Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SMSy do WPKontaktu ;)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Stron: 1, 2, 3
Ludwik
Ok, ale w takim razie nazwij te dwa skrypty inaczej (pliki i id w xml)!
I "bramka" powinna chyba też chodzić na moon, bo jabberpl nie zwraca błędów.
Olórin
moje skrypty jak narazie nie umieją zwracać uwagi na błedy sad.gif
no a te dwie wersje są http://olorin.8bit.co.uk/jabber-2in1.zip
Ludwik
Pooglądaj sobie błędy w innych skryptach SMS - to bardzo łatwe. A jak by coś nie chciało działać to napisz o tym tu.
Może nazwać tą bramkę z autoryzazją jakoś bardziej opisowo?
Olórin
QUOTE(Ludwik)
Może nazwać tą bramkę z autoryzazją jakoś bardziej opisowo?

może masz jakis pomysł jak??
"Wysyłanie wiadomości do sieci Jabber, pamiętaj aby mieć konto na jednym z serwerów !!!", Tak??
Ludwik
może
<name>Jabber (z twojego konta)</name>
<name>Jabber (z bramki)</name>
?
Olórin
aha smile.gif to jest bardziej zrozumiałe od autoryzowany, bramka
smile.gif)))
Olórin
Skrypt do wysylania maili jest tu http://olorin.8bit.co.uk/mail.zip

aby wyslać maila piszesz jako nr telefonu: "mail:ktos@gdzies.pl#temat"
temat można pominąć, w konfiguracji wpisać adres swojego maila smile.gif

ps. ten serwer na którym jest skrypt php czasami niedziała sad.gif( np. przed chwilą, ale jak działa do wysyła szybko(na interie kilka sekund biggrin.gif)

ps2. hao, zrób coś z tym limitem 20 znaków w nr telefonu bo sie niebedzie dało tematu wpisac, a przy długim mailu nawet niego smile.gif
Ludwik
Myślę, że było by BARDZO dobrze gdyby było obsługiwane także "mailto:".
cRoMo
A ja wlasnie wpadlem na pewna koncepcje. Otoz, jesli juz mowimy o przedrostkach typu 'wpk:', 'tlen:', 'jab:' czy '503xxxxxx', to mozna sprawic, aby klikniecie w oknie rozmowy w nastepujaca, przykladowa tresc "jab:janek.kowalski@jabber.gda.pl" wywolalo pewna, okreslona (w konfiuracji?) akcje. Niekoniecznie musi to byc rozmowa z ta osoba, moze to byc wyslanie sms'a czy innej wiadomosci (wyslanie maila, za pomoca wtyczk i sns.dll lub domyslnego klienta email). Generalnie chodzi o to, zeby wtyczka (skrypt) mogla zarejestrowac wlasciwa dla siebie "maskę". Oczywiscie kilka wtyczek/skryptow mogloby wspoldzielic maske, wiec nalezaloby dodac opcje w konfiguracji sluzaca do wyboru domyslnej akcji. IMHO to bardzo ciekawe rozwiazanie, mozna tez dodac menu kontekstowe do tych "masek" w oknie rozmowy, tak, aby miec calosc dostepnych "akcji".

Ciekaw jestem, co Wy na to smile.gif

PS. Tylko nie mowice, ze bylo to juz omawiane, bo owszem, bylo, ale chodzilo o cos praktycznie calkiem innego smile.gif
Ludwik
Pod adresem neuron.bednarska.edu.pl/~ludwik/paczka.zip jest paczka ze wsztystkimi dodatkowymi skryptami do wtyczki SMS konnekta (poza WPK, które zostalo wyparte przez jabbera) i wstępną wersją pliku README.
NIE jest to oficjalna paczka i proszę jej nigdzie nie podlinkowywać dopóki nie przyjdzie zgoda (lub nie zgoda - wtedy paczka zostanie skasowana) Olórina. Bo do niego należy większosć skryptów. Olórinie - czkekam na twoją szybką reakcję smile.gif
Jeśli chodzi o skrypt mail w paczce to dodałem do niego ikonkę, mam nadzieję że nie zostanie to wzięte mi za złe.
Olórin
QUOTE(Ludwik)
Myślę, że było by BARDZO dobrze gdyby było obsługiwane także \"mailto:\".

