Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Status?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2, 3
Matzec
Znalazłem błąd w K.Statusie, związany z wiadomościami od nieznajomych.
user posted image
W takich wypadkach wtyczka powinna pokazywać numer osoby, zamiast nazwy "Wyświetl jako".
Puma
Zgadza się, wystarczy że wtyczka K.status jest włączona a zżera 100% mocy procesora.
shw
QUOTE(Matzec)
Znalazłem błąd w K.Statusie, związany z wiadomościami od nieznajomych.
user posted image
W takich wypadkach wtyczka powinna pokazywać numer osoby, zamiast nazwy \"Wyświetl jako\".

to nie blad kstatusa tylko blad konnekta, po prostu nie ma nic wpisane wtedy w polu 'wyswietl jako' i dlatego pokazuje tak a nie inaczej.
Matzec
OK, ale przyznasz, że K.Status może go "naprawić", we własnym zakresie i dla własnych potrzeb.
shw
moze, tyle, ze lepiej gdyby naprawil to sam konnekt (np. jezeli pole wyswietl jako jest puste wrzucal tam numerk gg).
prosciej, lepiej, przyszlosciowiej (jest taki wyraz? biggrin.gif)
torn
QUOTE(shw)
... przyszlosciowiej (jest taki wyraz? biggrin.gif)

Chyba nie ma tongue.gif
Lepiej brzmi: '... bardziej przyszłościowo'. :roll:
Peper
Czy da się tak zrobić, żeby wysuwający się pasek K.Status/K.Notify był zawsze na wierzchu ? Tak jak jest w gadu-gadu, że nawet w grach widać powiadomienia.
shw
ja tam nie chce nic mowic, ale u mnie wlasnie tak jest... wiec nie wiem w czym problem
torn
Huh, odgrzebałem ten temat bo zrobiłem (z nudów) nowego skina do kStatusa/kNotify:

user posted image

Dostępny w katalogu lub od razu tu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.