Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kStatusLog
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Olórin
chyba się nie zrozumieliśmy...pomysł nie głupi, chociaz zjadał by pewnie trochę pamięci...
piotr.ek
QUOTE(foxtwo)
Mala czcionka pisane, nic wielkiego... JAKI BALAGAN ? :?

Ano taki, ze jak ktos walnie sobie autostatus jakis i zmienia piosenki w Winampie, to potrafi mi wyskoczyc w ciagu 3 sekund 5 razy informacja o zmianie statusu u niego tongue.gif Dodajac do tego fakt, ze takich osob potrafi byc kilka... Juz nie mowie o fanatykach wrzucajacych do statusu kolejno linijki tekstu swoich ulubionych pioseneczek hip-hopowych w odstepach 10-sekundowych tongue.gif Rozmawiam wiec sobie z dziewczyna i co drugi tekst informacja o tym, ze [22:15] Stefan zaraz wraca "Aniele tak wiele..." i [22:16] Zenon dostepny "PijeDzisiajZaToZeZyje"... Dla mnie burdel i nic wiecej. Informacje o zmianie statusu opisowego *mozna* wlaczyc w K.Notify i mysle, ze to, o czym piszesz, rowniez w K moze byc tylko i wylacznie jako opcja, bo ja bym sie zalamal tongue.gif

A moze ja to zle zrozumialem i nie o to chodzi? :?
Sahasrara
Poprawcie mnie jeśli źle mówię: chodzi o to że jak rozmawiasz z kimś to ci pisze jego statusy w oknie, right? Jakbyś na początku pootwierał sobie wszystkie okna to by ci do nich logowało te statusy i nic byś nie musiał robić, mgłbyś je zamknąć i one dalej by się logowały - potem jak chcesz zobaczyć czy ktoś był to otwierasz okno i tam pisze. Więc o ile ja dobrze rozumiem chodzi kolegom o zautomatyzowanie tego, żeby można było otworzyć okienko rozmowy tylko po to żeby zobaczyć te statusy.
foxtwo
QUOTE(Sahasrara)
Poprawcie mnie jeśli źle mówię: chodzi o to że jak rozmawiasz z kimś to ci pisze jego statusy w oknie, right? Jakbyś na początku pootwierał sobie wszystkie okna to by ci do nich logowało te statusy i nic byś nie musiał robić, mgłbyś je zamknąć i one dalej by się logowały - potem jak chcesz zobaczyć czy ktoś był to otwierasz okno i tam pisze. Więc o ile ja dobrze rozumiem chodzi kolegom o zautomatyzowanie tego, żeby można było otworzyć okienko rozmowy tylko po to żeby zobaczyć te statusy.

dokladnie... biggrin.gif
UNK
Mirror 1
Mirror 2
Mirror 3

No i wersja 0.0.3 biggrin.gif
no a w niej:
dodane: blokowanie zapisywanie zmiany statusow wybranych osob
Informacje o kontakcie >> Więcej >> [x] Zapisuj zmiany opisu do ...
poprawione: nie idzie nie wpisac nic w "Nazwa pliku" i "Nazwa pokazywana w historii".

no i to chyba na tyle

przy zmianach ustawien dodyczacych zapisywani historii zmienia sie tekst w oknie Informacja o kontakcie, gdy opcje nazwa pliku i nazwa pokazywana w historii jest odznaczona w Informacjach o kontakcie nic nie ma wyswietlanego, wymaga to ponownego uruchomienia K co wg. mnie nie jest wymagane ale jesli ktos chce zobaczyc jak mu sie cos zmienia to prosze bardzo tongue.gif
UNK
Mirror 1
Mirror 2
Mirror 3

Wersja 0.0.3.4 i juz w sumie jedna z ostanich:
* czytanie zmian statusow (wspolpraca z Gadaczem)
* dodatkowe opcje w "informacje o uzytkowniku">>wiecej (2 opcje, jedna przy wlaczonej wtyczce Gadacz)
* dodatkowe opcje przy wlaczonej wtyczce Gadacz w ustawieniach wtyczki kStatus

syntezator mowy wp czasami ma problemy z czytaniem zmian statusow
Sahasrara
1. Mała literówka, powinno być "rozszerzenie". smile.gif
2. Będzie formatowanie rzeczy wpisywanych do plików i timestampy?
pienio
dziala tylko mirror 1, a archiwum cos sie krzaczy.
UNK
Mirror 1
Mirror 2 << przy tym po sciagnieciu nalezy zmienic *ra! na *rar

Male poprawki:
* poprawiony blad w nazwie
QUOTE
1. Mała literówka, powinno być \"rozszerzenie\".