Tak!!

QUOTE
Jeśli chodzi o skrypt mail w paczce to dodałem do niego ikonkę, mam nadzieję że nie zostanie to wzięte mi za złe.

Dobrze zrobiłeś dodając ikonkę biggrin.gif, niechciało mi się dziś szukać ikonek;)


cRoMo-no czemu nie smile.gif

QUOTE
NIE jest to oficjalna paczka i proszę jej nigdzie nie podlinkowywać dopóki nie przyjdzie zgoda (lub nie zgoda - wtedy paczka zostanie skasowana) Olórina. Bo do niego należy większosć skryptów. Olórinie - czkekam na twoją szybką reakcję

Niemam nic przeciwko temu żeby w tej paczce były moj skrypty smile.gif

PS.może jeszcze ktoś zacznie pisać skrypty....napewno jest jeszcze wiele bramek i formularzy do oskryptowania wink.gif
Ludwik
Zapomniałem o ICQ :shock:
Jest już nowa paczka z ICQ. Olórinie, czy mógłbyś prznajmniej w nazwach skryptów jabber użyć spacji między "jabber" a "(" (tzn. "jabber (coś tam)", zamiast "jabber(coś tam)"), wydaję mi się że będzie wyglądać dużo estetyczniej.
Myślę że jeśli chodzi o pomysł cRoMo to pilniejsze jest aby coś podobnego zrobić dla stron www. Zarówno integracja z www jak i polecenia w konnekcie są wpisane do todo. I mówię że to było już omawiane wink.gif Bo to świetna sprawa, ale nie wydaję mi się żeby teraz zdażyło się coś takiego nowego.
Marian
QUOTE(Olórin)
już, jest wpk...ale musi być z małpką smile.gif
nowa wersja jest tu a stara tamsmile.gif)

ps. co sądzicie o bramce email ???

Jeśli już ma być wpk to niech ucina jabber (wpk:janek@wp.pl)...

Jeśli chodzi o bramke z reklamami to moge udostepnic wam kod bramki w pho do postawienia np. na stronie konnekta... na bramke na jab.moon.net.pl nie mam wplywu...
Ludwik
QUOTE(Ludwik)
QUOTE(Olórin)
może ktoś wie jak w tym xml'u napisać że może liczba może mieć od 5 do 8 cyfr ??

Chyba w wyrażeniach regularnych?
Jesli dobrze pamiętam będzie to wyglądać:
[0-9]{5,8}

Wyrażenie którego użyłeś w praktyce pozwala na wszystko co ma więcej niż 6 cyfr... może wypróbuj te moje?
w pełni wygląda tak:
<acceptNumber>^icq:[0-9]{5,8}$</acceptNumber>
I u mnie działa poprawnie...
PS: Jeśli coś zmieniasz - pisz o tym wyraźnie, zebym mógł umieścić w paczce, ok? biggrin.gif
cRoMo
QUOTE(Ludwik)
Zarówno integracja z www jak i polecenia w konnekcie są wpisane do todo. I mówię że to było już omawiane wink.gif

Owszem, wiem o tym. Ale to, co zaproponowalem ma nowy wymiar - kazda wtyczka/skrypt moze zarejestrowac swoja maske (wiem, powtarzam sie, ale celowo). Wezmy np. moj pomysl, ktory podrzucilem Jakubkowi odnosnie przyslania "wizytowek". Dostaniemy wiadomosc o przykladowej tresci "vcard:Imie,nazwisko,telefon,itd". Klikamy na nia, a dzialanie przejmuje skrypt od KBota (ktory zapyta o potwierdzenie i nastepnie doda kontakt do listy smile.gif).
Tutaj tkwi prawdziwa zaleta takiego rozwiazania...

