Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ZniKacz
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
Mucha
Wtyczka sprawdza kto jest "ukryty" i zaznacza to na liscie. Po kolei pinguje wszystkie osoby na liscie omijajac te za NAT'em oraz ktore sa zaznaczone jako "nie do sprawdzania". Jesli korzystasz z wtyczki to dopisz swoja opinie (bledy, sugestie, pochwaly tongue.gif)

ZniKacz v.1.0.0.3:
Wtyczka
Źródła
Więcej informacji na mojej stronie


pobrania:
dll:bylo 828 + 1750
src:bylo 106 + 256

Historia zmian:
- nie bierze pod uwage tych za NAT
- zmiana nazwy
- odswiezanie listy
- ustawienia w konfiguracji dzialaja (takze dla cyklu)
- mozna wylaczyc sprawdzanie cykliczne
- przesunieta ikonka w konfiguracji
- mozna nie sprawdzac pojedynczych kontaktow
- nie sprawdzanie kontaktu przeniesione do "Wiecej"
- zmiana wartosci NET wtyczki oraz innych na unikalne zeby konfiktow nie bylo (wartosci w zrodlach)
- wiadomosci dla sprawdzania pojedynczych kontaktow
- sprawdza komu na niedostepnym sie zmienil status i to zaznacza
- prawidlowe odznaczanie tego co wyzej
- beta ikonki
- usunalem sprawdzanie wg statusow
- ikonka
- sprawdza czy jestes podlaczony do serwera gg, inaczej nie dziala (opcjonalnie)
- AQQ
- poprawiony blad z zaznaczaniem osob dost jako ukrytych
StRuGi
Ping nie jest odpowiedzia czy ktos sie ukrywa czy nie.
keeveek
wygląda to tak. wtyczka oznacza kontakty, jednak nie wiem, czy robi to poprawnie.. w jaki sposób ona to sprawdza?

EDIT: a więc wtyczka po prostu wysyła pinga? no, szkoda..
jiobel.
A czy po wyłączeniu macie też problem z Konnektem? :-|

(problem zlokalizowany)


A teraz odnośnie wtyczki - wiadomo przecież, że komputer włączony wcale nie musi się równać włączonemu komunikatorowi. Logiczne, prawda?
StRuGi
Ja nie posiadam.
keeveek
najgorsze jest to, że to i tak działałoby tylko z zewnętrznym IP. co jeszcze bardziej zmniejsza prawdopodobieństwo trafienia na osobe ukrytą
Mucha
QUOTE
Ping nie jest odpowiedzia czy ktos sie ukrywa czy nie.

Zauwaz ze ukryty bylo w cudzyslowie, wtyczka dziala nastepujaco:
Po kolei pinguje tych ktorych masz zapisane numery na liscie, jak ktos jest niedostepny to zamienia na ukryty, jak ktos ukryty ale nie odpowiada ping to zamienia na ndst, czyli wlasciwie wtyczka pokazuje kto ma wlaczonego kompa, wychodze tu z zasada: kto ma wlaczonego kompa ma wlaczone gg
Niestety jak ktos ma router i ten router jest zawsz wlaczony to bedzie on ukryty

Z inny bledow to:
- nie odswieza listy po zmianie statusu kontaktu (nie wiem jak)
- ustawienia nie dzialaja na razie (nie wiem dlaczego po przypisaniu wartosci z tablicy konfiguracji te ustawineia nie dzialaja, jak kogos to interesuje to opisze szczegolowiej)

Planuje dodac cos takiego jak: Sprawdzaj czy "ukryty" to bedzie mozna odznaczyc kontakty ktore maja router albo cos
Myslalem tez zeby status sie zmienial na ukryty jak ktos ma ndst i do nas pisze lub mu sie zmieni status

