Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: s.a0x
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
Stron: 1, 2, 3
jiobel.
Bo on tylko to zmienia.
steryd
spoko, bardzo mi się podoba
szczeniak191
Ostatnio znalazłem nową wersję tych że ikonek - czy ktoś może zaktualizować ten zestaw? Bo spass ponoć już go nie rozwija.

podaje linka: http://a0x.deviantart.com/art/a0x-set5-1-0-0-1-66235213
saCOOL
Genialne są! Jak zrobi ktoś coś z nimi to będzie święto smile.gif, tylko ode mnie prośba o 3 wersje kolorków dla jabbera biggrin.gif.
Bandit
wOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOw czEm prędzej!:)
szczeniak191
Spróbuje w najbliższym czasie coś z tego wykombinować - chyba że już ktoś nad tym pracuje to niech napisze.
meth
QUOTE(szczeniak191 @ 3.10.2007 - 18:24) *

Spróbuje w najbliższym czasie coś z tego wykombinować - chyba że już ktoś nad tym pracuje to niech napisze.

No ikonki superowe, tyle, że a0x zdaje się na screenie swoich ikon zastrzegł, że no ports...
SkkF
@up - ojej, to może ktoś przeportuje, a ja to wrzucę na forum ze swojego nicka? Najwyżej mnie pozwie - trudno.
mariush
A może spróbować z nim pogadać, co?

Ludzie, co za podejście..
Bandit
Ja go znam, zapoznam go z tematem.

a0x już sie rejestruje na forum, także zaraz powinniscie zobaczyć jego posty wink.gif
a0x
Witam,

"No ports" rzeczywiście widnieje na screenshocie. A jeśli tam jest, to widocznie miałem jakieś powody by je tam umieścic. Może na przykład by uniknąc kiepskich portów, co zdarzało się już w przeszłości i wypuścic własny, w pełni dopracowany. A może by poczekać aż znajdzie się ktoś, kto zrobi to naprawde dobrze i nie napisze: "Ikony 'a0x' autorstwa kogośtam", co także się zdarzało.

Możliwe, że wiele osób [szczególnie ci, którzy nie udostępniali nigdy swoich prac publicznie] nie rozumie pewnych rzeczy, może nie zdaje sobie sprawy ile pracy wymaga natrzaskanie tylu ikon i jak bardzo do dalszej pracy zniechęcają wypowiedzi takie jak SkkF'a. Nie, nie pozwę Cię SkkF, po prostu dasz mi kolejny dowód, że nie warto robić czegoś dla innych za darmo.

Co zrobicie dalej to Wasza sprawa, ja powiedziałem, co miałem do powiedzenia i w tym momencie wyłączam się z dyskusji.

Pozdrawiam
a0x
Bandit
a za buziaczka (nawet w pupke) ty byś sportował? please ?smile.gif
szczeniak191
a0x - nikt sobie nie chce przywłaszczyć twojego dzieła - twoje ikony są świetne, popularne; i wiem jaka to ciężka praca bo sam często siedzę w programach graficznych. Wg mnie czepiać powinieneś się osób które przywłaszczają sobie twoje icony i mówią że są ich autorami. Ja osobiście nie widzę nic złego, gdybym stworzył jakieś ikony dla konnekta a ktoś je sportował na mirandę itp. wystarczy by zaznaczył, że to są moje ikony. Twoje podejście do tego jest jakieś dziwne

Co do wypowiedzi skkf - te słowa nie powinny paść
saCOOL
a0x, piszemy w temacie z portem Twoich ikonek (genialnych), którego autorem był Spass. Na każdym kroku wymienia Twoje autorstwo ikonek i tak jest chyba dobrze. Chodzi nam o przyjemność używania Twoich ikon, połączoną niejako z możliwością przyczynienia się, do poszerzenia kręgów ludzi, którzy Cię (i Twoja pracę) znają, szanują i podziwiają. Jedna wypowiedź faktycznie padła niepotrzebnie. Pisze No Ports, więc pytamy Cię osobiście, jednak jeśli kategorycznie się nie zgadzasz, po prostu damy na wstrzymanie. Osobiście jednak nie widzę powodu, żeby ktokolwiek miał sobie przypisać Twoją pracę, skoro otwarcie rozmawiamy o tym na forum. To tyle.

