Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poprawione bramki SMS
Konnekt | Forum > Dodatki > Bramki SMS
Stron: 1, 2, 3
Sija
wrzucona na centralke.
bercik
znow ten sam blad w multiboxie u mnie, tzn: 'nie moge sie zalgowac". pobralem najnowasza wersje z centralki i to samo..
Wąsky
Spokojnie, spokojnie. Dajcie mi 25 minut i będzie chodziło jak w zegareczku.

EDIT:
Poprawiona wersja dostępna tutaj: http://www.arbuzowa.2a.pl/~ku326/temp/multibox.zip
bonesowy
Od wczoraj bramka orange nie działa sad.gif
Wyskakuje komunikat: Nie moglem ustalic adresu strony.
Platini
Poczekajmy jeszcze pare dni, moze wszystko ze strony Orange sie ustabilizuje i dzialanie bramki zostanie przywrocone.

Jezeli tak sie nie stanie, trzeba bedzie myslec nad aktualizacja skryptu.
MBABELEK
Dzieki kolego za szybką reakcję. Bramka działa bez problemów. Widziałem że pozmieniałeś kilka funkcji, czy jest możliwe abyś mógł napisać łopatologicznie gdzie i co zmienić aby następnym razem zrobić samemu ?
Wąsky
Ogólnie zmienił się nieco format strony i trzeba było pozmieniać funkcje szukające odpowiednich fraz (adres do obrazka z tokenem, info o pomyślnym lub niepomyślnym wysłaniu SMSa). Z funkcji, których korzystam, to zmieniłem z preg_match() na string.find(). Ale to tylko dlatego, ze nie znam wyrażeń regularnych i tej pierwszej nie potrafiłem użyć. smile.gif
bamc
wyszła jakaś aktualizacja bramek? bo plusa nie działa sad.gif
lgorek
Witam

Czy będzie poprawniona wtyczka obsługi Multibox dla orange ?? Bo w ostatnich dniach przestałą działąć.
pn4265
Pewnie nie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.