Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kDuoView
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
UNK
Hyh, a no faktycznie, miałem wyłączony pasek kDv, a to na nim jest druga ikonka do wysłania obrazków tongue.gif jednak również i ta nie pokazuje obrazka w oknie rozmowy ( jedyne co to informuje o wysłaniu ( obie wersje ) ).
A zapomniałem wcześniej dodać, że testy tego czy obrazek traci kolory zrobiłem dlatego, że mam tą samą kartę jak Bull_Byk czyli:
CODE

Graphics Card Manufacturer    Powered by ATI    
Graphics Chipset    ATI Radeon 9550 / X1050 Series    
Device ID    4153    
Vendor    1002    
        
Subsystem ID    0200    
Subsystem Vendor ID    174B    
        
Bus Type    AGP    
Current Bus Setting    AGP 8X    
        
BIOS Version    008.017D.033.00    
BIOS Part Number    BK-ATI VER008.017D.033.000    
BIOS Date    2005/01/11    
        
Memory Size    256 MB    
Memory Type    DDR SGRAM / SDRAM    
        
Core Clock in MHz    250 MHz    
Memory Clock in MHz    196 MHz    
        
Primary Display    Yes    

na sterownikach:
CODE

Driver Packaging Version    8.36-070314a3-044981C-ATI    
CatalystŽ Version    07.4    
Provider    ATI Technologies Inc.    
2D Driver Version    6.14.10.6683    
2D Driver File Path    System/CurrentControlSet/Control/Video/{CD5A5207-2A3D-4E18-B14E-28147D012284}/0000    
Direct3D Version    6.14.10.0489    
OpenGL Version    6.14.10.6458    
CatalystŽ Control Center Version    2007.0322.2238.38535    



Ok, sprawdziłem wszelkie kombinacje i...
1) wyłączone GGImage wiadomo uniemożliwia w ogóle wysłanie :]
2) włączony tylko kIEv wysyła bez problemowo i wstawia do okna
3) włączony tylko kDv wysyła lecz nie wstawia do okna
4) włączony kIEv i kDv wysyła i wstawia do okna:
a) przy ustawieniach CSS w kIEv i wyłączonych szablonach kDv
cool.gif przy ustawieniach szablonu kDv i wyłączonych CSS kIEv

Więc jedynym rozwiązaniem jest włączenie obu wtyczek, ustawienie szablonu w kDv i wyłączeniu przy kIEv wszystko...no prawie wszystko ładnie śmiga.


PS. Prawie wszystko bo mimo, że używany jest kIEv nie wczytuje do okna rozmowy tongue.gif

EDIT: hyh, dopiero teraz zobaczyłem, że jak ktoś wyśle obrazek większy od okna, to pokazuje się dodatkowo pasek do przesunięcia obrazka na lewo/prawo, fajne ;D:P
Bull_Byk
ja od kiedy mam konnekta nie uzywalem w kIE styli Css teraz uzywam w kduo:P ale jak wlacze w obu to i tak jest dokladnie jak bylo bez zmian.

heheh teraz wlaczylem znow kIE i wystapil krytyk tongue.gif ehh ;] cos sie nie lubia ;p
Mucha
QUOTE
3) włączony tylko kDv wysyła lecz nie wstawia do okna
A masz w logach "MT_MESSAGE - MF_SEND or MF_HTML - blad wpisywania" dokładnie po tym jak wysłałeś obrazek? Jeśli tak to jest ten jeden z błędów którego nie umiem poprawić.
QUOTE
PS. Prawie wszystko bo mimo, że używany jest kIEv nie wczytuje do okna rozmowy
Czego nie wczytuje?
UNK
hyh, no może się trochę źle wyraziłem, do okna rozmowy nie wczytuje rozmowy w historii tongue.gif jak innych mnie również to zatrzymuje do przesiadki na kDv wink.gif

W logach nic nie widziałem odnośnie tego co pisałeś, zamieszczę 4 logi, tak jak testowałem, nie pamiętam jednak jaka była kolejność testowania, jednak wszystkie wyglądają podobnie, pod względem wysłania obrazka, a tak mi się przynajmniej zdaje.

