Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: To jeszcze nie koniec...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2, 3, 4
sleesh
Nom , chyba za duzo filmow ;P Ew. jest wiecej niz jeden "the one", a jednym z nich jestem ja =] Niestety tez nie za bardzo wiem co sie zmienilo :/ Wiem ze byl update wtyczki gg, ktransfer i jeszcze kiku standardowych ktorych juz nie pamietam biggrin.gif Hao powiedz nam cos tam zmajstrowal !
QUOTE
Program
+ Niepełne zamknięcia podczas wylogowywania z Win XP/2K. Wszystkie wtyczki 'sieciowe' zostały dostosowane do nowych wymagań.
sleesh
8) Fajnie, szkoda ze tylko to sie zmienilo... Ja chce k.To !!! =]
Olórin
Tak oto nadeszła niespodzianka biggrin.gif
Olórin
brakuje intl.dll :/
bakerss
Własnie miałem to pisac ale już jest smile.gif
drivex
QUOTE(bakerss)
Własnie miałem to pisac ale już jest smile.gif
pieknie pieknie juz mamy tlena biggrin.gif ahhh smile.gif))) tlenik biggrin.gif

drivex@tlen.pl ;P
Piett
A więc w końcu do tego doszło, mamy Tlena ohmy.gif
Opłacało się czekać na ta niespodzianke - bez dwóch zdań smile.gif
No i mejliK, nowy kIEview...co za dzień biggrin.gif

Pozdrawiam 8)
alberht
QUOTE(Piett)
A więc w końcu do tego doszło, mamy Tlena ohmy.gif
Opłacało się czekać na ta niespodzianke - bez dwóch zdań  smile.gif
No i mejliK,  nowy kIEview...co za dzień  biggrin.gif

pełen niespodzianek...biggrin.gif
iSiEk
Tlen, normalnie spełniło sie moje marzenie laugh.gif tylko troszke sie sypie ale nic nie jest bez błedów na poczatku. Mam takie pytanko co to jest "newspub" bo mnie to wpienia może wie ktoś jak to wyłączyć? A po 2 to nie zawsze kontakty zostaja na liscie! Po wyłaczeniu K kontakt uciekł sad.gif
Piett
u mnie to samo z tym newspub'em, dałem mu nawet ignora, ale jest cwańszy ode mnie i sie nie poddaje smile.gif dalej wyskakuje... :?
zaciekawilo mnie to jak szybko sie laczy tlenek chyba szybciej od oryginalnego klieta

a blad np znalazlem taki ze jak daje status dostepny a potem niedostepny to juz zostaje dostepny na lisice
bakerss
Tak sobie pomyślałem ze to pełni szczescia brakuje tylko k.bota i moge wtedy umierać szczęśliwy :]
Sleeva
Ja mam tylko nadzieje ze obsluga wyboru emotkow bedzie jakas normalna i to bez wzgledu na ilosc ikonek w folderze - teraz mam paczke ok 1500, jak to wrzucilem u znajomej do oryginalnego gg to zwiecha przy wyborze byla ze łohoho 8)
foxtwo
super extra elo w pytke biggrin.gif
trzeba dodac nowa kategorie do grupy: Wtyczki 8)
Piett
A tam, teraz fajny by było drzewko czy tam metakontakty. Teraz mam 3 sieci, niektorzy maja 4 (bo dochodzi kLAN) na liscie robi się delikatny bałagan. Słoneczka, żarówki i twarzyczki mienią mi sie w oczach.
Jak napewno wielu z was ma takie kontakty ze są w 3 (4) sieciach na raz, niesprzyja to przejrzystości listy.

Pozdrawiam
Olórin
Niektórzy mają 6 :twisted: bo mam 3 konta jabbera smile.gif
case
QUOTE(Olórin)
Niektórzy mają 6  :twisted: bo mam 3 konta jabbera smile.gif

+ transporty to sie moze nazbierac :wink:
Piett
no więc właśnie laugh.gif
zimaq
metakontakty 4 konnekt? dobry pomysł wink.gif
a tak woogole - witam wink.gif
_menic_
A dla mnie jest rteraz fajniej e nie ma taego podziału na poszczególne sieci...
Głównie dlatego powodu nigdy mi sie nie podobała miranda. Wole aby było tak jak jest tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.