Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statusy opisowe pod kontaktem w oknie konnekta ?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Stron: 1, 2, 3, 4
sleesh
A no wlasnie , nowi uzytkownicy nie maja pojecia o czyms takim jak centralka Beta, wiec nalezaloby wszystkie updatey wrzucic na normalna ( wedlug mnie wszystko jest stabilne ) a najlepiej zrobic nowa paczke ... Hao, zajmiesz sie tym ? :>
Olórin
proponowałem to hao, odpowiedział mi że bedzie jeszcze 1 wersja z 0.6.x i to wrzuci się na oficjalną centralke i zpaczkuje
.nomis
czekamy z niecierpliwością na .6.xx.xxx
NelQ
QUOTE(sleesh)
A no wlasnie , nowi uzytkownicy nie maja pojecia o czyms takim jak centralka Beta, wiec nalezaloby wszystkie updatey wrzucic na normalna ( wedlug mnie wszystko jest stabilne ) a najlepiej zrobic nowa paczke ... Hao, zajmiesz sie tym ? :>


THX za info o centralce Beta. Mam propozycję, aby w jakiś sposów informoać nowych użytkowników, którzy nie muszą przecież kożystać z forum, a bez tego trudno dowiedzieć się o istnieniu centralki Beta.
Aule
WizardeK dodaje wszystkie centralki i pyta, czy ma dodać centralkę beta(checkbox).
NelQ
QUOTE(pz16)
WizardeK dodaje wszystkie centralki i pyta, czy ma dodać centralkę beta(checkbox).


No tak, ale ja nie korzystałem z WizzardeK-a, bo jakoś nie lubię wszelkich Wizzard-ów, wolę ustawić sam...
arkadyjczyk
A czy jeżeli dostaniesz info o każdej rzeczy, która jest w K i którą można sobie ustawić to nie będzie to Wizard :?:
hao
QUOTE
THX za info o centralce Beta. Mam propozycję, aby w jakiś sposów informoać nowych użytkowników, którzy nie muszą przecież kożystać z forum, a bez tego trudno dowiedzieć się o istnieniu centralki Beta.


Centralka Beta przeznaczona jest dla osób obeznanych z K i odwiedzających jego forum...
MIK

Opisy ślicznie są... ale teraz chodzi o to żeby były śliczne.

tzn powinny trzymać się bliziutko tuż pod kontaktem, zajmować mniej miejsca i wyglądać jak opisy a nie kolejna lista.

kontakt
opis jest zazwyczaj dłuższy a mniej ważny
drugi
chcę być bliżej swojego kontaktu niż sąsiada
sąsiad
widać ocb? :)
alberht
QUOTE(MIK)

Opisy ślicznie są... ale teraz chodzi o to żeby były śliczne.

tzn powinny trzymać się bliziutko tuż pod kontaktem, zajmować mniej miejsca i wyglądać jak opisy a nie kolejna lista.

kontakt
opis jest zazwyczaj dłuższy a mniej ważny
drugi
chcę być bliżej swojego kontaktu niż sąsiada
sąsiad
widać ocb? smile.gif

brawo geniuszu... sam do te tego doszedłeś ? bo jak wyglądać mają, to wszyscy wiedzą, ale niestety /gdybyś poczytał trochę/ nie jest to narazie możliwe :/
dzi
QUOTE(sleesh)
A no wlasnie , nowi uzytkownicy nie maja pojecia o czyms takim jak centralka Beta, wiec nalezaloby wszystkie updatey wrzucic na normalna ( wedlug mnie wszystko jest stabilne ) a najlepiej zrobic nowa paczke ... Hao, zajmiesz sie tym ? :>
po pierwsze good point
po drugie mam odruchy wymiotne na slowo "beta" bo nie znosze partactwa/niedorobstwa...
Lukas77
QUOTE(dzi)
QUOTE(sleesh)
A no wlasnie , nowi uzytkownicy nie maja pojecia o czyms takim jak centralka Beta, wiec nalezaloby wszystkie updatey wrzucic na normalna ( wedlug mnie wszystko jest stabilne ) a najlepiej zrobic nowa paczke ... Hao, zajmiesz sie tym ? :>
po pierwsze good point
po drugie mam odruchy wymiotne na slowo "beta" bo nie znosze partactwa/niedorobstwa...


No to sobie miske przynieś do pokoju, bo słowo Beta jest nierozerwalnie związane z konnektem. Są tu konta beta, centralka beta i beta-wersje wtyczek tongue.gif
dulek000
QUOTE(Lukas77)
QUOTE(dzi)
QUOTE(sleesh)
A no wlasnie , nowi uzytkownicy nie maja pojecia o czyms takim jak centralka Beta, wiec nalezaloby wszystkie updatey wrzucic na normalna ( wedlug mnie wszystko jest stabilne ) a najlepiej zrobic nowa paczke ... Hao, zajmiesz sie tym ? :>
po pierwsze good point
po drugie mam odruchy wymiotne na slowo "beta" bo nie znosze partactwa/niedorobstwa...


