Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kZmieniacz reloaded
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3
Sija
svn://konnekt.info/kzmieniacz

[+510]
GuZiK
Nice smile.gif.
testy, testy, a można skrobnąć o tym na konnekt.wiadomosc.info? wink.gif
Sija
wiele sie juz nie zmieni, wiec czemu nie wink.gif
Przemekc1
Jakie sa roznice w porownianiu do starej wersji?
keeveek
może taka, że opisy nie chcą się zapamiętywać na liście rozwijanej? [jest pusta i taka pozostaje mimo wymyślania nowych opisów]
atol
po wyłaczeniu K otrzymuje bład:

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x72747365 in the main Thread.
Information: can't read 72747365

inIM: 22101(0x0 , 0x0)(30B) [CORE->wXP UI]

Stack trace:
72747365



Nastąpi zamknięcie programu!


Po update kzmieniacza sie zaczeło
zimaq
A gdzie dymek informujący o przekroczeniu 70 znaków?
Żeby było takie gg friendly smile.gif
dulek000
Mi działa zapamiętywanie - może pobawcie się suwakiem w opcjach?
$gr33n#h0rn!_
1. w poprzedniej wersji bylo tak, ze jak zaznaczy sie w opcjach

- zmiana statusu na menu tray
+ zmiana opisu

nie zaznaczajac tego pierwszego, opcja dziala w ten sposob, ze byla w menu opcja zmiany opisu.
Teraz jest tak, ze to nie dziala. No chyba ze zaznaczy sie pierwsza opcje, potem drugą.
Nie wiem czy wyrazilem sie jasno. Pewnie nie. smile.gif

2. Potwierdzam błąd zglaszany przez atola

3. Jakie są identyfikatory do ikonek, bo zamiast silkowych mam te domyslne?
zimaq
ad1. Ano właśnie. Choć ja to tylko używałem jako coś, pod co można by było kLawowy skrót podczepić smile.gif

ad2. Nie potwierdzam - pobawcie się suwakiem w opcjach jak zasugerował dulek smile.gif
ups... popatrzyłem na nie ten post co trzeba...

ad3. #7595
$gr33n#h0rn!_
zimaq: co do ad2 mowisz o krytyku (Access Violation blablabla...), czy o tym, ze lista historii opisów jest zawsze pusta (tego ostatniego nie potwierdzam rowniez)?
$gr33n#h0rn!_
Ja sekunde temu zobaczylem takiego buga(?)... Wpisalem tekst opisu w pasek na toolbarze, zmienilem status; potem skasowalem tekst i tez zmienilem status. Niestety, nie resetuje sie ten opis, wiecej - nijak nie moge go wyczyscic... moze ktos ma podobny problem?
Sija
ad1. done
ad2. logi, logi.
ad3. zmienilo sie tylko ID loga kZmieniacza (na 30101) done.

a co do ustawiania (i zapamietywania) opisow to moglo nie dzialac w przypadku ustawiania go z toolbara w glownym oknie i wylaczonym przycisku OK, co jest juz poprawione.

krytyka na razie nie potrafie zlokalizowac :/
$gr33n#h0rn!_
log: http://members.lycos.co.uk/joomla2006/konn...-22%5b20%5d.log
.misiek
Bug #1.
Czynność:
Konfiguracja kZ | zaznaczenie\odzaczenie [dowolnie] i zastosowanie zmiana statusu wszystkich siecie na pasku sieci
Efekt:
Restart K normalnie i Error typu:

Po czym K się nie odpala :/

logs:
http://7u.pl/misiek/log.rar

*nie mam uprawnień dawania załączników w wiadomości więc tak muszą być z daleka odniesione ...


