Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt 0.6.20.118
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
Stron: 1, 2, 3
duch-x
wypada tylko podziekowac i czekac z jeszcze wieksza cierpliwoscia podsycona ciekawoscia a zaspokojona tym co dzis dostalismy laugh.gif
PoGoWieC
Poza tym, że Kjabber nie chce działać i Kstatuslog sie troche posypalo
wszystko jest super, super, super.

KONNEKT RULEZ :!: :!: :!:
.misiek
QUOTE(hao)
spokojnie, najlepsze jeszcze przed nami wink.gif


podsycasz naszą ciekawość, chociaż malutki szczególik tongue.gif


dziękuję Ci hao wszystko śmiga biggrin.gif / suuper nju dizajn /
nox_
hmm
zainstalowalem calego K od nowa
zainstalowalem nowa bete
dodalem wszystkie potrzebne mi wtyki
zaczelem konfigurowac wszystko po kolei
no i po ktoryms restarcie K zeby zatwierdzic nowe zmiany K uruchamia sie tak ze tylko w systrayu widac ikonke i nic sie nie odpala, w task menegerze widac tylko jak zjada 90%proca i ciagle rosnie w ramie
i zeby nie bylo ze cos zwalilem 2 razy juz tak mialem
pomaga usuniecie profilu [ale co z tego]
a pada tak jakos gdy zaczynam bawic sie wygladem [kolorami]

---edit---
ok juz wiem
walna sie StatusLog [ale czemu to nie wiem]
pomaga usuniecie z profilu uzytkownika pliku kSL.bak
mleko
hmm a ja juz od ktoregos tam updatu mam tak ze niby sciagnie update i chce go instalowac i robi restart w tym celu
potem daj okienko ze jest niedokonczona aktualizacja i daje na TAK ale nic nie robi i tak w kolko sad.gif
.nomis
:shock: :shock: :shock: TAKIE GAŁY!!! Hao, kocham cie!!! biggrin.gif
Peper
jak komus jabber nie dziala, bo po sciagniaciu bety, sciagnal wtyczke jabbera z podstawowego konnekta, nalezy wywalic jaberoo.dll z glownego katalogu i sciagnac jabbera z bety jeszcze raz.
jareq
QUOTE(mleko)
hmm a ja juz od ktoregos tam updatu mam tak ze niby sciagnie update i chce go instalowac i robi restart w tym celu
potem daj okienko ze jest niedokonczona aktualizacja i daje na TAK ale nic nie robi i tak w kolko sad.gif

Usuń aktualizację z dysku (guzik jest w okienku informującym o nie dokończonej aktualizacji) i ściągnij wszystko jeszcze raz.

Znalazłem buga w Ustawienia -> Interfejs -> Dokowanie i tam gdzie jest suwak "Po jakim czasie ma się pojawiać okno" jeśli ustawimy max w lewo czyli "Natychmiast" - okno nie pojawia się natychmiast tylko po chwili. Trzeba lekko przeunąć suwak w prawo (4) wtedy pojawia się natychmiastowo.

ps. jest jeszcze jeden bug który zauważyłem w Ustawienia -> Interfejs -> Lista kontaktów i w polu "Oznaczenie aktywności kontaktów" jest bardzo ciekawa pomoc... laugh.gif

ps2. potwierdzam bug o którym wspomniał wcześniej arkadyjczyk
balky
a mi wywala blad przy pobieraniu upd.exe, w ogole nie moge nic pobrac sad.gif moglby mi ktos przeslac wszystko co sie ukazalo ostatnio na centralkach? (przeintalowalem K, ale to nic nie dalo)
kaufman512
mnie zaś czasami samoczynnie zamyka konnekta jak pokręcę się troche po ustawieniach biggrin.gif aha i jak komuś się nie chce załadować dwutlenek to niech skopiuje iconv.dll do katalogu data/dll. Mi to pomogłó więc może pomoże i wam wink.gif
SlashBeast
Hao powiedz mi jedno, czy wypuscisz kiedykolwiek konnekta zgodnego z Win9x/ME ? Bo ostatnio coraz wiecej nie dziala w nim na moim systemie... ?
Przemekc1
Szkoda tylko, że jabber przestał działać sad.gif Oby jeszcze jeszcze dzisiaj sie podniósł smile.gif. A tak to "nowy " Konnekt jest SUPER biggrin.gif Dużo nowych funkcji (szczególnie dla początkujących.)
itsonlyme
QUOTE
Hao powiedz mi jedno, czy wypuscisz kiedykolwiek konnekta zgodnego z Win9x/ME

a tak szczerze mowiac to po co? nie chce przeprowadzac wojen systemowych, ale.. http://ranking.pl/rank.php?stat=sysoperPL - mozna by na tym wykresie uczyc dzieci regresji liniowej.
(innymi slowy, win 98/me nie sa naprawde juz tak aktualne i bezpieczne i czesto uzywane, zeby sie nimi przejmowac)
StRuGi
Jabber mi dziala doskonale ;D Trzeba wiedziec co sciagac :]
Przemekc1
QUOTE(StRuGi)
Jabber mi dziala doskonale ;D Trzeba wiedziec co sciagac :]


