Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kIEview
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
nix
tu zglaszajcie wszelkie uwagi dotyczace wtyczki kIEview
shw
scina konnekta:
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x0118154A in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0xFF]

inIM: 22200(0x67d4ac , 0x0)(30B) [wXP UI->wXP UI]

Stack trace:
0118154A  [KIEVIEW_0.1.6.0:01180000]



Nastąpi zamknięcie programu!

windows 98 se
nix
QUOTE(shw)
scina konnekta:
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x0118154A in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0xFF]

inIM: 22200(0x67d4ac , 0x0)(30B) [wXP UI->wXP UI]

Stack trace:
0118154A  [KIEVIEW_0.1.6.0:01180000]


Nastąpi zamknięcie programu!

windows 98 se


w jakiej konkretnie sytuacji? co robiles?
Olórin
ja wrzuciłem juz emotki z gg3d 3.2 i forum gg3d i wszystko działa biggrin.gif ale i tak domyślne są te dostarczone przez kupdate biggrin.gif teraz zabieram sie za css biggrin.gif
Puma
Mam pełno emocjonków, zaistalowałem nowe i ... wszystko mi działa znakomicie 8)
Olórin
dzię-ku-je-my!!!!!!
shw
QUOTE(jakubek)
w jakiej konkretnie sytuacji? co robiles?

wlaczylem konnekta wink.gif
a tak serio to przy probie otworzenia okna rozmowy - zdarza sie zawsze
nix
QUOTE(shw)
QUOTE(jakubek)

w jakiej konkretnie sytuacji? co robiles?

wlaczylem konnekta ;)
a tak serio to przy probie otworzenia okna rozmowy - zdarza sie zawsze


jaka masz wersje IE?
UNK
shw z tego co widzialem trzeba miec conajmniej 5.5 ja mam na drugim kompie 5.0 i mam to samo co Ty, a nowszego zainstalowac nie moge :|
ale moge sie pocieszyc tym ze na pierwszym kompie wyszkot jest ok ;d
shw
wiem, ze trzeba miec ie6 - probowalem jeszcze kombinowac, ale okazuje sie,ze to jedyne wyjscie.po instalacji - wszystko dziala ok smile.gif
KOSMOS
Hey jest bug (chyba)
pisze słowo w końcu a pokazuje koń(i ikonke machającą ręką) :evil:
case
QUOTE(KOSMOS)
Hey jest bug (chyba)
pisze słowo w końcu a pokazuje koń(i ikonke machającą ręką)  :evil:

yhm... pewnie "cu" [see you], czyli dowidzenia, ale chyba powinno rozpoznawac, czy jest to wpisane osobno, czy jest czescia jakiegos wyrazu...
shw
mozesz to sobie zmienic w pliku przy emotach
KOSMOS
No tak ale jednak emoty powinny rozponawać ciąg znaków!
case
QUOTE(shw)
mozesz to sobie zmienic w pliku przy avatarach

wiem, ze moge, ale...
QUOTE(KOSMOS)
[...]jednak emoty powinny rozponawać ciąg znaków!

:wink:
hao
Ehh, pewnie pcre uznaje polskie znaki jako znaki specjalne zamiast zwykłę litery :/
Bora
Ciągle w rozmowach:

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x77F486BB in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0xED]

inIM: 200(0xa , 0x2ed33d8)(30B) [Konnekt Bot->CORE]

Stack trace:
77F486BB RtlImageDirectoryEntryToData+0x000001E0 [ntdll_5.2.3790.0]
77F46866 RtlFreeHeap+0x00000181 [ntdll_5.2.3790.0]
7C00118F free+0x00000039 [MSVCR70_7.0.9466.0]
030CEBFA _IMessageProc@4+0x0000A79A [kbot_0.2.2.0]
746F626B DllCanUnloadNow+0x0000C981 [mshtml_6.0.3790.88]
030CC010 _IMessageProc@4+0x00007BB0 [kbot_0.2.2.0]
64030D24

Nastąpi zamknięcie programu!


