Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GetToKnow
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
M.c.M
Mi ta wtyczka wykryla jak na razie 2 numery, oba bledne sad.gif, ktore nawet nie mialy mnie na liscie
keeveek
M.c.M. bzdura. te osoby albo nie zdawały sobie sprawy że mają Cię na liście albo Cię okłamały.
M.c.M
jedna na 100% nie klamala bo przeprowadzilem z nia dosc dluga rozmowe, probujac jej udowodnic ze ma mnie na liscie, z druga troche krotsza bo stracilem zaufanie do tej wtyczki, ale w obu przypadkach efekt ten sam: - nie mam cie na liscie, nie znam cie
Olórin
Jeżeli uważasz to za znaczący problem napisz do tech@gadu-gadu.pl, wtyczka pokazuje tylko to co dostaje od serwerów.
M.c.M
Dzieki za cenna rade, pomysle nad tym w wolnym czasie
wilkZWS
Bardzo przydatna wtyczka - wielkie dzięki smile.gif
misiekf
Czy przypadkiem gg nie załatała tego błędu?
Arts
Nie. U mnie wyskakują osoby nieznajome wiec bład w gg jak był tak jest... no i dobrze biggrin.gif
pilchu87
fajne by było gdyby dało sie cos zrobić żeby osoby które zablokowaliśmy i maja nas na liście nie pojawiały sie tongue.gif
misiekf
Czyli działa... ale mi odziwo jakoś nie działa...
Czy jest możliwość aby firewall blokował wtyczce dostęp?
Sija
misiekf: nie, firewall nie ma tu nic do rzeczy. btw, dlaczego sadzisz, ze (Ci) nie dziala ?
misiekf
sija
ponieważ miałem kontakt dodany do listy, po czym przez złe zamknięcie Konnekta kontakt z listy się usunął, ale kontakt miał mnie u siebie, a pojawił się dopiero po tym jak się odezwał...
zagmatwałem, wiem... ale wiadomo o co chodzi... smile.gif
keeveek
kontakt pojawi Ci się dopiero jak osoba do Ciebie zagada albo zmieni swój opis/status ..
misiekf
To ja wiem...
Tylko, że kiedy się spytałem czy zmieniał opis mówił że parokrotnie...
ale nie ciągnijmy tego tematu dalej
EOT
dzięki za pomoc
y37
wtyczki teraz niepotestuje (00:17 biggrin.gif) ale kiedys udalo mi sie znalezc kilka kontaktow przez IZA (byl w paczce z powergg) ;-)
wilkZWS
QUOTE(pilchu87 @ 5.05.2006 - 12:32) *

fajne by było gdyby dało sie cos zrobić żeby osoby które zablokowaliśmy i maja nas na liście nie pojawiały sie tongue.gif


No właśnie...
Przydałoby sie jakieś wykluczenie zrobić, np. że taki nr ma być ignorowany czyli nie wyświetlany...
Bączek
Popieram ten pomysł! biggrin.gif
Mateu5z
No, trochę tak głupio prosić żeby usunął mnie z listy smile.gif
eBayo
Ja miałem przypadek, że próbowałem porozmawiać z osobą, która niby miała mnie na liście... po 2-3 dniach dostałem odpowiedź:
"Odwal się od mojej córki!"... zamurowało mnie...
MaciekCi
Hmm a mi wtyczka działała perfekcyjnie a od jakiegoś czasu już nie. blink.gif Przez moment pomyślałem, że nie mam włączonej wtyki ale otiweram wtyczki i .. włączony blink.gif Nie mam pojęcia czemu przestała działać ohmy.gif
weer
Może wszyscy powychodzili z domów ? Albo gg zmieniło protokół, ale wątpie.
jiobel.
Ktoś mi powie, jak sprawdzić można, czy wtyczka działa, czy nie? Bo przecież skąd jest pewność, że jak nie pokazuje kontaktów, to nie działa? :-s
zimaq
Jak sprawdzić? Wywalić całą listę kontaktów i zobaczyć czy coś nam sie na niej zacznie pojawiać wink.gif
jiobel.
*stoi i mówi z pogardą*
Ale o czym my tu w ogóle mówimy. O Gadu-Gadu?! Pff…

zimaq:
To jakbym wywalił, to bym musiał męczyć roster o autoryzacje. :-D
zimaq
jiobel: Na szczęscie rozchodzi się tylko o gadu, a tam o autoryzacji ani widu, ani słychu wink.gif
OrmO
QUOTE(jiobel. @ 23.07.2006 - 20:35) *

