Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: s.a0x
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
Stron: 1, 2, 3
Spass
s.a0x
wersja 0.9o

Ikony sieci pochodzą z zestawu a0x set 3 (autor: a0x). Wykorzystałem też ikony a0x set 1 (autor: a0x). Obydwa zestawy pochodzą z Mirandy. Styl zrobiony na bazie spass_lunar.



POBIERZ -> Kliknij, aby zobaczyć załącznik (s.a0x_0.9o.zip)Liczba pobrań poprzednich wersji: 2909


changelog 0.9o
• zmienione ikonki stanów Porozmawiajmy, Jestem zajęty i Wrócę później
• nowe ikony kLAN
• nowe ikony AIM
• nowe ikony GoogleTalk
• zmienione ikony globalne
• kilka drobnych zmian i poprawek


Jak zwykle czekam na propozycje i uwagi.

PS: Zalecam przesunięcie wtyczki kStyle na sam dół na liście wtyczek (Alt + dół).
GareK
Sliczniutki. ;D
Dzieki. :]
mefju
Wielkie dzięki smile.gif
Dopiero teraz widzę jak mi się mój dotychczasowy styl przejadł ;-)
GuZiK
Nice! You know? smile.gif
Lukas77
Dobra robota, kupuję to :-)
riddle
Spass, masz moje cholerne uznanie. Dawno nie widziałem tak dobrej roboty, niech mnie szlag. Gdyby nie to, że leżą mi ciemne kolorki, to ten zestaw byłby już mój. biggrin.gif
Spass
Dzieki wielkie za dobre słowa, to mobilizuje do dalszej pracy na rzecz Konnekta wink.gif A styl w założeniu robiłem dla siebie, bo znudził mi się troche spass_lunar.
foxtwo
Myślałem, że nigdy nie zmienie spass_lunar'a. A tu taka miła niespodzianka... :> Dobra robota
GuZiK
Wybasz Spassie, bo zgrzeszyłem. Powróciłem do arkcrystala, a już myślałem , że sie przestwie... bąź co bądź podoba mi sie, zresztą jak już pisałem.
riddle
Przerosłeś samego siebie. Z pliku wyrzuciłem reguły dotyczące kolorów i czcionek i zobacz jakie to śliczne:



Czas było na zmianę i zmiana przyszła sama. Dzięki jeszcze raz.

Tylko brakuje mi ikonki migającej w Trayu jak ktoś zmieni status i ikonek dla Konnferencji. Coś mógłbym dodać sam, ale liczę na Twój gust. smile.gif

Jak uznasz już, że to 1.0, to napisz… to musi się znaleźć w Katalogu. smile.gif
Spass
GuZiK, przyzwyczajenie mocna rzecz

riddle, wygląda to bardzo fajnie smile.gif

W nowej wersji (niedługo ją tu zamieszcze) wywaliłem sekcje colors i fonts, bo w sumie to ma być tylko schemat ikon. W kolory i czcionki nie bede sie wtrącał. Każdy sobie ustawi jakie mu pasują.
// zmiana planów, czytaj kilka postów niżej

Wersja 1.0 już niedługo się pojawi. Postaram się w niej dodać brakujące ikonki.
yarass
riddle jak zmienilas/zmieniles te konatkty w grupach ? sprzatacz ma taka opcje dopodzialu kontaktow ?

i co to za styl do windy ?smile.gif
linke tez prosze smile.gif
KOSMOS
Czy można jakoś wmiare prosto i szybko zmienić obwód ikon i "obrazek" na inny kolor?

Coś takiego
Andre
riddle mozesz dac link do tego stylu zmienionego co zrobiles?
riddle
Ależ wszystko co ja mam w tym zestawie jest w moim wątku w dziale Wasz Konnekt. Proszę o nie rozwodnianie topiku.

<------- ona jest śliczna, ale ja jestem facet wink.gif

Spass, zrób inaczej. Daj dwa theme.xml i napisz małe readme co należy zrobić, żeby mieć wygląd dokładnie jak na screenie.
Spass
W wersji 0.9c dodałem te ikonki, o których pisał riddle.

