Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kStatusLog
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
zenq
QUOTE(Lipa.dk)
(...) bo siedzi gdzieś w robocie w komórką w ręce i zastanawia się jakie misterne opisi ustawia sobie jego ukochana... oj biedny ten lipa... może z kimś flirtuje przez opisy... i wtedy by się wszystkiego dowiedział (...)


hehehe jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kobiety ;-)
i taki tez mi pomysl wczesniej przyszedl do glowy ze o inwiligacje ukochanej chodzi smile.gif

a co do ce_plus_plus to tylko nauka zostaje, bo niestety raczej nikt Twojego pomyslu nie zrealizuje, chocby nie wiem jak byl potrzebny... hehehe takie zycie... ale "poczekaj do 0.7" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
case
QUOTE(Lipa.dk)
[..] siedzi gdzieś w robocie w komórką w ręce i zastanawia się jakie misterne opisi ustawia sobie jego ukochana... oj biedny ten lipa... może z kimś flirtuje przez opisy... i wtedy by się wszystkiego dowiedział...

...a tak będę chyba do końca życia żył w niepewności, czy przypadkiem mnie nie zdradza biggrin.gif

KSL i logi opisow !!!! :twisted: ..dlaczego nie chcesz mnie wysluchac.. :?: :wink:
przychodzisz zmeczony z pracy, kobieta robi Ci masaz po ciezkim dniu, starajac sie zniwelowac [ewentualne.. :wink:] podejrzenia zdrady, ale Ty wstajesz i mowisz: NIE !! ..szybkim krokiem podbiegasz do komputera, zerkasz na okno logow kSl i masz wszystko jak na dloni laugh.gif [ale mi sie obrazowo napisalo biggrin.gif]
jareq
Podczas uruchamiania konnekta wyskoczył mi taki komunikat:

QUOTE
Błąd podczas przywracania sesji kSL'a!


i to nie pierwszy raz....

wersja kSL'a to 0.0.5.7
Olórin
Wyczyść plik loga tekstowego....
radiator
witam ponownie. Niestety tak mi się złożyło iż nie mogłem wcześniej odpisać. Już podaję wtyczki (kolejność zachowana):

CODE
exPIMP.dll   1.2
ggcrypt.dll   0.3.9.2
kIEview.dll   0.1.7.3
notify.dll   0.4.7.0
sms.dll   1.8.1.0
sound.dll   1.2.2.0
update.dll   2.2.18.0
mejliK.dll   0.0.1.6
KNotes.dll   0.4.3.0
kDodatki   7.0.0.0
kMigacz.dll   0.4.0.0
ggimage.dll   0.1.1.4
gg.dll   1.3.18.0
dwutlenek.dll   0.1.8.0
kjabber.dll   0.3.6.1
ksl.dll    0.0.5.7


Grupowania nie używałem, ale zauważyłem jeszcze coś - na świerzym profilu ksl powstał bez żadnego problemu, u siebie próbowałem wyłanczać kilka wtyczek ale raczej bez rezultatu. Może jakieś sugestie co do kolejności?

Pozdrawiam
dulek000
Wyłącz ggcrypt-już nie jest potrzebne, bo gg ma wbodowane SSL w serwery.
radiator
ajć, crypcik się ostał po kichś eksperymentach, ale jej wyłączenie nic nie zmienia
Zakrn
Ja mam podobny zestaw. Nie mam mejlika, migacza i knotesa, spróbuj je powyłączać.
radiator
niestety, nic to nie daje. A może to to się gryźć nie z pluginami a z jakimiś śmieciami w profilu?
.nomis
Przydałaby się możliwość usuwania pojedynczych wpisów z okna logowania...
Aule
To jest do załatwienia od ręki, ale nie widzę dla tego jakiegoś sensownego zastosowania. Nomis i po co to ... na końcu?
.nomis
a na końcu to tak, no... nie chciałem urywać zdania albo kończyć kropką, bo wyglądąłoby jak rozkaz smile.gif. A to tylko cicha sugestia.
Zastosowanie jest, np. rozłącza mnie z jabberem i przy każdej kolejnej próbie połączenia wyskakuje mi, że transporty zmieniły status na niedostępny. To ja nie chcę czyścić całej listy tylko po to żeby usunąć te parę wpisów. Albo rozłączy mnie z gg i co chwila dodawanych jest ileśtam wpisów, że osoby z gg zmieniły status na niedostępny - znów nie chcę kasować całej listy tylko te wpisy, z kiedy mnie wywaliło.
Ktoś mnie zrozumiał? smile.gif
Aule
Chodzi ci o usuwanie, tych, które chcesz, czy np niedostępnych bez opisu?
.nomis
Tych, których nie chcę (w tym tych bez opisu smile.gif )
Aule
A propo, zrobiłem w ksl'u sortowanie listy, po kliknięciu na kolumnę. Wtyka oczywiście w dziale beta na moim homesite'cie.
.nomis
Nie ma jej tam, Paweł smile.gif
Aule
Jak nie ma jak jest - http://pz16.alternatywa.info/beta/ksl.dll
.nomis
To ja nie wiem co ty robisz smile.gif

