Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kMigacz
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
2230093
a ja bym prosił o taka opcje aby kMigacz można było tak skonfigurować aby działał np tylko przy właczonym wygaszaczu oraz/lub wyłączonym monitorze i przy aplikacji pelno ekranowej typu film.
Jeszcze przydalo by sie aby dioda nie mrugała w momencie gdy pisze w jednym oknie a wiadomosc dostaje w innym, skoro jestem przy monitorze to chyba jasne jest ze widze co dzieje sie na jednym czy na drugim monitorze. Ogolnie to widzial bym tak aby to sczytywalo aktywnosc myszki i klawiatury i poki taka wystepuje to to tez by moglo nie dzialac. ( nie wiem czy jasno ale moze ktos to zrozumie)
dulek000
Ma się włączać przy autoaway'u?
2230093
mozna i podwiazac do autoaway ale wolal bym zeby był jakis wybor bo ja np nie uzyje autoaway bo mam sie swiecic caly czas na dostepnym jak to w pracy
.misiek
W wersji 0.6.3 zostalo dorobione ze jak sie wycisza K to przestaje tak samo migac dioda. Ok wszystko fajnie ale nie moge znalezc opcji zeby to wylaczyc i zeby przy wyciszeniu migala mi nadal dioda. tongue.gif
Czy mozna dorobic w opcjach takie cos [ze wyciszenie nie powoduje wylaczenia migania]?
imho ja uzywalem wlasnie tego po to zeby mi migalo jak mam wyciszonego K biggrin.gif
Moskittiero
Odkąd pojawiła się nowa wersja, która poniekąd miała wyeliminować zostawiania zapalonego ScroolLock (u mnie było bez zarzutów) to działą wręcz odwrotnie - cały czas źle...
lukaszgl
Ja także zauważyłem iż czasem lampka Scroll Lock'a zostaje włączona smile.gif
Nie wiem jeszcze przy jakich sytuacjach, ale postaram się to namierzyć.
zimaq
Dobra, kiedy wywalona będzie integracja 'na chama' z kSound, albo kto ma wersję bez tej inegracji, a z wyborem diody ( 0.6.2 ? )
Aule
0.6.3.1 na centralce, bez synchronizacji, więcej kiedy indziej, nie mam czasu.
zimaq
Podziękował ;-)
MusX
mam ta ostatnia kompilacje chyba z wczoraj i bardzo fajnie bo wkoncu mi dziala, poprzednie mi nie dzialaly nie mam pojecia czemu... w zwiazku z tym ze moge sie cieszyc funkcjonalnoscia tej wtyczki zauwazylem tez kilka niedopatrzen/mozliwy usprawnien, oto one:
1) wszyscy wiemy ze sa tzw. domyslne ustawienia wtyczki i sa tez ustawienia dla konkretnego kontaktu, jednak w tym przypadku brakuje ustawien takich jak "nie reaguj na wiadomosci z aktywnego okna rozmowy" i analogicznie opcji zwiazanej ze zmiana statusu. indywidualny interwal migania raczej nie jest istotny. jednak indywidualnych ustawien zwiazanych z aktywnymi kartami nie ma co negowac ze to sie nie przyda BO SIE PRZYDA. moze komus sie przyda indywidualne przypisanie lampki (num lock/caps lock/scroll lock) do konkretnego kontaktu, bynajmniej ja tego nie potrzebuje wiec o to nie prosze
2) brakuje mi opcji, i to dosc powaznie brakuje "nie reaguj na wiadomosci z otwartego okna rozmowy". coz tu wiecej dodac, nie wiem jak innym ale mi by sie cos takiego przydalo.

mozna liczyc na takie usprawnienia w nastepnych wersjach?
Eli
Tak, ostatnia kompilacja wydaje się działać poprawnie, ale nie mogę tego stwierdzić na 100%, bo mam następujący problem:

kMigacz powoduje zawieszenie klawiatury

objawy:
- świecąca się dioda Scroll Lock
- brak reakcji na jakikolwiek klawisz czy ruch myszki

środowisko:
- klawiatura+mysz bezprzewodowa Creative 9000 Pro
- sterowniki domyślne systemu windows 2003
- kMigacz wersja 0.6.3.1

Jak na razie znalazłem 2 rozwiązania:
1. wyłączyć kMigacza
2. odłączyć i ponownie podłączyć klawiaturę

Oczywiście żadnego z nich nie można stosować na dłużej.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem albo ma pomysł jak go rozwiązać? Może problem tkwi w sposobie wysyłania polecenia migania?

Spróbuję zainstalować sterowniki do klawiatury i zobaczymy jakie będą rezultaty.

do moderatorów:Nie wiem czy umieścić tego posta tu czy tworzyć nowy temat, więc najwyżej go przenieście.
Olórin
Miganie emuluje klawisz scroll lock, więc bardzo możliwe że klawiatura dostaje "przeciążenia" komunikatów...
Aule
To może zmniejszenie interwału pomoże, jeżeli jest tak, jak mówi Olórin, może za duży mały jest ustawiony.
Olórin
Powiedziałbym że odwrotnie... może ta konkretnie klawiatura nie lubi częstej zmiany stanu klawiszy (bufor się jej przepełnia)? Sprawdź jeśli możesz na jakiejś innej klawiaturze wink.gif
Aule
Aj, oczywiście mi chodziło o za mały, chciałem pisać, że za dużo miga wink.gif
MusX
odpowiedz na moje pytanko poprosze :>
Konrado
Ja używam wersji 0.4.0.0 i nie mam z nią żadnych problemów ;]
Aule
O nieczułość scrolla na wiadomości od kogoś z kim aktualnie rozmawiamy można chyba liczyć, bo trudne to to raczej nie jest do wprowadzenia.A przypadkiem już tego nie dodałem? Sprawdź w opcjach, u mnie jest...
KonradoFFC: Archaiczna wersja, nie ma co...
martinii
Czy wtyczka powoduje zmiane stanu Scrolla czy dziala tylko na diode? W pracy duzo siedze w Autocadzie i Excelu i zmiana funkcji Scrolla (jak to ma miejsce w AQQ) utrudnialo prace i zamulalo komputer.
sasquacz
no niestety wlacza i wylacza scroll locka :/ zmuda tez sie nie dalo uzywac
mcczester
Zawsze możesz zmienić w konfiguracji scroll lock na num lock albo caps lock, jednak podczas gdy ktoś do Ciebie napisze będzie się wyłączać i włączać klawiatura numeryczna (num lock), albo PoWsTaNiE TaKi EfEkT (caps lock) huh.gif
Ebon
Czy istnieje możliwość aby włączać czy wyłączać reagowanie na wiadomość za pomocą skrótów na klawiaturze (kombinacja jakiś klawiszy) ?? :>

Używam tej wtyczki tylko kiedy gram, i byłby bardzo wdzięczny za takie usprawnienie, bo ciągłe wchodzenie w opcje i zaznaczanie/odznaczanie jest trochę męczące =]
.misiek
Hmm. Przez przypadek sciagnalem wersje 0.6.3.1 i co zaobserwowalem to wtyczka nie miga scrollem jesli mamy aktywne okienko rozmowy [w opcjach mam odznaczona opcje NIE reaguj na wiadomości z aktywnego okna rozmowy]. Poprzednia wersja 0.6.3 [.0?] dziala normalnie i migala. dry.gif

plugs:
kmigacz: 0.6.3.1 [3.oct.2003]
tabletka: 1.6.2.259 [6.dec.2006]
.misiek
Ponawiam pytanie czy ktos cos na ten temat zaobserwowal :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.