A jeśli chodzi o kolory listy, to jak ktoś chce mieć takie jak na screenie to po prostu przy wgrywaniu stylu zaznacza "Załaduj: Ikony Kolory Czcionki" a jeśli chce tylko ikony zachowując swoje kolory zaznacza tylko Ikony. Niech tak zostanie.
jiobel.
Miodnie. smile.gif
raben
Ładny styl ale niestety nie w moim 'stylu' ale zasluguje na uznanie i duza uwage. Pozdro smile.gif
Benassi
Ładny ale nie w moim guście wink.gif Za dużo szarego koloru, jakby reszta ikon była w stylizacji ikon sieci to styl prezentował by się wg. mnie znacznie lepiej smile.gif
=Wodzu=
Witam! Po zaladowaniu stylu i ikon niestety pojawiaja mi sie inne ikonki niz te z spass_a0x. Jaka jest tego przyczyna?

Załączniki

Spass
=Wodzu=, odznacz w ustawieniach opcje Lista kontaktów -> Ikony statusu niezależne od sieci kontaktu
=Wodzu=
Spass działa. Wielkie dzięki biggrin.gif
atol
Mi brakuje konsekwencji w ikonkach. Mamy czerń, biel i odcienie żółtego a w innych ikonka jest sama czerń i biel, prztdało by sie to zmienić (jak nie to sie sam pobiawie to pozamieniam)
Spass
atol, według mnie nie masz racji. Ikony sieci mają kolory (nie tylko żółte odcienie), a ikony menu i opcji są czarno-białe. Nie widze tu "braku konsekwencji". IMO zestaw jest spójny. Ale oczywiście jak komuś coś nie pasuje do końca to może sobie poprzerabiać styl na własną ręke.
atol
styl jest słit. Tylko troszke musze ikonki przerobić. Brakuje mi tylko ikonki dla WPK
DrLastContaQt
Spass jestes genialny!!! Lunar byl swietny ale zmienilem go po jakims czasie bo wszytko bylo szare i zapragnalem troche kolorowego. Ale ten styl jest poprostu idelany!!! Kazda ikona do kazdej wtyczki (a troche ich uzywam) ma swoja ikonke w tym stylu!!! Moje gratulacje smile.gif
foxtwo
ikonki dostępnosci moglyby byc bardziej szare... zbytnie przyzwyczajenie do lunara smile.gif
atol
Dorobiłem ikonki dla klona jabbera. Poprostu niebieskie żarówy wink.gif
Archiwum zawiera ikonki i xml-a wiec wystarczy tylko rozpakować. Enjoy wink.gif
KOSMOS
Czy możesz zrobić ikonkę dla kLAN'a niedostępny taka jak u innych ukryta.
Chodzi mi o szarą z tym pomoarańczowym obrysem.
Jakbyś zamieścił lub przesłał mi na maila samą ikonkę, THX.
atol
ale K.lan ma tylko online, offline, Dnd i busy
vsh3r
Witam panstwa serdecznie. Jestem newbie, ale nie totalnie. Jednak nie moge zmienic wygladu konnekta. Chodzi mi o to by byl tak czarny jak na srkinach. Niestety nadal jest srebrny, zainstalowalem styl ale cos jest chyba nie tak. Mozecie mi jakos pomoc? blush.gif

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować ostatniego posta w temacie.
lhs
Nie ten temat - przeszukaj forum dokładniej (wiele ciekawych rzeczy znajdziesz smile.gif ), poczytaj też http://faq.konnekt.info/
Spass
atol, od wersji 0.9d styl zawiera ikony dla kopii jabbera wink.gif

KOSMOS, nie zamienie tego, ale przecież sam możesz to zobić. W katalogu ze stylem jest przecież ikonka lan-invis.ico (zresztą dla każdej sieci zamieściłem komplet ikon)
angelo
brakuje też
CODE

