Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GetToKnow
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
pilot44
Ja natomiast mam nie ciekawą opcje z tą wtyczką gdyż nie mam udostępnionego p2p (w akademiku mieszkam blink.gif ) a bez tego nie chce podobno działać. Są jakieś standardowe, zawsze otwarte porty przez które mogę sprawdzić tą wtyczkę?
lhs
Działa bez problemów bez p2p udostępnionego. (Może nikt Cię nie kocha wink.gif tongue.gif )...

Olórin
To chodzi o to aby osoba która ma Cie na liście miała p2p, nie ty smile.gif
pilot44
W takim razie ta wtyczka u mnie chyba nie działa mad.gif (sprawdzałem z kumplem który ma neostrade dry.gif )
@ndy
@pilot44 a ten kumpel miał włączoną opcję "tylko dla znajomych"?
Bo w przeciwnym wypadku wtyczka nie zadziała...
piotr.k
szkoda tylko że opcję "pokaż status tylko znajomym" ma bardzo mały odsetek ludzi kożystających z gg :/
wizard3k
Z tych osob u ktorych ja bylem i na wlasne oczy widzialem ich GG itp ti wszyscy maja smile.gif.. Ale i tak najlepsza reklama konnekta jest.. Jesli chcesz ze mna pogadac wpisz malymi literkami imie mojej dziewczyny tongue.gif.. ile osob dzieki temu sciangelo konnekta i go zainstalowalo.. xD
KriSLee
QUOTE(wizard3k @ 14.10.2005 - 10:53)
Z tych osob u ktorych ja bylem i na wlasne oczy widzialem ich GG itp ti wszyscy maja
*


Może z jakiejś dziwnej części Polski pochodzisz blink.gif tongue.gif
Thinker
a mnie dalej zastanawia, czy skoro autor zarzucil projekt, nie moglby udostepnic zrodel ;]
winthux
a jaki jest sens udostępnienia źródeł, jak pewnie nikt tego nie ruszy?
misiekf
nigdy nie ma pewnosci w 100% ze nie ruszy...
smile.gif
Thinker
winthux:
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi." Albert Einstein

moze wiec przyjdzie taki jeden smile.gif
Swift
a ja mam proopzycje dla tego kogos co by cos z tym zrobił...
zeby dalo sie ustawic które numery ma omijac
mam paru debili teraz na liscie którzy nie chcą mnie skasowac i musze widziec ich pOkEmOnOfFeE opisy :/
albo zeby nie pokazywało tych, których zablokowałem
zimaq
Zablokuj i usuń z listy....
wizard3k
argh.. nie dziala.. pojawiaja sie znow jako zablokowane numerki.. ja wiem ze ta wtyka nie bedzie rozwijana ale moze ktos by dopisal jakiegos trika ktory by podane numery magicznie usuwał smile.gif
margas
Dzięki - dawno na to czekałem.
alberht
spóźniłeś się prawie 2 miesiące...biggrin.gif
szkoda, ze winthux nie ma zamiaru jej już rozwijać, bo by się przydało kilka funkcji...
Swift
czy bedzie ktos tak wspaniałomyslny i uprzejmy aby dodac chociaz to, zeby osoby zablokowane nie pokazywaly sie na liscie?:/
ew. wybrane numery...

jestem w rozpaczy z tego powodu, iz nie ma takiej mozliwosci w tej wtyczce:/
lhs
Zrób sobie nową grupę, nazwij ją "BAN" na przykład, i w ogóle do niej nie zaglądaj smile.gif
Paveu
eee...tam
Mi jakoś nie działa sad.gif .Zrobiłem już wszystko żeby działało ale konnekt zachowuje się jagdyby wtyczka wogóje nie była włączona.Jakbyco to testowałem tak,że kogoś wywalałem z listy i restartowałem K więc nie widze powodów aby miały prawa wychodzić jakieś błędy. dry.gif
arct!c
usunąłem kogos kto nie zmienil statusu/opisu jeszcze wink.gif Najlepiej zagadaj do kumpla zeby za 30sek zmienil status i wszystko wywal go z listy... wink.gif Dziala czlowieku, dziala.
dedec
Wam też wtyczka działa tylko wtedy kiedy osoba która ma mnie na liscie a ja jej nie mam ma włączoną opcje "pokazuj status tylko znajomym" ?
John Cooper
Wtyczka daje rade.
Dzięki jej dowiedziałem sie o osobach które mają mnie na liście a ja ich nie mam...
Dawne znajomości odświeżyłem...

