Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Checky
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
Olórin
QUOTE
centralce kplugins beta
nie ma takiej centralki...
KubaWinter
Witam!
Czy konieczne jest pojawianie się co chwila okienek "dosowych" przy używaniu programtv.exe? Bardzo mi ta wtyczka odpowiada, jednak wyskakujące rytmicznie okienka są denerwujące. Da się coś z tym zrobić? Z góry dzięki za pomoc!

--
Pozdrawiam, Kuba
keeveek
mój checky nie ma configa :| znaczy, w opcjach wtyczek w ogóle jej nie ma, więc nie moge dodac skryptów aktywnych :| czy znajdę gdzieś wątek który pokaże mi dokładnie jak dodać nowy skrypt aby checky go poprawnie wykonywał?
keeveek
teraz nie mam pojęcia co zrobić aby działały ikony np w prognozie pogody dla wp.pl albo fazy ksieżyca. mam włączone wtyczki kStyle oraz Favicon
Hamster71
Witam. Przepraszam, że dalej pogłębiam ten temat, ale nigdzie nie mogłem znaleźć pomocy. Mam sprawę odnośnie Programu TV. Mam zainstalowanego Web serva, ściągnięta wtyczkę checky, robie tak jak jest wszytsko napisane na i wpisuje "F:\Program Files\WebServ\php\php.exe" "programtv.exe -f="[%p-%k] %n" -k="tvn"

wyskakuje błąd:

Could not open input file: programtv.exe -f="[%p-%k]

Co jest źle ?

Pozdrawiam
Olórin
Programytv.exe to nie skrypt do php, lecz samodzielna aplikacja. PHP do jego działania jest nie potrzebne.
keeveek
co więcej - interpreter PHP excl.gif nie może excl.gif wykonać programu *.exe wink.gif
Bo$s
QUOTE(Hamster71 @ 14.11.2005 - 17:14)
"F:\Program Files\WebServ\php\php.exe" "programtv.exe -f="[%p-%k] %n" -k="tvn"
*


Ale oczywiście nikt nie napisał jak ma być poprawnie. Wpisujesz np.:
CODE
F:\Program Files\Konnekt\Checky\programtv.exe -f="[%p-%k] %n" -k="tvn"
Zakładając, że programtv.exe jest w F:\Program Files\Konnekt\Checky\ wink.gif
Devilish
Nie wiem dlaczego, ale czego bym nie wpisal w Checky, to jest zle...

katalog php - c:\php\php.exe do skryptu pogody c:\program files\konnekt\checky\pogoda.php

czy zle zainstalowalem php czy co? bo juz nie wiem co zrobic..
lhs
Ta druga ścieżka zawiera spację - więc weź ją całą w cudzysłów.
zimaq
może c:\php\php-cgi.exe ? wink.gif
Devilish
wpisalem: c:\php\php.exe "c:\program files\konnekt\checky\pogoda.php"

i nadal zle.
lhs
Nadal źle - czyli co się dzieje?
Devilish
Wpisalem php-cgi.exe ale i tak jest cos zle, Fatal error ble ble [adres do pogoda.php] in line 9 .
lhs
QUOTE(Devilish @ 22.01.2006 - 23:17) *
Fatal error ble ble

No idea blah blaaaaah.
Devilish
Dobra, juz cos załapało, ale nie pokazuje mi ani temperatury, ani wiatru, ani niczego :x
zimaq
Chyba nikt mnie nie słucha... sleep.gif
QUOTE(zimaq @ 22.01.2006 - 23:10) *

może c:\php\php-cgi.exe ? wink.gif

Devilish
Oj slucha slucha. zadzialalo, jak napisalem tak, jak podpowiedziales.
Lwiczek
Czy jest możliwość wyłączenia pojawiania się dodatkowego okna przy ręcznym odświeżaniu danego skryptu? Jest to deko irytujące a zrezygnowałem z automatyki bo każdorazowe wywoływanie interpretera pochłaniało zasoby, które potem były zwalniane w sumie, niemniej powodowało to niemiłe chwilowe przymulenie... domyślam się że to nie wina samego checkiego ale jak już coś to interpretera php i trzeba by go wywołać z jakimś parametrem...
lhs
Bardzo proszę nie wyłączać tego okienka - dla mnie to podstawowe narzędzie developersko/debuggerskie przy pisaniu skryptów, poza tym wersja kNotify przystosowana do tabletki nie reaguje w żaden sposób na wtyczkę Checky (skolima - robisz coś z tym jeszcze, czy jesteś kolejnym developerem, który Konnekta olał?)...
Lwiczek
Nie chodziło mi o permanentne wyłączenie okna - po prostu szukam opcji/przełącznika/jakiegokolwiek innego sposobu opcjonalnego wyłączenia tego okna... Cóż - nie wszyscy są developerami wtyczek/skryptow, ergo - nie potrzebują go... smile.gif
.misiek
@Lwiczek