PS. Oczywiscie dzialanie takie moze byc zautomatyzowane, a np. wtyczka KBot moze w locie zamienic tresc takiej wiadomosc na "Otrzymano wizytowke od..." przy zachowaniu wszelkich atrybutow standardowej postaci (chodzi bardziej chyba o estetyke). Tak np. dziala GGCrypt, ktore nie wywala na ekran rozmowcy klucza SSL, tylko uprzejmie informuje o odebraniu takowego smile.gif
nix
w K.Bocie jest to rozwiazane inaczej... gdy odbierze wizytowke K.Bot pyta okienkiem czy dodac do kontaktow

W piatek 28.02.2003 pierwsza odslona K.Bot 0.1.0 RC
hao
QUOTE
<acceptNumber>^icq:[0-9]{5,8}$</acceptNumber>

^ i $ są zbędne... Wzorzec jest domyślnie podstawiany do całego numeru
Sija
QUOTE(Marian)
Jeśli chodzi o bramke z reklamami to moge udostepnic wam kod bramki w pho do postawienia np. na stronie konnekta... na bramke na jab.moon.net.pl nie mam wplywu...


jakbys mogl, wyslij mi ja na maila: sija@maniacy.net
Olórin
QUOTE(Ludwik)
PS: Jeśli coś zmieniasz - pisz o tym wyraźnie, zebym mógł umieścić w paczce, ok?  biggrin.gif

OK!

ps. może ktoś ma jakiś w miarę szybko działający serwer z php (i niezablokowaną komendą mail:) aby umieścić na nim skrypt do wysyłania emaili bo ten na którym jest teraz raz działa a raz nie sad.gif( konnekt to chyba zauważa smile.gif
ps2. tak, zauważa biggrin.gif
Olórin
Zmiany
Jabber:
:arrow: poprawiono opisy skryptów
:arrow: nowa ikonka biggrin.gif
:arrow: obsługa tagu wpk:
:arrow: w razie napisania @wp.pl zmieniane jest na poprawne @jabber.wp.pl
Mail:
chyba nic ale jest w zipie smile.gif
ICQ:
ograniczenie ilości cyfr w nr ICQ:) smile.gif))
Cała paczka moich skryptów:http://olorin.8bit.co.uk/sms.zip
A same Jabbery : http://olorin.8bit.co.uk/jabber.zip
Ludwik
QUOTE(jakubek)
W piatek 28.02.2003 pierwsza odslona K.Bot 0.1.0 RC

eeee... a może popracujesz nad API, czy coś? wink.gif
Bo jak K.Bot wpadnie teraz w moje łapki to zawalę szkołę :cry:

QUOTE(hao)
^ i $ są zbędne... Wzorzec jest domyślnie podstawiany do całego numeru

^ - rzeczywiście, dałem tylko dla porządku. Ale z tego co pamiętam bez "$" mogłem wpisywać i wpisywać i wpisywać... Hao - sprawdź, bo moim zdaniem "$" JEST konieczne.

QUOTE(Olórin)
może ktoś ma jakiś w miarę szybko działający serwer z php

Ja mam civ.pl, bednarska.edu.pl, neuron.bednarska.edu.pl, cs.net.pl - maile napewno działają na civ.pl i cs.net.pl, na bednarska też powino działać bo tam jest dozwolone wszystko :]

A kiedy będą obsługi błędów? Zastosuj tą samą konstrukcje co w innych wtyczkach i tylko podmień znaczniki, które otaczają komunikaty dawane przez wtyczkę. W razie problemów (??) jestem pod gg.

Może też zmieniaj numery wersji? wink.gif Ja przy każdej najmniejszej zmianie dopisuję cyferkę smile.gif

PS: Oczywiście paczka wzbogacona o nowe wersje Olórina.
Sija
tez mam szybko dzialajacy, stabilny serwer z php :]
podeslij mi na maila [ sija@maniacy.net ] co i jak to postawie skrypt :]
Ludwik
Jeszcze jedna propozycja do skryptu sms: Niech podpis będzie nazwą nadawcy. Czyli w skrypcie (PHP) do wysyłania maili sekcja 'do' wyglądała by "Podpis <adres@mail.nadawcy>"
Olórin
QUOTE(BazylisZ)
tez mam szybko dzialajacy, stabilny serwer z php :]
podeslij mi na maila [ sija@maniacy.net ] co i jak to postawie skrypt :]

wysłałem Ci skrypcik smile.gif, ale dpiero teraz zauważyłem że mamy problem z polskimi znakami... jak będzie dobra wersja to wyśle ci jeszcze raz

