Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kIEview
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
LooL
Jest jakaś nadzieja, że doczekamy się obsługi przezroczystości w png w nowej wersji ? smile.gif
dulek000
To zależy wyłączenie od wersji IE w systemie. O ile się nie mylę - 7.0 i wyżej obsługuje przezroczyste PNG.
eKOKOsss
Bez cytatu
Zgadza się wink.gif IE 7.0 i wyżej obsługuje kanał przeźroczystości PNG.
LooL
Aha, musiałem czegos niedoczytac...
Dexterxx
IE 7.0 i wyżej obsługuje kanał przeźroczystości PNG.

Ale i tak tak obsługa jest do dupy :| (jeśli tworzysz animacje w javascripcie z użyciem przeźroczystych png to wiesz o co chodzi)
adakasty
znalazłem problem w kieview 0.1.8.3 :}
po wyjściu aqq 2.0 kumpel jak wysyła screeny, to nazwa screenu wygląda tak:

mój numer@plugin.gg.aqq.eu_20080523_1_19911453.jpg

a kieview przerabia kod html wysłanego obrazka na coś z linkiem
(podkreśla mój numer@plugin... jako adres email)

i z podkreślaniem linków niestety nie działa obrazek jak powinien ;p
za to po wyłączeniu podświetlania linków wszystko jest ok
GacekSSJ4
Ja mam problem... bardzo poważny... nie moge nigdzie znaleść gdzie to ściągnąć tongue.gif

A tak serio to jak wejde na strone konnekta to pisze zebym se do cenralki poazł... no to ide...a tam że w budowie.... no to sie kółeczko zamyka... dalej proboje przez update w konnekcie.. tam też nie ma ;( na stronach nigdzie niema.... czy to ja jestem jakiś upośledzony (pradopodobne:P) czy nigdzie tego nie ma naprawde?? :| w eMule też niema :| po torrentach sensu nie ma szukać...
Wizard
Centralka Konnekt - kIEview znajduje się tam na pewno, właśnie sprawdziłem. W przypadku braku, kliknij na "Więcej opcji". Gwarantuje, że będzie smile.gif
GacekSSJ4
Trudno.. będę musiał przeżyć bez tej wtyczki.
GuZiK
przeciez kIEview jest wpaczce standardowej, a jaknie to sprobuj konnekt plus czy te inne modyfikacje...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.