Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 0.6.20.114 - niebawem
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2, 3
hao
Korzystając z wolnej chwili pokręciłem się po kodzie, poprawiłem kilka bugów i dodałem pewien ciekawy, może nawet bardzo ciekawy ficzer. Jednym słowem kolejna beta na dniach, chyba że będę miał jeszcze trochę czasu, to w tej betce zmieści się jeszcze kilka innych bugfixów. No, to tyle żeby was trochę ożywić biggrin.gif
Lukas77
no więc stawiam że nowy ficzer to... ladies and genitalias!!! Opisy pod kontaktami laugh.gif
a poważnie to nie mogę się doczekać 114-tki...
Sad
No to gromkie brawa wink.gif... czekamy...
.nomis
Na bezrybiu i rak... tongue.gif. Cieszę się bardzo oczywiście smile.gifsmile.gifsmile.gif . Tylko mam nadzieję, że nie spowalnia to prac nad 0.7, które ukaże się w tym roku tongue.gif wink.gif
alberht
czekamy z niecierpliwością - jak ja lubię, gdy update mówi mi, że mogę coś nowego pobrać z centralki konnekta czy kplugins biggrin.gif
_menic_
QUOTE(alberht)
czekamy z niecierpliwością - jak ja lubię, gdy update mówi mi, że mogę coś nowego pobrać z centralki konnekta czy kplugins biggrin.gif
Uwielbiam ten widok 8)
alberht
QUOTE(_menic_)
QUOTE(alberht)
czekamy z niecierpliwością - jak ja lubię, gdy update mówi mi, że mogę coś nowego pobrać z centralki konnekta czy kplugins biggrin.gif
Uwielbiam ten widok 8)

tak, ten moment kiedy widzisz, że COŚ jest nowego, klikasz ikonkę w tray widzisz - NOWY KONNEKT, wersja 0.6.20.114 na razie beta, to niewazne, wazne ze jest, nie ma nawet sensu czytać changeloga, lepiej zobaczyć jak działa - pobierz, sciaga sie, prosi o restart - restart, i jest NOWIUTKI KONNEKCIK, teraz trzeba obadać, co nowego hao wypuścił, po dokładniejszych oględzinach warto przeczytać changeloga, a potem to już tylko czekać na v 0.7, teraz nie będę mógł spać przez v .114 biggrin.gif
Przemekc1
Może umili nam to czas oczekiwania na 0.7. Chociaż i tak nie bedzie tutaj wielu zmian... to itak nie moge się doczekać!! biggrin.gif
jareq
QUOTE(hao)
[...] i dodałem pewien ciekawy, może nawet bardzo ciekawy ficzer. Jednym słowem kolejna beta na dniach, [...]

hmm.. włączyła mi sie myśląca :idea: co to może być.... :?:
czekam z niecierpliwością :twisted:
hao
Tadaa! W najbliższych dniach znowu nie będę miał czasu przysiąść, więc wypuszczam ile zrobiłem, ale to jeszcze nie koniec bugfixów smile.gif

http://www.konnekt.info/open.php?inc=changelog&beta=1
alberht
już zassałem, a po przeczytaniu changeloga jestem pod wrażenim - hao moge powiedzieć tylko jedno BRAWO, no i oczywiście czekamy na v 0.7 smile.gif
Zakrn
I błędzik na sam poczatek:
CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x0041CC20 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 30010(0x0 , 0x0)(30B) [kStatus->kJabber]

Stack trace:
.0001CC20  [konnekt_0.6.20.114]
FFF23232

Nastąpi zamknięcie programu!


