Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nowy komunikator HAPI
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2
dwiekopy
do akcji wkracza kolejny komunikator. moze byc w przyszlosci niezle wypasiony.sprawdzcie http://www.hapi.pl/
jareq
Zobaczymy co z tego będzie.. z tego co testowałem kilka dni temu to nawet nawet wink.gif i napewno leprze niż Trele-Morele laugh.gif
kyro
Ściągnołem, zaintalowałem, zobaczyłęm, wyżuciłem. Może i w przyszłości ma szanse stać się popularnym komunikatorem ale jak dla mnie to Konnekt jest THE BEST i nic tego nie zmieni smile.gif
froger_mcs
WWW :] >wlaczylem, wybadalem, wywalilem
.... bez rewelacji tongue.gif
Spass
Trele-Morele, Hapi... Szkoda gadać. Zamiast tworzyć takie badziewia (z całym szacunkiem do twórców tych programików), lepiej by było gdyby ci ludzie wzieli się za pisane wtyczek do Konnekta 8)

To tyle na temat.
piotr.ek
Fajnie sie robi - nowy komunikator, pierwsza wersja, a juz ma ladna liste kontaktow (opisy, avatary, zdaje sie ze drzewko, tlo), zakladki w oknie rozmowy (!), okno emotow, prosciutka obsluge transportow, przesylanie plikow jakies widzialem...

Mi sie podoba, pomijajac fakt, ze oparty na Rhymboksie (teraz on sie zdaje jakos inaczej nazywa) - ma mase bajerkow, ktore ciesza w codziennym uzytkowaniu, a ktorych w K chyba nigdy sie nie doczekamy... sad.gif
StRuGi
RhymBox znany jest teraz jako Pandion.
Olórin
To klient jabbera, ale promowany jest jako osobny komunikator. To rozwiązanie bardzo mi się podoba, bo łatwiej przemówić do kogoś "swojskim" hapi niż tajemniczym jabber wink.gif A jak kogos wciągnie to wyczyta że to jest jabber :]
Aule
To jest bardzo podobne do Pandiona. Jak włączyłem to sie zastanawiałem, czy może nie pomyliłem katalogów.
Olórin
Bo to jest pandion, zmodyfikowany....
Aule
To sie widzi tongue.gif Nie bulwersuj sie tak od razu.....
bakerss
Mi sie tam podoba 8)
dwiekopy
QUOTE(bakerss)
Mi sie tam podoba  8)

Mi nawet też. w przyszlosci moze byc niezly
gosciu
QUOTE
Ściągnołem, zaintalowałem, zobaczyłęm, wyżuciłem. Może i w przyszłości ma szanse stać się popularnym komunikatorem ale jak dla mnie to Konnekt jest THE BEST i nic tego nie zmieni

Nie ma sie co bulwersowac, to komunikator targetowany do okreslonej grupy odbiorcow (czyt GG).

Dla reszty jest to duzy plus - w koncu bedzie mozna komunikowac sie jabberem ;)
piotr.ek
To sie nazywa slepy fanatyzm chyba... wink.gif Ja lubie K, ale mialem juz w przeszlosci proby przesiadki zarowno na Mirande, jak i - wtedy jeszcze - Rhymboksa... zawsze jednak K zaskakiwal czyms nowym, wiec zostawalem... od dluzszego czasu nic szczegolnie znaczacego sie tutaj nie wydarzylo (to miedzy innymi powod, dla ktorego od mniej-wiecej pol roku zbytnio sie nie udzielam, bo co chcialem, to napisalem, a bledy, o ktorych wspominalem ciagle sa, wiec nie ma sensu bawic sie w wyszukiwanie nowych, podobnie z 'nowymi' features), wiec nie wiem - zobaczymy, co to bedzie tongue.gif W kazdym razie obserwuje inne IM i w miare mozliwosci sprawdzam.
dwiekopy
gadalem z autorem hapi ( z autorami innych komunikatorow to raczej niemozliwe ) i ten komunikator moze wkrotce konnekta zostawic w tyle. zobaczymy :twisted:
Olórin
Każdy tak mówi....
mgr.Dlugi
Czas pokaze co bedzie
jareq
QUOTE(piotr.ek)
[...] od dluzszego czasu nic szczegolnie znaczacego sie tutaj nie wydarzylo (to miedzy innymi powod, dla ktorego od mniej-wiecej pol roku zbytnio sie nie udzielam, bo co chcialem, to napisalem, a bledy, o ktorych wspominalem ciagle sa, wiec nie ma sensu bawic sie w wyszukiwanie nowych, podobnie z 'nowymi' features), wiec nie wiem - zobaczymy, co to bedzie tongue.gif W kazdym razie obserwuje inne IM i w miare mozliwosci sprawdzam.

