Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: eMail Notifier 1.0.0.6+
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
SandmmaN
Racja.
Przepraszam za moje niedopatrzenie.
Flind
chyba juz szukam dziury w całym??

nie wiem czy to raczej nie dopatrzeniew wtyczce exPiMP ale dotyczy emnotifiera. Załwazyłem ze przy eksporcie ustawien hasla takie jak od 1rswap lub inne hasła sa kodowane dziekic czemu analizujac plik z wyeksportowanymi ustawieniami nie poznamy hasła. natomiast w przypadku kont pocztowych hasła sa podane bezposrednio przez co łatwo je odczytac :twisted:
hao
exPiMP działa automatycznie... Nie wiem w sumie jak przechowywane są hasła emNotifiera, ale widocznie ta kolumna w tabeli nie ma ustawionej flagi DT_CF_SECRET... Powinna też mieć DT_CF_CXOR żeby była kodowana w zwykłej bazie...
Flind
co trzeba wpisac w schemacie dziwieku by ten uwzgledniał dzwieki z emnotifier (nowa wiadomosci i bład) w wtyczce dzwiekowej???
ferrarius
Czy dalo by sie zrobic taka opcje, zeby eMail Notifier nie powiadamial o bledach polaczenia z serwerem??? W mojej sieci czesto mam chwilowe zaniki inernetu i wtedy konnekt miga mi koperta w trayu. To dziala mylaca.
aqapo
ja mam tak samo i też prosiłbym o zmiane tego...
case
QUOTE(ferrarius)
Czy dalo by sie zrobic taka opcje, zeby eMail Notifier nie powiadamial o bledach polaczenia z serwerem??? W mojej sieci czesto mam chwilowe zaniki inernetu i wtedy konnekt miga mi koperta w trayu. To dziala mylaca.

z tym rowniez sie zgodze
Olórin
ja też chcę tą opcje!!! bo czasami niedziała jakis serwer poczty i co 5 minut miga mi ta koperta :/
Puma
Ja też chcę taką opcje, bardzo mi się przyda.
Puma
Proponuje dodać dźwięk gdy przychodzi poczta (oprócz migają koperty) oczywiście w opcjach do wyboru.
Gdy oglądam film (na pełnym ekranie) a czekam na ważny list to migająca koperta nie wystarcza :cry:

Super by było dodać inne dźwięki do różnych kont a jeszcze lepiej do różnych adresów e-mail.
np. gdy list przyjdzie z puma@wp.pl inny dźwięk a gdy z puma@onet.pl też inny 8)
MiLKA
To wszystko mozna zaprogramowac w skrypcie do obslugi pokazywania wynikow. On tak samo uzywa jezyka skryptowaego LUA. Z tego co pamietam, to Piopawlu dodal tez mozliwosc odtwarzania dzwiekow smile.gif
case
QUOTE(Puma)
Proponuje dodać dźwięk gdy przychodzi poczta (oprócz migają koperty) oczywiście w opcjach do wyboru.

konfiguracja->dzwieki
...wszystko jest 8)
Puma
Dzięki case biggrin.gif Widocznie nie za dobrze się przyjrzałem :cry:
SandmmaN
Poprostu Konnekt nieraz potrafi automatycznie rozwijać w sobie funkcje i udogodnienia, których jego użytkownicy potrzebują :wink:
Olórin
kurcze, przegapiłem to lua w emn tongue.gif
nix
piopawlu bede Ci wdzieczny jesli przekompilujesz emNotifier z nowymi naglowkami (tak zeby dzialaly dzwieki oraz zeby mozna bylo podmieniac ikonke, i wysylac powiadomienie do wygaszacze)... w razie problemow w sprawie nowych naglowkow K.Notify sluze pomoca...
latzky
a mi wogole nie dziala to cholerstwo...chyba wszystko jest ok wpisane...
user posted image
Flind
QUOTE(latzky)
a mi wogole nie dziala to cholerstwo...chyba wszystko jest ok wpisane...
user posted image


