Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: To jeszcze nie koniec...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2, 3, 4
niki
ech chyba nie ide dzis spac :twisted: bo ostatnie nowosci na KUpdate byly raczej poznymi porami laugh.gif
Hao...ja dzisiaj siedze tak dlugo az nie pojawi sie nowy konnekt biggrin.gif... jakby co to usprawiedliwisz mnie w szkole biggrin.gif...
Lukas77
Przyłączam się do nocnego protestu
!!!MY CHCEMY WTYKI!!!
Tłum demoluje barierki... hao w pośpiechu wklepuje ostatnie linijki kodu... Wszyscy obawiają się że nastanie k.Armageddon
drivex
QUOTE(hao)
jeszcze trosz.k


a dziiiis ???? hmm a moze to bedzie jakas wtyka do Samuriza biggrin.gif hehehe ale jaja by byly :}
iSiEk
Jutro przyjde ze szkółki i ... :twisted: Mogło by już być :roll:
Olórin
QUOTE(Sad)
Hao...ja dzisiaj siedze tak dlugo az nie pojawi sie nowy konnekt biggrin.gif... jakby co to usprawiedliwisz mnie w szkole biggrin.gif...

Mnie też usprawiedliwisz biggrin.gif biggrin.gif
^BerZerK^
taaak, to ja jutro nie ide do pracy, konekt wazniejszy od paruset metrow skretki do polozenia ;-)
MiLKA
no nie, jutro pierwsze (srodowe) wyklady w tym semestrze a tu sie zapowiada strajk przy-komputerowo-calo-nocny.... hmm... musze to rozwazyc tongue.gif
LooZ^
Ja mam jutro dzien wolny smile.gif Nie ma to jak 4klasa lo wink.gif
^BerZerK^
ehehe matura.. kiedy to bylo ;-p daaaawno z jakies 6 latek bedzie :-)
hao
dobranoc ... dzisiaj nie będzie smile.gif Jutro też nie... to wcale nie takie małe i proste biggrin.gif
case
QUOTE(hao)
dobranoc ... dzisiaj nie będzie smile.gif Jutro też nie...

i klops. ...mozecie scielic lozka 8)
iSiEk
QUOTE
dobranoc ... dzisiaj nie będzie  Jutro też nie... to wcale nie takie małe i proste


Sciema :twisted: hao nie chcce zebyśmy zajechali serwer jak bedziemy patrzeć co minute czy nie ma laugh.gif a jutro z rańca wstaniemy a tu nowy K :roll:
LooZ^
Cholera... Wiecie co? To ma swoja nazwe... Psychoza biggrin.gif
piotr.ek
QUOTE(LooZ^)
Cholera... Wiecie co? To ma swoja nazwe... Psychoza biggrin.gif

A ja juz zlewam kompletnie - bedzie, to bedzie tongue.gif Bylbym nawet za tym, zeby nastepne niespodzianki itp. byly niezapowiedziane... Ewentualnie z max jednodniowym wyprzedzeniem. Teraz jest tak, ze my popedzamy Hao, a Hao - wbrew pozorom tez czlowiek (choc dla nas tutaj chwilami lokalne guru wink.gif) - minimalnie, ale jednak presji jakiejs tam ulega, czy tego chce, czy nie... i co? Bugi gotowe tongue.gif

Zapomnialem dodac: http://wiem.onet.pl/wiem/0074fa.html
sleesh
QUOTE
Psychoza, choroba psychiczna przebiegająca z zaburzeniami myślenia, spostrzegania, woli, uczuć, intelektu, powodująca zwykle trudności adaptacyjne i zaburzenia kontaktu.


k.urde , mam to wszystko.... ! Hao to wszystko twoja wina ! Po co napisales konnekta ?! Jezeli juz popelniles ten blad, to przynajmniej miej litosc nad nami i wypuszczaj przynajmniej raz w tygodniu duze aktualki... innaczej wiekszosc k.onnektowcow zakmkna w pokojach bez k.lamek... a my tak nie chemy ! Tam nie ma konnekta !