No to sobie miske przynieś do pokoju, bo słowo Beta jest nierozerwalnie związane z konnektem. Są tu konta beta, centralka beta i beta-wersje wtyczek tongue.gif


No i beta testerzy :] czyli szczęśliwcy z nowym kpilot2 :]
NelQ
QUOTE(dzi)
po pierwsze good point
po drugie mam odruchy wymiotne na slowo \"beta\" bo nie znosze partactwa/niedorobstwa...


No jeżeli dla ciebie BETA to "partactwo/niedorobstwo" to ja się na ten temat raczej wypowiadał nie będę, a ty może nie wchodź na forum bo szkoda czasu na mycie klawiatury albo wogóle usuń K. bo to w większej części BETA tongue.gif
pielgrzym
Jak ja bym chciał sobie poBETAtestować tego nowego kPilota 8)
mefju
a ja bardziej niż poBETAtestować wolałbym np. jutro zobaczyć pozycję "kPilot2" w kUpdate'cie ;-)
pielgrzym
Ja też, ale jak znam życie, to pewnie jest jeszcze duzo do przeBETAtestowania i sobie na tą niebywale pożyteczną wtyczkę jeszcze jakiś miesiąc poczekamy wink.gif to ja juz wole ją sobie poBETAtestować, nawet jesli ma błędy smile.gif
dzi
no dobra, spedzilem 30 minut (ktorych nie mam!) na:
1: szukaniu threada gdzie byl adres centralek dochodzac tam od faq na stronie konnekta
2: dodaniu adresu centralki z opcja beta=1
3: wykminieniu gdzie kurna zrobic by mi pobral te aktualizacje "recznie" (w sumie wykminienie bylo latwe tylko poszedlem zlym tropem bo przyzwyczailem sie do tej pory by obierac zawsze trudniejsza droge)
4: przelaczeniu na ponizej + zawijanie
5: zalamaniu sie, przeczytaniu calego tego threada, dowiedzeniu sie ze lepiej sie nie da i wylaczeniu opisow...
alberht
QUOTE(dzi)
no dobra, spedzilem 30 minut (ktorych nie mam!) na:
1: szukaniu threada gdzie byl adres centralek dochodzac tam od faq na stronie konnekta
2: dodaniu adresu centralki z opcja beta=1
3: wykminieniu gdzie kurna zrobic by mi pobral te aktualizacje \"recznie\" (w sumie wykminienie bylo latwe tylko poszedlem zlym tropem bo przyzwyczailem sie do tej pory by obierac zawsze trudniejsza droge)
4: przelaczeniu na ponizej + zawijanie
5: zalamaniu sie, przeczytaniu calego tego threada, dowiedzeniu sie ze lepiej sie nie da i wylaczeniu opisow...

adresy centralek są w paru postach na tym forum... był nawet wątek jak powinny być wpisane...
dulek000
i w faq są...
dzi
a czyż nie napisalem ze znalazlem je na forum?

mam na tyle samozaparcia... dziwi mnie tylko ze uwazcie ze to normalne ze trzeba takich rzeczy szukac biegajac po forum, niektorzy uzytkownicy konnekta (nie mowie o sobie) pierwszy raz phpBB widza a co dopiero znalezc na nim informacje...
dulek000
Masz faq! Każdy użytkownik umie używać faq!
alberht
QUOTE(faq)
1 Centralki kUpdate? Centralka Beta? O czym wy mówicie???

klikasz, dostajesz info, co to są centralki, a niżej link [http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1539] do dokładnych informacji [na forum], a zreszta ten temat jest przyklejony...
Aule
smile.gif I jest WizardeK, który by dodał centralki i i pomógł opisy skonfigurować. A co do nich to IMO obok kontaktów opisy wyglądają bardzo ładnie i estetycznie :wink:
lhs
QUOTE(pz16)
A co do nich to IMO obok kontaktów opisy wyglądają bardzo ładnie i estetycznie :wink:

Totally disagree...
lipa
QUOTE(lhs)
QUOTE(pz16)
A co do nich to IMO obok kontaktów opisy wyglądają bardzo ładnie i estetycznie :wink:

Totally disagree...

totally agree with your disagreement :wink: głowne okno na pół ekranu zdecydowanie nie wygląda estetycznie 8)
.nomis
I totally disagree z wami dwoma. Opisy obok nie wydłużają listy, a szersze okno jest bardziej czytelne i przejrzyste od waskiego, bo wszystkie guziki nie są zbite obok siebie. tongue.gif No, ale jak kto woli.
pielgrzym
Jak się ma rozdzielczość 1600x1200 to przerośnięte okna nie wyglądają źle, ale przy 800x600 takie szerokie okno jest niepraktyczne i brzydkie smile.gif
.nomis
Ja mam 1024x768 wink.gif. Okno zajmuje mi trochę ponad pół ekranu, resztę zajmuje okno rozmowy.
dulek000
W 1024x768 też wygląda to do kitu...
NelQ
Popieram. Trzeba naprawdę dużej rozdzielczości, zeby jakoś to wyglądało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.