest strasznie denerwujące, bo w końcu nie wiadomo czy są nowe emaile czy nie. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?? Jak go rozwiącać??

Pozdrawiam
dulek000
W emnotifer nie ma takich problemów tongue.gif
.nomis
emNotifier nie ma też dźwięków, a mejliK dalej (mi) nie działa... klikam przycisk i nic sie nie dzieje, chociaż wcześniej (jakiś kwartał temu) wszystko było OK. :?
Spass
obecnie używam wtyczki emNotifier, ale widze ze tamta wtyczka juz nie bedzie rozwijana, wiec napisze tutaj...

Konnekt to jest MULTI-komunikator i porządna obsługa poczty e-mail jest według mnie w takim programie niezbędna :!:

Świetnie jest to zrobione w Tlenie, ale jakoś Tlena nie lubię tongue.gif. W Konnekcie przydałaby się chociaż wtyczka, która (oprócz sprawdzania poczty) umożliwiłaby bezpośrednie kasowanie z kont wybranych wiadomości oraz możliwość wysyłania prostych maili + załącznik.

Dla mnie (i mam nadzieje że nie tylko dla mnie) jest to teraz najważniejsze "TO DO" w Konnekcie.
Pozdro dla wtyczkopisarzy :wink:
NelQ
Poczytaj to
Spass
QUOTE(NelQ)
Poczytaj to

Przeczytałem, ale nie ma tam większego odzewu, więc próbuje tutaj...
Niby shw napisał, że podejmie się napisania takiej wtyczki, ale mu się chyba odwidziało :? a szkoda
jareq
QUOTE(Spass)
[...]Niby shw napisał, że podejmie się napisania takiej wtyczki, ale mu się chyba odwidziało :? a szkoda

Z tego co zauważyłem to shw ostatnio wogole się nie pokazuje... :?
to samo z KoreKtorem już jest nowe UI na które czekał ale jak na razie cisza miejmy tylko nadzieję że nie na długo :wink:
Spass
QUOTE(jareq)
Z tego co zauważyłem to shw ostatnio wogole się nie pokazuje...  :?
to samo z KoreKtorem już jest nowe UI  na które czekał ale jak na razie cisza miejmy tylko nadzieję że nie na długo :wink:

może przesiadł się na Mirande tak jak piopawlu 8)
Olórin
QUOTE(jareq)
KoreKtorem już jest nowe UI  na które czekał ale jak na razie cisza miejmy tylko nadzieję że nie na długo :wink:

Nie czakał na nowe UI tylko zmiany w obsłudze kolejki wiadomości.
Aule
Shw nie czekał na nowe UI, tylko nową obsługę kolejki wiadomości.
EDIT: Od godziny miałem to włączone wink.gif zapomniałem nacisnąć wyślij.
jareq
A no faktycznie... Kolejka - pomyliło mi się
Stachu
Witam !
Mam pytanie odnośnie wtyczki, czy ktoś próbował pod mejliK-a "podpiąć" konto na Gmail-u. No i najważniejsze pytanie czy to działa ?

MejliK bardzo stanowczo odmawia mi współpracy ze skrzynką na Gmail-u, pomimo moich usilnych prób. Czy jest jakiś sposób aby wtyczka działała poprawnie?

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.