Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GetToKnow
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
winthux
Wtyczka jest bardzo prosta. Zawiera kilkanaście linii kodu. Wrzucamy ją do plugins, restartujemy i od razu zaczyna działać. Jeżeli ktoś kto ma Cię na liście kontaktów a Ty go nie masz zmieni status/opis, to zostanie dodany do Twojej listy jako kontakt tymczasowy ze statusem na jaki zmienił.

Nie udzielam żadnego supportu na tą wtyczkę i nie będę jej rozwijał dalej.

Załączniki

MarekGda
Od dłuższego czasu myślałem własnie o czymś takim, pomysł jak najbardziej trafiony. Serdeczne pozdrowienia dla autora !!
StRuGi
OMFGKTHX biggrin.gif
Dodam zeby pozniej nie bylo pytan, zeby wtyka poprawnie stwierdzila kto Cie ma na liscie musi miec wlaczone polaczenia p2p czyli np. w konnekcie musi miec wlaczona wtyke kTransfer.
GuZiK
Dziękujemy.
ORI
BIG THX!!!
zhvir
Niezłe!! Po 5 minutach mam już 2 kontakty biggrin.gif

A teraz to już sie zdziwiłem... jakaś Sywia lat 30 ma mnie na liście, hmm... hmm... no no... hmm... nie pamiętam żebym kiedykolwiek miał ten kontakt u siebie huh.gif
wizard3k
No ja tez.. mam juz nowe konntakty odrazu zostaly kulturalnie zablokowane smile.gif.. Kiedys zdaje mi sie ktos pisal o tym, bo to rowniez znajduje sie w Mirandzie, ale jakis Deveplover powiedzial ze jest to blad protokolu GG i moga to naprawic.. mimo wszystko wtyka fajna ;p
Aule
Bo to jest błąd i moga to zablokować, ale jak zauważył Olorin, jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to pewnie i nie zrobią.
@ndy
Niestety wtyczka u mnie nie działa.
Olórin
QUOTE(Aule @ 27.09.2005 - 21:26)
Bo to jest błąd i moga to zablokować, ale jak zauważył Olorin, jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to pewnie i nie zrobią.
*


Do czasu kiedy nie przeprowadzimy na w.i kampani przeciwko temu błędowi, tak jak to było z wykrywaniem niewidocznych (inna sprawa że tamtego błędu nie poprawili, jedynie z serwery zachowują się inaczej...)
Spass
QUOTE(@ndy @ 27.09.2005 - 21:33)
Niestety wtyczka u mnie nie działa.

Albo po prostu nikt nie ma cię na liście... wink.gif
zhvir
Może to jest i błąd ale chyba mam prawo wiedzieć kto "bezprawnie" bez mojej zgody ma mnie na swojej liście kontaktów laugh.gif
bakerss
Hwe hwe, dobry motyw ;] Już nawijam z osobami z którymi gadałem z rok temu czy ze 2 a oni wciąż mnie maja na liście :|
@ndy
QUOTE(Spass)
Albo po prostu nikt nie ma cię na liście... wink.gif

Wtyczke testowałem ze znajomym. usunołem go z listy, a on zmieniał statusy i opisy. Niestety nie został dodany jako użytkownik tymczasowy.
damndog
mam wylaczone powiadamianie o statusach, czy dodatkowo zostane poinformowany o tym, ze ktos kto mnie ma a ja nie odwzajemniam tej wlasnosci, zmienil stan? :>
GareK
Dziwne... uruchomilem wtyczke i odrazu na liscie pojawil mi sie jakis dziwny kontakt ktorego nigdy chyba na swojej liscie nie mialem. ;> Btw. on tez nie wie jak sie na jego liscie znalazlem. ;D
pandora_
Wspaniale, przed chwuilka ją wrzuciłam, mam nadzieje że będzie ładnie działać i nie będę musiała w tym celu wracać do drażniącej mnie mirandy smile.gif
Sancho
QUOTE(@ndy @ 27.09.2005 - 21:03)
Wtyczke testowałem ze znajomym. usunołem go z listy, a on zmieniał statusy i opisy. Niestety nie został dodany jako użytkownik tymczasowy.
*



