Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K+
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
ZenitH
Nie cytujemy poprzedniego posta
Aule ten link możesz dać w pierwszym poście tak na przyszłość:)
Aule
Domena powinna jeszcze wstać, na razie nie chce mi się tym zajmować.
joshua
czy ma ktoś wersję K+ która ukrywała pasek przewijania przy ukrywaniu ramki okna głównego? o ile jedna ze starszych wersji miała taką opcję.
zenq
tez bym sie pisal na taka wersje smile.gif
Aule
Komfortowe usuwanie pasków nie jest możliwe przy obecnej kontrolce. Starsza wersja owszem miała taką funkcjonalność, ale powodowała migotanie całej listy, co na dłuższą metę było bardzo niewygodne, więc nowsze wersje już tego nie potrafią.
Konrado
U mnie migotania nie stwierdzam choc używał wersji starszej wink.gif
Aule
Bo nie wystepuje zawsze. Niestety Konnekt skutecznie przywraca te paski przy wielu komunikatach, a że nikt nie podejrzewał, że komuś to będzie przeszkadzało nie jest to nigdzie udokumentowane. Działając na ślepo ukrywałem paski przy kazdym komunikacie, więc przy dużej ich ilości pasek może(ale nie musi) migać.
joshua
kurcze, a mi przy komunikacie pojawia się pasek - ale nie znika... :/
to wina moja, czy wtyczki?

mam wersję 0.0.1.16
Dexterxx
Ja mam 0.0.1.20
Przez to, że nie chce mi sie szukać na forum... Tutaj masz tą wersję
joshua
ale chyba w tej wersji nie ma ukrywania pasków przewijania - przynajmniej ja przed chwilą sprawdziłem i u mnie nie ukrywa. ma ktoś jakąś wersję pomiędzy 0.0.1.16 - 0.0.1.20?
Dexterxx
Pasek przewijanie? To w ogóle coś takiego było? Mnie też by się przydało...
merman
Może ktoś udostępnić wersję 0.0.1.18?
LooL
łapac chłopaki wink.gif
to chyba to, szybko wrzucone.
http://www.sendspace.com/file/4qg8si
Dexterxx
Hej Aule. Dodasz może w następnej wersji opcję dla poszczególnego kontaktu "Nie zamieniaj pierwszych liter i liter po kropce na duże" ?
Jest mi to przydatne przy memot-bocie tongue.gif (nie mogę wpisać pomoc małymi tongue.gif)
WhiteSmurff
jeśli to możliwe to dla mnie przydałaby się opcja pokazania na chwilę grup po najechaniu mychą do zmiany danej grupy albo jakiś skrót klawiszowy co zmienia grupę poprzednia/następna (k.lawa czegoś takiego nie robi), gdyż po schowaniu obramowań i toolbarów mam tylko kontakty z jednej grupy i żeby przejść do innej trzeba pokazywać okno i znów chować ramki co jest uciążliwe smile.gif (opcja dla wszystkich kontaktów odpada bo mam ich za dużo)

EWENTUALNIE rozróżnienie automatycznego pokazywania toolbarów u góry i na dole na 2 oddzielnne ptaszki tzn dla auto pokazywania góry i drugi do dołu smile.gif
Oslo
mam problem zainstalowalem k+ i zaznaczylem opcje ukrycia ramek ale nie zaznaczylem opcji pokazywania toolbarow. I teraz mam konnekta bez opcji a zeby co kolwiek zmienic musze wylaczac wtyczke i zeby znow uzyskac efekt przezroczystego okna znowu ja wlaczac. Jakies wyjscie ?
WRON3k
wywal wtyczke z folderu plugins...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.