QUOTE
Jeszcze jedna propozycja do skryptu sms: Niech podpis będzie nazwą nadawcy. Czyli w skrypcie (PHP) do wysyłania maili sekcja 'do' wyglądała by \"Podpis <adres@mail.nadawcy>\"

już jest, zachwile wysle...

ps. poprawiona wersja skryptu wysyłającego jest poniżej



CODE
<?
mail($adresat, $temat, $wiadomosc,
    "From: ".$from."\r\n"
   ."Reply-To: ".$reply."\r\n"
   ."X-Mailer: Konnekt&Skrypt-Olórina"
   ."Content-type: text/plain; charset=iso-8859-2");
echo "Adresat: " . $adresat;
echo "\nTemat: " . $temat;
echo "\nWiadomosc: " . $wiadomosc;
echo "\nReply: " . $reply;
echo "Skrypt do wysyłania maili by Olórin";
?>

prawda że długi smile.gif)))
w związku z poprawką do polskich znaków pojawiła się zmiana po stronie skryptu do K dostępna tu http://olorin.8bit.co.uk/mail.zip[/url]
Ludwik
QUOTE(Olórin)
QUOTE
Jeszcze jedna propozycja do skryptu sms: Niech podpis będzie nazwą nadawcy. Czyli w skrypcie (PHP) do wysyłania maili sekcja 'do' wyglądała by \"Podpis <adres@mail.nadawcy>\"

już jest, zachwile wysle...

Jakoś nie widzę...

zrób też if(mail(...)) i w tym potwierdzenie wysłania (typu "<kom1>wysl</kom1>"), które odczytywał by konnekt.
Olórin
obsługa błędów przy jabberze autoryzowanym już prawie jest...pisze ze złe hasło itp... ale jak dasz zły adres odbiorcy nienapisze... dopiero jak sprawdzisz wiadomości na kliencie jabbera....

tu możecie sciagnac wersje testową http://olorin.8bit.co.uk/jabber.zip

ps. troszke dziwaczne jest to sprawdzanie
Olórin
CODE
<?
if(mail($adresat, $temat, $wiadomosc,
    "From: ".$from."\r\n"
   ."Reply-To: ".$reply."\r\n"
   ."X-Mailer: Konnekt&Skrypt-Olórina"
   ."Content-type: text/plain; charset=iso-8859-2")) {
echo "OK";
} else{
echo "BLAD";
}
?>

to do skryptu php

jest też odpowiednie poprawka do skryptu konnekta ale na obecnym serwerze zawsze K będzie podawał bład bo on dokleja na koniec strony jakas reklame sad.gif

http://olorin.8bit.co.uk/mail.zip
Ludwik
Hej, hej! Nie musisz w jabberze (i gdziekolwiek indziej) pisać "wystąpił JAKIŚ błąd" możesz określić w skrypcie miejsce na stronie, w którym pojawiają się komunikaty (np. między "<b><font color=pink>" a "</font><b>") i w razie nie powodzenia wyświetlić komunikat bezpośrednio ze strony - tak jest w innych skryptach.
Olórin
powiedz mi jak to napisac bo nieznam sie na tych regural expressions itp smile.gif
Ludwik
wyciełem odpowiedni fragment ze skryptu blog.pl:
CODE
---Określamy między czym a czym wyświetlają się komunikaty (na stronie), polskie znaki i znaki specjalne warto zastąpić kropką (.). "(.+?)" oznacza miejsce gdzie znajdują się komunikaty, na lewo i prawo od tego - charakterystyczne stałe otoczenie komunikatów:
preg_match("|<span class=.em.>(.+?)</span>|si" , txt , tab);
res = tab[1];
---Tutej określamy jak wyglada komunikat potwierdzający sukces (znaki specjalne i pl zastępujemy kropką):
isok = preg_match("/Twoja notka zosta.a dodana./is" , res);
if isok <= 0 then
---Tu przesyłany jest do wtyczki SMS komunikat o błędzie z określonego wcześniej miejsca strony:
setError(res);
else
---W przeciwnym wypadku komunikato o powodzeniu :) z tego samego miejsca:
setSuccess(res);
end

Na samym początku możesz dodać jeszcze:
tab[1]="Komunikat na wypadek gdyby nie odnaleziono właściwiego otoczenie komunikatów (?!)";
PS: No i oczywiście musisz pobrać tekst ze strony:
txt = InternetReadFile(hRequest);
hao
QUOTE
^ - rzeczywiście, dałem tylko dla porządku. Ale z tego co pamiętam bez \"$\" mogłem wpisywać i wpisywać i wpisywać... Hao - sprawdź, bo moim zdaniem \"$\" JEST konieczne.


