Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SMSy do WPKontaktu ;)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Stron: 1, 2, 3
hao
Hehe,brawo! Bijecie rekordy w długości wątku trzymającego się swojego temtu...

Przy okazji przyznam rację.. Wszystko co nie komórkowe powinno mieć przedrostek
hao
QUOTE
jak tak dalej pójdzie to Hao będzie musiał zmienić nazwe wtyczki sms


Wcale że nie... W końcu to Short Messages System ... Wysyłamy relatywnie krótkie wiadomości... W nazwie SMS nie ma słowa o komórkach smile.gif Więc to właśnie Konnekt pozwolił odkryć prawdziwe zastosowanie SMSów tongue.gif
Ludwik
BazylisZ: Dzięki smile.gif
----
Nie piszę o tym za każdym razem, ale po każdej zmianie w skrypcie opisanej na forum pojawia się nowa wersja dużej-skrypt-paczki
QUOTE(hao)
Hehe,brawo! Bijecie rekordy w długości wątku trzymającego się swojego temtu...

Ten post sprowokował mnie do zajrzenia do rankingu ilości postów użytkowników. Chyba powinienem przystopować :]
Olórin
Hao-faktycznie
Ludwik-to sie jeszcze napracujesz:))...właśnie jest nowa wersja skryptu do icq, z obsgłuą błędów...niestety bramka niepodaje przyczyny smile.gif

ps. wiem że to glupi pomysł ale wtyczke sms można wykorzystać do....np. odczytywania vCard z Jabbera smile.gif
ps2. niemoge oskryptowac anonimowej bramki na jab.moon.net.pl bo niedziała sad.gif, ale w zasadzie to chyba jest to samo, z tym ze nieprzesyła sie kilku parametrów :]
Sija
Ludwik: a wiec czas zebys zaktualizowal zawartosc swojej duzej-skrypt-paczki ;]
Ludwik
QUOTE(BazylisZ)
Ludwik: a wiec czas zebys zaktualizowal zawartosc swojej duzej-skrypt-paczki ;]

A coś jest niezaktualziowane? Co? Powinno być wszystko świeżutkie (łącznie z ICQ, które zmieniam w tej chwili)
Ludwik
Wymyśliłem jednen skrypt do K.Bota, który mógłbym napisać. Wprawdzie jeszcze bnie wiem czy będą ku temu możliwości techniczne, ale szkoła tak mnie wymęczyła, ze musiałem się czymś zająć i zaczołem przeprowadzać pierwsze testy.
Oczywiście we wtyczce SMS - w ten sposób powstał skrypt do łatwego ściągania plików z synteza mowy firmy ScanSoft. W polu "do" wpisujemy "synteza:nazwa_przyszlego_pliku_dzwiekowgo" a w tresci to co syntezator ma przeczytać. Po wysłaniu skrypt próbuje połączyć z serwisem firmy ScanSoft i pobrać plik dźwiękowy. Następnie zapisuje go pod podaną nazwą w katalogu głównym konnekta. Potem próbuje go odtworzyć domyslnym programem.
Zastrzegam jednak, że to tylko test do zupełnie innego projektu (który może nigdy nie powstanie?), a nie skrypt docelowy. Dlaczego nie jest dopracowany i nie będzie. Udostepniam na wypadek jakby ktoś może był zainteresowany. (link do pliku za pół godzinki ;p, jeszcze nie ma go na serwerze)
Ludwik
Jest tutaj
Olórin
hehe smile.gif
juz troszke odbiegamy od tematu, ale swoją drogą bramki sie chyba skończyły sad.gif niewidziałem bramek do aim,yahoo czy msn'a smile.gif ale myśle że te co już mamy większość zadowalają biggrin.gif
werw0e
w związku z takom rozbudową wtyczki SMS proponuję żeby zamiast napisu "Więcej->Kontakt->Telefon->Komórka" było
"Więcej->Kontakt->Telefon->SMS"
taki mały bajer ;p
i jeszcze stronka www mogła by być w kontekstowym menu i jeszcze coś innego ;]
Olórin
QUOTE
w związku z takom rozbudową wtyczki SMS proponuję żeby zamiast napisu \"Więcej->Kontakt->Telefon->Komórka\" było
\"Więcej->Kontakt->Telefon->SMS\"

Taki szczegół, no ale faktycznie lepiej jak będzie SMS...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.