Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ftp
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3
Mucha
QUOTE(Komodo @ 29.12.2006 - 17:50) *
Tak,
takie coś mi wyskakuje ja nie mam wpisanego katalogu na serwerze, gdy jest wpisany jakiś błędny to mam:
FTP: sss: No such file or directory
Jak nie chcesz żadnego katalogu, to w polu "Katalog" musi być pusto, tzn nie spacja, nie slash
QUOTE
Nie działa mi odznaczenie trybu pasywnego. Daje zastosuj, ok i jak wracam to dalej jest zaznaczony.
U mnie wszystko działa. Masz wersję 1.0.0.3?
Komodo
Tak 1.0.0.3.
Próbowałem odszukać pozycję "tryb pasywny" w pliku cfg.dtb, ale jakoś jej tam nie widzę unsure.gif (w trybie szesnastkowym oczywiście)
Migiel
imo przygaloby sie drag&drop
Lwiczek
Opcja, żeby okienko z postępem wysyłania nie wyskakiwało na pierwszy plan, albo usunąć focus z przycisku anuluj - trochę irytuje jak w trakcie pisania okienko wyskoczy a my akurat zrobimy odstęp między wyrazami...
zhvir
to ja proponuję wysyłanie plików konfiguracyjnych konnekta na serwer
(chyba już ta propozycja padła wcześniej ale przypominam)
Mucha
Ok, dodam do TODO.
keeveek
proponuję dodać obsługę komend typu:

/del file filename - kasuje okreslony plik z serwera
/del all - kasuje wszystkie pliki z serwera
/del dir name - kasuje katalog

(nazwy celowo w miarę długie, aby nikt przez przypadek nie skasował)
Mucha
Mogę dać takie możliwości w menu lub udostępnić API, ale poleceń spod konsoli nie będę dodawał bo to nie ta wtyczka.
keeveek
myślę, że użyteczne będzie dodanie tego do menu smile.gif (mam nadzieję, że nie zapomnisz dodać zapytania: czy na pewno chcesz usunąć wszystkie pliki z serwera (katalogu)? bo jak ktoś kliknie przez przypadek.. biggrin.gif)
stivo
A jak kiedyś pytałem:
QUOTE(stivo @ 7.11.2006 - 00:11) *

Czy będzie usuwanie plików?

To dostałem odpowiedź:
QUOTE(Mucha @ 7.11.2006) *
stivo: nie, nie bedzie takiej mozliwosci


Ale fajnie, że jednak będzie wink.gif
Krejzi
hm...czytalem ale sie nei dozcytalem wiec chyba nie bylo takiej propozycji .... czy tez zapytania .... da rade zeby ... jesli wysylam plik a on juz jest na serwerze zeby nie zastepował go ... ? wtyczka jest super bardzo mi sie przyda bo czesto msuze ludziom wysylac linki swojej wesolej tworczosci ... tylko ten maly mankament ... tongue.gif
Mucha
Nie było, to się nadpisywanie chyba nazywa, dodam do todo.
Krejzi
dokladnei tak .. chodzi o nadpisywanie ... bylo by miło wink.gif)
keeveek
nie wiem, czy już było, ale fajnie by było, jakby użytkownik mógł definiować maksymalny rozmiar obrazka pokazywany w oknie, lub by obrazek był automatycznie skalowany do danego rozmiaru. (bo obrazki o wielkości 1280x1024 to dość dużo jak na okno rozmowy)

co wazne, istnieje przecież możliwość zawieszenia IE poprzez wstawienie na stronę obrazka o ogromnych rozmiarach
Mucha
FTP ma z obrazkami tyle wspólnego, że udostępnia API. Takie prośby to do ggimage.
Migiel
to ja jeszcze raz poprosze o drag&drop xdd
Sebaseba1987
A u mnie cos nie dzialaja miniatury jpgow - wyswietla sie tylko link do obrazka... co to moze byc? Wersja 1.0.0.3
smash
nie pojawia sie obraz tylko link gdy wysyłam wybrany obraz z dysku

nie ma problemu przy wysyłaniu zrzutu ekranu lub jego fragmentu oraz z przechodzącymi linkami


problem?* pojawia sie tylko przy wysyłaniu obrazu z dysku.
z góry dzięki za rozpatrzenie.



*może to nie problem ..mnie irytuje
SkkF
Genialna wtyczka, nie wiem jakim cudem ją przeoczyłem. WIELKIE dzięki!
bercik
no wtyczka jest rewelacyjna! rapidshare itp na drzewo tongue.gif


|edit|
tylko ze mam pytanie bo zalozylem sobie konto ftp na ftp.drivehq.com i po wypisaniu wszystkich danych konta w konnekcie wyskakuje mi komunikat:

FTP: Failed to create ActiveFTP Data Connection. (Blocked by firewall?) Please use PassiveFTP, or download DriveHQ FileManager.

W konnekcie mam zaznaczona opcje "tryb pasywny" (zreszta inaczej sie nie da), z wysylaniem plikow na ftp przez total commandera nie ma problemu a mozliwosc podawania linkow do plikow tez istnieje w tym serwisie oto przyklad ftp://ftp.drivehq.com/rob3rc1k/PublicFolder/a.txt

Ktos cos poradzi?
ustrYk
ja bym jeszcze poprosil zeby dodac opcje ktora pozwoli przy wyyslaniu screenow wyswietlac w oknie wiadomosci tylko linka wink.gif)
bercik
pomoze ktos z tym kontem na drivehq?
damien
Witam, możecie mi podpowiedzieć, co poradzić na mój problem?
Jestem z NATem, w ustawieniach mam zaznaczony Tryb pasywny [binarny], przy próbie wysłania pliku dostaje komunikat:
FTP: I won't open a connection to 172.17.x.xxx (only to 83.2.xxx.x). Ten pierwszy adres widnieje w IPCONFIG, jako mój adres IP.
jiobel.
No ale co ty chcesz zrobić?
damien
QUOTE(jiobel. @ 14.08.2007 - 19:34) *

No ale co ty chcesz zrobić?

To, do czego stworzony został FTP. Chcę wysłać plik (dla przykładu próbowałem mały graficzny) na serwer, podając przy tym linka do pliku mojemu rozmówcy.
jiobel.
No to w takim razie jaki jest adres Twojego serwera i z czym masz problem. Napisz dokładnie, sprecyzuj. A, i nie cytuj ostatniego posta.
Mucha
FTP: I won't open a connection to 172.17.x.xxx (only to 83.2.xxx.x).
To jest treść błędu jaki zwraca serwer FTP, spróbuj inny serwer.
Wizard
Co zrobić, aby widzieć wysłany odnośnik w oknie rozmowy w kDuo? Styl Essic, jaka zmienna obsługuje to potwierdzenie/link?
zhvir
Wizard: jaką masz wersję internet explorera?
Wizard
Numerek 7.0. Podglądu obrazka również nie mam wink.gif. Właściwie działa tylko wysyłanie - ale nie widzę linku (no ewentualnie tylko w historii jest).

Edit:// Ktoś ma jakieś sugestie? Czy - związku z powyższym postem zhvira - Ftp wymaga IE6?

Edit2:// A więc IE6 jest wymagany, właśnie sprawdziłem i już jest git wink.gif
Keleos
Mucha nie udziela supportu żadnej ze swoich wtyczek.

Wszelkie problemy i pytania można zgłaszać w dziale "Problemy", nie mniej jednak nie ma co prosić autora o poprawę czegokolwiek, czy też dodanie nowych możliwości do wtyczki.

Na wniosek Autora, zamykam wszystkie tematy o jego wtyczkach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.