Inny pomysl to zrobienie czegos takiego jak KSpy lub Inwigilator czyli:
"Metoda ta polega na symulowaniu wysyłania obrazka, do osoby, którą sprawdzamy. Jeżeli otrzymamy odpowiedź informującą o chęci otrzymania grafiki, tzn. że dana osoba jest ukryta. W przeciwnym wypadku (kiedy nic nie dostaniemy) mamy pewność że ten ktoś jest niedostępny."
Niestety te wtyczki nie dzialaja za dobrze: czasami wysylaja puste wiadomosci i mozna sobie przez nie zblokowac gg (bo wysylaja wiecej wiadmosci na min niz jest dozwolony limit)
keeveek
proponowałbym by wtyczka pobierała informacje od KDodatki i automatycznie odrzucała kontakty bez P2P.. daje nam to chociaż namiastke..
Mucha
Eee? O co ci chodzi? Jak ktos nie ma P2P to nie mam jego IP, nie? Tak nie rozroznie czy ma IP publiczne czy prywatne. Mozna to poznac po numerze portu, jak 1 to za NAT, inne dobrze, moge to dodac
Sija
Mucha:
  • zalaczniki dodawaj tylko do pierwszego posta
  • nazwij jakos ta wtyczke
  • GG Team poprawilo juz blad zw. z wysylaniem obrazkow
  • imho moglbys zajac sie czyms przydatniejszym niz ta wtyczka, ktorej dzialanie na dodatek jest dosc watpliwe
Mucha
QUOTE
[*]zalaczniki dodawaj tylko do pierwszego posta

poprawione
QUOTE
[*]nazwij jakos ta wtyczke

a jak niby ja nazwac, nie moze byc tak jak jest?
QUOTE
[*]GG Team poprawilo juz blad zw. z wysylaniem obrazkow

pokombinuje z tym
QUOTE
[*]imho moglbys zajac sie czyms przydatniejszym niz ta wtyczka, ktorej dzialanie na dodatek jest dosc watpliwe

dla mnie osobiscie wtyka pokazujaca kto jest "ukryty" (nawet przez ping) jest przydatniejsza niz Tlok czy Funk, zreszta jestem poczatkujacy w robieniu wtyczek

mam pytanie: jak odswiezyc liste kontaktow po zmianie statusu przez kontakt? chodzi mi o to zeby kontakt ukryty powedrowal na gore
Sija
QUOTE
a jak niby ja nazwac, nie moze byc tak jak jest?

jakkolwiek chcesz, byle jakos, a nie swoim nickiem co nikomu nic nie mowi.

QUOTE
mam pytanie: jak odswiezyc liste kontaktow po zmianie statusu przez kontakt? chodzi mi o to zeby kontakt ukryty powedrowal na gore

IMI_REFRESH_LST
eBayo
Mam propozycję nazwy: ZniKacz. smile.gif
Mucha
Moze byc, od ver 3 nazywa sie zniKacz, oprocz tego dodalem ze odswieza liste kontaktow po zmianie statusu
keeveek
poniewaz przy ściąganiu czegokolwiek i tak dalej wtyczka spowalnia mi łączenie się komunikatora z sieciami to proponowałbym opcję wyłączenia automatycznego sprawdzania niedostępności [np poprzez opcję na toolbarze] pozwalającą na chwilowe wyłączenie sprawdzania cyklicznego, automatycznego

QUOTE
Myslalem tez zeby status sie zmienial na ukryty jak ktos ma ndst i do nas pisze lub mu sie zmieni status


ojjj to by było fajne! smile.gif
pawmaster
Ja tylko dodam swoją skromną uwagę, że wtyka w ustawieniach umieszcza się jakoś dziwnie, to jest pod grupą "wtyczki" ( a nie w niej) i jakoś tak blisko lewej strony.
Mucha
QUOTE
opcję wyłączenia automatycznego sprawdzania niedostępności

moge zrobic zeby po starcie odczekal np z 15 sek, i potem uruchomil dopiero sprawdzanie cykliczne, oraz w ustawieniach calkowite wylaczenie sprawdzania cyklicznego

QUOTE
Ja tylko dodam swoją skromną uwagę, że wtyka w ustawieniach umieszcza się jakoś dziwnie, to jest pod grupą "wtyczki" ( a nie w niej) i jakoś tak blisko lewej strony.