QUOTE
1. timer.dll - 2004.09.9 21.44
2. ksl.dll - 2004.09.4 15.39
3. kplus.dll - 2004.09.4 14.56
4. olew.k.dll - 2004.08.7 12.48
5. wiz.dll - 2004.08.26 22.05


kSL, który ściągnąłem wcześniej był faktycznie z 4 września. Ale teraz faktycznie jest w porządku smile.gif

Sortowanie dobre, tylko szkoda, że nie działa przy włączonych grupach... Podobnie jak zapisywanie nowch statusów na górze. :>
Lukas77
W pracy na Win2k3 KSL za każdym razem powoduje mi błąd, nieważne jak jest ustawiony i jakie mam wtyczki włączony. Testowałem wersję z centralki kPlugins i najnowszą betę. A komunikat wygląda tak:

QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x77F4200B in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x34]

inIM: 12(0x0 , 0x0)(30B) [kStatusLog->CORE]

Stack trace:
.0000200B RtlEnterCriticalSection+0x0000000B [ntdll_5.2.3790.0]
.00004EF2  [ksl_0.0.5.8]
.000075F1 _IMessageProc@4+0x00000371 [ksl_0.0.5.8]
.0001751B  [konnekt_0.6.20.115]



Nastąpi zamknięcie programu!
.nomis
A wcześniej miałeś starszą wersję czy od razu ściągnąłeś 0.0.5.8?
Aule
To na centralce KPlugins jest jakakolwiek wersja kSL'a? Z tgo co wiem to MiLKA nie ma czasu na dodawanie moich wtyczek do KPlugins.
Lukas77
Tylko z tymi dwoma testowałem, win2k3 mam od niedawna w pracy więc nie mogę testować z czymś innym... może w win2k3 jest coś inaczej niż w XP i stąd ten błąd. Nie znam się na tym, ale służę logiem w razie czego...
Ktoś ma win2k3 lub może zrobić test na tym systemie?
.nomis
hm, już to gdzieś kiedys wspominałem... U mnie problem rozwiązywało zainstalowanie najpierw najstarszej wersji, a potem aktualizowanie aż do najnowszej. Może czegoś tej najnowszej brakuje...
MiLKA
QUOTE(pz16)
To na centralce KPlugins jest jakakolwiek wersja kSL'a? Z tgo co wiem to MiLKA nie ma czasu na dodawanie moich wtyczek do KPlugins.

bad, bad olórin.....

nie przekazał najwyraźniej wiadomości.... ehhh....
tak czy siak, kod do generowania centralki sie zrobił nie kompatybilny z php5 które teraz używam, więc dopóki nie dokończe kodu generatora kpluginsowego to updajtów nie będzie
Olórin
QUOTE(MiLKA)
bad, bad olórin.....

nie przekazał najwyraźniej wiadomości.... ehhh....

Wysłałem wiadomość (na konto jabberowe pz16 na wp), czy doszła - nie wiem.