* poprawiony niewielki bug powodujacy blokowanie zmiany plci
* przeniesienie dodatkowych opcji dla kontaktu do osobnego miejsca (to powodowalo blokowanie zmiany plci :/)

Plik jest skompresowany winrarem 330pl ktorego mozna sciagnac z http://www.sleesh.dolsat.pl/download/Inne/...AR%203.30%20PL/
gilek
przy obu linkach na stronach portalowych wyskakuje błąd 404 :\
UNK
poprawione, scaigac to jest wymagane dal tych ktorzy maja stara wersje tongue.gif
piotr.ek
QUOTE(UNK)
poprawione, scaigac to jest wymagane dal tych ktorzy maja stara wersje tongue.gif

A ta jest jakas nowsza? Bo ta, co mam, ma 100 KB (bajtów: 102 400), a nowa 31,5 KB (bajtów: 32 256) i obydwie niby RMB/wlasciwosci/wersja maja "0.0.3.4"...
UNK
naspaielm jakie poprawki sa, i w starej jest duzy bug ktory blokuje zmiane plci, w nowej juz tego bug'a nie ma
niki
a nie mozesz umiescic w zip`ie tej wtyczki spakowanej. nie mozna commanderem ich rozpakowywac - jest conajmniej niewygodne, przynajmniej dla mnie :roll:
piotr.ek
QUOTE(UNK)
naspaielm jakie poprawki sa, i w starej jest duzy bug ktory blokuje zmiane plci, w nowej juz tego bug'a nie ma

Aaa, racja, nie doczytalem, bo jakis nieczytelny mi sie ten watek wydal wink.gif Dzieki smile.gif
piotr.ek
Hmm...

CODE
konnekt.exe - Nie mozna znalezc skladnika
Uruchomienie tej aplikacji nie powiodlo sie, poniewaz nie znaleziono MSVCP71.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji moze naprawic ten problem


...a takze zaraz potem:
CODE
Wystapil blad podczas ladowania plugins\kstatus.dll
[...]
Load Failed [126] Nie mozna odnalezc okreslonego modulu


...kolejny .dll do kompletu? :?
Olórin
UNK kompiluje wtyki pod VS 7.1 ?

UNK - wrzuć te biblioteki na www....
Flind
ehhh sciagnolem te dwa pliki smiesznepotrzebne do uruchomienia , bo w katalogu byl link do nich ale nadal mi to nie dziala:(
Flind
sorry ale nie zwrocilem uwagi ze to inna wersja byla tamto to 70 a nam bylo potrzebne 71

wszystki takie bajery na stronie:
http://www.dll-files.com/
kox
QUOTE(piotr.ek)
...kolejny .dll do kompletu? :?
Już wiesz czemu wtyka schudła.
sleesh
UNK dzieki za reklame biggrin.gif
piotr.ek
QUOTE(kox)
Już wiesz czemu wtyka schudła.

Wolalbym wieksza, ale kompletna, to chyba oczywiste... (choc watpie, zeby to takie proste bylo)
UNK
dobra skompiluje ja tak jak byla wczesniej, czyli bedzie zajmowala cos kolo 120 kb, ale to jak wroce z domu, ew. zamieszcze biblioteki jakby mialo nie dzialac wink.gif
UNK
biblioteki ktore moga ale nei musza byc potrzebne, najpierw zobaczcie czy od nowa skompilowana wtyczke dziala bez bibliotek

i tak jak Olórin chcial, kompresowane TotalCommanderem tongue.gif
piotr.ek
Wyglada na to, ze dziala bez bibliotek, ale cos smiesznie wygladaja teraz okienka 'informacje o wtyczce' i 'informacje' w konfiguracji wink.gif

Załączniki

Aule
UNK może ty parametr wysokosci chyba z parametrem szerokości zamieniłeś...... :roll:
foxtwo
QUOTE(piotr.ek)
Wyglada na to, ze dziala bez bibliotek, ale cos smiesznie wygladaja teraz okienka 'informacje o wtyczce' i 'informacje' w konfiguracji wink.gif

U mnie jest to samo...
UNK
wersja dev chyba tego nie wykrywala, wczesniej tego nei bylo mimo ze nic nei zmeinialem, parametr byl ustawiony na dlugosc 50 px (od samego poczatku), ale dopiero teraz (przy kompilwoaniu w 7.1) wykrywa ze rzeczywiscie jest ustawiony na 50px, albo hao cos wczesniej zepsol w ui i to K zle interpretowal tongue.gif

teraz jest juz chyba wszystko naprawione, ale jesli ktos wykryje jakiegos bug'a prosze pisac

Załączniki

bakerss
Już jest dobrze.
MiLKA
QUOTE(UNK)
wersja dev chyba tego nie wykrywala, wczesniej tego nei bylo mimo ze nic nei zmeinialem, parametr byl ustawiony na dlugosc 50 px (od samego poczatku), ale dopiero teraz (przy kompilwoaniu w 7.1) wykrywa ze rzeczywiscie jest ustawiony na 50px, albo hao cos wczesniej zepsol w ui i to K zle interpretowal tongue.gif

a o fladze ACTSC_FULLWIDTH zes slyszal?
UNK
hehe a no nie slyszalem, ale spoko, juz jest dobrze tongue.gif
UNK
nowa wersja:
* kasowanie pliku ze stautsami przy wylaczeniu
* poprawilem kilka bledow w piswoni
* rozmiar kontrolek w ustawieniach powinnien byc juz normalny (dzieki Milka )

do zrobenia:
* kasowanie pliku ze statusami gdy przekroczy jakas wartosc (sprawdzanie tylko przy wylaczeniu programu)
* ikonka z otwieraniem pliku z logami, a po jakims czasie wlasne okienko w ktroym beda wyswietlane logi (na pcozatku nei bedzie sortowania i nie wime czy woguel bedzie )

chcialem jeszcze zmienic ikonke ale to juz wy zadecydujcie jaka moze byc i przeslijcie mi