Tak bylo w przykladach:
CODE
UIGroupAdd(IMIG_CFG, IMIG_CFG_EXAMPLE, 0, 'ZniKacz', IDI_POINT);

Nie wiem za bardzo jak i gdzie to zmienic

QUOTE
Myslalem tez zeby status sie zmienial na ukryty jak ktos ma ndst i do nas pisze lub mu sie zmieni status

tylko jak rozpoznac ze kontakt z powrotem stal sie ndst? albo zmienia na stale na ukryty (az do rozlaczenia sie gg) albo jakis limit czasowy

na nastepna wersje trzeba bedzie troche poczekac bo tak za 2 dni mi sie matury zaczynaja, moze zrobie te 2 pierwsze punkty jak bede mial czas
KoSiarzPL
QUOTE(Mucha @ 2.05.2006 - 22:07) *

moge zrobic zeby po starcie odczekal np z 15 sek, i potem uruchomil dopiero sprawdzanie cykliczne, oraz w ustawieniach calkowite wylaczenie sprawdzania cyklicznego

Nic to nie da jeśli nie zrobisz tego w oddzielnym wątku. Jeśli pozostawisz w tym samym to cały konnekt zawiścnie na 15 sec. Chyba, że użyjesz czegoś innego niż sleep (np tajmera).
QUOTE

Tak bylo w przykladach:
CODE
UIGroupAdd(IMIG_CFG, IMIG_CFG_EXAMPLE, 0, 'ZniKacz', IDI_POINT);

Nie wiem za bardzo jak i gdzie to zmienic

Użyj biblioteki kAPI to nie będziesz musiał się zajmować takimi szczegółami. Przykłądy masz tu i tu.
QUOTE

tylko jak rozpoznac ze kontakt z powrotem stal sie ndst? albo zmienia na stale na ukryty (az do rozlaczenia sie gg) albo jakis limit czasowy

Gdy kontakt zmienia status wysyłąny jest pewien komunikat, należy go obsłużyć. Nie pamiętam nazwy CNTSTATUSCHANGE czy jakoś tak.
daroc
Swoją drogą jak ktoś ma nawet publiczny IP, ale ma np. neostradę, gdzie IP jest zmienne, to kiedy ty kogoś sprawdzasz i cieszysz się, że wykryłeś "ukrytego", tak naprawdę jego numer może posiadać już zupełenie inna osoba...
Odrzuciliśmy już osoby za nat, neostradę oraz multimedię (bądź co bądź jeden z większych dostawców usług tv-internet)... To co nam zostaje? :/
No ale jeśli robisz to żeby poćwiczyć programowanie to ok. wink.gif
Mucha
QUOTE
Nic to nie da jeśli nie zrobisz tego w oddzielnym wątku.

To od poczatku jest w osobnym watku. Tak to by konnekt zawieszal sie co chwila. Jak sie nad tym troche dluzej zastanowilem to niemozliwe zeby to spowalnialo w jakikolwiek sposob laczenie sie komunikatora z netem, bo co zmienia wyslanie 32 bajtow danych co powiedzmy 5 sek?
QUOTE
Użyj biblioteki kAPI

Nie znam C, pisze to pod Delphi, zreszta juz wiem jak
QUOTE
gdzie IP jest zmienne

Dodam opcje w menu kontaktu "Nie sprawdzaj tego kontaktu" (albo "Sprawdzaj ten kontakt" a reszte olewa)
QUOTE
No ale jeśli robisz to żeby poćwiczyć programowanie to ok.

Taki jest moj glowny cel, jak bedzie jakas ostateczna wersja, to udostepnie zrodla & dopisze komenty, moze pomoge komus kto bedzie chcial pisac jakies wtyki pod Delphi
QUOTE
Gdy kontakt zmienia status wysyłąny jest pewien komunikat, należy go obsłużyć. Nie pamiętam nazwy CNTSTATUSCHANGE czy jakoś tak.