Tzn :?:
StRuGi
Nie sciaga sie jednej wtyczki z 2 centralek naraz tongue.gif
Przemekc1
QUOTE(StRuGi)
Nie sciaga sie jednej wtyczki z 2 centralek naraz tongue.gif


Ściągałem z bety... TYLKO Z BETY Chociaż możliwe, że przez przypadek :oops: sam nie wiem. ALe po usunięciu tej wtyczki i pobraniu ponownie (z 1 źródła) problem jest nadal.

Ale jazda ściągnąłem z centralki podstawojej ( tzn. nie z bety) i kjabber już śmiga.
SlashBeast
HAHAHA! Zainstalowalem Nieoficjalny Service Pack 1.62 dla Win98se PL i WSZYSTKO DZIALA! Wszystkie tipy... doslownie wszystko smile.gif))

Link: www.sp.up.pl
StRuGi
Ja rowniez z tylko z bety i jakos dziala sleep.gif'
SlashBeast
A mi za to dziala Jabber ale Dwutlenek nie :/
"Urzadzenie podlaczone do komputera nie dziala"
misia
u mnie tez juz wszystko dziala, choc musialam bardzo na okolo to robic :/
ale jest

1. fakt ESC brakuje tej funkcji zamykania okna rozmowy sad.gif
2. niestety nadal poprawnie nie ziala mi GGImage poprawnie sad.gif

a co do estytyki, widze ze pracowales hao nad wygladem, ale przy stopniu "zaawansowanym" czesto nazwy sie nie mieszcza w przydzielonych im polach (np. zakladka "powiadomienia" sa ucinane nazwy)
to pierdola, ktos sie przyczepi, ale jezeli pracujemy juz nad estetyka widze, to zawsze mozna to porawic zeby sie calosciowo wszystko miescilo smile.gif
hao
W razie problemów:

- w kat. konnekta kasujecie *.exe i wszystkie *.dll
- kasujecie katalog konnekt\data
- zmieniace nazwe konnekt\plugins

- instalujecie pełną paczkę
- instalujecie tylko aktualizacje z głównej centralki
- instalujecie tylko aktualizacje z nieoficjalnych centralek (kplugins, wiadomosc.info)
- możecie skopiować brakujące wtyczki ze starego katalogu plugins
- na samym końcu instalujecie tylko aktualizacje z bety
- od tej chwili nie instalujecie aktualizacji z głównej centralki

Co do wszystkich błędów - przypominam, że beta-testing polega na czymś więcej, niż stwierdzeniu że "nie działa".
j00gi
kto mi da kjabbera starszego niz ten nowy co niedziala przez przypadek zaistalowalem wyslijcie mi na j00gi@op.pl
dzieki z gory
Quattrox
faaajne, faaajne smile.gif jeszcze sie musze tylko tym pobawic wink.gif
StRuGi
Tip'y z podpowiedziami sa pod oknem gdy jest wlaczone dokowanie i okno jest przypiete do brzegu pulpitu.
SlashBeast
Hao: Czasem jak odpalam Mozille 1.8a4 to konnekt sie crashuje:/
GareK
Mi w zasadzie wszystko dziala i dzialalo wink.gif Mam tylko pare niepozornych problemow ktore jednak strasznie mnie denerwuje np. ikona kZmieniacza w trayu. Mimo jej wylaczenia dalej tam siedzi... Przywiazuje straszna wage do estetyki dlatego tak mnie to drazni laugh.gif laugh.gif laugh.gif
_menic_
No i u mnie tez (XP + SP2) konnekt jak narazie działa bez zarzutu. Działa mi jabber, tlen, ksl. Na poczatku było troche problemow z aktualizacja, i nie chciał działac ksl. ale wyłaczyłem go konnekt sie uruchomił i ponownie właczyłem ksl i piknie gra 8)
malcoolm
Przy zamykaniu konnekta pokazuje sie taki blad
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x021035CC in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0xFF]

inIM: 20002(0x0 , 0x0)(30B) [CORE->k.Lawa]

Stack trace:
.000035CC  [K.LAWA_0.2.0.0]