Ktoś mi powie, jak sprawdzić można, czy wtyczka działa, czy nie? Bo przecież skąd jest pewność, że jak nie pokazuje kontaktów, to nie działa? :-s


Założ drugie konto na gg(oczywiście skorzystaj z programu gadu-gadu), dodaj na tym koncie swój "główny" numer gg i zrestartuj oba programy ( najpierw konnekt, potem gg) i powinno wyjść wink.gif
Mucha
Wtyczka dziala dobrze, protokol gg gorzej. Mi znalazlo 3 osoby z czego tylko jedna miala mnie faktycznie na liscie.
Elpie
U mnie działa wszystko ok. Jeżeli widzę jakiś numer podany przez wtyczke, to prędzej czy później się odzywa smile.gif gdy pytam czy ma mnie na liście kontaktów to też odpowiada twierdząco.
saCOOL
Ja mam pytanie:
Czy dałoby się udostępnić źródła? biggrin.gif bo może ktoś inny by się zajął rozbudową tej wtyczki. Ja nie używam, bo nie chce mi się ciągle jej dodawać do aktywnych wtyczek (a jak ciągłe działanie też mi nie odpowiada). Przydał by się przycisk on/off w menu wtyczek naprzykład..
magdus
Trzeba podziękować dla autora wtyczki, bo wykonał dobrą robotę.Po zainstalowaniu,zresetowaniu, konnekt wykrył kilka numerów.Ale niestety część numerów była poprostu pomyłką - ah te nasze GG. mad.gif
EcstasyxXx
QUOTE(saCOOL @ 2.08.2006 - 14:24) *

Ja nie używam, bo nie chce mi się ciągle jej dodawać do aktywnych wtyczek (a jak ciągłe działanie też mi nie odpowiada). Przydał by się przycisk on/off w menu wtyczek naprzykład..


Popieram przedmówcę...
OrmO
wtyczke sprawdzilem... kapitalny pomysl, swietne wykonanie....kawal dobrej roboty smile.gif
Keleos
Wtyczkę sprawdziłem, ale nie jestem pewien czy działa tak jak powinna, Ormo - a czy Tobie nie wyskakuje czasem, jak sobie na kogoś klikniesz i np. chcesz info pobrać, że On Nie Ma Cię Na Liście Kontaktów ? Bo mnie się takie cuś często pojawia, a jestem na ich listach....
weer
WYłaczona opcja połączeń bezpośrednich lub po prostu ma maskowanie IP. Było wiele razy....
Mateusz z Wielunia
Czemu tej wtyczki nie ma umieszczonej w centralce kplugins, tak żebym mogł sciagbnąć za pomoca konnekta??
Przez to musiałem jej szukac na tym forum i znalazłem plik umieszczony...
Mucha
Zaznacz sobie w centralkach "beta" a bedziesz mial
WRON3k
QUOTE(saCOOL @ 2.08.2006 - 13:20) *

Czy dałoby się udostępnić źródła? biggrin.gif bo może ktoś inny by się zajął rozbudową tej wtyczki. Ja nie używam, bo nie chce mi się ciągle jej dodawać do aktywnych wtyczek (a jak ciągłe działanie też mi nie odpowiada). Przydał by się przycisk on/off w menu wtyczek naprzykład..


Popieram ,wtyka jest good ,ale jakby jeszcze ją ktoś rozwinoł to by był LUX :]
EcstasyxXx
Niestety, ale nie ma kto ją dopracować, ani rozwijać, ponieważ autor nie udziela żadnego supportu, a szkoda, bo pomysł na wtyczkę jest kapitalny :>
mik01aj
Zauważyłem, że aby wtyczka działała, musimy wyłączyć u siebie opcję "tylko dla znajomych". (przy okazji jest to dość prosty sposób na wyłączenie wtyczki wink.gif)