Czyli gdy ktos jest niedost i sie zmienia na ukryty (i na odwrot) to wysylany jest do nas komunikat? Jesli tak to wystarczy zrobic ze jak wysle ten komunikat z ndst to zmieni na ukryty (i na odwrot). Wydaje mi sie ze tak jest ale tylko przy zmianie na jakis status widoczny oraz gdy ktos ma zaznaczone "Pokazuj status tylko znajomym"
KoSiarzPL
QUOTE(Mucha @ 3.05.2006 - 17:08) *

Czyli gdy ktos jest niedost i sie zmienia na ukryty (i na odwrot) to wysylany jest do nas komunikat? Jesli tak to wystarczy zrobic ze jak wysle ten komunikat z ndst to zmieni na ukryty (i na odwrot). Wydaje mi sie ze tak jest ale tylko przy zmianie na jakis status widoczny oraz gdy ktos ma zaznaczone "Pokazuj status tylko znajomym"

Jeśli kontakt zmieni status z ndst na niewidoczny i na odwrót to ten komunikat nie zostanie wysłany bo ten użytkownik nie wyśle do nas informacji że zmienił status ani Konnekt sam tego nie wykryje. Przecież to jest zadanie twojej wtyczki by wykrył że ktoś zmienił status na niewidoczny.
struthio
a ja mam małą uwagę co do tego pinga

a co z takim scenariuszem
jak wiemy neostrada nie ma stałego IP
powiedzmy ze osoba X wchodzi na sieć z NEO i dostaje ip 1.1.1.1 następnie rozłącza się
teraz osoba Y wchodzi na sieć i jako że NEO przypisuje dynamicznie IP więc przydzieli mu 1.1.1.1 jako że już jest wolny

i PING będzie działał bo przecież IP jest używany itp. ale pingujemy kompletnie inna osobę



a scenariusz 2 (nie wiem czy to jeszcze działa w GG ale chyba tak)
jak wiemy można zmienić numer IP który 'raportuje' serwer GG poprzez zaznaczenie że jest sie za NAT-em
i jako zewnętrzny ip podać np IP google (a tak dla zabawy tongue.gif) i teraz ping będzie cały czas raportował
że jesteśmy online mimo ze tak naprawdę możemy juz nie mieć internetu ;P
keeveek
proponuję żeby Nie sprawdzaj/sprawdzaj było w "więcej" przy każdym kontakcie, nie potrzebujemy dodatkowych pozycji w menu kontekstowym..
Mucha
QUOTE
jak wiemy neostrada nie ma stałego IP

Przeczytaj poprzednie posty zanim cos napiszesz
QUOTE
jak wiemy można zmienić numer IP który 'raportuje' serwer GG poprzez zaznaczenie że jest sie za NAT-em
i jako zewnętrzny ip podać np IP google (a tak dla zabawy tongue.gif) i teraz ping będzie cały czas raportował
że jesteśmy online mimo ze tak naprawdę możemy juz nie mieć internetu ;P

tak i zapewne kazdy tak robi, to bardzo prawdopodobne

po pewnym czasie dzialania wtyki mozna obczaic kogo wykrywa poprawnie a kogo nie, mozesz sobie wybrac ktorych kontaktow nie sprawdza

QUOTE
proponuję żeby Nie sprawdzaj/sprawdzaj było w "więcej" przy każdym kontakcie, nie potrzebujemy dodatkowych pozycji w menu kontekstowym..

