Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 0.6.20.114 - niebawem
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2, 3
Przemekc1
Te puste pola u osób gdzie nie ma opisu to porażka, więc z nich rezygnuje ( a juz myslałem, że będzie dobrze) :cry:
Ale dzięki Hao za to co jest biggrin.gif

A właśnie jak to zrobiłeś Sad, że te puste pola po wyłączeniu opisy pod kontaktem zniknęły?
Sad
1) wywalilem {info}
2) zmienilem kolor tla opisu na taki jak lista
3) opcje > lista kont. > w jednej linijce

.. i juz nie widac tongue.gif
Przemekc1
QUOTE(Sad)
1) wywalilem {info}
2) zmienilem kolor tla opisu na taki jak lista
3) opcje > lista kont. > w jednej linijce

.. i juz nie widac tongue.gif


Dzięki biggrin.gif ja wywaliłem tylko samo {info}
zenq
QUOTE(alberht)
masz na myśli metakontakty ?? osobiście wolałbym usunąć te puste pola pod tymi, co nie mają opisów...

mam na mysli to zebym mogl miec JEDEN kontakt jednoczesnie np. i w grupie GG i w grupie SMS... aczkolwiek metakontakty mile widziane biggrin.gif
alberht
QUOTE(zenq)
QUOTE(alberht)
masz na myśli metakontakty ?? osobiście wolałbym usunąć te puste pola pod tymi, co nie mają opisów...

mam na mysli to zebym mogl miec JEDEN kontakt jednoczesnie np. i w grupie GG i w grupie SMS... aczkolwiek metakontakty mile widziane biggrin.gif

kontakty w kilku grupach nie zmniejsza jej dlugosci wink.gif
zenq
QUOTE(alberht)
kontakty w kilku grupach nie zmniejsza jej dlugosci wink.gif

temat watku traktuje o ficzersach w *.114 wiec skoro Hao sie rozpedzil to proponuje... a nóż sie uda ;]
alberht
hehe, tak, tak korzystajmy z tego póki możemy ... wink.gif
.nomis
ie, już niech się lepiej Hao weźmie za zerosiódemkę smile.gif Bo będzie za 2 lata nie za rok wink.gif
alberht
QUOTE(.nomis)
ie, już niech się lepiej Hao weźmie za zerosiódemkę smile.gif Bo będzie za 2 lata nie za rok wink.gif

przez moje zamiłowanie do sciagania update'ów konnekta niedoczekalibyśmy się na v0.7 - racja .nomis już milczę wink.gif
.nomis
No, ja też uwielbiam updaty tongue.gif Jak coś na którejś centralce się pojawia nowego. Zawsze czytam najpierw jeszcze opis co poprawione, co zmienione żeby przedłużyć tą chwilę biggrin.gif
alberht
QUOTE(.nomis)
No, ja też uwielbiam updaty tongue.gif Jak coś na którejś centralce się pojawia nowego. Zawsze czytam najpierw jeszcze opis co poprawione, co zmienione żeby przedłużyć tą chwilę biggrin.gif

a ja odwrotnie - najpierw sciagam, zeby juz TO miec, a potem czytam changeloga wink.gif
Zakrn
Wam się obojgu nudzi? Nie czekajcie już, hao dzisiaj już nic nowego nie wstawi smile.gif
alberht
QUOTE(Zakrn)
Wam się obojgu nudzi? Nie czekajcie już, hao dzisiaj już nic nowego nie wstawi  smile.gif

nie zabieraj dzieciom ich marzeń o świętym mikołaju - nie masz serca tongue.gif
Zakrn
QUOTE(alberht)
nie zabieraj dzieciom ich marzeń o świętym mikołaju - nie masz serca tongue.gif

Chyba nie ta pora roku, alberht, a poza tym - nie te lata :wink:

