Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poprawione bramki SMS
Konnekt | Forum > Dodatki > Bramki SMS
Stron: 1, 2, 3
adk
Bramki działające na dzień - 20.10.2009


*bramka: Orange > wersja dzialająca dzięki życzliwości i pracy Wąsky'iego oraz Michnick'a


*bramka: Orange Multibox > wersja dzialająca dzięki życzliwości i pracy Wąsky'iego


*bramka: Era Omnix


*bramka: Plus GSM > wersja dzialająca dzięki życzliwości i pracy Zbygumiła


*bramka: Plus - Moja Strona (dawne Miasto Plusa) > wersja opracowana dzięki życzliwości i pracy Zbygumiła (na chwilę obecną nie działająca i wymagająca poprawki


-- file is missing --

Załączniki

piotr.ek
W plus.xml:
CODE
<maxChars>617</maxChars>

...czy aby na pewno?
adk
Nie zmieniałem tej wartości - jest tak jak w oryginale
skolima
No właśnie.. a plus afaik zdążył w międzyczasie ja zmienić.To tez trzeba poprawić.
piotr.ek
CODE
<maxChars>273</maxChars>
.misiek
Dopuściłem się jeszcze poprawki w IDEI, podstawowej, na numery 510

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (idea.zip)


###edit###
I jeszcze poprawkę lhs'a wink.gif dorzucam, [do 519* włącznie]
adk
Dokonałem poprawek w archiwum (plus i idea), dzięki wszystkim za pomoc.

Pobierz
jiobel.
To się zdecydujcie. Poprawione są od .misiek, czy od adk?
Wrzućcie jedno archiwum przy pierwszym poście, napiszcie sprostowanie, a przy poście .miśka dajcie odnośnik właśnie do tego.
IMHO będzie bardziej czytelnie.
lhs
QUOTE(jiobel. @ 6.05.2005 - 11:38)
To się zdecydujcie. Poprawione są od .misiek, czy od adk?

Ani jedne, ani drugie. Oboje wykluczyli w Idei numery 50*. mad.gif
.misiek napisał, że dorzucił moją poprawkę - a wcale tego nie zrobił... mad.gif
Dołączam idea.xml przerobiony po mojemu.


Załączniki

jiobel.
Nareszcie zrobił to ktoś porządnie. Chwała Ci za to! smile.gif
adk
Kurcze fakt, nie zauważyłem....... sorry..... udostępniam poprawkę tongue.gif

Pobierz
lhs
adk - nie zapomniałeś o czymś? mad.gif

QUOTE
Nazwa: Nowe skrypty bramek SMS
Autor: Stamina (przerabiane przeze mnie)
Dodał: adk
Data: 07.05.2005

Klik...
zimaq
Jak juz ustalicie jedną wersję to djacie znać, bo w końcu nei wiem co mam pobrać smile.gif
piotr.ek
Where is your god now? ...albo raczej gdzie sa teraz te nasze kochane centralki? tongue.gif Pisalem, smiali sie niektorzy, twierdzili, ze to pikus, ze w ogole problemu nie ma, a tu prosze - Wielkie B jak Wielki Balagan tongue.gif

Niby tylko skrypty bramek, a przeciez kazdy chce je miec sprawnie dzialajace. Niby takie male pliczki, a tyle wersji, tyle zamieszania tongue.gif (forumowicze sie gubia, a co ma powiedziec prawdziwy end user, ktory o forum nie mysli w ogole?)
lhs
No właśnie. Ściąga potem pół Polski takie niby "poprawione" skrypty bramek z wiadomosc.info na przykład, nie mogą wysłać na 50* - i idzie fama, że Konnekt jest do Regulaminu... mad.gif
adk
Zwaliłem sprawę z tymi skryptami, ale teraz (od dziś rana) na wiadomosc.info i tym forum są juz ostateczne wersje.
lhs
A ja ponawiam pytanie - czy o czymś nie zapomniałeś?
adk
Nie bardzo rozumiem.. możesz jaśniej?
skolima
lhs delikatnie sugeruje, że nie tylko Ty poprawiałaś te skrypty. Że korzystałeś też z cudzej pracy, i warto byłoby o tym wspomnieć.
adk
Nie ma sprawy, wspomnę o tym, ale dopiero pod wieczór.. jak teraz dodam zmianę w obiekcie to on zniknie ze strony do czasu akceptacji przez moderatora - a tak to na rano powinien być.