win2003 server. IE 6

Jesta jakieś lekarstwo na to??
hao
kBOT! Dla tej wtyczki NIE MA supportu... Jeżeli są z nią problemy, proszę ją wyłączyć!
nix
QUOTE(hao)
kBOT! Dla tej wtyczki NIE MA supportu... Jeżeli są z nią problemy, proszę ją wyłączyć!

popieram :]
miluti
Niestety, o ile dotychczas nie było z nią u mnie większych problemów to teraz (od wersji *.101) w porównaniu do tego co było jest źle żeby nie powiedzieć bardzo źle :cry: W każdym razie moja anielska cierpliwość się skończyła i przynajmniej w domu na win98 wtyka została definitywnie wyłączona... Przyłączam się do poprzedników, jeśli macie kłopoty ze stabilnością Konnekta to wyłączcie bota a efekt powinien być widoczny od razu. Z tego co widać na forum na następną wersję przyjdzie nam niestety trochę poczekać.
Coś mi tu śmierdzi... zapach podobny do dywersji tylko nie mogę zlokalizować skąd dochodzi :?
hao
W ramach ciekawostki:

user posted image

I od tej pory nigdy już nie było jak dawniej biggrin.gif

QUOTE
Z tego co widać na forum na następną wersję przyjdzie nam niestety trochę poczekać.
Coś mi tu śmierdzi... zapach podobny do dywersji tylko nie mogę zlokalizować skąd dochodzi


Nie rozumiem???
miluti
Mała insynuacja że w Konnekcie jest teraz coś co potęguje błędy krytyczne wskazując jako winnego kBota :wink:
Odpukać, włączyłem dziś przypadkowo Konnekta razem z botem... nawet nieźle się sprawuje, jeśli nie liczyć tych przypadków gdy chciałem zmienić formatowanie foobara tak żeby mi Konnekt nie pokazywał nazwy albumu w opisie.
Jak tak dalej pójdzie to na powrót go włączę smile.gif

Analizując wykres.... albo poprawiały się skrypty zmniejszając ilość błędów albo zmniejszała się popularność bota laugh.gif
hao
Czynników jest wiele smile.gif

Nawet nie będę pokazywał wykresu błędów od pojawienia się najnowszej wersji, bo skoczyło jeszcze bardziej! smile.gif
Zoltan
QUOTE(hao)
Czynników jest wiele smile.gif

Nawet nie będę pokazywał wykresu błędów od pojawienia się najnowszej wersji, bo skoczyło jeszcze bardziej! smile.gif


windows 2000 i IE 5.1, problem dosc powazny bo wyrzuca mi caly konnekt, nie zamierzam specjalnie instalowac IE 6.x, korzystam z Mozilli, no mysle ze nalezy rozwiazac ten problem, osobiscie rownolegle powrocilem do GG bo nie idzie korzystac teraz z konnekta, wiem ze wiele osob zrazil ten problem do konnekta, tworcy wtyczki poprawcie to!
Sahasrara
GG też korzysta z IE. Ekscentrycznie to brzmi powiem szczerze, będziesz używał lamerskiego GG bo Konnekt to emotiokon wymaga nowego IE? Oj, zastanów się lepiej. Nikt ci nie każe od razu używać tej przeglądarki przecie.
hao
Proponuję po prostu wyłączyć kIEview na jakiś czas...
UNK
QUOTE(miluti)
[...] chciałem zmienić formatowanie foobara [...]

miluti z tego co pamietam to cos bylo nie tak chyba we wtyczce kPilot i przy tej wlasnie zmianie Konnekt sie wywalal
nie mozna tam zmienic nawet jednej literki niestety sad.gif
Sahasrara
Nie wiem czy ani jednej literki, ale to prawda, doświadczyłem tego sam - a potem nie chciałem już eksperymentować więcej.
Olórin
w fb2k nie mozna wywalic [foobar...] z tytulu okna !!!!
Olórin
hao, ja dodam ze w zwiazku z nowa wersją konnekta wzrosla ogladalnosc strony k biggrin.gif od 4 dni jest 2 razy wieksza ogladalnosc niz zwykle smile.gif....co by sie dzialo jak by byl nowy kbot biggrin.gif
bakerss
QUOTE
...co by sie dzialo jak by byl nowy kbot