Osoba która Cię ma na liście musi mieć włączoną opcje "tylko dla znjomych" inaczej wtyczka nie wykrywa gościa, przynajmniej w moim przypadku zadziałało wink.gif
Lucek
Zastanawiam się czy, jeśli mam włączoną opcję "Mój status widoczny tylko u znajomych z listy", to po pojawieniu się takiego tymczasowego kontaktu na mojej liście będzie on mnie widział czy nadal nie?
lhs
Możesz mu włączyć opcję "Ukryj status przed nim".
super_ip
QUOTE(Lucek @ 28.09.2005 - 18:20)
Zastanawiam się czy, jeśli mam włączoną opcję "Mój status widoczny tylko u znajomych z listy", to po pojawieniu się takiego tymczasowego kontaktu na mojej liście będzie on mnie widział czy nadal nie?
*


Nie bedziesz widoczny dla tego kontaktu
@ndy
QUOTE(Sancho)
Osoba która Cię ma na liście musi mieć włączoną opcje "tylko dla znjomych" inaczej wtyczka nie wykrywa gościa, przynajmniej w moim przypadku zadziałało wink.gif


Masz rację smile.gif Aby taka osoba dodała Ci się do listy musi mieć włączone "tylko dla znajomych".
KriSLee
A co z tymi, których mam na liście (a nie gadałem z nimi '100 lat' ) i chcę sprawdzić czy oni mnie mają ?
winthux
kDodatki i sprawdzasz czy p2p działa lub usuwasz z listy i czekasz aż Ci się pojawi jako kontakt tymczasowy. Jeżeli się nie pojawi tzn. że Cię nie ma na liście.
NelQ
A mi się dzisiaj pojawił kontakt którego nigdy nie miałe, nie znam osoby a ona też twierdzi, że nie ma mnie na liście ohmy.gif
winthux
No to widać, że jakimś dziwnym trafem dostałeś powiadomienie o zmianie statusu od tej osoby. Albo gg śle losowo powiadomienia do różnych osób albo ta osoba Ci wkręca...
raben
Heh myslalem ze to nie dziala , a jednak naprawde dziala...
Teraz wlasnie 5 min temu patrze na liste i sa tam dziwni ludziska niektorzy znajomi a niektorzy z pupy wzieci :]

Dzieki Wintux !! smile.gif
misiekf
szkoda, ze nie bedzie rozwijana dalej...
przydaloby sie pare udogodnien...
u mnie osoba ktorej nie mam na liscie pojawia sie w k.Notify i znika zaraz... a ja bez kartki i dlugopisu nie zapamietuje numeru, i nie mam jak sprawdzic kto to jest...
ehh...
starosc nie radosc tongue.gif

Olórin
QUOTE
to zostanie dodany do Twojej listy jako kontakt tymczasowy ze statusem na jaki zmienił.
wizard3k
user posted image

Chyba mowi samo za siebie wink.gif

EDIT:
Tak jak ktos mowil.. czasami cos nie tak Pakiet poleci.. bo dzisiaj wlasnie chcialem sie dowiedziec od jednej osoby kim jest.. wiec tutaj macie rozmowe

CODE

wizard3k: (20:19)
elo;)
[20:19] status Niedostępny
5492626: (20:19)
hej ..
zany sie ?
wizard3k: (20:19)
mam jedno pytanie;p.. znamy się:>.. bo wiedze ze masz mnie na liscie..
5492626: (20:19)
znamy*
wizard3k: (20:20)
acha dzieki;) tyle chcialem wiedziec :)
5492626: (20:20)
heh ok
wizard3k: (20:20)
sorry ze przeszkadzam
cya
5492626: (20:20)
ok pa


