Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GetToKnow
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
stivo
A na drugim zmieniasz status?
zhvir
a masz włączone czy wyłączone "status widoczny tylko dla znajomych z listy"?
jiobel.
Oj tam – wtyczka działa jak działała. Wynika stąd, że coś Ci nie wychodzi z tym kombinowaniem. Próbuj dalej…
chazy
Zmieniam status z niewidocznego na widoczny, na zaraz wracam, wszystkie kombinacje i nie mam zaznaczonej opcji tylko dla znajomych. Tylko, ze na moim głównym numerze jestem niewidoczny cały czas. smile.gif Ale czy to moze miec jakies znaczenie? Jak sie jest niewidocznym to wtyczka nie bedzie działac?
chazy
Działa... ale tylko wtedy gdy ktoś ma włączoną opcje "Pokazuj status tylko znajomym". Z tym, ze mało kto ma włączona tą opcję wiec troche kicha
foka_z_zakonu
powiem wam ze zainstalowalam sobie nowego konnekta i nim mi ta wtyka nie dziala...
wszystko zrobilam poprawnie ale jak najeżdżam prawa przyciskiem myszy na kogos z kontaktu to tam nie mam napisane - get to know a pamietam ze w poprzednim konnekcie tak wlasnie mialam... :/
psota
QUOTE(winthux @ 27.09.2005 - 19:21) *

Jeżeli ktoś kto ma Cię na liście kontaktów a Ty go nie masz zmieni status/opis, to zostanie dodany do Twojej listy jako kontakt tymczasowy ze statusem na jaki zmienił.

HiS
QUOTE(chazy @ 21.07.2007 - 18:28) *

Działa... ale tylko wtedy gdy ktoś ma włączoną opcje "Pokazuj status tylko znajomym". Z tym, ze mało kto ma włączona tą opcję wiec troche kicha

dokładnie tak jest, testowałem z włączonym konnektem+GG i osobno GG z innym nr którego nie mam na liście
swtgirl
Zainstalowalam ta wtyczke i zaraz po zaimportowaniu kontaktow na liscie jest "ktos" wcale nie jako "tymczasowy" tylko normalnie tak jak inni tyle ze nie jest podpisany, jest sam numer, jak narazie niedostepny. A jak wlanczam ten sam profil w gg to tego numeru nie ma. Powiedzcie mi co to oznacza?

Czy jest taka wtyczka ktora pozwala byc jednoczesnie na 2 profilach? Jezeli tak to prosze o jej nazwe i link smile.gif
SkkF
QUOTE(swtgirl @ 23.10.2007 - 11:14) *


Czy jest taka wtyczka ktora pozwala byc jednoczesnie na 2 profilach? Jezeli tak to prosze o jej nazwe i link smile.gif


Wystarczy, że odpalisz po raz drugi konnekta, jak się nie uda to kliknij prawym na skrócie do konnekta i dopisz "-profile", tak jak na obrazku:

swtgirl
A na 1 czesc pytania ktos mi odpowie?

Ale gdzie to dopisac? Nie widze takiego okna....
SkkF
QUOTE(swtgirl @ 23.10.2007 - 11:14) *

Zainstalowalam ta wtyczke i zaraz po zaimportowaniu kontaktow na liscie jest "ktos" wcale nie jako "tymczasowy" tylko normalnie tak jak inni tyle ze nie jest podpisany, jest sam numer, jak narazie niedostepny. A jak wlanczam ten sam profil w gg to tego numeru nie ma. Powiedzcie mi co to oznacza?


Tak działa wtyczka GetToKnow - ten numer jest to osoba która ma Ciebie na liście, a ty jej nie masz. Na zwykłym gadu-gadu tego numeru nie widzisz, ponieważ gadu-gadu nie udostępnia takiej funkcjonalności.
swtgirl
Rozumiem ale inne numery ktore mnie maja a ja ich nie pokazaly mi sie dopiero po jakims czasie jak staly sie dostepne i zostaly automatyznie dodane w charakterystyczny sposob do mojej listy, a ta osoba pojawila sie od razu tzn importowalam kontakty i ten num sie zaimportowal z reszta moich starych kontaktow i byl niedostepny.
Rozumiem ze to nic nie zmienia?
SkkF
Może był na liście wyeksportowanych kontaktów, może jakoś się zapodział w plikach konnekta, trudno powiedzieć.
Doris
QUOTE(swtgirl @ 23.10.2007 - 19:13) *

Rozumiem ale inne numery ktore mnie maja a ja ich nie pokazaly mi sie dopiero po jakims czasie jak staly sie dostepne i zostaly automatyznie dodane w charakterystyczny sposob do mojej listy, a ta osoba pojawila sie od razu tzn importowalam kontakty i ten num sie zaimportowal z reszta moich starych kontaktow i byl niedostepny.
Rozumiem ze to nic nie zmienia?