Pozdro dla Autora smile.gif
StuffX
hehe - spojrzcie jaka ja mialem dzisiaj przygode biggrin.gif
    QUOTE
    Ja: (15:01)
    Witam
    Z nieznanych mi przyczyn Ty masz mój numer GG a ja Twojego nie mam. Siłą rzeczy nasów się pytanie - kim jesteś? smile.gif
    1399404: (15:05)
    me excito poro con tetas mas grandes
    Ja: (15:06)
    jasne
    Ja: (15:07)
    mow po polsku
    1399404: (15:06)
    muerte
    Ja: (15:07)
    wiec
    Ja: (15:07)
    blok
    Ja: (15:07)
    papa
poczekalem pare minut aby ewentualnie ten ktos przyznal sie ze robi sobie jaja, ale nie dal zadnego znaku wiec... spelnilem swoje slowa wink.gif



______________ EDIT 24.XII.2005 : _________________
co do pierwszego zdania w powyzszej rozmowie - oznaczo ono:
podniecam się jak kładę się na Twoich wielkich piersiach


no i jeszcze jeden problemik ktory przed chwila wyniknal...
    QUOTE
    Ja: (20:07)
    witam
    9411436: (20:06)
    hej

    Ja: (20:07)
    Z nieznanych mi przyczyn Ty masz mój numer GG a ja Twojego nie mam. Siłą rzeczy nasówa się pytanie - kim jesteś? :>
    9411436: (20:06)
    to chyba na odwrut

    Ja: (20:08)
    chyba nie
    Ja: (20:08)
    maszmoj nr na gg
    Ja: (20:08)
    na lisciekontaktow
    9411436: (20:07)
    raczej tak
    9411436: (20:07)
    teraz juz tak
    9411436: (20:07)
    ale taz nie wiem kim jestes

    Ja: (20:09)
    no sluchaj mozemy dyskutowac dlugo ale ja dostalem informacje ze Ty masz (lub miales/as) moj nr
    Ja: (20:10)
    informacja jest 100% (stuprocentowo) pewna
    9411436: (20:08)
    to moze powiedz jak sie nazywasz

    Ja: (20:10)
    nie powiem
    Ja: (20:11)
    bo nie iwem kim jestes
    9411436: (20:09)
    czemu

    Ja: (20:11)
    i nie wiem skad masz moj nrt
    Ja: (20:11)
    mam jedno pytanie - znam Cie
    Ja: (20:11)
    ?
    9411436: (20:10)
    ale ja nie wiem czy ja ciebie znam

    Ja: (20:12)
    to nie wiesz jakie nr masz na liscie kontaktow gg ?!
    9411436: (20:11)
    ktos musial sobie z ciebie zazartowac bo do 20.05 nie malam tego numeru
    9411436: (20:11)
    jak narazie mam 2 numery a twojego tam nie bylo

    Ja: (20:13)
    dobrze przyjmijmy ze to pomylka
    Ja: (20:13)
    przepraszam ze zabrany Ci czas
    Ja: (20:13)
    pozdrawiam i zegnam sie - prosze o wzajemne skasowanie tego nr
    9411436: (20:12)
    nie ma problemu

    Ja: (20:14)
    nie bedziemy sie wiecej niepokoic
    9411436: (20:12)
    oczywiscie juz to robie