w polu urzytkownik wpisz tylko loin bez domeny czyli samo "latzky"
latzky
...cholera kombinowałem jak kon pod górkę...a to taki banał...bolszoje spasiba smile.gif
shw
i chyba wpisales zle haslo, ale moge sie mylic, bo go nie znam wink.gif
a tak serio - na tym screenie zainteresowalo mnie 1:
dlaczego we wtyczkach Winamp Pilot jest tak przesuniety w lewo w stosunku do innych ikonek? (tak z ciekawosci pytam)
Olórin
bo WA pilot nie jest w grupie "wtyczki" tylko w grupie głównej konfiguracji
m4t3k
Ktoś może mi pomóc ustawić wtyczkę emNotifier dla konta pocztowego na onecie? Bo przy tych danych nie chce mi sprawdzać sad.gif

nazwa: onet.pl
serwer: pop3.poczta.onet.pl
port: 110
ssl: odznaczone
login, hasło: podane poprawnie :]
case
QUOTE(m4t3k)
login, hasło: podane poprawnie :]

jesli Twoj login ma taka postac: "user@op.pl" lub "user@vp.pl" musisz wpisac cala ta nazwe..

PS: ROAR bi*ch!.. :twisted:
m4t3k
NIe działa. Fajnie by było jakby przy podaniu złego loginu lub hasła wtyczka nas o tym informowała a nie, że nie wiadomo co jest źle podane :/
case
QUOTE(m4t3k)
NIe działa. Fajnie by było jakby przy podaniu złego loginu lub hasła wtyczka nas o tym informowała a nie, że nie wiadomo co jest źle podane :/

reszte masz podana dobrze [ja mam tak samo przy koncie z onetu i dziala..], wiec nie wiem o co chodzi.. :roll:
Spass
bardzo brakuje w tej wtyczce funkcji czytania małych wiadomości i możliwości usunięcia ich z serwera. czy takie funkcje są wogóle planowane?
case
QUOTE(Spass)
bardzo brakuje w tej wtyczce funkcji czytania małych wiadomości i możliwości usunięcia ich z serwera. czy takie funkcje są wogóle planowane?

lepiej zadac pytanie, czy wtyczka jest jeszcze rozwijana.. wydaje mi sie, ze nie.. 8)
arkadyjczyk
Raczej napewno nie jest. Powstał mejlik, ale chyba też stanął w miejscu.
case
QUOTE(arkadyjczyk)
Raczej napewno nie jest. Powstał mejlik, ale chyba też stanął w miejscu.

mejlika caly czas moze kontynuowac nix, a eMNotifer'a stworzyl piopawlu, ktory nie jest juz kUserem, ani tym bardziej kDeveloperem.. :cry: [a nie pamietam, czy przekazywal komus zrodla wtyczki.. mozliwe, ze hao, ktory ma teraz wazniejsze rzeczy do zrobienia :twisted:]..
lhs
Na http://www.kplugins.net/downloads.emnotifier.xml jest jakaś wersja emNotifier-a z datą 10.11.2004 - nie sprawdzałem, bo nie używam...
Spass
QUOTE(lhs)
Na http://www.kplugins.net/downloads.emnotifier.xml jest jakaś wersja emNotifier-a z datą 10.11.2004 - nie sprawdzałem, bo nie używam...

ja sprawdziłem, ale żadnych zmian nie widze. wielka szkoda, że prace nad wtyczkami do e-maili są wstrzymane. według mnie to ważne wtyczki. dużo ważniejsze niż np. Kółko i Krzyżyk :wink:
Olórin
Mimo że są mejlki emn ma do tej pory wielu zwolenników....np. mnie smile.gif
bakerss
Też mi bardziej pasuje ta wtyczka niz mejlik jakoś ;]
MiLKA
QUOTE(lhs)
Na http://www.kplugins.net/downloads.emnotifier.xml jest jakaś wersja emNotifier-a z datą 10.11.2004 - nie sprawdzałem, bo nie używam...

to jest najwyraźniej data dodania wtyczki... Kiedyś po moich prośbach Piotrek skompilował nowszą wersje, ale ze względu na zmiany w SDK jakie zaszły pomiędzy wersjami, wtyczka praktycznie nie nadawała się do użytku
Olórin
Trzeba przekonać żeby udostępnił źródła wtyczki smile.gif
jareq
QUOTE(Olórin)
Trzeba przekonać żeby udostępnił źródła wtyczki smile.gif