A to dziwne... W każdym bądź razie w nowym sms.dll będzie to ciut inaczej i już na pewno będzie działało smile.gif Wtedy używanie ^ i $ będzie wręcz zabronione...

Nowa wersja już na prawdę niedługo...
Olórin
działa jak jest bez błedu...ale jak taki sie pojawi to poprostu strona sie konczy na "Couldn't authenticate!" i potym niema żadnego taga zamykającego....nic
i co teraz??
Ludwik
Chodzi o wygląd potwierdzenia bramki jabber?
Proponuję spróbować ustawić że komunikaty pojawiają się pomiędzy:
<B>Bramka WWW -> Jabber</B>.<BR><BR>..
a... niczym. Sprawdź - nie wiem czy zadziała (jak nie... to... hmm... możesz DODAĆ wcześniej na koniec zmiennej z zawartością strony jakiś łańcuch końcowy. Ale to bardzo dziwne rozwiązanie. Myślę że Hao będzie miał lepsze. Na razie - sprawdź).
Aha - jeśli sposób powyżej zadziała to w momencie kiedy jest komunikat że prawidłowo - przekaż własny tekst potwierdzający do wtyczki SMS, a nie komunikat ze strony (bo jako że nie ma tagu zamykającego, a jak jest prawidłowo to kod strony leci dalej - po komunikacie we wtyczce wyświetlały by się smieci)
hao
Najłatwiej dla pewności dorzucić tag zamykający na koniec do wyniku. Na pewno będzie to szybsze niż robienie wzorca z alternatywą...
Sija
koncowa wersja bramki Olórina przerobiona przeze mnie

posiada juz obsluge bledow i wszystko co powinna miec, kodowanie tez jest spox [ iso-8859-2 ]

do zassania tutaj: http://maniacy.net/konnekt/mail.zip
Ludwik
QUOTE(hao)
Najłatwiej dla pewności dorzucić tag zamykający na koniec do wyniku. Na pewno będzie to szybsze niż robienie wzorca z alternatywą...

Wzorca z alternatywą? Co?! Gdzie?! Kiedy?! Jak?!
Olórin
no już działa, jeszcze kosmetyka smile.gif)
hao
Gdybyś miał dopasowywac do końcowego tag'a, lub do końca linijki... Pobieranie wszystkie do samego końca byłoby jeszcze mniej efektywne...
Olórin
no już jest http://olorin.8bit.co.uk/jabber.zip

ps. no teraz chyba dobrze biggrin.gif
Olórin
BazylisZ- popraw w skrypckiku php w funkcji mail po iso-8859-2 dodaj "\r\n" bo bez tego jest bałagan w nagłówkach maila

QUOTE
(...)
X-Priority: 3
Content-Type: text/plain; charset=iso-8859-2Content-Transfer-Encoding: 8bit
Message-Id: <20030227174222.1D70027D90@web-tec.pl>
Date: Thu, 27 Feb 2003 18:42:22 +0100 (CET)
X-EMID: b862b28c


ps. no teraz da sie wysyłać wiadomości z długimi tematami smile.gif
Sija
wielkie thx :]

juz poprawilem
Olórin
jest już kolejna wersja skryptu do jabbera autoryzowanego biggrin.gif poprawiłem polskie znaki, jest obsługa błędów....działa biggrin.gif do ściągnięcia tutaj
Sija
nie minela godzina a juz wyszla wersja 0.2 ;]

teraz mozna juz wpisywac po prostu adres email bez zadnych przedrostkow, chociaz wpisanie przedrostka [ mail: email: mailto: ] tez jest poprawne.
Ludwik
Zgłaszam sprzeciw! :?
Poczytaj dyskusję na początku tego tematu - nieformalna umowa była taka że wszystko co nie jest numerem komórki MUSI mieć "przedrostek:", jego brak powoduje bałagan.
Mam nadzieję że będziesz przestrzegał standartów, które ustaliliśmy (nieformalnie, ale i tak smile.gif )
Sija
QUOTE(Ludwik)
Zgłaszam sprzeciw!  :?
Poczytaj dyskusję na początku tego tematu - nieformalna umowa była taka że wszystko co nie jest numerem komórki MUSI mieć \"przedrostek:\", jego brak powoduje bałagan.
Mam nadzieję że będziesz przestrzegał standartów, które ustaliliśmy (nieformalnie, ale i tak  smile.gif )


