Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: IRC w konnekcie?
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
Stron: 1, 2, 3
StRuGi
hm, ale do czego ? do testu ? to ja sie zglaszam tongue.gif
arct!c
winthux - no nie stety ja dobiero zaczyna przygode z 'programowanie' (jesli wogole [wogóle] mozna to tak nazwac wink.gif) Chodze do mat-infu a dopiero w 2giej klasie mam algorytmy, bez ktorych ani rusz. Wiec zanim zaczne co kolwiek pisac to minie b.duzo czasu. Ale obiecuje ze KIEDYS COS na pewno na pisze - mozecie trzymac za slowo smile.gif
Aule
Heh, te szkolne algorytmy najczęściej nie mają nic wspólnego z rzeczywistymi problemami. Pamiętaj, programować Cie w szkole nie nauczą. Przynajmniej nie w średniej, co do reszty szkół nie wiem wink.gif
MOldar
Sad: ja chetnie moge sprobowac potestowac, pisalem juz wlasnego klienta irc i jestem w trakcie studiowania dokumentacji konnekta

ps
QUOTE(arct!c @ 28.09.2005 - 06:06)
wogole [wogóle]


"w ogóle" wink.gif

arct!c
Sad potrzebuje raczej jakiegos programisty do pomocy, niz testera smile.gif Nie raczej a napewno :-)
Sad
No tak. Potrzebuje programisty i to najlepiej piszacego w C a zarazem znającego chociaz troszeczke Delphi smile.gif [Winthux tongue.gif]..
Pozdrawiam :>
winthux
Z przyjmenością pomogę, ale nie w 100%, bo mam dużo na głowie teraz.

P.S.
Nie piszę w c tylko cpp wink.gif
arct!c
I wyniklo cos ciekawego z tej wspolpracy?:-)
alexander
I jak chłopaki z ircem ? Jest juz ? Bo w kpuings nie widze do pobrania ...
Sad
konczymy ;p
bredo
o cie prosze, a można jakieś namacalne dowody ? (czyt. screeny)

i taka mała propozycja ode mnie od razu na dzień dobry wink.gif emotikonki w wiadomościach - tak jak w irc - operze.
joshua
póki Sad nie wypuści wtyczki to może zainteresuje Cie ten topic:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...ic=1691
Sad
to był zart.
keeveek
i w tym momencie sad nikt Cię już nie kocha.
k3mpa
ale ja tego nei rozumiem ... ;| kirc leży na cvs czemu go nei udostępić i kieview no prznajmnej w wersji jaka jest ...
Lisuu
QUOTE
póki Sad nie wypuści wtyczki to może zainteresuje Cie ten topic:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...ic=1691


Jeśli chodzi o to, to ta wtyczka wiesza mi konnekta, gdy tylko klikne na jej ikonke.
raben
Dokałdnie powoduje krytyka i Konnekt pada jak kawka tongue.gif
joshua
daj logi krytyka. chociaż nie musisz - i tak wiem jaka jest przyczyna. wyłącz kZmieniacz'a który się gryzie z wIrc'em. powinno być ok

a tak to nie pozostaje nam nic, tylko czekać na zapowiedzi wtyki i prawie tak mitycznego jak 0.7 kIEview...
Olórin
Kończymy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.