1. A chciałem spytać czy zmiana wszystkich [ikonka] może wrócić na swoje miejsce jak była kiedyś ??

Bo w tej wersji jakoś nie potrafię tego ustawić :/

2. Da się zrobić tak żeby na jednej sieci zmieniał tylko opis, bez statusu, a na innych wszystko. Prościej wybieranie na których sieciach ma zmieniać status, opis, albo wszystko smile.gif



---added---

@Aule, dokładnie tego dotyczy mój punkt 2 [nawet ten sam powód tongue.gif] smile.gif
Aule
Zmiana tylko opsiu by sie przydała. Na gg zmieniam tylko opis i jak na złość, zawsze musze czynić to ręcznie, a wolałbym, żeby można było wybrać, w których sieciach ma zmianić opis, a w których status.
riddle
Sija, co mi da przesiadka na nowego kZ, powiedz szczerze i prosto z mostu plz. smile.gif (Na przykład powiedz że podczas pisania opisu nie mryga dymkiem GG non stop tylko raz, ew dymek jest non stop widoczny w jakimś miejscu. tongue.gif)
Abraxas
U mnie w ogóle nie działa lista rozwijana na toolbarze. Opis mogę zmienić jedynie z okienka kZmieniacza a nie okienka konnekta :/
Sija
kolejna beta [1.4.0.4]
John Cooper
Mi śmiga nowy kZmieniacz.
Na razie nic nie wyskoczyło.

Dobra robota, na takie coś czekałem smile.gif
$gr33n#h0rn!_
Teraz to w ogole opisu nie moge ustawic nowym kzmieniaczem... wracam do starego.
Aule
QUOTE(riddle @ 22.02.2006 - 22:47) *

Sija, co mi da przesiadka na nowego kZ, powiedz szczerze i prosto z mostu plz.
Heh, daje Ci pełną świadomość, że używasz obiektowego kodu wink.gif I trochę rozszerzona konfiguracja.
arct!c
Gdyby jeszcze klan'a obsługiwało to byłby git wink.gif A i jeszcze - opcja tworzenia i/lub nie tworzenia 'sieci kzmieniacza'
Olórin
Obawiam się że w momencie przesyłania IM_PLUG_TYPE nie mamy dostępu do konfiguracji.
arct!c
To też dlatego pewnie kA2 również nie obsługuje klana ;/
keeveek
nie wiem o co chodzi ale nowa wersja nadal nie chce mi zapamiętywać opisów, ID ikony jest z powrotem takie samo, to jedyna zmiana jaką odnotowałem
bakerss
Ja tam nadal używam starej dobrej wersji 0.4.0.0, ale zobaczymy poki co jakos nie moge sie nawrócić na te nowe wersje ;]
Lwiczek
@.misiek/ad2 [rozgraniczenie zmiany opisu/statusu]

+1! :]
wasiu
A czy jest możliwość dodania opcji, ktora by usuwała sieć "wszystkie" z chmurki w tray'u?
Andrzej1307
ja poczekam na stabilniejsza wersje wtyczki - jak juz nie bedzie bledow smile.gif
dajcie mi znac kiedy to sie stanie biggrin.gif
Sija
wrzucam wersje ktora powinna byc juz wolna od wszelkich bugow smile.gif

poza poprawkami doszlo:
  • importowanie poprzedniej listy opisow (z kZ < 1.4.x)
  • zdjęty limit znaków dla sieci kJabber
Lisuu
Witam,
Mi jak narazie wtyczka działa bez szwanku, oprócz lekkiej "zacinki" przy ładowaniu K. nic innego się nie dzieje.
keeveek
ech, w nowej wersji udał się import opisów, ale oczywiście nowe nadal się nie zapisują. nie wiem, stary kZmieniacz działa i póki co wracam do niego

proponuję jako ficzer dać osobną historię opisów tlena, gg i jabbera, ponieważ jak wiadomo nie wszystkie opisy mogą się zmieścić w wątłej, siedemdziesięcio-znakowej formułce gg. no i to zapisywanie opisów w txt by sie przydało..
$gr33n#h0rn!_
Już jest lepiej ale brakuje mi licznika znakow na toolbarze, a przynajmniej komunikatu gg-friendly... No i pełniej działającego przycisku kzmieniacza na toolbarze, po czasem nie zmienia stanu, gdy np. wpisze sie nowy opis. Jak to bedzie, przesiadam sie na stale na nowego kzmieniacza. tongue.gif