u mnie się okazało, ze te numery na gg mialam w zablokowanych
dominikdd
ej ludzie pomózcie dlaczego niemoge otworzyć wogule tego get . Co mam zrobic prosze o odp
Dexterxx
Wrzuć dll'ke do plugins, w opcjach wyboru wtyczek po prostu włącz GetToKnow, restart... I to wszystko. Wtyczka nie ma żadnego menu ani nic, działa sobie sama w tle.
red0x
Chcialem sobie przetestowac ta wtyczke, wiec zalozylem nowy numer GG. Wlaczylem GG dodalem sie od listy i odpalilem konnekta i nic -.- Nie wykrywa ze ktos ma mnie na liscie ;|
Dexterxx
Musisz być dostępny i najlepiej jak jest połączenie p2p.. Poczekaj, może się pojawisz
keeveek
Wykrywa. Ta osoba jednak musi zmienić status, aby pojawiła się na liście jako kontakt. Musi tez mieć ustawioną opcję "tylko dla znajomych". U mnie działa bezbłędnie, dzięki czemu mogę od razu blokować osoby których nie znam, a które mnie mają na liście ;]
Mashi
wrzuciłem tą wtyczkę do folderu plugins (zrestartowałem komunikator itd.) i mam ją zaznaczoną we wtyczkach, no i nie wyszukuje mi ludzi z gg, którzy mnie mają a ja ich nie mam. Testowałem specjalnie na innym numerze gg i komunikatorze gg, wpisałem tam swój prawdziwy nr gg jako kontakt i zmieniałem status, ale w Konnekcie nie pokazuje mi się ten "utworzony" nr gg jako ktoś kto mnie ma. Jak jestem dostępny to też nic się nie dzieje... Co jest ? Co zrobić żeby wtyczka działała ?
Nazgul20
Wystarczy, że napiszesz w JEDNYM miejscu....
Mashi
oki przepraszam
Dexterxx
To co napisałem w tamtym temacie.... masz napisanie przez keeveek'a post wyżej (._.')
czakll
Od jakiegos czasu chyba faktycznie przestala dzialac, mimo tego znalazla mi kilkanascie numerow, ja sie dziwilem skad one sie biora, przekopalem wtyczki i zauwazylem ze mam ja wlaczona ;D W sumie to nie dziala mi byc moze dlatego ze przez wiekszosc czasu mam status tylko dla znajomych, gdy wylaczam go na kilka godzin nic sie nie pojawia -.-
patula
u mnie wtyczka nie działa... jestem zalogowana w K, dostępna, wykasowałam wszystkie kontakty żeby było łatwiej sprawdzić jej skuteczność i nic.. utworzyłam nowy numer gg dodałam tam swój numer i zmieniałam status, opis i dalej nic.. mam na tym nr zaznaczone 'pokazuj status tylko znajomym', poł p2p aktywne więc niby wszystko jest ok i w przypadku tego numeru powinno działać a nie działa.. wtyczka siedzi w pluginsach i jest włączona w programie.. nie wiem co mam jeszcze zrobić? czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć? byłabym bardzo wdzięczna bo wtyka by się przydała działająca smile.gif pozdrawiam

a tak przy okazji to zeby działało to muszę być na widoku czy moge być na ukrytym?
krzychuls
mi działało zawsze i teraz też działa. Sprawdziłem.

Osoba, która ma się pokazać na Twojej liście musi być widoczna (zaraz wracam albo dostępna), Ty możesz być ukryta.
pozdrawiam.
patula
nie wiem, próbowałam już wszystkiego i nic.. ale tak to jest, trochę techniki... ;p może kiedyś jeszcze zacznie działać wacko.gif w każdym razie dzięki za odpowiedź smile.gif

Asiaaa89
Moze mi pomozecie. Juz mam na pulpicie instalke do GetToKnow ale nie da mi sie otworzyc i pokazuje sie ze musze wybrac program z listy... ocb???
Asiaaa89
QUOTE(Wizard @ 14.09.2008 - 13:32) *

Dziekuje bardzo:)) i te numery pokazuja sie przy wlaczeniu konnekta czy jak ta osoba zmienia opis??
Bo$s
Dopiero po zmianie statusu tej osoby.
Asiaaa89
QUOTE(Bo$s @ 15.09.2008 - 09:11) *

Dopiero po zmianie statusu tej osoby.

Hmmm a nie pojawil mi sie zaden numer obcy, a zapewne sa takie bo nie mam listy..
jegoeminencja
a ja dodałem tę wtyczkę, zainstalowałem, uruchomiłem od nowa i nic się dodatkowego nie pokazuje, sprawdzałem dodając mój numer na inne konto gg i nic ;<.
krzychuls
numer którego nie macie a który ma się wam wyświetlić musi mieć status "tylko dla znajomych"
fickle
Chyba wiem, czemu części ludzi nie działają eksperymenty z włączonym równolegle gg.
Po zaznaczeniu opcji "tylko dla znajomych", należy zrestartować gg, a dopiero potem sprawdzać, czy działa...wink.gif
generau
a co jezeli np ktos ma nas na liscie ale ma ukryty przed nami opis? macie o tym jakies informacje?

poza tym zastanawia mnie, jak to sie dzieje ze konnekt tak jakby wykrywa moje 'glowne' konto gg i nie moze sie z nim polaczyc, moge sie zalogowac dopiero jezeli mam drugi nr
AdasLady
QUOTE(Paveu @ 4.12.2005 - 18:50) *

eee...tam
Mi jakoś nie działa sad.gif .Zrobiłem już wszystko żeby działało ale konnekt zachowuje się jagdyby wtyczka wogóje nie była włączona.Jakbyco to testowałem tak,że kogoś wywalałem z listy i restartowałem K więc nie widze powodów aby miały prawa wychodzić jakieś błędy. dry.gif

mam to samo, po prostu nie działa- niech ktoś mi w końcu pomoże , bo może mam włączone coś za dużo lub czegoś nie włączyłem.
To forum przewertowałem wzdłuż i wszerz. Mam iPlusa a testy robiłem z kontaktami na Neostradzie. Mam kDodatki, opcje "dla znajomych" testowany nr. też ma właczoną, statusy zmieniane .. i nic. Proszę o pomoc.
WRON3k
coś się zmieniło na serwerach gg, nic na to nie poradzicie...
AdasLady
WRON3k, czy to może być związane z wprowadzeniem Nowego GG? Dajcie znać jak coś się zmieni ok?
Konstruktor
Get To Know - wtyczka nie dziala z nowym protokulem GG8
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.