Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: To jeszcze nie koniec...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2, 3, 4
Olórin
a dużo zostało do skończenia k.tego ?
hao
mhm, sporo... trzeba było zrobić w koło to i owo... i jeszcze w kolejce czeka kUpdate do przerobienia...
hmm dalej sie zawiesza przy podwujnym kliknieciu na status
hao
Jakbym nie klikał nie udało mi się tego odtworzyć...
case
dziekujemy, na pewno wskoczy jakies wsparcie, ale chyba poczekamy do kulminacyjnego releasu :twisted:
mi tez tez sie nie udalo prawdopodobnie dziala to tylko w jednym momencie przesylania jakis danych
czyli tak jak by okreg w ktorym moze sie zawiesil konnekt zostal zawezony


edit

udalo mi sie na chrome wiadomo serwer teraz nie dziala
kiedy migalo po kolejnej probie polaczenia kliknolem i sie zawiesilo
iSiEk
QUOTE
mi tez tez sie nie udalo prawdopodobnie dziala to tylko w jednym momencie przesylania jakis danych
czyli tak jak by okreg w ktorym moze sie zawiesil konnekt zostal zawezony


edit

udalo mi sie na chrome wiadomo serwer teraz nie dziala
kiedy migalo po kolejnej probie polaczenia kliknolem i sie zawiesilo


A to jakieś zawody w zawieszanie konnekta ? :shock:

Miałem wyraźić swoja opinie jak bedzie jakaś aktualizacja no i powiem tyle ze czekam dalej.
LooZ^
juz jest... ale hm.. gdzie ta wielka niespodzianka ? ;>
iSiEk nie to tylko sprawdzanie czy konnekt jest (jak to sie okresla) stabilny
odkrylem ze blad nadal isnieje wiec o tym poinformowalem

pozdrawiam MEK
iSiEk
Mek spoko, wiem, ja też bym pewnie zgłośił :roll: no ale chciałem sobie pożartować laugh.gif . U mnie narazie dzieki Bogu działą dobrze, no ale z tego co tu przeczytałem to zawiesza sie na sieci Jabera z której nie używam sad.gif pozdrawiam
Sleeva
Hmmm... K się zaktualizował, koło 1mb zassał i interfejs niby zmieniony i jabber i gg... a czy mógłby ktoś powiedzieć co konkretnie podmieniono, bo jakoś tak szukam i nie widzę.
I może od razu propozycja aby do aktualizacji albo na www umieszczać historię zmian, bo jeśli to większość w "silniku" siedzi to szary człowiek nic nie zauważy a dopiero w praniu wyjdzie pewnei po jakimś czasie smile.gif
MiLKA
jest plik changelog.txt w glownym katalogu konnekta, tam masz zawsze wiekszosc zmian podanych smile.gif
Sleeva
:oops: no i co ślepemu po oczach... :oops:
grzecisz
niestety w changelogu podawane sa tylko zmiany pelnych wersji. ja mysle ze dobrym pomyslem byloby jednak informowanie o wszystkich zmianach. moze dodatkowy plik? a moze jakies info w dotychczasowym changelogu? nie wiem, ale gdzies to MUSI sie zjawic. pozdrawwiam
Olórin
bzdura
QUOTE
0.6.18.106
+ Połączenia HTTP obsługują autoryzację proxy...
+ UI - [enter] po edycji kontaktu na liście już nie otworzy okna rozmowy
> kJabber - obsługa proxy
- kUpdate
+ GG - poprawka (teoretyczna) blokujących się okien kontaktu przy odświeżaniu i zapisywaniu na systemach nie-NT
- kUpdate
+ dodatkowe zabezpieczenia podczas wczytywania plików dtb. Pomijanie uszkodzonych rekordów.
- kUpdate
+ UI - nie świąteczny splash smile.gif
^ GG - libgadu z wkompilowanymi funkcjami do przesyłania obrazków
- kUpdate
^ UI - znacznie szybciej wczytująca się historia
> UI - zaawansowane przeszukiwanie historii (z możliwością zapisywania na później zapytań, zapisywania/usuwania wyników, wyrażeniami regularnymi itd...)
^ UI - kontrolka wiadomości uwzględnia formatowanie kroju i rozmiaru czcionki
no tak w changelogo są zmiany auto update ale ostatnia wersja faktycznie nie została uwzgledniona to pewnie dla tego ze to jest jak hotfix