niech Wieli Allach dopomoże !! A jak by był dżaber uhu wtedy to serwer by nie wyrobił biggrin.gif achia i tak wogołe to proponuje nowe emoty na forum te z konnekta wink.gif
Olórin
QUOTE(bakerss)
QUOTE
...co by sie dzialo jak by byl nowy kbot

niech Wieli Allach dopomoże !! A jak by był dżaber uhu wtedy to serwer by nie wyrobił biggrin.gif achia i tak wogołe to proponuje nowe emoty na forum te z konnekta wink.gif


wtedy to by sie wszystkie układy popaliły biggrin.gif
miluti
QUOTE(Olórin)
hao, ja dodam ze w zwiazku z nowa wersją konnekta wzrosla ogladalnosc strony k biggrin.gif od 4 dni jest 2 razy wieksza ogladalnosc niz zwykle smile.gif....co by sie dzialo jak by byl nowy kbot biggrin.gif
Oj działoby się działo smile.gif
Wydaje mi się że teraz, po wprowadzeniu emotków popularność Konnekta będzie się zwiększać w dużo większym tempie niż dotychczas. Według mnie to właśnie ich brak był głównym powodem który powstrzymywał ewentualnych chętnych do przejścia na Konnekta. Jakby nie było zdecydowana większość użytkowników GG i innych komunikatorów to osoby młode którym podobają się takie urozmaicenia smile.gif
Lukas77
Ja myślę że sprawa tego błędu dotyczy kIEv. Problem występuje za każdym razem w momencie gdy w konf. mam zaznaczoną opcję "Pokazuj emotikony w historii", a czasami jak z kimś rozmawiam i wyłączę okienko z wiadomością od tej osoby. Mam zaznaczoną opcję zapamiętywania wiadomości w oknie rozmowy. Po ponownym otwarciu okna rozmowy okno jest białe, konnekt nie odpowiada i trzeba zabić proces.
W oknie historii jest podobnie, z włączoną opcją pokazywania emotikon. Wystarczy to wyłączyć i jest OK.
Tak wygląda log konnekta:
---
QUOTE
## [wXP UI]      path = history\
## [wXP UI]      path = history\deleted\
## [wXP UI]      path = history\ktransfer\
## [wXP UI]      path = history\messages\
## [wXP UI]      path = history\queue\
## [wXP UI]      path = history\queue\all.xml\
## [wXP UI]      path = history\queue\in.xml\
## [wXP UI]      path = history\queue\out.xml\
## [wXP UI]      path = history\sms\
## [wXP UI]  --- History filled ---
## [wXP UI]  --- History created ---
## [GG]      _GG| // gg_recv_packet() header recv(604,09A8F49C,8) = 8
## [GG]      _GG| // gg_recv_packet() body recv(604,08D842B0,14) = 14
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd_connected() received a status change
## [GG]  __GG Status c=141 st=1 [0] \"\"
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() GG_STATE_CONNECTED

---
Piszę to bo wczoraj nic takiego nie wystepowało, przeglądałem historię i patrzyłem jakie emoty mi różne osoby serwowały kiedyś. Dzisiaj nie pomaga nic - niestety... Acha mam włączony styl css konnekt