[;
hao
Wasza aktywność na forum po takich zapowiedziach mobilizuje mnie do pracy... poważnie :!:
sleesh
i o to chodzi... 8)
niki
milo slyszec :twisted: i jeszcze milej sie oczekuje biggrin.gif
gilek
OT.
QUOTE
Najwięcej użytkowników 26 było obecnych Wto Mar 02, 2004 10:07 pm
Nowy rekord od wczoraj :] ostatnio było... hmmm.. 18??? biggrin.gif
Flind
ufff zadmne przelomowe wydazenie mnie ominelo przez to ze poszedlem wczesnie spac smile.gif
hao
26 dlatego, że liczone są też osoby siadzące na stronie...
drivex
QUOTE(hao)
26 dlatego, że liczone są też osoby siadzące na stronie...


a ja mam komputerek wlaczony 24 h i siedze na forum 24 h i bede siedziec 24 h k.mac na tym forum i bede k.urde czekac na ten k.onektowy dodatek smile.gif

W SUMIEEEEEEEE TO CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA AAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) 8)
DAWAĆ DAWAĆ DAAAAWAAĆ :twisted: :twisted:
bakerss
No czekamy, czekamy ale tego nie lubimy ale jak to bedzie coś duuuuuuuuuuużego to chyba warto poczekać te pare[naście sad.gif ] dni :]
drivex
albo wiem co to k.urna bedzie biggrin.gif

pamietacie kiedys hao mowil nam ze ma juz w swojej wersji mozliwosc formatowania w oknie rozmowy takie cos jak gg i rowniez rozkminia "wsadzanie" emotek do takiego toolbarka pamietacie ? nawet skriny ktos dawal biggrin.gif ja mysle ze to jednak to bedzie biggrin.gif biggrin.gif :twisted: :twisted: :twisted:
MiLKA
to napewno nie to, bo to juz zrobil nix w rozwojowej wtyczce kIEview, czeka jedynie na poprawienia pewnego buga zwiazanego z paskiem rozmowy...
sleesh
O to by bylo bardzo fajne. Jednak co by to nie bylo, bedzie to dobre biggrin.gif
Przynajmniej wszystko co do tej Hao wypuscil bylo dobre wiec teraz chyba tez tak bedzie .... biggrin.gif
bakerss
QUOTE
amietacie kiedys hao mowil nam ze ma juz w swojej wersji mozliwosc formatowania w oknie rozmowy takie cos jak gg i rowniez rozkminia \"wsadzanie\" emotek do takiego toolbarka pamietacie ? nawet skriny ktos dawal  ja mysle ze to jednak to bedzie

czy ja wiem czy to taka ważny i ciekawy bajer? ;] Jakby była obsługa jakiejś innej sieci [Tlen] czy metakontakty czy drzewko to by bylo coś biggrin.gif
case
QUOTE(bakerss)
[...] drzewko [...]

ddyddyddy... wez nie mow bo mi ciarki przechodza! :twisted:
iSiEk
Wiecie doszedłem do wniosku że my sie tak jaramy tym czymś co zapowiada hao i boje sie ze możemy sie przeliczyć. Wiec ja już nic nie pisze tylko czekam a później napisze moja opinie :roll: Paps
piotr.ek
QUOTE(case)
QUOTE(bakerss)
[...] drzewko [...]

ddyddyddy... wez nie mow bo mi ciarki przechodza! :twisted:

A mnie, poki kJabber jest, jaki jest i poki tlena nie ma - niezbyt wink.gif Owszem, czekam, bo fajny bajer, ale w tym momencie MI do niczego sie nie przyda. Na mojej liscie kontaktow znajduje sie JEDEN tylko, ktory ma gg, jabbera i icq... Zupelnie inaczej by to wygladalo, gdyby wraz z drzewkiem, czy innym grupowaniem kontaktow, pojawila sie wtyka tlenowa biggrin.gif (ewentualnie kJabber usamodzielnil sie i rozwinal...)
Olórin
hao coś mówił że da sie takie kontakty grupujące zrobić, dlatego na to obstawiam ;]
piotr.ek
QUOTE(iSiEk)
Wiecie doszedłem do wniosku że my sie tak jaramy tym czymś co zapowiada hao i boje sie ze możemy sie przeliczyć. Wiec ja już nic nie pisze tylko czekam a później napisze moja opinie  :roll:  Paps

Tez sie tego troche boje... najwyzej pojedziemy Hao jak stad do Wladywostoku za fuszere itp. laugh.gif wink.gif
drivex
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(iSiEk)
Wiecie doszedłem do wniosku że my sie tak jaramy tym czymś co zapowiada hao i boje sie ze możemy sie przeliczyć. Wiec ja już nic nie pisze tylko czekam a później napisze moja opinie  :roll:  Paps