ps. iSiEk nie przejmuj sie czasem nie znam sie na zartach
case
QUOTE(MEK)
no tak w changelogo są zmiany auto update ale ostatnia wersja faktycznie nie została uwzgledniona to pewnie dla tego ze to jest jak hotfix

eee... pewnie hao zapomnial go zaktualizowac i tyle :roll:
piotr.ek
No dobra, ale to juz koniec niespodziewajek, czy czekamy na cos jeszcze?
case
QUOTE(piotr.ek)
No dobra, ale to juz koniec niespodziewajek, czy czekamy na cos jeszcze?

niespodzianki zadnej jeszcze nie zauwazylem, wiec ja bym obstawail, ze to poczatek :twisted:
iSiEk
To dopiero poczatek prawda Hao ? :roll: koniec to bedzie jak bedzie wersja 1.0 laugh.gif laugh.gif
hao
NIe, niespodzianki żadnej jeszcze nie było biggrin.gif

http://www.konnekt.info/update/data.xml

Poszukajcie sobie znaczników <rev> - dowiecie się co jest nowego... Od teraz to jest nowy sposób podawania zmian (w changelog'u na stronie i z programem zmiany w pełnych paczkach, bez hotfixów, +ew. właśnie dane z rev'a). Nowy kU będzie to wyświetlał...
Aule
QUOTE(iSiEk)
To dopiero poczatek prawda Hao ?  :roll:  koniec to bedzie jak bedzie wersja 1.0  laugh.gif  laugh.gif
Myślę, że i na wersji 1.0 to sie nie skończy.
piotr.ek
QUOTE(pz16)
Myślę, że i na wersji 1.0 to sie nie skończy.

Obawiam sie, ze o wersji 1.0 beda mogly mowic nasze dzieci, a moze nawet wnuki laugh.gif Pytanie tylko, czy dzieci Hao beda rownie zaangazowane w projekt, co on tongue.gif
Aule
Też sie tego obawiam
case
eee tam.. badzcie dobrej mysli 8)
drivex
QUOTE(case)
eee tam.. badzcie dobrej mysli  8)


oby :roll: :roll: jeszcze kupe buildow do 1.0 smile.gif
piotr.ek
Przeciez to byl joke tongue.gif Rownie dobrze kolejna wersja moze byc 7.0 (patrzac na stopien zaawansowania wzgledem GG)
drivex
QUOTE(piotr.ek)
Przeciez to byl joke tongue.gif Rownie dobrze kolejna wersja moze byc 7.0 (patrzac na stopien zaawansowania wzgledem GG)


wzgledem gg to konnekt jest na wersji 10.0.0.0 tongue.gif
^BerZerK^
ehm ale cos ucichlo :-( jakie wiesci z placu boju? posuwa sie cos?
piotr.ek
QUOTE(^BerZerK^)
ehm ale cos ucichlo :-( jakie wiesci z placu boju? posuwa sie cos?

Pewnie tak, tyle, ze nie Konnekta.... laugh.gif Nie no: http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1509 - cos sie robi smile.gif
drivex
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(^BerZerK^)
ehm ale cos ucichlo :-( jakie wiesci z placu boju? posuwa sie cos?

Pewnie tak, tyle, ze nie Konnekta.... laugh.gif Nie no: http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1509 - cos sie robi smile.gif


a ja to juz mam gleboko w pupie :/ bedzie to bedzie nie bedzie to nie bedzie :| ja tu wplaty dokonalem a tu nawet k.to nie widac sad.gif(((
piotr.ek
QUOTE(drivex)
a ja to juz mam gleboko w pupie :/ bedzie to bedzie nie bedzie to nie bedzie :| ja tu wplaty dokonalem a tu nawet k.to nie widac sad.gif(((

Take it easy, Hao chyba nie bawi sie jeszcze w zlecenia i takie tam wink.gif Jak juz wspominalem niedawno - po prostu czekajmy grzecznie (heh...) W kazdym razie teksty takie, jak twoj, moga miec skutek zupelnie odwrotny do zamierzonego :?
drivex
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(drivex)

a ja to juz mam gleboko w pupie :/ bedzie to bedzie nie bedzie to nie bedzie :| ja tu wplaty dokonalem a tu nawet k.to nie widac sad.gif(((