Pozdrawiam

update: A etraz tak: Wszystkie opcje w kIEv wyłączone, zaznaczona tylko opcja pokazywania emotikon w oknie rozmowy i k. się wiesza przy próbie wpisania czegokolwiek w oknie rozmowy, nie ma żadnego info o błędzie, po prostu zajętość procka 99% tak jakby próbował znaleźć emotę , trzeba zabić proces... Wczytany tylko zestaw _default emotów. A teraz najdziwniejsze: emoty : ) i ; ) wczytją się w oknie rozmowy, natomist każda inna lub czysty tekst zaawiesza program...Do tej pory wszystko śmigało, nie wiem co jest???
pienio
a emoty ssą...
Zoltan
wtyczka nie dziala najlepiej... ale mysle ze blad sie usunie
Co do wtyczki, faktycznie ja wylaczylem, nie wiem czy wroce do niej kiedykolwiek... chyba tak jest lepiej... osobiscie nei przepadam za emotikonami
nix
dlatego emoty sa jako wtyczka zeby kazdy mial wybor :)
Sahasrara
Nie wiem czy był już tutaj omawiany taki problem: rozmawiałem wczoraj z koleżanką która ma w gg wyłączone emoty. Chciałem popisać się opcją osobnych emot dla każdego kontaktu, wyłączyłem je dla niej - K. się wywalił bez żadnych komunikatów. Włączyłem go ponownie i emotiokony jej zniknęły - tylko w oknie rozmowy z nią dalej widziałem emoty u SIEBIE, w swoich wypowiedziach.
UNK
ostanio mialem taka przygode, ze chcialem wyczyscic liste podkreslania linkow i co sie okazalo, wartosc w tym oknie nie moze sie rownac NULL, K sie wywalil i wywalal poki byla uruchomiona wtyczka kIEview, jedyny sposob zeby uruchomic spowrotem wtyczke, skasowac pliki konfiguracyjne K i ustawienie wsyzsatkiego od nowa :/ powinno to byc poprawione (ja na szczescie mialem dosc dawno ale mialem kopie zapasowa), ale niektorzy moga jej nie miec
hao
W takich wypadkach od kasowania konfiguracji bardziej poręczny jest exPiMP, którym można bez problemu przestawić "uszkodzoną" wartość
takiowaki
mam pytanie, czy wogole jest przewidziane wprowadzenie tych emotek, by dalo sie robic cos pod ie nizszymi niz 6.0?
itsonlyme
mam dziwny problem.. CZASEM (nie udalo mi sie okreslic kiedy) przy otwieraniu okienka w ktorym jest fragment wczesniejszej rozmowy (czyli: pisze cos, pisze, daje esc, potem znowu chce napisac, klikam kontakt na liscie, i...) otwieraja mi sie WSZYSTKIE linki jakie sa w danym okienku w rozmowie..
dziwne. najgorsze ze nie moge tego sensownie reprodukowac..
nix
QUOTE(itsonlyme)
mam dziwny problem.. CZASEM (nie udalo mi sie okreslic kiedy) przy otwieraniu okienka w ktorym jest fragment wczesniejszej rozmowy (czyli: pisze cos, pisze, daje esc, potem znowu chce napisac, klikam kontakt na liscie, i...) otwieraja mi sie WSZYSTKIE linki jakie sa w danym okienku w rozmowie..
dziwne. najgorsze ze nie moge tego sensownie reprodukowac..

zdaje sie ze mi tez raz sie cos takiego przytrafilo... jak bede mial chwile czasu to postaram sie znalezc w czym problem
MiLKA
w sprawie tego tematu - http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=23603#23603
hucz
załadowałem wtyczke i niby w rozmowie działa napisze :0 i jest buźka itd ale nie moge rozwinąć menu emotikonów w oknie rozwowy bo pojawia sie komunikat że "jeszcze nie dostępne" ? nie rozumiem... dlaczego???
dulek000
QUOTE(hucz)
załadowałem wtyczke i niby w rozmowie działa napisze :0 i jest buźka itd ale nie moge rozwinąć menu emotikonów w oknie rozwowy bo pojawia sie komunikat że \"jeszcze nie dostępne\" ?  nie rozumiem... dlaczego???


OMFG!
http://konnekt.etap.pl/open.php?inc=faq
http://konnekt.etap.pl/forum/search.php
mlodass
sciagnij z centralki beta kieview
tomj7
Zgłaszam swoją propozycję dla wtyczki kIEview:
- mogła by być opcja wyboru jakie ikony formatowania albo emotów mają się pojawiać w oknie rozmowy. Wiele osób używa emotów, a nie wszyscy używają podkreślenia i pochylenia, tak mielibyśmy do wyboru jakie formatowania chcemy mieć
NelQ
AD1. Kliknij PPM na ikonach i odchacz "Opisy".
lhs
Zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej, żeby okienko wyboru emot nie zamykało się automatycznie, a dopiero po kliknięciu w polu wpisywania wiadomości (zdecydowanie ułatwiłoby to wprowadzanie kilku emot pod rząd)- ??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.