Może przekażesz mi albo komuś innemu katalog od generatora centralki, mam php4 i z tego co pamietam to działał on u mnie bez problemu smile.gif
Aule
Sprawdzałem historie i nic tam nie mam. Wyślij może jeszcze raz.
mleko
hmm a jak we wtyczce kStatusLog ustawić zeby logowało opisy tylko jednej osoby z listy??? bo nie chce mi sie dla kazdej osoby wchodzic w menu WIECEJ i tam odchaczać ze ma nie logować:/
przydałoba sie jaka konfiguracja tej wtyczki smile.gif
Aule
Moge sprobować zrobić. Sry za opuźnienie odpowiedzi, ale nie mamiłem netu on piątku, a jak nawet miaałem to ping 1500 był.... :roll:
atol
Mam bład spowodowany Ksl więc zamieszczam log

Konnekt_log ... v 0.6.20.115 | ui 0.1.21.30


_____________________________________________

## [CORE] argv[0]=C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe
## [CORE] appPath=C:\Program Files\Konnekt\
## [CORE] Statystyka id = 1073754518; uptime = 0; msgSent = 0; msgRecv = 0; timer = 43063
## [CORE] --- Beta report saved ---
## [CORE] * plugin - ui.dll
## [CORE] --- UI loaded ---
## [CORE] --- ProfilesDir set ---
## [CORE] --- Profile set ---
## [CORE] * plugin - plugins\dwutlenek.dll
## [CORE] * plugin - plugins\exPIMP.dll
## [CORE] * plugin - plugins\gg.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kIEview.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kjabber.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kLAN.dll
## [CORE] * plugin - plugins\konnferencja.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kstyle.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kTransfer.dll
## [CORE] * plugin - plugins\notify.dll
## [CORE] * plugin - plugins\sms.dll
## [CORE] * plugin - plugins\update.dll
## [CORE] * plugin - plugins\faworki.dll
## [CORE] * plugin - plugins\k.Lawa.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kZmieniacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kDodatki.dll
## [CORE] * plugin - plugins\Olew.k.dll
## [CORE] * plugin - plugins\ggimage.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kBirth.dll
## [CORE] * plugin - plugins\timer.dll
## [CORE] * plugin - plugins\KiK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kgoboard.dll
## [CORE] * plugin - plugins\k.pilot.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kboard.dll
## [CORE] * plugin - plugins\ksl.dll
## [CORE] * plugin - plugins\mejliK.dll
## [CORE] --- plg.dtb saved ---
## [CORE] --- Plug.sort ---
## [CORE] --- Plugins loaded ---
## [CORE] --- Columns set ---
## [CORE] --- Profile loaded ---
## [CORE] --- Versions checked ---
## [wXP UI] -> ComCtl 60000 isWXP 1
## [k.Lawa] Okno globalnych hotkeyów stworzone
## [Timer] Stopka start
## [Timer] 1
## [Timer] 2
## [Timer] 3
## [Timer] Stopka stop
## [kStatusLog] StatusChange
## [kStatusLog] SC - okna
## [kStatusLog] Linia
## [kStatusLog] Linia
## [kStatusLog] Linia
## [kStatusLog] Linia
## [kStatusLog] dodaj
## [kStatusLog] gr1a
## [kStatusLog] tekst przypisany
## [kStatusLog] dlugosc tex
## [kStatusLog] fingr1a
## [kStatusLog] koniec fcji


Critical Structured Exception caught. Preping more info...
Lock applied

Access Violation at 0x77F5B13B
--------------------
Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x77F5B13B in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x34]

inIM: 12(0x0 , 0x0)(30B) [kStatusLog->CORE]

Stack trace:
.0000B13B RtlEnterCriticalSection+0x0000000B [ntdll_5.1.2600.114]

.000051B2 [ksl_0.0.5.7]

.00007891 [ksl_0.0.5.7]

.0001751B [konnekt_0.6.20.115]