PS. Bądźcie wyrozumiali dla początkujących w tej branży.... tongue.gif
adk
W opisie obiektu na stronie dodałem podziękowania dla lhs, piotr.ek, .misiek. Myslę że nie ominąłem nikogo kto się przyslużył smile.gif

Link
.misiek
QUOTE(lhs @ 7.05.2005 - 03:07)
.misiek napisał, że dorzucił moją poprawkę - a wcale tego nie zrobił...  mad.gif
*



blush.gif sorry za wprowadzenie w błąd, każdy może się pomylić jedno 0 w lewo czy w prawo blush.gif


A przysłużyłem się faktycznie, ogrooomnie, tylko zamieszanie wprowadziłem sad.gif
lhs
adk - fajnie, że się starasz. Zostało jeszcze to:

QUOTE(adk @ wiadomosc.info)
Poprawka: Naprawiłem bug w bramce Idei, powodujący problemy z wysyłaniem

Wiesz gdzie, prawda?
adk
Hmmm, tak się składa, że bramkę Idei sam naprawiłem, nie korzystalem z pliku lhs (mozna to sprawdzic, poprawilem tez literowke - w 1 miejscu zamiast Ideii zmieniłem na Idei). .misiek poinformował o instnieniu numerow 510, lhs o błędzie - odpowiednie podziękowania są w komentarzu do obiektu.
Olórin
To może poprosimy hao aby wrzucił poprawione bramki na update?
zenq
hmm a moglby ktos przywrocic do zycia opcje "czekam na odpowiedz" w bramce idei?? nie dziala odkad nie ma konkursu 'odp. na bramke - wygraj fona' i teraz obojetne co zaznaczymy w opcjach to w wysylanym smsie zawsze jest to samo - dlugi opis 'teraz mozesz odpowiedziec na bramke ... bla bla bla' sad.gif
niestety to chyba tzreba sie czepic lua a nie xmla :/
Konstruktor
Witam
Moze by ktos wprowadzil zmiany np. w sms w konnekcie tak aby juz byly one dostepne w instalatorze?
Pozdrawiam
mauy
A czy uda sie zrobic, zeby do IDEI wysylalo na 510? bo narazie mi chce tylko z 1stwapa ;/


pzdr.
adk
Powinno wysyłać, przynajmniej u mnie działa.
mek22
Kiedy wkońcu kiedyś ktoś zauważy bug z wysyłaniem smsów zagranice?

Dodaje dla nie-w-temacie:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4371
konrad
hm, a kiedy poprawicie bramke miasta plusa ? bo mi wysyla wprawdzie smsy ale na koncu jest blad: "brak informacji wyslanych wiadomosc...." i taki mi komunikat wywala ale sms dochodzi (chyba)
p2tomi
Czy moge prosic o ostateczną wersję poprawiki do bramki plusa. Pragnę zauważyć, ze w tej chwili w ogóle nie mogę wysyłac sms'ów na plus'a z konnekta - a przecież to takie wygodne smile.gif
Majkelos
proponuje zaczac wprowadzac zmiany w bramkach co do numerow telefonu. Na przyklad ja przenioslem swoj numer z plusa do orange i nie moge wyslac z konnekta smsa, poniewaz zawsze wymusza mi bramke plusa. Co jest zle smile.gif
zhvir
ogólnie rzecz biorąc takie przenoszenie numerów telefonów między sieciami sprawiać będzie w przyszłości sporo kłopotów przy wysyłaniu smsów z bramek