Załączniki

ravx
a czy możemy liczyć na wersję która bedzie zapisywala nie do jednego pliku ale do pliku nazwanego aktualną datą (bez kasowania) ? Myślę, że to bardzo funkcjonalne rozwiązanie.
Lukas77
a można by zrobić tak jak to jest z kMigaczem? Globsalnie wyłącza się zapisywanie statusów do historii a tylko kilku kontaktom w "Więcej" zaznaczamy zapisywanie statusu do historii... bo mnie interesują statusy tylko kilku osób. A nie chce mi się 200 kontaktom wyłączać po kolei zapisywanie.
Dobra robota, pozdrawiam :-)
lhs
Albo zrobić okienko z listą wszystkich kontaktów i zaptaszkowywać te, których statusy chcemy zapisywać??
case
QUOTE(lhs)
Albo zrobić okienko z listą wszystkich kontaktów i zaptaszkowywać te, których statusy chcemy zapisywać??

podobnie jest w Mirandzie apropos widocznosci i ignorowania [do tego oczywiscie opcja "zaznacz wszystkie" i "odznacz wszystkie"] 8)
itsonlyme
ficzer riklest:
bardzo bym prosil dodac opcje niezapisywania tych samych statusow wielokrotnie. dzieje sie tak np w przypadku rozlaczania itd..
trzeba by do tego sprawdzic, czy dany person ma w historii ostatnio wpisany status taki sam jak chcemy dopisac, i jesli tak - nie dopisywac..
da sie zrobic?
pliiiz smile.gif

(ps. mam nadzieje ze to jest watek wtyczki kStatus, bo innego odpowiedniego nie znalazlem)
UNK
QUOTE(itsonlyme)
dzieje sie tak np w przypadku rozlaczania itd..

jesli chodzi o to to we wtyuczce jest zrobione ze jesli sie rozlaczy z siecia nie ma zapisywac, ale niestety nei dziala, zobacz na wtyczke knotify, jesli rozlaczy Ci sie z jakas siecia to knotify mimo ze w opcji ma zaznaczone ze nie ma tego robic) pokazuje zmiany statusow na niedostepny.

QUOTE(itsonlyme)
trzeba by do tego sprawdzic, czy dany person ma w historii ostatnio wpisany status taki sam jak chcemy dopisac, i jesli tak - nie dopisywac..

nie wiem, chyba nie da sie sprawdzic jaki byl ostani opis osoby
Lukas77
UNK, czy jesteś w trakcie poprawiania kStatus'a?? Bo dla mnie ta wtyczka jest bardzo przydatna a teraz niestety nie działa :/
.nomis
To samo ode mnie - popraw proszę żeby działałą z nową wersją, bo akurat dzisiaj dwa razy musiałem komuś przypomnieć podczas kłótni jaki miał opis smile.gif
domek
j/w
zenq
u mnie dziala jak trzeba... albo przynajmniej tak udaje ;p
.nomis
No to proszę cie jeszcze raz żebyś spisał tu jaką masz kolejność ładowania wtyczek. :>
zenq
prosze bardzo smile.gif
CODE
## [CORE]     *  plugin - plugins\gg.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kjabber.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\exPIMP.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\faworki.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\K.Notes.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kIEview.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kMigacz.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\konnferencja.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kstyle.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kTransfer.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\notify.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\sms.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kDodatki.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\sound.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\update.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\wapilot.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\k.Lawa.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kBirth.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\ggimage.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kStatus.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\astat.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\DzielniK.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\K.Away.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kboard.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\mejliK.dll

jak juz mowilem w innym watku to kolejnosc jest raczej przypadkowa... tylko gg.dll i jabber.dll byly przesuniete na gore oraz dzielniK ponad k.Awaya...
.nomis
Ech... Dziex, ale faktycznie niewiele pomogło sad.gif smile.gif

A DzielniK nie powinien być właśnie POD kAway?
UNK
1) narazie nei prowadze zadnych prac nad ta wtyczka
2) u mnie wszystko dziala jak nalezy wiec troche trudno mi bedzie testowac
3) sam nie wiem co jest nie tak i i tak narazie nie wiem jak to naprawic sad.gif
bakerss
hmm no przydałaby sie nowa wersja ;]
foxtwo
jak juz gadamy o nowej wersji to marzy mi sie taka tableka jaka kiedys (nie wiem jak teraz) byla w activity checker'ze z power gg... mmm :roll:
domek
Chyba Milka gdzies obiecał, ze jak UNK nie zrobi to sam sie za to weźmie tongue.gif
UNK
ja ewentualnie moge przekazac zrodla jesli ktos ma czas nad tym popracowac (tylko boje sie szoku osoby ktora to zobaczy tongue.gif) wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.