EDIT: Oczywiście, że można kstatusa wyłączyć, ale warto sprawdzić dlaczewgo tak się dzieje....
I gdzie ja te opisy widzę :roll:
alberht
panowie - zassałem, napiasałem, a potem spojrzałem - tutaj są opisy na liście !!!! obok kontaktu !! wow !! hao !! be my master biggrin.gif gratuluję jeszcze raz /możneby je jakoś pod kontaktem usadowić ??/
.nomis
W ogóle się nie uruchamia sad.gifsad.gifsad.gif

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x0041CC20 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]
alberht
panowie, może o jest okrutne, ale mi śmiga bez najmniejszego problemu /odpukać! odpluć!/ mówiłem już, że hao jest wielki? ciekawe co będzie w v0.7... biggrin.gif
.nomis
Faktycznie,wywaliłem kStatus i jest OK smile.gif . OPISY OBOK KONTAKTÓW!! Jesteś BOSKI, Hao!! Ale ja i tak już to wyłączam, przyzwyczaiłem się do TIPów tongue.gif
Zakrn
A i jeszcze jedno - mi się dwutlenek nie chciał ściągnąć, a jak u was?
alberht
wszystko ładnie poszło, bez najmniejszych problemów...
.nomis
U mnie też OK, wszystko łądnie się ściągnęło.
alberht
ciekawe czy... czy jest możliwość, żeby opisy znajdowały się pod kontaktami /pewnie nie ma :// probowałem już znaczników złamania linii, tych kwadracików...
lhs
Oprócz kStatus musiałem jeszcze wyłączyć kBirth.

Opisy PO PRAWEJ???????? Mam nadzieję, że to tylko tymczasowe rozwiązanie...
Zakrn
Teraz zaskoczyło...
Czy jest teraz wśród żywych ktoś, kto jest zarejestrowany na wiadomosc.info, żeby dodać informację? Mielibyśmy o parunastu uzytkowników więcej jutro :roll:
.nomis
Opisy POD faktycznie byłyby wygodniejsze... Ale te obok jednak zostawiłem, takie szare, nie rzucają się w oczy i moge się do nich juz przyzwyczajać powoli smile.gif
lhs
.nomis - masz listę kontaktów rozciągniętą na pół ekranu (w poziomie)??
.nomis
Nie miałem, ale właśnie rozciągnąłem. Dokładnie na pół tongue.gif ! Drugą połowę ekranu zajmuje okno rozmowy smile.gif
alberht
dokładnie, dlatego właśnie kombinowałem jak je przenieść do następnej linii, ale to chyba niemożliwe /obym sie mylił!!/ wink.gif
Zakrn
Najgorzej wyglądają opisy wieloliniowe w jabberze, z gg nie ma problemu.
alberht
te kwadraty w zasadzie mi nie przeszkadzają, choć mogłyby być zamianiane na spacje, a do tego pod kontaktem i zawijane, to już byłby wypas jak dla mnie biggrin.gif

zakrn - popraw podpis na forum wink.gif
LooZ^
Jak bedzie cos wiadomo na temat, jak zrzucic to troche nizej to dajcie znac wink.gif
lhs
QUOTE
troche nizej

... i w lewo ...
jareq
Kurcze szybko się uwinołeś już 3 min. po moim poście pojawiła się aktualizacja..
Tak patrze na Changeloga to od początku wydania Konnekta jest to najdłuższa lista zmian... Bravo hao bravo! :wink:
Zakrn
albercht - już poprawione :roll:
alberht
QUOTE(lhs)
QUOTE
troche nizej

... i w lewo ...

święte słowa lhs - na dół i w lewo, a do tego zawijane smile.gif
czas spać, bo jutro /dziś;p/ będe niewyspany i nie będe mół się w pełni cieszyć nowym konnektem wink.gif dobranoc

QUOTE(Zakrn)
albercht - już poprawione  :roll:

QUOTE(Zakrn)
Only --
Athlon XP 2200+ ^ Win 2003 ^ K.0.6.18.115

ale żeś mi smaku narobił - juz sie chciałem kłaść spać, a jeszcze musiałem sprawdzić centralkę wink.gif nie wyprzedzajmy faktów, hehe
.nomis
Nie, no bardzo mi się podobają te opisy tongue.gif ! Faktycznie, lepiej byłoby jakby były pod kontaktami. Dla mnie nie ważna z której strony, aby tylko pod, a nie obok. smile.gif
alberht
QUOTE(.nomis)
Nie, no bardzo mi się podobają te opisy tongue.gif ! Faktycznie, lepiej byłoby jakby były pod kontaktami. Dla mnie nie ważna z której strony, aby tylko pod, a nie obok. smile.gif