EDIT: I tak nie działa... Chyba jeszcze dodatkowo osoba, która ma nas na liście musi mieć włączone "tylko dla znajomych". (poprawcie mnie jeśli się mylę)
keeveek
mylisz się, wtyczka działa poprawnie.
mik01aj
Jeśli działa, to na pewno nie u mnie, bo chodzi już cały dzień i nikt mi się na liście nie pojawił. Bawiłem się mając obok otwarte gg i zmieniając statusy, i na liście pojawia się nowy kontakt tylko jak oba te warunki są spełnione.
psota
Osoba która Cię ma na liście musi mieć włączoną opcje "tylko dla znajomych" i tylko ten warunek musi być spełnony
PanZ
Jestem widoczny tylko dla znajomych i mam wlaczona opcje nie przyjmowania wiadomosci z poza listy. Wtedy wtyczka dziala?
78Pawel
QUOTE(PanZ @ 3.04.2007 - 15:13) *

Jestem widoczny tylko dla znajomych i mam wlaczona opcje nie przyjmowania wiadomosci z poza listy. Wtedy wtyczka dziala?


Czytaj ze zrozumieniem powyższy post, który napisał psota

Warunkiem koniecznym by zobaczyć - kto z poza kontaktów na Twojej liście posiada Twój numer GG - jest :

a)By ta osoba posiadała Twój numer GG (a Ty oczywiście nie wiesz, że Ona jest w posiadaniu twojego numeru na jej liście kontaktów)
b)By ta osoba w swoim GG/Konnekcie miała włączona opcje tylko dla znajomych

Wtedy jesteś w stanie wykryć przy pomocy wtyczki GetToKnown - numer Gadu-GaduG osoby, która posiada Twój identyfikator cyfrowy w tej sieci.

Mając tak ustawionego Konnekta jak Ty, mając numer GG kogoś kto posiada Konnekta i wtyczkę GetToKnown - w 99% ta osoba - nie mając Cię na swojej liście - będzie Cię mogła zidentyfikować (na jej liście kontaktów - wyświetli się jej Twój nr GG- nie będący autoryzowanym przez w/w listę numerem) - wcale a wcale - do Ciebie ta osoba nie musi pisać (jeżeli będziesz miał dane w katalogu publicznym - to ta osoba będzie Cię w stanie poznać, dodać do swojej listy i obserwować Twoje statusy :] )
viola1
jestem tuttaj nowa, dzis zainstalowałam Konnekta i mam w nim gg. Chciałabym zainstalowac wtyczke GetToKnow, proszę aby ktoś napisał co powinnam pokolei zrobić.
keeveek
wrzucić ją do katalogu plugins w katalogu konnekta, włączyć.
78Pawel
QUOTE(viola1 @ 5.04.2007 - 16:55) *

jestem tuttaj nowa, dzis zainstalowałam Konnekta i mam w nim gg. Chciałabym zainstalowac wtyczke GetToKnow, proszę aby ktoś napisał co powinnam pokolei zrobić.


Violu1

Instrukcja krok po kroku - Zaczynamy tongue.gif

1)Pobieramy tą wtyczkę w postaci spakowanego pliku ZIP - link na samej górze tego tematu Forum
2)Rozpakowujemy plik ZIP do dowolnie utworzonego katalogu na dysku
3)Następnie - przy wyłaczonym Konnekcie - do katalogu gdzie domyślnie zainstalowany jest w.w np: C:\Program Files\Konnekt\Plugins - kopiujemy tą wtyczkę
4) Uruchamiamy Konnekta
5) Zaznaczamy tą wtyczkę jako Aktywną w oknie nowo wykrytych wtyczek
6)Restartujemy Konnekta
7)Wtyczka powinna działać smile.gif

That's all Folks wink.gif

Jeżeli gdzieś wtopiłem - poprawcie mnie ...
viola1
dzięki smile.gif zrobiłam wszystko jak napisałes tongue.gif ale kiedys bedzie wiedziała ze to działa?
brecho
Kiedyś na pewno będziesz wiedziała biggrin.gif Na liście zaczną się pojawiać numery i to wszystko smile.gif
chazy
Czy ta wtyczka nadal działa? Bo jakos nie zauwazyłem. Mam drugi numer gg i razem z nim kombinuje i sprawdzam czy wtyczka działa, ale nie zauwazyłem, zeby ten numer pojawił sie na liscie kontaktów mojego pierwszego numeru.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.