Take it easy, Hao chyba nie bawi sie jeszcze w zlecenia i takie tam wink.gif Jak juz wspominalem niedawno - po prostu czekajmy grzecznie (heh...) W kazdym razie teksty takie, jak twoj, moga miec skutek zupelnie odwrotny do zamierzonego :?


bo jestem dzis wyczerpany :] i nie mam sily na optymistyczne myslenie biggrin.gif a tak miedzy nami to po co sie oszukiwac smile.gif
hao
Spokojnie, będzie to będzie... Najpierw trzeba naprawdę "poszerzyć" kUpdate o kilka nowych możliwości. I przy okazji poprawić to, co wyszło po wydaniu ostatniego update'u (już chyba wszystko zrobione :?: )...

Niespodzianka wyjdzie, nie musicie się o to specjalnie martwić biggrin.gif
sleesh
Hao, my sie nie martwimy o to czy k.TO wyjdzie, ale o to kiedy wyjdzie ! Wierzymy ze ta chwila jest nam coraz blizsza... =]
Przemekc1
QUOTE(sleesh)
Hao, my sie nie martwimy o to czy k.TO wyjdzie, ale o to kiedy wyjdzie ! Wierzymy ze ta chwila jest nam coraz blizsza... =]


No i wierzymy że będzie jescze lepszy smile.gif
Piett
yy, czy te ostatnie updaty to bylo to k.~ ?
Aule
Ej Hao już 3 tydzień leci..... :wink:
piotr.ek
QUOTE(pz16)
Ej Hao już 3 tydzień leci..... :wink:

Serio?! Boze, jak ten czas leci... juz nawet przestalem interesowac sie tym *czyms* tongue.gif
hao
bo to *coś* póki co, za cholerę nie chce zadziałać...
bakerss
hmmm ja już nie moge :////// co to jest? ;(
Hao powiedz prawde... k.tlen? tongue.gif
kupczak
Osobiście wolałbym, aby była to nowa lepsza wersja k.Jabbera, bo tlen na nic mi podany.
Ja tam lubie tlen, ale ten klient mnie strasznie meczy tongue.gif...
drivex
QUOTE(hao)
bo to *coś* póki co, za cholerę nie chce zadziałać...


HAo prosimy powiedz nam co to jest... juz i tak strasznie dlugo czekamy... a tak to bedziemy wiedziec na co czekamy i spokojnie bedziemy czekac a tak tu wrze caly czas smile.gif
case
zeby tylko nie bylo wielkiego "buuuuuuuuuuu" jak sie okaze, ze czekalismy tyle czasu na jakas pierdole ...ale NIE, NIE, dobra! nic nie mowie... :twisted:
misiu98
Hao zapewne powie, dzień po tym jak wrzuci pomysł na serwer i zaraz potem go skasuje z powodu buga, który wywala całego K -- tylko po to, żeby stwierdzić, że "to się nie uda..." :twisted:
MiLKA
QUOTE(kupczak)
Osobiście wolałbym, aby była to nowa lepsza wersja k.Jabbera, bo tlen na nic mi podany.

eee tam, mi do szczescia jest potrzebny wlasnie tlen i drzewko, bo jak narazie z powodu tego pierwszego musze mirande uruchamiac bo klient tlena mnie dobija. A jak bylo by drzewko... ohhh to jak ladnie by sie faworki sortowaly no i mozna by wiecej tego typu pluginow robic smile.gif)

jednym slowem - czekamy na niespodzianke hao, cokolwiek to jest smile.gif
mlodass
ja mysle ze tym czym hao nas zaskoczy to nowy zestaw ikon dla K. Chyba zgadłem tongue.gif
iSiEk
Dobrze że Hao nie wydaje puki nie jest pewny że bedzie chodziło sprawnie i że sie nie bedzie sypało jak GG laugh.gif a tak poza tematem, dziś miał miejsce Upadete K do wersji 110 ale nie mam pojecia co sie zmieniło bo w Changlogu nic nie pisze, i na forum cisza! Może tylko ja dostałem aktualizacje :roll: może to ja jetsem wybrany :roll:
PS: Naogladałem sie Pasji :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.