Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: IRC w konnekcie?
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
Stron: 1, 2, 3
Kumagoro
Mam pomyszł, by zaimplementować w Konnekcie IRC'a, nie jest to chyba zbyt trudne, małe zmiany w oknie rozmowy (lista rozmówców po prawej) itp., nie jest to chyba trudne [dla was(C++ to dla mnie chińszczyzna)]
Mirc jest brzydki i u mnie się wiesza, a konnekt stabilny i ładny. Co wy na to? Już mam nazwę: Ire.K
gilek
chłopie... skąd ty się tu wziąłeś? :] poszukałbyś trochę o IRCu w innych tematach...
IRC nie jest planowany. Trzeba bardziej rozwinąć istniejące już sieci.
Olórin
spokojnie smile.gif irc może kiedyś będzie smile.gif no ale z szukania to nie zwalnia, jest tu wczorajszy topic w którym o ircu wspomniano :twisted:
Mlody
Dobrze facet trzeba przycisnac wtyczkopisarzy :twisted: :twisted:

Mam to samo zdanie co ty - mirc jest brzydki a konnekt ladny wink.gif
Aule
Mam lepszy pomysł. Naucz się pisać wtyczki biggrin.gif
Kumagoro
Świetnie, znajdź mi kurs C++, source do IRC'a itp. to pogadamy.
Mlody
Wlasnie wink.gif
JA obecnie nie mam czasu i raczej nie wystarczy 2h zeby sie nauczyc pisac wtyczki.... ale wakacje nie dlugo wiec kto wie 8)
k!dman
QUOTE(Mlody)
Mam to samo zdanie co ty - mirc jest brzydki a konnekt ladny wink.gif

mIRC brzydki?? no to chyba nie probowales uzywac skryptow...
MiLKA
QUOTE(Kumagoro)
Świetnie, znajdź mi kurs C++, source do IRC'a itp. to pogadamy.

kursów w necie pełno wink.gif)
source do IRCa dostępne są na stronie Mirandy w dziale Plugins

życze powodzenia wink.gif
Zakrn
Skoro, MiLKA, już tak pomagasz, to możę powiedziałbyś mi skąd wytrzasnąć VS.NET w miarę przystępnej cenie? :roll:
Kumagoro
Hmm, tylko pozostaje pytanie: Jak kompilwać tongue.gif
pienio
ech...
jak ktos chce sie nauczyc pisac w c, to sobie poradzi.
a jak nie chce, to szuka co mu w tym przeszkadza.
i mysle ze kazdy jest jakos tam zajety swoimi sprawami ze nie ma czasu na cos.
ale chwala pluginatorom ze jednak go troszke znajduja.
buziak! biggrin.gif
MiLKA
Jak to gdzie jak nie w sklepie, byl ostatnio watek o tanim sklepie z M$ Visual Studio .NET, bodajze Arkadyjczyk sie zaopatrzyl....
arkadyjczyk
To było w różnych sklepach. Taka promocja MS, rabat 50%. Ale z tego co wiem to była do końca marca.

A co do kursów to faktycznie o programowaniu w C++ coś znalazłem, ale nie dotyczyło to czystego WinApi tylko MFC. Tak więc też szukam jakiegoś dobrego kursu do VC++ dotyczącego programowania w czystym WinApi, a jakby był w naszym ojczystym języku to już rewelka.
Olórin
http://www.winapi.org/ biggrin.gif no i analiza przykładów biggrin.gif
2230093
QUOTE(Kumagoro)
Mam pomyszł, by zaimplementować w Konnekcie IRC'a, nie jest to chyba zbyt trudne, małe zmiany w oknie rozmowy (lista rozmówców po prawej) itp., nie jest to chyba trudne [dla was(C++ to dla mnie chińszczyzna)]
Mirc jest brzydki i u mnie się wiesza, a konnekt stabilny i ładny. Co wy na to? Już mam nazwę: Ire.K


Heh jak mirc jest fe to polecam BitchiX'a :twisted:
shoq
QUOTE(2230093)
QUOTE(Kumagoro)
Mam pomyszł, by zaimplementować w Konnekcie IRC'a, nie jest to chyba zbyt trudne, małe zmiany w oknie rozmowy (lista rozmówców po prawej) itp., nie jest to chyba trudne [dla was(C++ to dla mnie chińszczyzna)]
Mirc jest brzydki i u mnie się wiesza, a konnekt stabilny i ładny. Co wy na to? Już mam nazwę: Ire.K


Heh jak mirc jest fe to polecam BitchiX'a :twisted:

Irssi rulezuje. Ten no... irc w konnekcie to według mnie pomysł z dupy.
lucas_mcs
dla mnie tez to 'pomysl z dupy' , ale jak wiekszosc ebdzie za to nic nie stoi na przeszkodzie (jeszcze obslucha wp/onet czat i blogów hahaha) :twisted:
k!dman
dla mnie rowniez irc w konnekcie jest niepotrzenby (mIRC rulez), ale jak komus sie chce to spoko:)
btw. czatom mowie stanowcze "sp******aj" :twisted:
sleesh
Fakt, do irca sluzy np. mIRC ale mi przyda sie obsluga irca w konnekcie ( i nie tylko mnie ). np. gadam ze swoim klanem ( cs ) o cw ( clan war ) , zdecydowalismy sie zagrac, jeden klik i jestem na quakenecie na kanale gdzie sie umawia cw, wszystko w jednym progsie. Bardzo przydatne :] Ale wielkim klientem irc mysle ze konnekt nie zostanie... Tylko zeby ktos blednie nie zinterpretowal moich slow, i zeby ktos nie zrezygnowal z pisiania irc.ka [;
pomysl nice mi tez sie przyda ^^