Zmienilem wlasnie, bedzie w nast wersji

Mam problem z rejestrowaniem obrazkow, robie wg przykladow oraz przeksztalcenia kodu z kTransfer w C:
CODE
IconRegister(IML_16, IDI_EXAMPLE, Ctrl.hDll(), 100, 1);
probowalem tez
IconRegister(IML_16, IDI_EXAMPLE, '5000.ico'); lub ./5000.ico
...
UIActionAdd(IMIG_CFG_EXAMPLE , 0 , ACTT_IMAGE or ACTSC_INLINE , 'reg://IML16/5000.ico' , 0 , 16 , 16);
lub
UIGroupAdd(IMIG_CFG_PLUGS , IMIG_CFG_EXAMPLE, 0, 'ZniKacz' , IDI_EXAMPLE );

Niestety w obu przypadkach pojawia sie pusta ikona, wartosc IDI_EXAMPLE = 5000, ikonka w pliku ZniKacz.res oraz 5000.ico
KoSiarzPL
QUOTE(Mucha @ 5.05.2006 - 17:12) *
Mam problem z rejestrowaniem obrazkow, robie wg przykladow oraz przeksztalcenia kodu z kTransfer w C:


Rejestracja ikony:
CODE
IconRegister( IML_16, ikona_16, Ctrl->hDll(), ICON_16 );

gdzie ikon_16 zmienna przechowujaca identyfikator ikony, najlepiej ustaw jako NET * 1000 + wartosc, oraz ICON_16 identyfikator zasobu

Rejestracja akcji:
CODE
UIActionAdd( IMIG_CNT, act_opcja, ACTR_INIT, "opcja", ikona_16 );
Mucha
No tak wlasnie robilem i nic to nie daje sad.gif
Nazwa zasobu: 100 w ZniKacz.res
CODE
const
IDI_EXAMPLE = 5000;
...
IconRegister(IML_16, IDI_EXAMPLE, Ctrl.hDll(), 100,1);

jak nie dam tej 1 na koncu jak w przykladach to wyskakuje blad:
QUOTE
[Error] ZniKacz.dpr(188): Ambiguous overloaded call to 'IconRegister'
Czyli dwuznaczne odwolanie do...
Uzylbym innnej metody ale niestety dla Delphi ta jest jedyna
Dodalem IMI_ICONRES do plug i probowalem przez
CODE
ICMessage(IMI_ICONRES,IDI_EXAMPLE,IDI_EXAMPLE);
ale tez nic nie dalo (oczywiscie w res zmienilem wartosc ikonki)
keeveek
a co z tym jeśli ktoś zmieni na niewidocznym opis? skoro kNotify przechwytuje takie info i wyświetla komunikat to dlaczego wtyczka ta nie ma zmieniać ikony na niewidoczny?
Mucha
zrobione ale nie wiem czy dziala, jak na razie wyprobowalem na jednym kontakcie, dziala to tak ze osobny watek:
- odczekuje pewien czas (domyslnie 60 sek) az sie konnekt polaczy i pobierze opsiy
- zapisuje do tablicy opisy wszystkich
- odczekuje dom. sek
- znowu zapisuje i porownuje
- jesli sie zmienil to zmienia status na ukryty

PS. jak zrobic te ikonki???
Olórin
To o czym mówisz wyżej jest w UI K w postaci oznaczania aktywności kontaktów. BTW, łatwiej byłoby to zrobić obslugując komunikat IM_CNT_STATUSCHANGE. Twoja metoda ma ten problem że jeżeli ktoś zmieni szybko status i potem wróci do poprzedniego to twoja wtyka tego nie zauważy.
Mucha
Wiem, probowalem przez:
CODE
function IMessageProc(const msgBase: sIMessage_basePtr): Integer; stdcall;
...
case msgBase.id of
IM_CNT_STATUSCHANGE: if (GETCNTI(msg.p1, CNT_STATUS) = 0) then
                          Ctrl.DTsetInt(DTCNT, msg.p1, CNT_STATUS, 66);
Niestety nie daje to zadnego rezultatu (chociaz jak wpisalem IMessage(...GETCNTCHAR(msg.p1, CNT_DISPLAY)) to wyswietlalo mi nazwe kontaktu ktory zmienil status). Inny problem z tym jest ze zaczyna sprawdzac od razu po starcie konnekta, wiec kazdy kontakt ktory po polaczeniu jest ndst z opisem zamienia sie w ukryty.
QUOTE
Twoja metoda ma ten problem że jeżeli ktoś zmieni szybko status i potem wróci do poprzedniego to twoja wtyka tego nie zauważy.

