Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pisak
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3
smash
wtyczka bedzie obslugiwala siec aqq w ktorej to juz dawno dziala?
michnick
a do gg? wiem ze raczej odpowiedz negatywna ale moze to nie od tego zalezy;)
saCOOL
Protokół gg nie udostępnia takiej opcji. Inaczej: zanim w gg nie będzie obsługi o pisaniu rozmówcy, nie da się tego zrobić.
Kit
Witam.

Mam taki problem ze jakos udało mi sie uruchomic kjabbera ale nie ta wersje która trzeba dla poprawnego działania Pisaka sad.gif

Jak próbuje włączyc kJabbera teg ozmodyfikowanego to pisze ze:
Nie znaleziono punktu wejscia procedury (...) w bibliotece jabberoo.dll

Wnioskuje z tego ze mam zły plik jabberoo.dll czy znajdzie sie tu jakas osoba która mogłaby podesłac mi poprawny plik jabberoo.dll bo niestety moje poszukiwania na internecie nie przyniosły efektów a wtyczka wydaje sie godna uwagi wub.gif

Pozdrawiam.


EDIT

Poradziłem sobie - sciagnołem paczke .exe i zainstalowałem konnekta jeszcze raz i pomogło.

Tylko chyba nie działa to jesli ktoś korzysta z psi - bo kumpel na psi siedzi i nie bardzo chce to działac. Na innych jeszcze nie sprawdzałem.
.misiek
Dziala bez problemu na PSI. 0-12-dev8-cherry.

Przynajmniej na pewno ten pisak i ten kJabber:
http://free.of.pl/k/k-api/wtyczki.html
Kit
No to jeszcze raz pozmieniam (niby stamtąd mam, ale zmienie jeszcze raz bo juz mi sie bałagan w pluginach zrobil tyle wersji tego tam jest juz wink.gif )
Jeszcze jedno pytanko, która wersje kjabbera:
-rozwojowa 0.4.x.0,
-0.3.17 oficjalna z poprawka,
-czy 0.3.19 nie oficjalna?

bo tam na stronie są te 3 wersje.
szpon5
Mi ta wtyczka kompletnie nie działa a sprawdzałem wszystkie wersje kjabber z tamtej strony co w 1 poście podana. Co ja robię źle ?, może ta wtyczka nie działa pod Windows Vista ??
borys3k
witam, a ja mam pytanie: czy owa ikonka pisaka to ta, którą zaznaczyłem czerwonym okręgiem? bo nijak mi się nie włącza... nie podświetla też się nic... próbowałem różne wersje kjabber... teraz mam tą (link)

a wygląda to tak:


bardzo zależy mi na tej wtyczce, ale coś nie chce mi działać... co jest nie tak?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.