Ja sobie dzisiaj odpuszczam, idę głowę do poduszek złożyć...
alberht
QUOTE(Zakrn)
QUOTE(alberht)
nie zabieraj dzieciom ich marzeń o świętym mikołaju - nie masz serca tongue.gif

Chyba nie ta pora roku, alberht, a poza tym - nie te lata :wink:

Ja sobie dzisiaj odpuszczam, idę głowę do poduszek złożyć...


oj nie przesadzaj Zakrn'ie ;P ja tam nie wnikam skąd biorą się dla mnie prezenty pod choinką wink.gif powieniem był napisać haomaju ;P /mam nadzieję, że mi się za to nie dostanie smile.gif /

wiecz co - to dobry pomysł, żeby iśc spać, chyba go wykorzystam wink.gif
.nomis
Ja nie, ja już się na tryb nocny przestawiłem. Chodzę spać między 0300, a 0500 smile.gif . A co do mikołaja, to i tak zawsze w wakacje puszczają świąteczne powtórki, więc po trochu na czasie tongue.gif

***
I nie wyjdę stąd dopóki Hao czegoś nie wypuści znowu! tongue.gif

***
W sensie updatu, update miałem na mysli albo nową wersję biggrin.gif
alberht
QUOTE(.nomis)
Ja nie, ja już się na tryb nocny przestawiłem. Chodzę spać między 0300, a 0500 smile.gif . A co do mikołaja, to i tak zawsze w wakacje puszczają świąteczne powtórki, więc po trochu na czasie tongue.gif

***
I nie wyjdę stąd dopóki Hao czegoś nie wypuści znowu! tongue.gif

co to, to nie - w takim razie ja też nie wyjdę, bo nie chce żeby ktos badał mój prezent przede mną tongue.gif hehe, ja też chce!! ale hao już pewnie śpi, to dobrze - niewyspany programista, to żaden programista ;p myślę, ze dla niego możemy tu siedzieć 24h jak chcemy tongue.gif
Sija
move to hydepark with your discussion, please...
lhs
To może zamiast do łóżek pójdziecie do parku?? Hyde Park, I mean...

EDIT: Sija - ehhh...
.nomis
Ja teraz chcę jeszcze menu emotek smile.gif .

***
Ech, wyganiacie nas... Tak wiernych Konnektowców tongue.gif Jak tak możecie! Wir sind wir, wir stehen hier! tongue.gif
k!dman
emotki sa wiesniackie;]
Czaszi
Niewatpliwie nowe podpisy pod kontaktami sa fajne ale te odstepy od kontaktow mogly by byc mniejsze - wtedy lista nie tworzyla by sie taka dluga, no i tak jak juz ktos powiedzial, moglo by nie byc pustych pol pod osobami bez opisu
Sad
QUOTE(Czaszi)
Niewatpliwie nowe podpisy pod kontaktami sa fajne ale te odstepy od kontaktow mogly by byc mniejsze - wtedy lista nie tworzyla by sie taka dluga, no i tak jak juz ktos powiedzial, moglo by nie byc pustych pol pod osobami bez opisu


Usuwanie pustych miejsc u osob bez opisow to chyba nie jest zadanie nie do wykonania? smile.gif
Wolt
A jak zrobic zeby ikonka gg na dole byla przed ikonka jabbera ?
Wolt
I jak zrobic zeby moj podpis pod moimi watkami (Konnekt Konnekting People) byl pogrubiony i na czerwono ?
jareq
QUOTE(Wolt)
A jak zrobic zeby ikonka gg na dole byla przed ikonka jabbera ?