Logi :-)
ikari
mucha, moge podrzucic EurekaLog, do Delphi, robi niesamowite logi bledow (konfiguracja sprzetowa, zrzut ostatnich procedur, a nawet numery linii...)

[tzn gwoli scislosci: To dodatek, ktory kompiluje sie razem z projektem - wtedy jak cos sie sypnie, to automatycznie wlacza sie raportowanie bledow. Uzytkownik ma szczegolowe logi, ktore moga tez byc automatycznie wyslane to autora, nawet ze screenem jak sobie tak ustawi tongue.gif]
Bull_Byk
mi ostatnio czesto krytyk wyskakuje podczas rozmowy np z 2 ludzmi
jak zamkne okna rozmowy i dostane wiadomosc to otworze jedno okno potem i drugie i krytyk ;/ i tak juz kilka razy na kIE to sie zdarzalo raz na nie wiem 3 miechy a tu juz kilka razy na 2 dni ;/

Edit:

no to mi sie czesto zdarza przy wlaczeniu konnekta kiedy dochodza wiadomosci jak klikne otworzenie to krytyk wyskakuje. po wlaczeniu ponownie dzieje sie to samo :/ zeby to obejsc musze otworzyc z kims okno rozmowy i dopiero potem otworzyc nadchodzaca wiadomosc. czasami mi sie to zdarzylo w trakcie rozmowy zamknalem okno doszla wiadomosc otwieram i krytyk

no i kod tego krytyka ale czuje ze nic nie powie;/

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C92AE22 in the main Thread.
Information: can't read 78787878

inIM: 22200(0x12a2f0 , 0x0)(30B) [kDuoView->k.Lawa]

Stack trace:
.0002AE22 RtlImpersonateSelf+0x000003A5 [ntdll_5.1.2600.2180]
.0000218A free+0x00000039 [MSVCR71_7.10.3052.4]
.00019172  [konnekt_0.6.22.137]



Nastąpi zamknięcie programu!
Celtic88
Mam podobne problemy:
Używam KDV 1.2.3.3.
GGimage - 0.25.11
kIEv: 0.1.8.3
jade na KDV i..
Z palety GGimage w oknie pokazuje się [jakisnumerekscreena].jpg
Z palety KDV pokazuje sie obrazek w marnej jakości

da rade pogodzić te wtyki w kolejnej wersji?
Wystarczy umożliwić wyświetlanie obrazka z palety GGimage w oknie przy włączonym KduoView smile.gif..inaczej musze zaglądać do historii w celu upewnienia się co do tego czy wysłałem dobry zrzut wink.gif
Pozdr! owocnej pracy biggrin.gif
PS.
..ta marna jakość to chyba nie jest wina karty graficznej ani sterów..widzę że tu mają problem użytkownicy Radków..ja mam kartę z Nvidii GF7900Gs i nowe stery..lipa jest dalej
Bull_Byk
ja oprocz tego co powiedzial celtic mam jeszcze problem na lini kDuoView->k.Lawa ciagle mi krytyki wywala i w sumie nie wiem czemu ;/ przy kIE krytyk pojawial sie raz na moze 3 miesiace tu raz na 2 dni ;/
Cypher/Cris
Po zainstalowaniu wtyczki co jakiś czas errory mi wyskakują.
Dołączam log:
Pobierz

Będę wdzieczny za udzielenie mi pomocy smile.gif
Mucha
Nie mam aktualnie czasu i chęci na poprawianie jakichkolwiek błędów.
78Pawel
QUOTE(Mucha @ 3.11.2007 - 16:44) *

Nie mam aktualnie czasu i chęci na poprawianie jakichkolwiek błędów.