Używam stylu Spassa z Twoimi ikonkami (s.a0x w którego temacie piszemy biggrin.gif) i jeszcze nigdy mój K nie był taki piękny biggrin.gif. Pozdrawiam.
Mucha
No to niech ktoś kto to będzie portował zrobi sam plik theme.xml, a do ikonek da linka. I wszyscy będą szczęśliwi...
Bandit
@UP- chyba to jest dla nas rozwiązanie
dampis
EDIT: Napisalem od nowa ten XML i zakodowałem w poscie
jak by ktoś bardzo chciał to zrobiłem XML dla ikonami z sieci GG, Tlena i Jabbera(tylko ikony sieci) ikony należy pobrać osobno np z deviantArt [link]
po ściągnięciu ikon należy je wypakować i do jednego folderu wrzucić ikony z folderów:
- GG
- JABBER
- TLEN_BLUE
a następnie zapisac to co nizej zakodowane jako plik theme.xml i wrzucic go do folderu z ikonami
CODE
<?xml version="1.0" encoding="Windows-1250"?>
<theme>
    <info>
        <name>a0x set5 1.0.0.1</name>
        <author>dam</author>
        <comment>Plik theme.xml dla ikon sieci z zestawu a0x set5 1.0.0.1 by a0x.</comment>
    </info>

<icons>

    <!-- GG -->
    <ico iml="#201" file="Proto_gg 001.png" type="4" net="10" id="64" /><!-- Dostępny -->
    <ico iml="#201" file="Proto_gg 002.png" type="4" net="10" id="0"  /><!-- Niedostępny -->
    <ico iml="#201" file="Proto_gg 003.png" type="4" net="10" id="65" /><!-- Zaraz wracam -->
    <ico iml="#201" file="Proto_gg 005.png" type="4" net="10" id="66" /><!-- Ukryty -->
    <ico iml="#201" file="Proto_gg 008.png" type="4" net="10" id="1"  /><!-- Zablokowany -->
    
    <ico iml="#201" file="Proto_gg 001.png" type="2" net="10" id="0" /><!-- ikona sieci -->    

    <ico iml="#201" file="Proto_gg 001.png" type="4" net="10" id="241" frame="0" /><!-- pierwsza klatka animacji ikony -->
    <ico iml="#201" file="Proto_gg 002.png" type="4" net="10" id="241" frame="1" /><!-- druga klatka animacji ikony -->

    <!-- JABBER -->
    <ico iml="#201" file="Proto_jabber 001.png" type="4" net="12" id="64" /><!-- Dostępny -->
    <ico iml="#201" file="Proto_jabber 002.png" type="4" net="12" id="0"  /><!-- Niepostępny -->
    <ico iml="#201" file="Proto_jabber 003.png" type="4" net="12" id="65" /><!-- Zaraz wracam -->
    <ico iml="#201" file="Proto_jabber 004.png" type="4" net="12" id="67" /><!-- Pogadam -->
    <ico iml="#201" file="Proto_jabber 005.png" type="4" net="12" id="66" /><!-- Ukryty -->
    <ico iml="#201" file="Proto_jabber 006.png" type="4" net="12" id="33" /><!-- Nieosiągalny -->
    <ico iml="#201" file="Proto_jabber 007.png" type="4" net="12" id="34" /><!-- Nie przeszkadzać -->

    <ico iml="#201" file="Proto_jabber 001.png" type="2" net="12" id="0" /><!-- ikona sieci -->

    <ico iml="#201" file="Proto_jabber 001.png" type="4" net="12" id="241" frame="0" /><!-- pierwsza klatka animacji ikony -->
    <ico iml="#201" file="Proto_jabber 002.png" type="4" net="12" id="241" frame="1" /><!-- druga klatka animacji ikony -->

    <!-- TLEN blue -->
    <ico iml="#201" file="Proto_tlen_blue 001.png" type="4" net="63" id="64" /><!-- Dostępny -->
    <ico iml="#201" file="Proto_tlen_blue 002.png" type="4" net="63" id="0"  /><!-- Niedostępny -->
    <ico iml="#201" file="Proto_tlen_blue 003.png" type="4" net="63" id="65" /><!-- Zaraz wracam -->
    <ico iml="#201" file="Proto_tlen_blue 004.png" type="4" net="63" id="67" /><!-- Pogadam -->
    <ico iml="#201" file="Proto_tlen_blue 005.png" type="4" net="63" id="66" /><!-- Ukryty -->
    <ico iml="#201" file="Proto_tlen_blue 006.png" type="4" net="63" id="33" /><!-- Wrócę później -->
    <ico iml="#201" file="Proto_tlen_blue 007.png" type="4" net="63" id="34" /><!-- Nie przeszkadzać -->

    <ico iml="#201" file="Proto_tlen_blue 001.png" type="2" net="63" id="0"  /><!-- ikona sieci -->
    
    <ico iml="#201" file="Proto_tlen_blue 001.png" type="4" net="63" id="241" frame="0" /><!-- pierwsza klatka animacji ikony -->
    <ico iml="#201" file="Proto_tlen_blue 002.png" type="4" net="63" id="241" frame="1" /><!-- druga klatka animacji ikony -->

    </icons>

</theme>

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.