chyba mowi samo za siebie.. Ale watpie zeby byla to wina wtyczki.. poprostu GGteam swiruje wink.gif
Thinker
fajna wtyczka, szkoda ze nie rozwijana.. przydalo by sie zeby automatycznie pobieral info o kontakcie i wyswietlal nick/imie np.
bo recznie sprawdzac kazda osobe jak ich jest wiecej to koszmar
alberht
jakby automatycznie pobietala info, to nie wiem czy bym odroznil 'swoje' kontakty od tych dodanych
Przemekc1
No tym takim znaczkiem jaki jest przy kontaktach tymczasowych rolleyes.gif
alberht
numerek lepiej widac;)
btw - nie wydaje mi sie, zeby tych kontaktow nagle przybylo komus >>10, wiec chyba reczne sprawdzenie nie jest az takim klopotem...
no chyba, ze ktos jest bardzo popularny:D
riddle
alberht: Włączyłem, poszedłem spać i rano (tzn moje rano to 13-14) miałem 28 kontaktów. Wiesz, trochę było problemów. :>
dulek000
Thinker: A co chcesz w wtyczce rozwijać? Działa pięknie, wcale nie gorzej niż ta Mirandowa.
Riddle: No bo jesteś bardzo popularny. wink.gif
alberht
riddle ups, zdarza się, cóż mogę powiedzieć - gratuluję;)

ewentualnie mogłaby się tworzyć nowa zakładka i tam przenosić wszystkich, jednocześnie pobierając informacje z katalogu publicznego.
SoulFailer
a mógłby ktoś dla laika powiedzieć jak uruchomić tą wtyczkę jeśli połączenie przechodzi przez router z wbudowanym firewallem [oczywiście wolałbym firewalla nie wyłączać biggrin.gif]? dodam, że przesyłanie plików też mi nie działa...

może coś źle napisałem ale kompletnie się na tym nie znam (((-:

jak komuś szkoda śmiecić na forum takimi instrukcjami to proszę o pomoc przez gg -> 3925416
Thinker
dulek000:
przeciez napisalem..
poza tym ze nie dziala gorzej, nie znaczy ze konnekt nie moze miec lepszej :>

a moze skoro ta wtyczka ma nie byc przez autora rozwijana, zrobic by ja open source? i ktos inny moglby pisac cos do niej smile.gif smile.gif smile.gif

a co do recznego sprawdzanie, riddle ma racje
ja jak mam konnekta zalaczonego caly wieczor to mam 10 kontaktow.. i co ja mam sie tych numerow na pamiec uczyc ? :| bo ciagle klikam i ciagle widze ze 50% osob jest tych co juz sprawdzalem ..
KoSiarzPL
Prawym przyciskiem na kontakt i "dodaj do listy kontaktow".
Thinker
KoSiarzPL:
dzieki, o to mi chodzilo, kiedy usuwalem kontakt z listy, to tylko dlatego zeby go znow dodac :|
Olórin
Jeżeli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć wtyczkę - ta robi swoje - dodaje osoby które mają nas na liście, a my ich nie mamy...
lucek666
Mam takie pytanko, czy wtyczka dodaje kontakty niezależnie od tego czy wcześniej kontakt ten wyexportował swoją liste (na której ja się znajdowałem) na serwer gg ?
frioniel
Fajna wtyczka tylko zawodzi w blokowaniu możliwości wysyłania do mnie wiadomości osobom spoza mojej listy kontaktów. Wystarczy że ktokolwiek doda mnie do swojej listy kontaktów a GetToKnow automatycznie dodaje tą osobę tymczasowo na listę, czyli taka osoba może ominąć blokadę...
arct!c
pod warunkiem ze zmieni opis/status.
NelQ
U mnie na łączu przechodzącym przez router nie ma żadnego problemu z GetToKnow, z przesyłaniem plików - zależy do kogo, czasami zdarzają się problemy. Nie mam ip przypisanych do mac'ów.
zibi
czy aby napewno to działa bo jak testowałem z moim 2gim nr (6cyfrowym) to nie działo ..
riddle
Tak, to działa, przecież miałeś napisane wyżej, nie umiesz czytać? A jeśli chcesz testować, to upewnij się, że wiesz co robisz i jak to robisz. >:|
kyro
Wtyczka całkiem ciekawa tylko nie wiem czy poprawnie działa.
Odrazu po instalce pojawił mi sie jakiś kontakt - no to co? Tża zagada. Okazało się ,że to zupełnie przypadkowy numer i koleś zupełnie nie wie o co chodzi. Może ściemnia - niewiem :/

Czy ktoś już miał taki przypadek ??
NelQ
Ja też miałem taki myk. Pisałem wyżej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.