Czy ktos zmieni status w ciagu 1 sek?
Olórin
1.
CODE
  case IM_CNT_STATUSCHANGE:  // zmiana statusu kontaktu
      {
        sIMessage_StatusChange * msg = (msgBase->s_size>=sizeof(sIMessage_StatusChange))?static_cast<sIMessage_StatusChange*>(msgBase):0;

2. Przy lagach na łączu i serwerach jest to możliwe ;]
Mucha
W SDK dla Delphi nie ma wogole struktury sIMessage_StatusChange a ja jestem za slaby z C zeby ja przepisac, na razie zostawie tak jak jest, bo moj sposob tez dziala (chyba)

a co z tymi ikonkami? tongue.gif
jakie sa sposoby zarejestrowania ikony procz:
CODE
IconRegister(IML_16, IDI_EXAMPLE, Ctrl.hDll(), 100, 1);
ICMessage(IMI_ICONRES,IDI_EXAMPLE,IDI_EXAMPLE);
?
keeveek
przy padzie serwera (rozłaczeniu) oznacza pół listy jako niewidoczną.
Mucha
no bo sie zmieniaja im statusy
mozna zrobic zeby sprawdzal tylko jak JA mam status inny niz ndst na gg i innych sieciach, ale to i tak nic nie da bo przy rozlaczeniu sie w szystkie statusy zeruja, a potem przy ponownym polaczeniu sie zmieniaja i tych zaznacza
inny blad to to ze jak zmienisz na ndst to ci zmienia wszsytkie statusy ktore mialy opis na ukryty
keeveek
dobrze, ale niech chociaż ta połowa listy po kilku minutach wraca do poprzedniego stanu..
Mucha
mowilem ze za duzo z tym bedzie kombinacji, jedyny sposob zeby wrocili do poprzedniego stanu to negatywne spingowanie, ale duzo osob nie ma przypisanego IP i jest za NAT, zrobie tak ze jesli ktos jest zaznaczony jako ukryty i nie ma przypisanego IP lub jest za NAT to cykl sprawdzania poprzez ping bedzie go oznaczal jako ndst
odkrylem blad bo odznaczalo za duzo osob, poprawilem
zauwazylem tez ze czasem zaznacza osoby ktorym status sie wcale nie zmienil
saif3r
jak na mnie to ta wtyczka nie dziala :/ testowalem z ludzmi z roznych sieci i nic :/
Mucha
dziala tylko w tych sieciach gdzie zapisywane jest IP (czyli z tych co uzywam tylko gg)
to przez to sprawdzanie opsiow, usunalem ta opcje, ostateczna wersja jest tego pozbawiona
udostepnilem takze zrodla, moze komus do nauki Delphi sie przyda
pawmaster
Moim zdaniem również ta wtyka nie daje pożądanego efektu, owszem moż u kogoś faktycznie wykryje jedną osobe niewidoczną, ale u mnie przynajmniej 80% kontaktów to neostrada ze zmiennym IP, 10% to ci za Natem, a pozostali mają kompa włączonego cały czas i jak tylko mają to są zawsze dostępni.
A ta wtyczka z racji trudności w wykrywaniu robi to dość nieudolnie (mówie o wtyczce) i częstym wykrywaniu niewidoczności u osób z wył. komunikatorem, albo neostradowiczów ze zmienionym ip (czyli nie tych pożądanych) może i często wprowadza nas w błąd.
Zresztą jaki jest sens wiedzieć kto jest niewidoczny ? Może prościej i łatwiej jest wysłać wiadomość o treści "Jesteś?" może ta osoba która się ukrywa nie chce z nami rozmawiać albo wogóle z nikim ? Moim skromnym zdaniem to jest wiele innych rzeczy które bardziej przydały by się w konnekcie, no ale cóż to już była twoja inicjatywa, wiem że kto nie chce wtyczki może nie używać. Podkreślam, że to tylko takie moje skromne subiektywne zdanie, nie żebym coś krytykował czy coś.
lhs
Nie tylko twoje, nie tylko smile.gif
Olórin
Ja do sprawdzania tego nie piszę "Jesteś?" bo ktoś może to zwyczajnie zignorować, lepiej wysłać wiadomość o treści "." (sama kropka)... wprowadzi to troche zamieszania i osoba sama się odezwie ;d
Mucha
QUOTE
częstym wykrywaniu niewidoczności u osób z wył. komunikatorem, albo neostradowiczów ze zmienionym ip
U mnie nie wykrylo do tej pory zadnej takiej osoby, wykrywa 4/45 ale robi to poprawnie, jak ci kogos zle wykrywa to go ODZNACZ
QUOTE
Może prościej i łatwiej jest wysłać wiadomość o treści "Jesteś?"