    Ja: (20:14)
    wesolych swiat ~!
    Ja: (20:14)
    pa
    9411436: (20:12)
    nawzajem
mozliwe ze wtyczka z jakichs powodow sie pomylila(?) zle zadzialala ?
PelzaK1
przecież była o tym mowa... autor nie gwarantował że ona działa w 100% smile.gif (o ile pamietam). Mi pokazała pare osób, i część z nich miały mnie na lisćie.. mam jesacze 2 podejrzane nie sprawdzone biggrin.gif
Olórin
A skąd wiesz że te osoby mówią prawdę?
jacekz
wtyczka wykryła mi ponad 30 osób i trafnie więc nie ma mowy ze sie myli smile.gif
JOUKI
Ja tez tak mialem 2 razy... ludzi mialem od okolo 2 lat ... zazwyczaj podpisuje jak zdobylem ich numer i o czym gadalismy wiecz zaczalem normalbie... czesc, gralismy kiedys w ... grasz jeszcze itd... koles do meni z pytanem "My? A ja Cię znam?" po dluzszej rozmowie wyszlo, że osobnik tem mial mnie kiedys na liscie, pozniej liste wykasowal, poszla mu z formatem itd... no ale ja u niego bylem wg tej wtyczki... dziwne.
@ndy
Sytuacja StuffX'a działa się w świeta. A jak pamiętamy w tym okresie GGTeam wyłączył wiadomości offline. Możliwe że serwerom odbiło i dlatego wtyczka ześwirowała...
StuffX
hmmm przyszlo mi jeszcze jedno bardzo prawdopodobne rozwiazanie....
ostatnio spotkalem sie z tym iz osoba z ktora kiedys czesto rozmawialem
(ale od jakiegos czasu jej nie bylo na gg) pojawila sie...
zagadalem i okazalo sie iz rozmawiam z jakas obca calkowicie osoba,
szybko doszedlem do wniosku ze ta osoba do ktorej teraz sie odezwalem ma gg od krotkiego czasu...
wniosek? osoby nie korzystajace z gg przez jakis czas (bardzo rozny - od kilku tygodni po wiecznosc biggrin.gif)
maja kasowane numery...


QUOTE
Sytuacja StuffX'a działa się w świeta. A jak pamiętamy w tym okresie GGTeam wyłączył wiadomości offline.
Możliwe że serwerom odbiło i dlatego wtyczka ześwirowała...
hmm wydaje mi sie ze wtedy gdy mi sie to przytrafilo jeszcze nie bylo problemow z oflinowymi wiadomosciami wink.gif


jeszcze troche mnie denerwuje ze osoby ktore maja bloka tez mi wyskakuja na liscie... sad.gif -

na koniec powiem, iz wtyczka moim zdaniem dziala poprawnie i sprawdza sie znakomicie smile.gif - gratki dla autora smile.gif
lhs
QUOTE(StuffX @ 3.01.2006 - 01:48)
wniosek? osoby nie korzystajace z gg przez jakis czas (bardzo rozny - od kilku tygodni po wiecznosc biggrin.gif)
maja kasowane numery...

Dopiero dzisiaj to odkryłeś? blink.gif
m4yer
witam!