@Majkelos: dopisz sobie w kodzie danej bramki początek twojego numeru telefonu i sprawdz czy działa; nie czekaj aż ktoś to zrobi
Andrzej1307
moze dodac funkcje recznego okreslania jaka to siec?
qkiss
Poprawiony skrypt dla bramki Orange. Sprawdzilem - 2 smsy udalo sie wyslac smile.gif
Jesli ktos sie obrazi za to, ze modyfikuje jego skrypt to przepraszam, ale wysylanie nie dziala juz od 2 dni i jeszcze tego nikt nie poprawil...

Załączniki

luka80
QUOTE(qkiss @ 23.11.2006 - 10:04) *

Poprawiony skrypt dla bramki Orange. Sprawdzilem - 2 smsy udalo sie wyslac smile.gif
Jesli ktos sie obrazi za to, ze modyfikuje jego skrypt to przepraszam, ale wysylanie nie dziala juz od 2 dni i jeszcze tego nikt nie poprawil...


dobra robota, juz dziala biggrin.gif
stranded
dzięki, od paru dni nie działały smsy do orange.
SHaKeR
dzieki, wreszcie dziala smile.gif
Mar&kos
Hey mam problem, dzisiaj mi eraomnix oszalał, przestał działać wyskakuje błąd



Czy ktoś mi moze pomóc??
Sija
poprawiona bramka orange na centralce smile.gif
Konrado
Chciałem wczoraj wysłać z bramki sms-a pod nr. 781 *** *** konnekt wybrał bramke ery, chciciaż jest to numer plusa, dlaczego? I czy mozna to jakoś poprawić ;]
Mar&kos
popatrz tutaj http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...amp;#entry78205

A przyokazji Wesołych Swiat wszystkim
Nowart
... a ja nadal mam problem z komunikatem ery "wyczerpany limit na wszystkich bramkach" - nie pomagają nowe bramki znalezione na forum.

Zyczliwych proszę o pomoc a "mądremu' moderatotorowi, który co chwila kasuje moje zapytanie nie potrafiąc chyba nic innego już dziękujemy ...
Szulc
Witam:) Problem wygląda tak: chce wyslac smsa na numer 781 ale zamiast bramki PLUSa pojawia się ERA.
Zdolni wtajemniczeni rozprawcie się z tym błędem smile.gif
corass
Czy ktoś również ma problem z bramką Orange multibox, tzn jako nr przychodzący na koma nie pojawia sie mój (jak kiedyś) tylko jakiś inny?
snm
QUOTE(corass @ 5.04.2007 - 17:58) *

Czy ktoś również ma problem z bramką Orange multibox, tzn jako nr przychodzący na koma nie pojawia sie mój (jak kiedyś) tylko jakiś inny?

Dokładnie! Chyba wszystkie możliwe kombinacje wykorzystałem i za każdym razem przychodzi sms nie z mojego numeru :/
kenji
ta cholerna bramka orange mnie dobija mad.gif sprawdzałem już chyba wszysko co jest na forum i nie znalazłem działającej wersji.
Czy może ktoś tu wrzucić działającą wersje bramek orange multibox?? smile.gif Z góry dzieki
Wąsky
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5577 - pod tym adresem toczą się dyskusje na temat bramki Multibox. Przedostatni wpis zawiera adres do aktualnie działającej bramki Orange. Jeżeli nadal ci nie będzie działać to w Internet Explorerze sprawdź, czy masz włączone cookies do strony orange.pl a jak nadal nie będzie działać to pisz albo na tamtym forum, albo do mnie na pm.
Sija
primo: najnowsza wersja bramki (Orange mBox) jest juz od dawna do sciagniecia z centralki
secundo: sms zawsze przychodzi z numeru bramki, zazalenia mozecie skladac do firmy Orange...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.