racja, ale chcialem sie pobawic w delphi
QUOTE
Moim skromnym zdaniem to jest wiele innych rzeczy które bardziej przydały by się w konnekcie

ciekawe jakich, bo z tego co widze to pojawiaja sie tylko wtyki w stylu tlo w liscie kontaktow, kradnij opis lub inne upiekszajace naszego konnekta, nie koniecznie niezbedne

zreszta juz zaczalem prace nad ver 2 o calkiem innej zasadzie dzialania (takiej jak KSpy w Kadu)
KoSiarzPL
QUOTE(Mucha @ 10.05.2006 - 18:13) *

racja, ale chcialem sie pobawic w delphi

ciekawe jakich, bo z tego co widze to pojawiaja sie tylko wtyki w stylu tlo w liscie kontaktow, kradnij opis lub inne upiekszajace naszego konnekta, nie koniecznie niezbedne

zreszta juz zaczalem prace nad ver 2 o calkiem innej zasadzie dzialania (takiej jak KSpy w Kadu)

I masz racje, rób to co Ty lubisz i co Tobie sprawia przyjemność. W końcu nie robisz tego dla kasy tylko dla własnej satysfakcji.
Nie zgodzę się jednak z Tobą iż obecnie wychodzą same upiększające wtyczki, jest ich zdecydowanie mniej.
pawmaster
QUOTE(Mucha @ 10.05.2006 - 18:13) *

ciekawe jakich, bo z tego co widze to pojawiaja sie tylko wtyki w stylu tlo w liscie kontaktow, kradnij opis lub inne upiekszajace naszego konnekta, nie koniecznie niezbedne



http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5568

...to też tylko mój subiektywny wzrok.. smile.gif
Mucha
Mam pytanie, jak zamienic to
CODE
cMessage * m = (cMessage*)msg->p1;
na delphi?
Moze zapytam inaczej, czym jest msg->p1, co to za wartosc? (wzialem to z pilku msgs.cpp). Ktorej wartosci m trzeba ja przypisac ( bo m.id nie dziala )?
Chyba wyplyne z tym na szersze wody: http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=7956
Andrzej1307
fajna wtyczka! smile.gif proponuje dodanie do ikonki niewidocznosci znaczek wtyczki wink.gif ladniej by to wygladalo

edit:
jeszcze jedno, dobrze by bylo gdyby wtyczka nie pokazywala kto jest niewidoczny jesli mamy wylaczona siec gg... (bo to chyba tylko w sieci gg sprawdza, nie?)
nitz
da sie zrobic żeby "ukryci" byli np nad niedostępnymi ? ;x
Mucha
A nie sa?
zimaq
Są, nawet nad dostępnymi wink.gif
Andrzej1307
no wlasnie mozna dodac jakies sortowanie... bo mnie denerwuje ze mam raz niewidocznego a raz dostepnego tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.