mogą być z prawej, ale tak żeby wchodziły ładnie pod kontakt, mam na myśli to, żeby można było zwęzić ciut bardziej okno, aha i może ukrywanie opisu dla wybranych kontaktów /np pogda/
lhs
Ale przynajmniej TIP działa wreszcie tak, jak powinien!!
alberht
QUOTE(lhs)
Ale przynajmniej TIP działa wreszcie tak, jak powinien!!
z tego wszystkiego zapomniałem o nim, ale rzeczywiście działa bardzo dobrze, o niebo lepiej niż kiedyś
Zakrn
albercht - czego Ty wymagasz od moich rąk o 1:30 nad ranem? :twisted:

---A mi się podoba ta opcja wyświetlania kontaktów, które nie należądo żadnej grupy...
duch-x
a ja mam takie male pytanie a propo tipu:
jesli mam tip zadokowany, to jak moge go ew. rozciagnac w pionie?
dziwnie na nim wyglada uciety w polowie opis (w polowie pionu, nei zdania tongue.gif )
ps. probowalem dodac do opisu obok kontaktow linuxowy enter, ale widoczny jest jako kwadrat i nei wyswietla opisow pod sad.gif moze sa jakies inen sposoby?
Sija
QUOTE(Zakrn)
albercht - już poprawione  :roll:


QUOTE
K.0.6.18.114
alberht
QUOTE(Zakrn)
albercht - czego Ty wymagasz od moich rąk o 1:30 nad ranem?  :twisted:

nie wymagam nic od Twoich rąk /a umiesz wtyczki pisać ?? wink.gif / ale martwię się o swoje serce i poziom adrenaliny - dwie bety w ciągu godziny potrafią wiele zdziałać... tongue.gif

btw alberht smile.gif

Sija - nie zwróciłem uwagi - brawo za spostrzegawczość
Zakrn
Dobra, poddaję się! :cry:
.nomis
Opisy POD kontaktami, zawijane proszę smile.gif

Aha, rzeczywiście! Nie zjada opisów! Normalnie, Hao, tylko coś mi na konto przypłynie to od razu ci przelewam tongue.gif

QUOTE(Zakrn)
Konnekt - wersja NAJNOWSZA

UMARŁEM biggrin.gif:D:D
duch-x
i jeszcze jedno pytanie: w ormatowaniu pol - odatkowe informacje w tipie, gdy chce sam wybrac co ma sie pojawiac jest ok, wybieram gdzie i co potrzebuje smile.gif i jest super! ale czy jest mozliwosc dodania tych znaczkow smsa, czy zegarka kolo opisu? aha, i jeszcze cczy jest gdzies spis tychze zmiennych?
Zakrn
duch-x, wyeksportuj sobie jeden kontaxt expimp-em i pooglądaj nazwy pól - to są wszystkie zmienne.

.nomis - coś nie pasuje? :twisted: :wink:
hao
Ikonek ustawiac nie mozna... Nie musze chyba mowic, ze tylko do czasu 0.7 tongue.gif
.nomis
QUOTE(Zakrn)
.nomis - coś nie pasuje?

A wręcz przeciwnie biggrin.gif

QUOTE(hao)
Ikonek ustawiac nie mozna... Nie musze chyba mowic, ze tylko do czasu 0.7

Tak... "Tylko"... sad.gif
lhs
I jeszcze Olew.k wywala Konnekta przy próbie zadokowania/"oddokowania" TIPa...
hao
Macie już POD nazwą, chociaż ja osobiście wole wariant obok smile.gif
Dodatkowo opis "POD" może zawierać KILKA LINIJEK np. z wypisanymi różnymi użytecznymi informacjami smile.gif
duch-x
brawo hao! smile.gif
jak to mawial pewien swiety.. "potrafisz nas zaskoczyc" laugh.gif
i to jeszcze tak szybko po pierwszych komentarzach.. mrrr smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.