Nastąpi zamknięcie programu!
lhs
Uaktualnij kLawa do wersji 0.3.0.0
balky
a mi nadal wyskakuje blad przy upd.exe, jak probuje cos sciagnac... nie wiem czemu... ech, chyba dam sobie na razie spokoj.. wink.gif
SlashBeast
Zrobilem tj. Hao napisales i juz nic sie nie wiesza smile.gif))
swap
jak go zobaczylem po update'cie to malo nie spadlem z krzesa tongue.gif no poczatku pobralem od razu z bety nowe wersje wtyczek, tylko ze jabber nie chodzil. wiec zrobilem jak pisze hao i jest ok. mysle ze lepiej by bylo zrobic z knofity tak jak z kieview czyli w ustawieniach. bo teraz jest i zakladka 'powiadomienia' i 'knofity'. jak narazie jest milo

ps.
moglby ktos mi podrzucic na maila (theswap@wp.pl) najnowszego sprzataczk z metakontaktami i bez bo dzial beta na stronie olorina nie chodzi :/
hao
QUOTE
a co do estytyki, widze ze pracowales hao nad wygladem, ale przy stopniu \"zaawansowanym\" czesto nazwy sie nie mieszcza w przydzielonych im polach (np. zakladka \"powiadomienia\" sa ucinane nazwy)


Najpewniej masz styl "klasyczny"... Muszę jeszcze popracować nad obliczaniem szerokości kontrolek...
nox_
co do KSL to wywala sie [chyba] w momencie gdy w jego oknie wyczysci sie i wylaczy logi statusow

a co do moich zastrzezen estetycznych to tylko mam 1 sprawe
niektore suwaki nie przeskakuja co 1 wartosc tylko co pare
NelQ
Hao, kiedy możemy liczyć na paczkę .118 ??
hao
Będą jeszcze bety po drodze... Jedna najpewniej po weekendzie
.misiek
chciałem spytać jeszcze czy k musi otwierać tyle portów localhost:loopback

<u mnie około 20, nie licząc gg/jabbera/tlena>
Aule
Czy mógłby sie do mnie na priva zgłosić ktoś kto ma problemy z kSL'em, bo nie używam wink.gif .
hao
wsszystkie porty loopback otwierane sa przez biblioteki uzywane przez wtyczki... To samo tyczy sie duzej liczby watkow. Nie mam na to niestety wpływu... Ale mysle ze i 100 otwartych portow w niczym nie powinno ci przeszkadzac...
SlashBeast
Ale ciagle mozilla 1.8 alpha 4 powoduje crasha konnekta jak sie kozysta podczas pracy konnekta :/
joshua
mam pytanie: czy można wyłączyć ten tip, który pojawia się gdy najedziemy na ikonkę konnekta w trayu, albo jak można przywrócić starty wygląd tego okienka. bez tych ikonek wszystkich sieci i opisów na nich.
Sahasrara
QUOTE(SlashBeast)
Ale ciagle mozilla 1.8 alpha 4 powoduje crasha konnekta jak sie kozysta podczas pracy konnekta :/


W konnekt.log (chyba, ciągle zapominam czy to to, czy live.log) powinno być info o crashu, wklej może tutaj.

A aktualizacja jaka jest, każdy widzi - wygląda to z tymi wszystkimi infosami jakoś profesjonalniej i przyjaźniej. smile.gif Poza tym fonty jakoś ładniej komponują się z tradycyjnym stylem 9x do xp, potestuję chyba inne ot tak żeby zobaczyć różnice.
ViPKiNG
Na tych wtykach które używałem i używam beta chodzi wyśmienicie. Wielkie brava za innowacje biggrin.gif
ikari
screen kumpla, mam nadzieje ze nie usunie tongue.gif
(ja mam to samo)

www.toya.net.pl/~lidkakli/lubie_miec_wybor.jpg

--
Btw. blad 1: nadal znikaja mi same z siebie toolbary okna rozmowy
Blad 2: jak zamykam jedno okno i aktywuje sie drugie to... w tym drugim znika zarowno kIEView jak i panel edycji (a czasem wszystko)
_menic_
QUOTE(ikari)
screen kumpla, mam nadzieje ze nie usunie tongue.gif
(ja mam to samo)

www.toya.net.pl/~lidkakli/lubie_miec_wybor.jpg
było juz na forum. Sciagnij najnowszego kzmianiacza
ikari
QUOTE(_menic_)
było juz na forum.
Ciezko mi nadążyć tongue.gif
kaczo
powtorze to co ktos wczesniej napisal:

w oknie wiadomosci nie dziala zamykanie via ESC

winxp pro pl sp2
mentorek
wielkie dzieki za ctrl + backspace smile.gif)
oczywiscie wszystkie zmiany jak najbardziej na +
jedyne czego mi jeszcze brakuje to buforowane wyswietlanie przy wlaczonej wtyczce sprzataczK smile.gif) ale to pewnie nie tutaj powinienem zglosic
enyuej konnekt to moj komunikator, niezmiennie od paru lat smile.gif)
pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow w tworzeniu tego projektu smile.gif)
Mikołaj M.
Sleeva
AAAAA!!!!!

zassalem jakais nowy jabber i gg

i oto efekt (gg dziala)

zamienilem na stara wersje i jakos chodzi

Załączniki

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.