Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: eMail Notifier 1.0.0.6+
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
Lukas77
A u mnie wygląda to tak, często korzystam z Wirtualnego Pulpitu w WindzieXP i niestety problem polega na tym że jak mam włączonego kompa cały czas to przy Majliku nie wiem co do mnie przychodzi, bo w czasie kiedy pojawiają się okienka kNotify a ja mam włączonego kompa to po połączeniu się z pracy lub szkoły z Wirtualnym Pulpitem informaja kNotify przepada. To samo się dzieje z informacją o tym że ktoś do mnie napisał, tylko że mam migającą ikonkę w trayu i mogę sobie sprawdzić. IMO dobrym rozwiązaniem byłby wybór powiadamiania kNotify, okienko jak w emnotify lub do tego jeszcze zwykła wiadomość od kontaktu majlik (tak jak jest w terminarzu)
_menic_
[OT]jak wlaczyc wirtualny pulpit w XP:oops:[/OT]
Olórin
Panel sterowania -> system -> zdalny, a klienta włączasz wpisując w start->uruchom mstsc
pielgrzym
Aaaaa, chodzi Wam o Zdalny Pulpit tongue.gif klienta można włączyć jeszcze z menu "Start: Akcesoria -> Komunikacja -> Podłączanie pulpitu zdalnego" smile.gif
Spass
QUOTE(Olórin)
Trzeba przekonać żeby udostępnił źródła wtyczki smile.gif

a to ze strony autora wtyczki:
QUOTE
emNotifier - (...) Prace nad wtyczką zostały zatrzymane w momencie skończenia biblioteki libmail oraz przekazaniu SDK do niej autorom Konnekt'a.

czy to oznacza, że źródła wtyczki emNotifier są w posiadaniu twórców Konnekta?
Paveu
Jak sie wogóle używa emnotify 1.0.0.7. blink.gif
Mam tam wpisać adres czy co?
Acha i czy ktoś zna może inne wtyczki do sprawdzania poczty?
Bo$s
mejlik :]
Paveu
Tego też znam ale nie moge go z nikąd ściągnąć,może byś mi podał chociaż link?? dry.gif

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
pietrek
Wtyczka umozliwiajaca kasowanie wybranych mejli juz z servera naprawde bardzo by sie przydala, a jesli bylby to w dodatku emnotifier (z wszystkimi jego innymi dobrodziejstwami), to byloby juz w ogóle swietnie biggrin.gif

apel do tych, ktorzy sie na tym znaja i tym zajmuja - jesli macie kod do emnotifiera - dodajcie taka opcje. Jesli nie macie, moze ktos pokusilby sie o napisanie takowej wtyczki smile.gif
Olórin
Wtyczka ta nie jest już dalej rozwijana, a kodu nie mamy.
.nomis
a czy ja mogę kogos prosić o podesłanie mi tej ostatniej wersji bodajże 1.0.0.7+ z SSLem? Bo na centralkach jest tylko wersja bez... nomis@life.pl
KriSLee
Czy ktoś potrafi wyjaśnić/zetknął się z czymś takim ? :

Chodzi mi o 5-tą wiadomość (gdzie jakoś dziwnie odczytał adresata) i o 3-cią gdzie wstawił jakieś dziwne znaczki w temacie wiadomości.

Ktoś miał podobnie i wie jak to naprawić?

Z góry dziękuję.
Aule
A jaki ona ma w rzeczywistości tytuł?
KriSLee
Nie jestem do końca pewien co masz na myśli huh.gif
Jeśli 'tytuł' => 'Temat wiadomości', to wiadomość nr 5 nie ma żadnego tematu (stąd domyślam się ten znak zapytania), a adresat tej wiadomości wyświetla się jako jula_83.
A jeśli chodzi o wiadomość nr 3, to temat był
Mam motocykl do sprzedania - odbiór na miejscu - nic tylko brac smile.gif
(a więc bez tych dodatkowych podkreślników między wyrazami)

p.s. No i do pełnego raportu dodam, że w tym okienku z uruchomionymi wtyczkami pokazuje, że emNotify jest w wersji 1.0.0.7
franeek
Nie mogę nigdzie znalexc skórki do emNotifiera....może ktos mi podac namiar:) dzieki
keeveek
nagle na serwerach tlena zaczęło mi pokazywać WSZYSTKIE maile na serwerze, mimo, że powininny być pokazywane tylko te nowe. Możliwe, że to wina serwera, bo w ustawieniach niczego nie zmieniałem, dlatego moje pytanie wygląda tak:

czy ktoś jeszcze tak ma?
tongue.gif
KeyBall
QUOTE(keeveek @ 22.02.2007 - 19:46) *

nagle na serwerach tlena zaczęło mi pokazywać WSZYSTKIE maile na serwerze, mimo, że powininny być pokazywane tylko te nowe. Możliwe, że to wina serwera, bo w ustawieniach niczego nie zmieniałem, dlatego moje pytanie wygląda tak:

czy ktoś jeszcze tak ma?
:P

mam dwa konta na o2 i tylko na jednym z nich mam ten sam problem co Ty ;/
saCOOL
Ja też mam podobnie. Poradziłem sobie z tym w sposób następujący:
Wszedłem w ustawienia i kliknąłem na nazwe konta o2 a następnie usuń :>. Potem ok. i gotowe smile.gif. Już nie pokazuje mi żadnego maila z o2 <rotfl>.

A na serio to dziwne to jest faktycznie, ale i tak nie używam konta o2.
2230093
wróciło do normy czy mi sie wydaje ze juz o2 dobrze jest sczytywane przez wtyczke?
KeyBall
QUOTE(2230093 @ 27.02.2007 - 00:22) *

wróciło do normy czy mi sie wydaje ze juz o2 dobrze jest sczytywane przez wtyczke?


od 25.02.2007 dziala bez zarzutow smile.gif
godmode
bosh... czy jest tu choc jeden dzialajacy link do wersji z ssl????????

prosze o link!!
Spass
http://www.kplugins.khrone.pl/downloads.emnotifier.xml

proshe!!!!!!
TheArt
Działa toto jeszcze czy wtyka padła jak bicz sflaczały.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.