Dzieki Sija! smile.gif
pzdr

EDIT:
Zapomnialem. Przydaloby sie, ze po wykasowaniu tresci opisu i np. zmianie stanu, kzmieniacz sie zresetowal. chodzi wlasnie o pola na toolbarze...
Andrzej1307
a jednak jest bug tongue.gif za kazdym razem jak wlaczam K to kNotify pokazuje "zmieniono opis wszystkich sieci" - czy jakos tak smile.gif
poza tym gdzie sie importuje te ustawienia? jak?

raz po szperaniu w ustawieniach i restarcie K wywalilo mi blad Konnekt Core
Sija
$gr33n#h0rn!: przycisk specjalnie tak dziala. combo sluzy do zmiany opisu, jesli chcesz zmienic status, zrob to via menu or whatever.
$gr33n#h0rn!_
A da się coś zrobić w sprawie tego licznika? Bo jeśli nie to przydałyby się chociaż te dymki jak w poprzednich wersjach kzmieniacza dla GG (na 70 znaków), no i przy okazji dla Tlenu (bodaj 100 znaków??).

Tak czy siak, mam już na stałe tego kzmieniacza. tongue.gif
michas
sad.gif niby wszystko cacy, kiwi marago kobieta nago, ale to ze nie zapamietuje opisow to troche psuje caly urok tej wtyczki :/
Lisuu
QUOTE(michas @ 26.02.2006 - 21:39) *

sad.gif niby wszystko cacy, kiwi marago kobieta nago, ale to ze nie zapamietuje opisow to troche psuje caly urok tej wtyczki :/


Jak to nie zapamiętuje ? Przecieś Sija poprawił ten błąd. Mi jakoś zapamiętuje, może po prostu nie aktualizowałeś ??
michas
zaktualizowalem.......bawilem sie tez w opcjach kzmieniacza i figa z makiem....lista opisow pusta sad.gif
Sija
michas: to pobaw sie suwakiem
.nomis
Konnekt wysypuje się przy zmianie opisu enterem. Tylko tyle mi przeszkadza smile.gif Czy tylko ja tak mam?
dulek000
.nomis: Tak, u mnie jest ok.

Jeśli komuś wsypywał się KTP po wysłaniu linka to z tym kZmieniaczem to się nie dzieje - jak dla mnie to główny ficzer. smile.gif
atol
poczekam na stabilną wersje... przez ten pad forum siedziałem 2 dni z zabugowanym Zmieniaczem :/
keeveek
a mi nie zapamiętuje opisów choćbym stawał na uszach
Pit GM
Moim zdaniem gruby błąd: przy zastosowaniu kPalety kliknięcie prawym myszy ikony kZmieniacza w trayu nie powoduje pojawienia się wyboru statusu wszystkich sieci, jak miało to miejsce przy poprzedniej wersji wtyczki.

Z poprzednim kZmieniaczem miałem 3 ikony w trayu:
- Jabber (poprzez kPaletę, kliknięcie prawym powodowało pojawienie się wyboru statusu tylko Jabbera)
- kZmieniacz (poprzez kPaletę, jak wyżej dla statusu wszystkich sieci)
- Gadu-Gadu ("prawdziwa" ikona Konnekta, po której kliknięciu prawym myszy pojawiały się wszystkie wymienione 'sieci').

Z nowym kZmieniaczem ikona Jabbera działa jak poprzednio, "prawdziwa" ikona Konnekta też, ale ikona kZmieniacza potrafi jedynie pokazać/ukryć okno Konnekta po kliknięciu lewym myszy. Prawy myszy nie robi nic.
Sija
Pit GM: nie potwierdzam, poza tym:

QUOTE
UWAGA! W związku z niezbyt profesjonalną metodą wyciągania listy sieci, wtyczka może pokazywać błędne dane, jeśli takie coś sie zdarzy należy poinformować mnie na forum.konnekt.info

Ustawienia -> Wtyczki -> K.Paleta -> [Informacje]
Andrzej1307
potwierdzam - nie zapamietuje opisow co jest bardzo wkurzajace dry.gif
michas
suwak w tą, suwak w tamtą .... a kzmieniacz dalej ma amnezje sad.gif
joshua
...i nie pokazuje jak przekroczymy limit znaków dla sieci gg :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.