Trzeba we wtyczkach wtykę gg przesunąć wyżej niż jabberową
Ustawienia --> Wtyczki i przesuwasz trzymając Alt + strzałki góra dół wink.gif
k!dman
no i nadal jest blad z odswiezaniem listy kontaktow... kontakty ktore "zrobily sie" niedostepne nie sa ukrywane, tylko trzeba np. wejsc w opcje i wcisnac "zastosuj" albo rozlaczyc i polaczyc sie jabberem...
zenq
QUOTE(k!dman)
no i nadal jest blad z odswiezaniem listy kontaktow... kontakty ktore \"zrobily sie\" niedostepne nie sa ukrywane, tylko trzeba np. wejsc w opcje i wcisnac \"zastosuj\" albo rozlaczyc i polaczyc sie jabberem...

tez mnie to wkurza... zeby ikonka aktywnosci zniknela po 20 minutach trzeba konfig -> i ok/zastosuj ... grr!
case
QUOTE(Sad)
QUOTE(Czaszi)
Niewatpliwie nowe podpisy pod kontaktami sa fajne ale te odstepy od kontaktow mogly by byc mniejsze - wtedy lista nie tworzyla by sie taka dluga, no i tak jak juz ktos powiedzial, moglo by nie byc pustych pol pod osobami bez opisu

Usuwanie pustych miejsc u osob bez opisow to chyba nie jest zadanie nie do wykonania? smile.gif

w k0.6 niestety jest niewykonalne [jak oswiadczyl mi hao] .. sad.gif
Zakrn
Wersja 115 - można jednoklikowo wyłączyć opisy biggrin.gif

alberht - drugi raz Ci powtarzam, że jestem jasnowidzem 8)
zenq
QUOTE(Zakrn)
Wersja 115 - można jednoklikowo wyłączyć opisy  biggrin.gif

alberht - drugi raz Ci powtarzam, że jestem jasnowidzem  8)

o jak milo smile.gif ... ale tak czy siak dalismy sobie z tym rade pierwsi biggrin.gif
Zakrn
Ale w ten sposób chyba łatwiej, nie? No chyba, że ktoś lubi skomplikowane sprawy (większość developerów na forum pewnie :twisted: )...
alberht
QUOTE(Zakrn)
alberht - drugi raz Ci powtarzam, że jestem jasnowidzem 

w takim razie Zakrn - w imieniu wszystkich kUserów i swoim błagam Cie, powiedz nam kiedy wyjdzie v0.7 biggrin.gif spróbuj to przewidzieć wink.gif

w formatowaniu opisu na liście mam {info} {[status]} no i właśnie o status mi chodzi - w kNotify podczas zmiany statusu wyświetla się /np dla Sylwii/ 'niedostępna', a na liście 'niedostępny' - może warto by to zmienić (i inne dostępny/a itp) /taki mały ficzer, a cieszy oko ;D/
cougar
No i zrobiliscie z forum czat laugh.gif
Sad
QUOTE(case)
QUOTE(Sad)
QUOTE(Czaszi)
Niewatpliwie nowe podpisy pod kontaktami sa fajne ale te odstepy od kontaktow mogly by byc mniejsze - wtedy lista nie tworzyla by sie taka dluga, no i tak jak juz ktos powiedzial, moglo by nie byc pustych pol pod osobami bez opisu

Usuwanie pustych miejsc u osob bez opisow to chyba nie jest zadanie nie do wykonania? smile.gif

w k0.6 niestety jest niewykonalne [jak oswiadczyl mi hao] .. sad.gif


ekhm.. teraz tylko ctrl+c i ctrl+v tongue.gifP lol

CODE

function pustemiejscerimuver;
var i:integer;
begin
for i:=0 to listakontaktow.items.count-1 do
 begin
  if kontakt[i].status:='' then
   begin
     kontakt[i].status.rimuw;
   end;
 end;
end;
alberht
QUOTE(Sad)
QUOTE(case)
QUOTE(Sad)
QUOTE(Czaszi)
Niewatpliwie nowe podpisy pod kontaktami sa fajne ale te odstepy od kontaktow mogly by byc mniejsze - wtedy lista nie tworzyla by sie taka dluga, no i tak jak juz ktos powiedzial, moglo by nie byc pustych pol pod osobami bez opisu