A cz jesteś w stanie określić kiedy mogłbys znaleźc czas na poprawienie tej wtyczki, bo nie ukrywam ze jest to wysmienity pomysł i obecny szkielet jest świetny - tyle że posiada on bardzo duza zawodność. Osobiście byłbym Ci bardzo wdzięczny, gdybyś mógł napsiać coś w tym temacie.

Dziękuję i pozdrawiam
Mucha
Moje studia skutecznie zniechęcają mnie do wszystkiego co ma związek z programowaniem. Zresztą jak już kiedyś mówiłem nie umiem po prostu znaleźć powodu tych wszystkich krytyków.
Mar&kos
wtyczka super. gratulacje dla twórcy
smash
mi w ogole nie odpala konnekt
pamietam, ze konnekt ze starsza wersja kduoview wlaczal sie ale nie spelnial do konca mych oczekiwan, postanowilem poczekac na dalszy rozwoj.
dzis sciagnalem najnowasza wersje i postanowilem wyprobowac, a tu nic.
konnekt sie nie odpala.
wywalilem wszystkie wtyczki, zostawilem tylko kduoview - nadal nic.

moze ktos mial podobny problem?
mam xp pro sp2
szczeniak191
Niestety ja się z czymś takim nigdy nie spotkałem - ew. spróbuj sciągnać i zainstalować Konnekt Plus.
SkkF
Jezu! Przecież KonnektPlus to to samo co zwykły konnekt, mogą się różnic tylko wersje wtyczek, core itp.
szczeniak191
Tak ale Smashowi może brakowac jakis bibliotek, które na pewno będa zawarte w plusie tongue.gif
psota
A ja proponuje, aby Smash dał logi wink.gif
stivo
A moze poprostu kolega nie ma zainstalowanej kontrolki Mozilli??
Bull_Byk
ten konnekt plus rozni sie czyms od zwyklego konnekta wzgledem funkcjonalnosci. bo chcialbym zeby dzialanie bylo takie same;}
Keleos
Bull - to było pytanie czy odpowiedź? Bo jak pytanie, to wypada użyć znaku zapytania... to nie onet-forum, ech.

KonnektPlus to Konnekt + dodatki (style, emoty, dźwięki, wszystkie możliwe wtyczki) ... czyli niczym się nie różni funkcjonalnością... co zresztą podkreślamy średnio co 3 posty w tym temacie, ech.. kiedy ludzie zaczną czytać więcej jak 2 ostatnie posty? o.O
giguss
mam nie maly problem z ta wtyczka a dokladnie po wrzuceniu jej do plugins i odpaleniu jej nie wlacza mi sie Konnekt pokazuje mi sie komunikat


jesli ktos wie dlaczego to prosze o pomoc z gory dzieki
psota
Chyba masz RAM uszkodzony, gdyż nie możę być z niej coś odczytane wink.gif
giguss
QUOTE(psota @ 3.12.2007 - 21:55) *

Chyba masz RAM uszkodzony, gdyż nie możę być z niej coś odczytane wink.gif


ale ja mam kompa nowego od 3 miesiecy watpie zeby juz byl ram uszkodzony ale zawsze to moze byc jakis powod
szczeniak191
Powiem ci tak: nie wiem dokladnie co masz zrobic. Kiedyś podobną sytuację miałem z Half-Lifem 2, po reinstalacji systemu wszystko poszlo gladko i w ogole. Tak więc obstawiam ze to moze byc wina WINA
DavidGdow
Zainstalowalem kDuoView i po jego instalacji konnekt wogole sie nie uruchamia.
Na innyc profilach z nie wlaczona wtyczka kDuoView wszystko dziala.
Mam IE7. Prosze o pomoc.
Bandit
hmm do pana z błędem read: http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=4358
Keleos
Mucha nie udziela supportu żadnej ze swoich wtyczek.

Wszelkie problemy i pytania można zgłaszać w dziale "Problemy", nie mniej jednak nie ma co prosić autora o poprawę czegokolwiek, czy też dodanie nowych możliwości do wtyczki.

Na wniosek Autora, zamykam wszystkie tematy o jego wtyczkach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.