Prawda bardzo dużo mówi się na forum o różnych fajnych (nowych) pomysłach, rozwiązaniach i szkoda tylko że mówi bo gdyby chociaż połowa z nich była zrealizowana to było by naprawdę super....
No ale miejmy nadzieję że w 0.7 budzącej tak wielkie nadzieje znajdzie się wszystko (no prawie) co np. jest wypisane w wish list.... <marzyciel>
case
QUOTE(piotr.ek)
To sie nazywa slepy fanatyzm chyba... wink.gif Ja lubie K, ale mialem juz w przeszlosci proby przesiadki zarowno na Mirande, jak i - wtedy jeszcze - Rhymboksa... zawsze jednak K zaskakiwal czyms nowym, wiec zostawalem... od dluzszego czasu nic szczegolnie znaczacego sie tutaj nie wydarzylo (to miedzy innymi powod, dla ktorego od mniej-wiecej pol roku zbytnio sie nie udzielam, bo co chcialem, to napisalem, a bledy, o ktorych wspominalem ciagle sa, wiec nie ma sensu bawic sie w wyszukiwanie nowych, podobnie z 'nowymi' features), wiec nie wiem - zobaczymy, co to bedzie tongue.gif W kazdym razie obserwuje inne IM i w miare mozliwosci sprawdzam.

nic tylko sie podpisac pod ta wypowiedzia.. :twisted:
Aule
Też uważam podobnie. Sam mam zainstalowaną Mirande, Pandiona, PSI, Tlena i nawet GG(nie korzystam, to dla braci).
Ale jestem dobrym przykładem kogoś kto troche umie programować, a ma kilka wtyczek na koncie wink.gif Więc panowie do roboty, a nie tylko narzekacie na brak funkcji. Ja jeszcze 1,5 roku temu nie wiedziałem nic o C++ :roll:
case
ja zostawiam to profesjonalistom, bo z nauki programowania na pewno zadna przydatna wtyczka by nie wyniknela.. :twisted:
Aule
Hehe. To poczekasz sobie, bo profesjonalistów to u nas jest mało wink.gif Sija, Olorin i ja to amatorzy. To tak pół na pół.
Sija
QUOTE(case)
ja zostawiam to profesjonalistom, bo z nauki programowania na pewno zadna przydatna wtyczka by nie wyniknela..  :twisted:


osmiele sie nie zgodzic - ja do czasu K.Away'a nic nie wiedzialem o C++ smile.gif
Olórin
QUOTE(Sija)
QUOTE(case)
ja zostawiam to profesjonalistom, bo z nauki programowania na pewno zadna przydatna wtyczka by nie wyniknela..  :twisted:


osmiele sie nie zgodzic - ja do czasu K.Away'a nic nie wiedzialem o C++ smile.gif

A ja do czasu kDodatków smile.gif
froger_mcs
tak przy okazji to gdzie/z czego uczyliscie sie c++ ?? bo zabieram sie za to juz od jakiegos czasu ale cos mi to nie idzie za dobrze tongue.gif
arkadyjczyk
http://avocado.risp.pl/ szczerze polecam. I nie tylko dla tych co chcą się c++ nauczyć. Ja po tym kursie wreszcie obiektowość załapałem i w php się podszkoliłem biggrin.gif
froger_mcs
dzieki arkadyjczyk to chyba pierwszy internetowy kurs c++ ktory mnie wciagnal biggrin.gif , nawet staram sie czytac texty od deski do deski, zobaczymy co bedzie dalej tongue.gif
case
QUOTE(Sija)
QUOTE(case)
ja zostawiam to profesjonalistom, bo z nauki programowania na pewno zadna przydatna wtyczka by nie wyniknela..  :twisted:


osmiele sie nie zgodzic - ja do czasu K.Away'a nic nie wiedzialem o C++ smile.gif

.. ale wiedziales na pewno sporo o PHP i innych skladniach, czy jezykach, a to juz spore zaplecze.. :wink:
Olórin
QUOTE(froger_mcs)
tak przy okazji to gdzie/z czego uczyliscie sie c++ ?? bo zabieram sie za to juz od jakiegos czasu ale cos mi to nie idzie za dobrze tongue.gif

Metodą prób i błędów tongue.gif ale....
QUOTE
.. ale wiedziales na pewno sporo o PHP i innych skladniach, czy jezykach, a to juz spore zaplecze.. Wink

Ja programowałem wcześniej troche w php i vb....
arkadyjczyk
Zaczynać naukę programowania kompletnie od zera jest ciężko. Ale ten kurs co polecam jest naprawdę świetnie napisany nawet dla początkujących. Zresztą chyba było takie jego założenie bo ma tytuł "Od zera do gier kodera", więc chyba mówi to samo za siebie.
Ja go prawie cały przeczytałem, ale z braku czasu do programowania w c++ zabieram się jak do jeża. biggrin.gif Ale na wszystko przyjdzie czas.
hao
Poczytajcie sobie o tej obiektowości, bo niedługo bardzo przyda się to w API Konnekta...
Chciałem przy okazji zaprotestować, bo w ostatnich 2 miesiącach w K działo się więcej niż przez cały ubiegły rok... Pierwsze efekty chyba widać, na kolejne chyba nie trzeba będzie bardzo długo czekać wink.gif
m4t3k
Wygląd tego komunikatora jest chyba zrobiony dla dzieci :shock: Powiadomienia o dostępności osoby są ogromne. Nie zapamiętuje ostatniej rozmowy po zamknięciu. Opcji ma mało.