Tak, TAK jestem ZA!
Nie wiem czemu ale też wole emNotifier'a 8) niż mejliK'a tongue.gif
niki
QUOTE(jareq)
QUOTE(Olórin)
Trzeba przekonać żeby udostępnił źródła wtyczki smile.gif

Tak, TAK jestem ZA!
Nie wiem czemu ale też wole emNotifier'a 8) niż mejliK'a tongue.gif

ja tez wole emNotifier`a biggrin.gif
dulek000
QUOTE(niki)
QUOTE(jareq)
QUOTE(Olórin)
Trzeba przekonać żeby udostępnił źródła wtyczki smile.gif

Tak, TAK jestem ZA!
Nie wiem czemu ale też wole emNotifier'a 8) niż mejliK'a tongue.gif

ja tez wole emNotifier`a biggrin.gif


i ja też wink.gif
Bora
też jużywam emNotifier'a, mejlik mi nie podchodzi .
misia
wyjasnijcie mi prosze roznice miedzy emnotiferem a mejlikiem???
z tego co pamietam to zaleta mejlika bylo to ze mozna sobie ustawi dzwoeki na przychodzaca poczte a w em tego nie dalo sie zrobic, poza tym zadna z obydwu nie dziala w ten sposob ze "sciaga"maile z konta

wiec czemu wolicie em od mejlika?? co Wami kieruje??
nix
tez jestem ciekawy czym emNotifier jest lepszy od mejlika?

ps odrobina statystyki:
CODE
17,6% aktywnych uzytkownikow uzywa mejlika
5,0% aktywnych uzytkownikow uzywa emNotifiera
case
QUOTE(misia)
wiec czemu wolicie em od mejlika?? co Wami kieruje??

jak dla mnie: wyskakujace okienko z tytulami wiadomosci oczekujacych na serwerze..
Olórin
Mi nie podchodzi informowanie o nowej poczcie przez kNotify.... wole osobne okno smile.gif
mlodass
QUOTE(Olórin)
Mi nie podchodzi informowanie o nowej poczcie przez kNotify.... wole osobne okno smile.gif


otoz to smile.gif
misia
QUOTE
Mi nie podchodzi informowanie o nowej poczcie przez kNotify.... wole osobne okno 

a ja osobiscie nie lubie nowego okna bo jak wlaczony mam komp przez cala noc to jak sie rano obudze to od zarabania okienek mam naotwieranych i prawde powiedziawszy to akurat dzialalko na niekorzysc imho, czy jest cos jeszcze??
Olórin
To okno jest zakolejkowane, wiec rano tylko click i mamy całą odebraną pocztę w jednym oknie smile.gif
arkadyjczyk
Ja używam mejlika, ale wkurza mnie to, że po starcie konnekta pokazuje mi wszystkie wiadomości jakie są na koncie i twierdzi, że są one nowe. Nie używam programu pocztowego i nie ściągam ich na dysk, więc pokazuje mi wszystko co mam. Nigdy nie wiem co już widziałem a czego nie. Dodatkowo brakuje mi możliwości podglądu listy nowych wiadomosci. Jak już info zniknie to pozamiatane, nie można sprawdzić jakie są nowe i gdzie.
NelQ
Apropo EmNotifer-a. Czy są gdzieś dostępne style do jego okien?? Widzę, że opcja jest, ale nigdy ich nie szukałem.
Olórin
arkadyjczyk - mi tylko nowe pokazuje, w opcjach włącz zapamietywanie id wiadomosci.
nelq - ze stylami sie nie spotkałem smile.gif ale instrukcje gdzies widzialem, chyba w konnekt\docs
misia
QUOTE
Ja używam mejlika, ale wkurza mnie to, że po starcie konnekta pokazuje mi wszystkie wiadomości jakie są na koncie i twierdzi, że są one nowe. Nie używam programu pocztowego i nie ściągam ich na dysk, więc pokazuje mi wszystko co mam. Nigdy nie wiem co już widziałem a czego nie. Dodatkowo brakuje mi możliwości podglądu listy nowych wiadomosci. Jak już info zniknie to pozamiatane, nie można sprawdzić jakie są nowe i gdzie.

poraz pierwszy sie z tym spotykam, nigdy mi ie pokazalo dwa razy tej samej wiadomosci jako nowej :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.