Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: No dobra, wakacje trwają
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2, 3
shw
tyle, ze ja sprawdzalem o losowo wybranych godzinach, o roznych porach, podczas dzialania forum i nie i blad ciagle sie pojawia. nigdy nie zalapal zadnej informacji...
Olórin
hao czyba niezrobił wersji update do ściągnięcia bo dalej wisi stara na stronie smile.gif

wrzuciłem do katalogu nowe status notify biggrin.gif
Sahasrara
A mi wciąż miga ta ikonka w trayu od MOTD (btw ta funkcja wywołana z menu nie działa). Grzecznie to kliknąłem, ściągnąłem ui drugi raz - nadal tam jest, bardzo mnie irytując.
hao
Sahasrara - jak w to klikasz, to nic się nie dzieje?

SHW - być może cache IE to trzyma? Albo proxy jakieś?
shw
niestety nie sprawdze - za kilka h shw -> warszawa with komp...
Sahasrara
QUOTE(hao)
Sahasrara - jak w to klikasz, to nic się nie dzieje?


Jeśli kilkam dwa razy na migającą ikonkę w trayu otwiera się to okienko 'do pobrania w kupdate jest poprawiona wersja interfejsu' itd. Klikam ok, otwiera się url - ale ikonka dalej miga. Z kolei jeśli wchodzę przez Aktualizacje/Ostatni MOTD Konnekt przez chwilę jakby próbował łączyć - potem okienki znika i nie dzieje się nic. Mogę tak próbować ze 100 razy, nadal nie łączy.
hao
Czy komuś jeszcze coś takiego się objawia???

Wiadomość, której ikonka mryga możesz usunąć w historii, w kolejce
UNK
mi mruga ta ikonka ale jak ja nacisne pokazuje sie okienko i czy nacisne ok czy anuluj znika pod tym warunkiem ze jezeli nacisne ok to mi sie otwiera strona a jak auluj to odrazu ikonka przestaje mrugac i nei mam zadnego problemu ze przy kazdym wlaczniu K mruga mi ikona
KOSMOS
Jeżeli są nowe aktualizacje dostepne przez kUpdate to pojawia się ikona komunikująca o tym po kliknieciu otwier się okno z info.
Ikona dalej mruga, przez co nie idzie otworzyć okna głównego (tylko przez menu ppm). Ikona znika tylko po restrcie KONNEKTa.
KOSMOS
1). Hao czy tego z czego kozysta KONFERENCJA nie da się wykorzystać do przypisania WIELU numerków do jednej osoby?

2). Oraz do połączenia WIELU SIECI w jednym kontakcie (ikony sieci ogólnej).

UPDATE:
do AD 2). A w tipie by się pokazywały wszystkie sieci z których korzysta uzytkownik i ich opisy.
hao
Nie, to zupełnie co innego... Konnferencja działa na prawdę prostacko smile.gif To o czym mówisz to o wiele bardziej skomplikowana sprawa
Sahasrara
Usunąłem wiadomości z kolejki i już mnie nie prześladują. Były 3. Swoją drogą nieco dziwne...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.