wiecie te nie znane numery gg...
nie wiem ale po zainstalowaniu
wstaje rano lookam na konnekcika
a tam chyba z 10 nr nowych...
i ciekawy bylem ale milczalem
co sie okazalo po paru godz.
z wiekszosci nr. które sie pojawiły
w konnekciku to były osoby z
allegro jak zdazyłem zauważyć...
Wiec doszedlem do wniosku
ze wy nie wiecie skad kto i co
i po co ma twoj nr. gg
a moze ktos ciebie dodal z forum
z ogloszenia allegro lub czegokolwiek,
fakt mam dopiero 2 dzien tego pluginka
wiec nie spotkalem sie z takim "dziwnymi"
numerami jak piszecie ale bynajmiej
juz jestem gotowy na to wink.gif
dz. dla autora za pluginsa ^^ (przydatne bardzo)
pozdro dla wszystkich
cool.gif
Spass
Co ty piszesz trzynastozgłoskowcem?
m4yer
smile.gif
hehe JA? niee ja tak zawsze pisze
weszło mi to w krew, jeśli to
przeszkadza sorki... bede pisal
krótko i zwięźle nxt razem ... huh.gif
rolleyes.gif
John Cooper
Jest taka możliwość jak pokazywanie wszystkich osób które mają nas na liście a my ich nie mamy (obojętnie czy są za NATem czy też nie, czy zmienią status czy też nie) ?
dulek000
Nie ma.
StuffX
QUOTE
Dopiero dzisiaj to odkryłeś?
nie - ale nie spodziewal bym sie ze po 2-4 tygodniowej nieobecnosci bedzie juz skasowane konto takiej osoby
skolima
Wg. regulaminu to bodajże 6 miesiecy tongue.gif
emwu1988
bardzo fajna wtyka wink.gif good job biggrin.gif
Raiven
Mi mój stary numer siedział przez kilka lat nieruszany, bo hasła zapomniałem :}. Dzisiaj patrzę z ciekawości i widzę, że wkońcu ktoś go zabrał tongue.gif.
Bączek
A mi toto dziwnie działa - poza tym, że to super wtyka biggrin.gif

Chodzi o numerki GG, ktore NA BANK nie mają mne na liście kontaktów, nawet mnie nie znają, a i tak u mnie wyskakują... Bardzo dziwne :|
To kazalem im mnie zablokować, bo to zwykle usuwa cały kontakt, nawet gdyby się gdzieś zagubił na liście...
Zgadnijcie... - nadal sie pojawia!

Co z tym zrobić?
Nie chce wyłączać tej wtyczki... ale chyba będę musiał sad.gif
yeltzyn
ignore+usun ? U mnie zawsze dziala smile.gif
StuffX
QUOTE
ignore+usun ? U mnie zawsze dziala
a ja tak robilem i to nie rozwiazuje sprawy,
dziala wtedy jak zwykly kontakt na liscie bysmy zabkowali sad.gif
+
QUOTE
To kazalem im mnie zablokować, bo to zwykle usuwa cały kontakt, nawet gdyby się gdzieś zagubił na liście...
Zgadnijcie... - nadal sie pojawia!
chyba jestesmy skazani na ta niedogodnosc sad.gif
siostra_eutanazja
Sorry, może to pytanie jest całkiem z d... ale czy ta wtyczka wykrywająca działa (i wykrywa) tylko w stosunku do osób korzystających z Konnekta czy dla mających jedynie gadu też? :|
Przemekc1
Ta wtyczka działa w stosunku do kazdego kto korzysta z sieci gg (niezaleznie od komunikatora)
Lisuu
Nie wiem czy to tylko moje odczucie ale ta wtyczka w pewien sposób robi luke dla tych którzy używają "Nie przyjmowanie wiadomości od osób spoza listy". Mianowicie, osoba która chce przykładowo "poklikać" z nami , dodaje nas do listy i robi się dostępną. Wtedy też jest na naszej liście i nie działa nie przyjmowanie.
Chyba że jest na to sposób ? ( oprócz ignorowania )
Cebix
Było już to omawiane i jedynym wyjściem jest wyłączenie GetToKnow. Po prostu anty-spam nie działa, gdy działa ta wtyczka.

Pozdrawiam.
Yazhubal
Ja myślałem ze to działa tylko na kontakty GG ale o dziwo z Jabbera wskakują mi znajomi jak zmieniają ( lub dodają nowy adres do "Ropuchy") oraz "Tlenowcy"

( w jednej z zakładek pojawiają sie osoby spoza listy, jedna zmieniłą adres jabbera, dwie założyły nowy a osoby z tlenu niechcący usunąłem ) i tak mam poniżej dowód:





Pytanie : jak to możliwe???
( no chyba że jestem beton i sie zbłaźniam teraz, co możliwe bo jest 03:19 rano tongue.gif )
keeveek
możliwe że Twoi kumple dodali Cie do listy a Ty masz ustawioną automatyczną autoryzację kontaktów
Yazhubal
hmm to by było logiczne ! :-P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.