BTW. sleesh zapomniales dodac na jakim/jakich kanalach :] dla tych co niewiedza : #cw.pl , #clanwar.pl , #clanwar
bustedx
QUOTE(lucas_mcs)
dla mnie tez to 'pomysl z dupy' , ale jak wiekszosc ebdzie za to nic nie stoi na przeszkodzie (jeszcze obslucha wp/onet czat i blogów hahaha)  :twisted:


Pomysł do dupy ? To dlaczego np. Miranda ma obsługę IRCa ? Czatom też mowie spi*****aj !!! A obsluga blogów już jest w Konnekcie - wtyczka Jabber i blogi Joggera - http://www.jogger.pl tongue.gif
werw0e
kiedys mialem robic:P
ale mowicie ze to glupi pomysl i uznalem ze macie racje ;pp
;]
[;
;]
[;
;]
sleesh
Nie zniechecaj sie , jedna osoba z nudow rzucila haslo z doopy a ty odrazu sie zrazasz . IRKowi mowimy stanowczo TAK !
werw0e
ale już mi czas w VS minąłtongue.gif ma ktoś cracka? tongue.gif
może zabiorę się za jakąś mniejszą wtyczkę
sleesh
Torrent, emule itp... Tam sobie sciagniesz co chcesz...
shw
visual studio 2005 express beta jest za free do sciagniecia ze stron ms'a smile.gif
atol
Fajny pomysł. Przyda się bo jakoś transport irc na chrome.pl nie dzała sad.gif
jareq
A co z wtyką przed chwilą się na nią natknołem i mnie zainteresowała...
czy ona wogóle istnieje??? jeśli tak to ską ją można dorwać :roll:
Olórin
Istnieje, nix o tym pisał ostanio, chyba w wątku wishlist wink.gif
nix
QUOTE(Olórin)
Istnieje, nix o tym pisał ostanio, chyba w wątku wishlist wink.gif

no skoro znowu cos o irc to powiem jeszcze ze przy okazji kiev wzbogaca sie o liste osob na kanale (bedzie to wspolpracowalo z konferencja gg i mucami jabberowymi) :twisted:
dulek000
QUOTE(nix)
QUOTE(Olórin)
Istnieje, nix o tym pisał ostanio, chyba w wątku wishlist wink.gif

no skoro znowu cos o irc to powiem jeszcze ze przy okazji kiev wzbogaca sie o liste osob na kanale (bedzie to wspolpracowalo z konferencja gg i mucami jabberowymi) :twisted:


Mistrzu! smile.gif

Dodatkowa sieć w konnekcie jeah!

Mam nadzieję, że nie stanie to tak, jak np. edytor DTB...
atol
kiedy można się tego spodziewać... już slina cieknie tongue.gif
Inkubus
tez czekam na tego ircaaa smile.gif przyda sie
pielgrzym
IRC to jest to 8) czekam z niecierpliwością smile.gif
sleesh
Jak kazdy...
jareq
zresztą jak na każdą z wtyczek, które są w fazie tworzenia biggrin.gif
pielgrzym
Jakie odkrywcze wnioski tongue.gif
nix
w ciagu 60 dni pojawi sie pierwsza publiczna beta - narazie bawic sie irc moze tylko grupa alpha testerow ;P (moze niech sie wypowiedza na potwierdzenie ze sie cos dzieje) :twisted:
case
QUOTE(nix)
w ciagu 60 dni pojawi sie pierwsza publiczna beta - narazie bawic sie irc moze tylko grupa alpha testerow ;P (moze niech sie wypowiedza na potwierdzenie ze sie cos dzieje)  :twisted:

albo niech powiekszy sie ich grupa tongue.gif ..
sleesh
QUOTE(case)
albo niech powiekszy sie ich grupa  tongue.gif ..


Zgadzam sie w pelni i zglaszam sie na ochotnika :] Na ircu siedze non-stop!
atol
że tak powiem to juz niedługo beta irca ma się pojawić smile.gif już mineło 21 dni od zapowiedzi bety... a miała być w przeciągu 30 dni :wink:
Olórin
Projekt IRC z tego co wiem został chwilowo wstrzymany - nix zajmuje się rewolcjami w kIEView wink.gif
dulek000
QUOTE(Olórin)
Projekt IRC z tego co wiem został chwilowo wstrzymany - nix zajmuje się rewolcjami w kIEView wink.gif


Jeden kosztem drugiego... żeby tylko IRC nie został wtyczką dla wybranych tak jak DTaBle editor...
Olórin
Zapewniam Cię że DTable Editor w obecnej postaci na nic Ci się nie przyda. Chyba że chcesz zrobić sobie baze danych w egzotycznym formacie ;]
nix
tak to prawda - cale sily skupione na kiev wink.gif i termin irc tez sie przesuwa... no ale mam nadzieje przed swietami wydac irc i nowy kiev wink.gif
dulek000
QUOTE(Olórin)
Zapewniam Cię że DTable Editor w obecnej postaci na nic Ci się nie przyda. Chyba że chcesz zrobić sobie baze danych w egzotycznym formacie ;]


Egzotycznym powiadasz wink.gif

Nie chodzi tu o przydatność, tylko o to, że projekt stanął...
nix
proponuje trzymac sie tematu IRC
Przemekc1
QUOTE(nix)
proponuje trzymac sie tematu IRC

Ale byłby prezent pod choinkę biggrin.gif Gdyby była jeszcze wersja 0.7....
Sad
QUOTE(nix)
proponuje trzymac sie tematu IRC


dlaczego wywaliles moj post? - krytykujacy wlasnie Ciebie!? Inne tez sa nie na temat.. troche pokory panowie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.