QUOTE(Ludwik)
Teraz dopuszczalny jest zarówno \"webowy\" standart (\"tlen:username\") jak i \"jabberowo-mailowy\" (\"username@tlen.pl\") czy ich łączenie (\"tlen:username@tlen.pl\").


no comments
Ludwik
QUOTE(BazylisZ)
QUOTE(Ludwik)
Teraz dopuszczalny jest zarówno \"webowy\" standart (\"tlen:username\") jak i \"jabberowo-mailowy\" (\"username@tlen.pl\") czy ich łączenie (\"tlen:username@tlen.pl\").


no comments

Owszem - w tej wtyczce oba standart są dopuszczane, ale wyłącznie w celu zachowania zgodności z wersjami Z PRZED ustaleń (w których był wyłącznie standart bez prefiksu). Jednak we wszystkich nowych skryptach był prefiks. Zauważ że jeśli pozbyć się prefiksu to taką samą konstrukcje mają maile, nazwy jabbera, tlena i jeszcze mnóstwo rzeczy, które mogą wejść w przyszlości.
W skrypcie tlen, chociąż jest dopuszczalna konstrukcja bez prefiksu to wymagany jest specyficzny element (@tlen.pl), w skrypcie mail pozbawionym prefiksu takiego specyficznego elementu nie ma. I jeszcze raz powtarzam - gdyby nie poprzednie wersje z konstrukcją bez-prefiksową tlen nie obsługiwał by niczego poza prefiksami.
Oczywiście - nie mogą cię do niczgo zmusić. Ale bardzo cię proszę. Pozwoli zachować to należyty porządek.
Olórin
mam cos w tym konnekcie zle czy co??
nr tel: jid:olorin@jabberpl.org i on to chce wysyłać emailem tongue.gif
trzeba cos tu poprawić!!!

ps. może napiac ze w mailu niemoże wystąpić dwukropek:) bo taki tylko występuje z prefixem(1033 smile.gif))
Ludwik
QUOTE(Olórin)
mam cos w tym konnekcie zle czy co??
nr tel: jid:olorin@jabberpl.org i on to chce wysyłać emailem tongue.gif
trzeba cos tu poprawić!!!


Chce wysłać mailem właśnie dlatego że standart prefiksów został zlekceważony i powstał straszny bałagan (konstrukcja adresów jabera wygląda tak samo jak konstrukca adresów mail bez prefiksu! Zresztą dużo rzeczy w necie ma taką konstrukcję). I o to mi cały czas chodzi.

QUOTE(Olórin)
ps. może napiac ze w mailu niemoże wystąpić dwukropek:) bo taki tylko występuje z prefixem(1033 smile.gif))

Można, ale równie dobrze może np. skrypt jabbera (lub inny) uznać że jego też nie obowiązują standarty i że to ON będzie obsługiwał wszystkie takie konstrukcje bez prefiksu. I co? To ślepa uliczka.
A powiedzmy sobie szczerze - mail nie jest szczególnie przydatnym skryptem, każdy ma program pocztowy. Jabber z autoryzacją wydaje mi się dużo atrakcyjniejszy. Ale nie widzę powodu żeby któremukolwiek ze skryptów pozwalać nie trzymac się ustaleń.
Olórin
czyli w xmlu
CODE
 <acceptNumber>(mail|mailto):(.+?)@((.+?)\.[a-z]{1,5})(.+?)</acceptNumber>

można tych prefixów dopisać więcej... np poczta, email...ale poco??

ps. można wpisac komus np. jid do nr komórki i juz sie da smsy na jabbera wysyłac smile.gif
ps2. jak tak dalej pójdzie to Hao będzie musiał zmienić nazwe wtyczki sms smile.gif
Sija
poprawione :]

a wiec, przedrostki to: [ email: mail: mailto: ]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.