Ale ma wtyczki biggrin.gif
Sad
Co jak co, ale taki 'modern' wyglad komunikatora bardzo mi sie podoba. Zobaczymy co bedzie dalej wink.gif
Olórin
Dyskusje o serwerach wydzielono. http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3656
jareq
Olórin pomyliły Ci się linki..
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3656 - ten jest prawidłowy :wink:
misieknr1
QUOTE(jareq)
Olórin pomyliły Ci się linki..
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3656 - ten jest prawidłowy  :wink:

a czym tne link różni się od tamtego biggrin.gif??
piotr.ek
Tym, ze:
QUOTE
Ostatnio zmieniony przez Olórin dnia Wto Sty 25, 2005 11:11, w całości zmieniany 1 raz

laugh.gif
LooZ^
QUOTE
GG(nie korzystam, to dla braci)


Skandal! Ja brata i moja rodzicielke zmusilem do uzywania konnekta wink.gif
dwiekopy
gadalem z autorem hapi po raz kolejny. tak jak pisalem wczesniej ze hapi moze przescignac konekta tak teraz twierdze ze to niemozliwe. Koles nie jest w ogole otwarty na jakies propozycje. Chce zeby hapi byl jak najprostszym komunikatorem przeznaczonym dla uzytkownikow gg. ale hapi nie ma nawet tak glupiej rzeczy jak powiadamianie w chmurkach o tym ze ktos pisze a ma to gadu. takze uzytkownicy gg pozbawieni tej opcji osraja hapi biggrin.gif
Aule
LooZ: Spokojnie, na moim kompie tylko ja mam prawo używać K wink.gif Kuzyni mają własnego i tam sobie mogą używać, ale u nie u mnie. :roll:
bakerss
Moja brejdaczka tez korzysta z k ;] fakt że zostawiłem jej tylko GG i wtyczki ktore obsługują tą sieć ale po co jej wiecej ;]
mgr.Dlugi
Dla mojej mamicki i siory K jest za trudny (lol), wiec uzywaja klasycznego padu-padu, a ojciec wcale koma nie uzywa. Wiec mam K tylko dla siebie jak przyjemnie.
froger_mcs
u mnie to nieraz kumple twierdza ze jest konnekt za trudny (tak, takie mam towazystwo :] ) a prosby typu: "Nie poustawialbys mi konnekta" skutecznie zniechecaja do zachecania aby kozystac z konnekta tongue.gif.

Troche namieszalem tongue.gif
.misiek
Hehe ja nawet siostre zmusiłem do korzytania z K (a ona nie nawidzi kompa i siedzi tylko po to by pogadać na gg i coś googla na referaty) i powiedziała po paru dniach używania, że się jej bardzo podoba i nie chce widzieć na oczy zwykłego gygy ;]
jareq
Konnekt trudny??? Wątpie może kiedyś, ale nie teraz...

A stwierdzam to po jednym niepowtarzalnym dowodzie tongue.gif

oturz moja laska (mogę otwarcie powiedzieć) to typowa blondynka zobaczyła u mnie konnekta i zapytalo co to jest to jej powiedziałem i dałem linka skąd może go ściągnąć i co mnie o dziwo bardzo zadziwiło sama go zainstalowała u siebie na kompie i skonfigurowała nie mogłem w to uwierzyć dopóki nie zobaczyłem na własne oczy - fakt zapytała się o kilka szczegółów (z podkreśleniem tego słowa) bo to były naprawdę szczególy wink.gif i używa go już ponad 3 miesiące i twierdzi że bardzo jej się spodobał biggrin.gif

I kto powiedział że Konnekt jest trudny?? :>

ps. oby tylko nie widziała tego posta a zwłaszcza części z "typową blondynką” :oops:
lhs
QUOTE(jareq)
oturz

:shock: :shock: :shock:
(Sorry, nie mogłem się powstrzymać - ale myślałem, że są pewne granice)...
jareq
QUOTE(lhs)
QUOTE(jareq)
oturz

:shock: :shock: :shock:
(Sorry, nie mogłem się powstrzymać - ale myślałem, że są pewne granice)...

hehehe wiedziałem że się ktoś na to złapie i na 80% obstawiałem ze to będziesz Ty laugh.gif
lhs
Kiedyś już próbowałeś się w ten sposób tłumaczyć...
jareq
hmm nie przypominam sobie :>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.