Usuwanie pustych miejsc u osob bez opisow to chyba nie jest zadanie nie do wykonania? smile.gif

w k0.6 niestety jest niewykonalne [jak oswiadczyl mi hao] .. sad.gif


ekhm.. teraz tylko ctrl+c i ctrl+v tongue.gifP lol

CODE

function pustemiejscerimuver;
var i:integer;
begin
for i:=0 to listakontaktow.items.count-1 do
 begin
  if kontakt[i].status:='' then
   begin
     kontakt[i].status.rimuw;
   end;
 end;
end;


wydaje mi się, że chodzi o to - albo tak, albo tak - albo są przestrzenie pod, albo ich wogole nie ma, pewnie wina kontrolki
Olórin
o co wy się kłócicie ? przecież hao powiedział dlaczego jest tak a nie inaczej....
Sad
Olek nikt sie o nic nie kloci wink.gif..
PePe
QUOTE(alberht)
QUOTE(Sad)
QUOTE(case)
QUOTE(Sad)
QUOTE(Czaszi)
Niewatpliwie nowe podpisy pod kontaktami sa fajne ale te odstepy od kontaktow mogly by byc mniejsze - wtedy lista nie tworzyla by sie taka dluga, no i tak jak juz ktos powiedzial, moglo by nie byc pustych pol pod osobami bez opisu

Usuwanie pustych miejsc u osob bez opisow to chyba nie jest zadanie nie do wykonania? smile.gif

w k0.6 niestety jest niewykonalne [jak oswiadczyl mi hao] .. sad.gif


ekhm.. teraz tylko ctrl+c i ctrl+v tongue.gifP lol

CODE

function pustemiejscerimuver;
var i:integer;
begin
for i:=0 to listakontaktow.items.count-1 do
 begin
  if kontakt[i].status:='' then
   begin
     kontakt[i].status.rimuw;
   end;
 end;
end;


wydaje mi się, że chodzi o to - albo tak, albo tak - albo są przestrzenie pod, albo ich wogole nie ma, pewnie wina kontrolki


Jestem laik, więc teraz poproszę po polsku co z tym zrobić
alberht
nic z tym nie zrobisz, bo to kod źródłowy /w pascalu ?/ propozycja sad'a jak rozwiązać problem pustych pól pod kontaktami bez oposób - niestety niemożliwa do wykonania z powodu kontrolki, której używa konnekt do wyświetlania listy kontatków
dulek000
Oj długo mnie tu nie było...

------------------------------------------

Wszysko luksik, tylko jeden drobny problem-co zrobić, aby opis nie był w jednej lini, a w kilku...tak jak np. w gg. Gdy jest w jednej to go ucina. sad.gif
Przemekc1
QUOTE(dulek000)
Oj długo mnie tu nie było...

------------------------------------------

Wszysko luksik, tylko jeden drobny problem-co zrobić, aby opis nie był w jednej lini, a w kilku...tak jak np. w gg. Gdy jest w jednej to go ucina. sad.gif


Wchodzisz na opcje> formatowanie pól> i w ostatnim "okienku" klikasz "enterem", ile razy klikniesz taka będzie ilość wyświetlanych linijek.
dulek000
W ostatnim polu mówisz? Chodzi ci o propozycje domyślnie wyświetlanej nazwy w oknie więcej? To nie działa...

PS.Chodzi mi o to aby SAM OPIS był wyświetlony w kolku linijkach.
Przemekc1
Sorki chodzi o 1 okienko :oops:

PS. Najlepiej zaznacz jeszcze w: opcje> lista kontaktów> Pokazuj opis kontaktu na liście> pod nazwą> zawijanie wierszy.
dulek000
Ok, nie miałem zawijania wierszy.

Dzięki!
Sad
QUOTE
Jestem laik, więc teraz poproszę po polsku co z tym zrobić


lol do informacji zainteresowanych.. hehe z tym kodem raczej nic nie zrobicie tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.