Tez sie tego troche boje... najwyzej pojedziemy Hao jak stad do Wladywostoku za fuszere itp. laugh.gif wink.gif


albo beda baty na tylku :twisted: :twisted: :twisted:
hao
oj, nie będzie biggrin.gif
sleesh
No, Hao. Kiedy pokazesz swiatu k.TO. Czekamy i czekamy...
KOSMOS
Właśnie, ja już się doczekać nie mogę. Dorwałem prace i sprawdzam przed i po a tu nic, oprócz kilku nowy wiadomości na forum. Jak będzie coś SIUPER to i coś na WSPARCIE wpadnie biggrin.gif
hao
Będzie będzie... Na początek wyjdzie COŚ na kUpdate, ale to jeszcze nie TO smile.gif Będzie z resztą nowy kUpdate z możliwościa dodawania linków... Wtedy po jakimś czasie podam link do kUpdate, którym aktualizować sobie będziecie TO, jak również inne ewentualne cosie w przyszłości, które są jeszcze zbyt świeże jak na zwykłe wydanie...
LooZ^
hao : A nie mozesz po ludzku, w punktach wypisac co bedzie bo niedlugo osiwiejemy wink.gif
MiLKA
QUOTE(hao)
Będzie będzie... Na początek wyjdzie COŚ na kUpdate, ale to jeszcze nie TO Będzie z resztą nowy kUpdate z możliwościa dodawania linków... Wtedy po jakimś czasie podam link do kUpdate, którym aktualizować sobie będziecie TO, jak również inne ewentualne cosie w przyszłości, które są jeszcze zbyt świeże jak na zwykłe wydanie...

smile.gif no... lubie takie konkrety wink.gif

QUOTE(LooZ^)
hao : A nie mozesz po ludzku, w punktach wypisac co bedzie bo niedlugo osiwiejemy wink.gif


a po co sobie psuc niespodzianke? stad chyba ta nazwa - niespodzianka ;p
Arlathan
QUOTE
Będzie z resztą nowy kUpdate z możliwościa dodawania linków...

mozliwe ze cos opuscilem, wiec moglby ktos mi rozjasnic o co biega z tymi linkami?
bakerss
Na kUpdate bedziesz mógł wpisać link z którego konnekt bedzie wyszukiwał nowe wersje wtyczek zasadniczo beda to 2 linki - teamu kplugins, oraz link gdzie beda sie znajdywać testowe wersje wtyczek czyli słynny suprajs smile.gif
piotr.ek
QUOTE(bakerss)
Na kUpdate bedziesz mógł wpisać link z którego konnekt bedzie wyszukiwał nowe wersje wtyczek zasadniczo beda to 2 linki - teamu kplugins, oraz link gdzie beda sie znajdywać testowe wersje wtyczek czyli słynny suprajs smile.gif

Juz samo to warte jest czekania! Swietny bajer biggrin.gif BTW myslicie, ze przed 8 marca Hao sie wyrobi? A moze... hmm... Wielkanoc? laugh.gif
Piett
QUOTE(piotr.ek)
Juz samo to warte jest czekania! Swietny bajer biggrin.gif BTW myslicie, ze przed 8 marca Hao sie wyrobi? A moze... hmm... Wielkanoc? laugh.gif



Hehe no przydalo by sie na dzień kobiet, prezent jak znalazł laugh.gif
Nie musiałbym szukać juz... :wink:
Sahasrara
Jest jakiś przybliżony termin? Bo tak czekamy i czekamy... wink.gif
Aule
Też jestem ciekaw, ale Hao "nie udziele takich informacji" :roll:
Mhh tongue.gif my chcemy wiedziec tongue.gif no Hao..nie badz programista biggrin.gif i powiedz biggrin.gif..
bakerss
Miałem sen... miałem sen że niespodzianką bedzie TleneK ... :roll: i k. opanuje cały świat :twisted: nikt nie bedzie już używał ICQ,GG,Tlen tylko wszyscy K. :twisted: pikny sen :roll:
Mialem sen a w tym snie tongue.gif...Hao konczyl dodawac do katalogu 666'ta wtyczke tongue.gif..Konnekt byl masowo instalowany w samochodach tongue.gif i smiglowcach biggrin.gif
hao
Uwaga! To co znajdziecie na kUpdate, to jeszcze nie to! biggrin.gif

Koniecznie sprawdźcie jak sprawuje się vCard... Od razu uwaga - niestety, jak się dowiedziałem dopiero jak już było gotowe, serwera Jabbera które testowałem, z ponad 30 pól wizytówki przechowują chyba około 8 sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.