   <ico file="msn-invis.ico" id="0x43E00420"/>


:]
Spass
No brakuje, ale jakoś chyba tego braku sie nie odczuwa. Podaj mi choć jedną sytuację, w której ikonka niewidoczności MSN/ICQ/Yahoo/AIM wyświetla się w Konnekcie. Jak ktoś poda taką sytuacje to dodam ten wpis. Ja takiej nie znam.
angelo
hmm. np taka, w której ustawiam status na "niewidoczny"? :] yahoo/aim nie używam, a do icq jeszcze nie ma pluginu afair. nie mam pojęcia jak to jest w transportach jabberowych również, bowiem ich nie lubię, a w innych komunikatorach niewidocznego przy icq używam często.

w msn poprostu mi się ikonka nie zmieniła i raziło mię to w oczy. ot co. natomiast i tak fajny skin, uratowałeś mnie poniekąd bo ikonki do msn które wyciągnąłem z mirandy były trochę niedostosowane graficznie do reszty konnekta :]

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować ostatniego posta w temacie.
lhs
Klik...
angelo
poniał. anyway, siedzę sobie właśnie i rozmawiam telnetem z switchboardem msn'owym. stay cool :]

ps. sam się zedytuję :]
Spass
No dobra, w wersji 0.9e dodałem brakujące wpisy ikon niewidoczności. Widze, że ludzie zabierają się za wtyczki do sieci. Nie moge przecież blokować postępu wink.gif
arct!c
Nie zmieniałem juz stylu przez dłuższy czas. Ale zmiany sa potrzebne... no i dziś nadszedł ten czas, i padło akurat na spass_a0x. Jestem pod wrażeniem idealnie komponuje sie z moja winda smile.gif Mam tylko jedno zastrzeżenie, czy moglbym zrobić inna ikonę k.lan, gdyż ta w ogóle nie kojarzy sie z siecią. smile.gif

edit: a może pajęczynka? albo pajączek ;D
Spass
Ikonki LAN rzeczywiście były takie sobie, a przede wszystkim ikona stanu Niedostępny była taka sama jak w metakontaktach huh.gif I dlatego w wersji 0.9f wprowadziłem małe zmiany - sieć MSN ma teraz inne ikony, a dotychczasowe powędrowały do LAN.
angelo
to jakbyś mógł jeszcze dodać

CODE

<ico iml="#201" file="msn-connect.ico" type="4" net="62" id="241" />


to byłoby już idealnie :] chociaż te nowe ikonki mi się średnio podobają... co byś powiedział na przerobienie tego zestawu (w ząłączniku) - ja jestem imbecylem graficznym i nawet nie mam czym zrobić ładnych ikonek, te są wyciągnięte z mirandy :]

Załączniki

lhs
Po raz kolejny proszę - jeżeli wrzucacie jakieś grafiki, załączajcie też screeny.
Spass
angelo, w wersji 0.9g dodałem wpisy ikon łączenia MSN/ICQ/Yahoo/AIM.

A jeśli chodzi o aktualne ikonki MSN to takie na razie zostaną. IMO nie są takie złe. Te co załączyłeś w poście są z zestawu 'amicons', a ja nie chce niepotrzebnie mieszać ikon. Jak narazie wszystkie ikony sieci w spass_a0x pochodzą z zestawu 'a0x set 3' (nawiasem mówiąc ich autor a0x pochodzi z Polski).

// (do postu poniżej) No tak, oczywista sprawa. Jakbym zmieniał to dostosowałbym je do całości. Ale jak na razie nie planuje żadnych zmian w ikonach sieci. Ale to dopiero wersja g, więc kto wie wink.gif
angelo
owszem, pochodzą z amicons i też nie chcę mieszać, dlatego myślałem, że je jakoś dostosujesz kolorystycznie do swojego tematu. w sensie balansu kolorów i takich tam :]
angelo
hmm... i jeszcze jedna sprawa, nie podmieniają się ikonki w dymku nad ikonką w tray-u (sieć: status nowa linia sieć: status:). to wina stylu czy ja coś nie tak napisałem w pluginie? :]
arct!c
POPOZYCJA: ikonka LinKer`a
Rafit
Skótka total bajer!

Gdyby była jeszcze do ściągnięcia identyczna w kolorze to już by był totalny wypas. wub.gif
foxtwo
Całe piękno polega na tym, że ona nie jest w kolorze... :>
margas
o! bardzo ładny kStyle!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.