looknij tutaj:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5031

Coś tam kiedyś kombinowali z wyłączaniem tego okienka happy.gif
saCOOL
Już było to pisane, chciałem się do tego dołączyć biggrin.gif otóż:
Czy dałoby się zrobić jakiś mały przycisk do chwilowego wyłączenia działania checkiego? Tak, żeby po wyłączeniu nie sprawdzał żadnych skryptów. Wiem że można wyłączyć checkiego, ale to uciążliwe jest, no i restart Konnekt'a jest wymagany.. Tak ciężko jest zrobić taki przycisk na toolbarku? biggrin.gif..
arct!c
Też mnie to bardzo irytuje, a w szczególności z wersją HTTP:// ale... no właśnie ponoć za niedługo ma być możliwość 'stopowania' checky'ego (nareszcie).
KOSMOS
Czt dałoby rade zrobić możliwość gdzie mają się wyśfietlać "kontakty Checky" tak jak to jest zrobione w "FaworKi"?
@ndy
Czy możecie dodać do Checky opcje aby przy starcie Konnekta sprawdzała dany skrypt ?
alexander
Chłopaki - muszę przylamić ... smile.gif - Jestem "new" tej wtyczki więć i zielony ... Więc musze pobrać ją ... pograłem paczke php ... ok - dodaje kontakt checky i daje więcej tego kontaktu i następnie w okienku polecenie się zawieszam ... nie wiem jak zadawać komendy - w checky już jest kilka skryptów tylko nie wiem jak je uruchomić - pobrałem z kpluings program.exe - również nie wiem jak go uruchomić - w poleceniu wpisywlaem ścieżke do tych skryptów - ale to chyba nie na tym polega ... tak dawałem " C:\Program Files\Konnekt\checky\programtv.exe " co musze zrobić aby odpalić ją ?
Keleos
Ja bardzo przeprasza, jestem początkujący w sprawach konnekta..ale ja w sumie niewiele rozumie z tego informatycznego bełkotu.. Udało mi się odpalić jakiś skrypcik PHP co wyświetla date i godzine (WoW), i jakąś pogode.. ale programu Tv już np nie... ale nie w tym sęk...chodzi mi o to..że co chwila widze: "Zrobiłem nowy skrypt X" i odpowiedź "Wow świetna robota", "Wszystko działa i jest cudownie" etc.. ale skąd ten skrypt wzięliście..? w aktualizacjach tego nie ma.. a udostępniać tych plików także niewiele udostępniacie.. może ja coś przeoczyłem.. proszę o jakieś informacje.. trochę się w tym pogubiłem. (z wtyczkami jest ten sam problem ale to chyba nie w tym dziale..)
KoSiarzPL
Skrypty możesz pobrać z działu "Dodatki > checky".
1. Po zainstalowaniu php, umieszczasz taki skrypt w katalogu "konnekt / checky"
2. Dodajesz kontakt do swojej listy, i ustawiasz jego sieć na "checky"
3. Podajesz w oknie "kontakt > wiecej > checky" scieżkę do php.exe i scieżkę do skryptu. Lub jeśli ten skrypt nie jest tak naprawde skryptem php lecz programem exe to podajesz sciezke do tego programu.
djstrong
przydalaby sie we wtyczce opcja, ktora zmeinia moj status (np. z gg)
Akira
Jak zrobić żeby chcecky był zaliczany do dostępnych w sprzątaczce?
lidl
Jak zainstalowac: w ktory folder wrzucic tego rozpakowanego zipa?
WRON3k
plik checky.dll wrzuć do folderu plugins
lidl
ok, zaistalowane.

moglbys mi powiedziec, jak tym ustrojstwem sprawdzac poczte na gmailu?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.