## [CORE] Aborting...
Aule
:roll: Trzeba mi to było na PM'a słać....
atol
:oops: ok już będe wiedział co z tym fantem zrobić

a tak do tematu błedu to mam system win XP
riddle
user posted image
A kto powie coś na te dziwaczne znaki? Zaznaczam, że tylko w tym oknie się wyświetlają, w Historii jest A.O.K. smile.gif
Aule
Znaczki pojawiają się tylko, gdy opisy są wczytywane z pliku?
riddle
Wybacz, ale nie rozumiem co do mnie mówisz. Powiem najprościej jak umiem: Logowanie statusów przez wtyczkę kSL przebiega pomyślnie - wszystkie statusy i opisy są dołączane do historii, gdzie mogę je przeglądać za pomocą okienek. Tam wszystko jest posegregowane, działają polskie znaki, nic się nie kopie. Jedynie, gdy dla ciekawości otworzyłem to okienko, to właśnie to zobaczyłem. Nie wiem co to znaczy otwieranie z pliku. Po prostu działa mi K, loguje statusy jak widać a w tym oknie wyświetla niepoprawnie znaki. Używam WinXP SP2. Opcji w Ustawieniach kompletnie nie ruszałem (bo ucina mi caption'y checkboxów i nic prawie nie widzę) i nie mam zamiaru, jeśli nie przyczyni się to do poprawy tego "buga" i nie zmieni mi to zapisywania statusów tak jak to teraz się dobrze dzieje. Przepraszam za zwyczajne, uparte podejście, ale tylko zgłosiłem bug'a.. bo zadowolony z wtyczki jestem i będę smile.gif
Aule
To ja nie dałem wersji w beta z poprawionymi opcjami? Ehh, nie wiem. Nie wiem czemu, ale próbujesz mnie traktować jak debila. Wiem o co ci chodzi. Gdy włączasz K to opisy są ładowane z pliku i wtedy mogą sie dziać takie bajery, ale gdy są to opisy nowo dodane, to tak być nie powinno.
riddle
Nie, nie.. nie zrozumiałeś mnie. Wolałem coś napisać w tym poście niż zostawiać puste "nie rozumiem". Wybacz, jeśli odebrałeś to jako obelgę. :j

Gdy jakiś kontakt zmienia status, to w tym okienku dodaje mi pozycję i jest ona "zabugowana". Moja wersja wtyczki ma numer 0.0.5.8, taką też wersję widzę na kplugins.net.
riddle
Poprawka: przesunąłem wtyczkę trochę wyżej, zrestartowałem K i teraz już dodaje normalnie.. tzn bez krzaków. Ale nadal te, jak twierdzisz, wczytywane z pliku są popsute. Czy to tak musi być?
Aule
Hehe. A spróbuj ściągnąć: http://pz16.alternatywa.info/beta/kSL.dll .Chyba coś majstrowałem przy tym. Sprawdź.
riddle
Sumimasen. Działa pięknie i się nie krzaczy! smile.gif
scoorviel
hmm ciekawy jestem czy wtyczka sie jeszcze rozwija czy moze nie ? jesli nie to czy sa gdzies zródła ? smile.gif

bo wpadłem na pomysł że było by chyba miło, pozbyć się szybko paroma ruchami opisów powtarzających się tudzież tych generowanych przez winampa dry.gif zabierają mi duzo miejsca w archiwum, a po co ma puchnąć.

ps, a co do tych krzaczków, gdzie ktos screena wkleił - zdaje mi się ze to sie pojawiało tylko przy resecie konekta...co mi się czesto nie zdarza wink.gif
Aule
One sie zdażają po wczytaniu z pliku....
Sad
404 - pliku nie ma na serverze!
PinBack
a mi kSL zamula PC strasznie ,laduje kontakty po kolei a komp sie zachowuje jak by mial 8mega ramu :/
więcej tutaj
riddle
Bardzo prosiłbym o ficzer wyłączający logowanie działań kStatusLoga do logów (konnekt/data/log). Czyszczenie ich ze śmieci kStatusLoga to horror
riddle
Przypomnę się… Aule, możesz dorobić opcję wywalenia wpisów kStatusLoga do logów programu?
Aule
UNK wziął źródła, coś przy nich miał kombinować. Do niego z taką prośbą.
Aule
Nowa wersja, poprawiona przez UNK'a. Wpisy kSL'a nie powinny już psuć logów.

Załączniki

Wolt
a ja mam taka prozbe: czy dalo by sie zrobic cos takiego zeby do logow nie bylo dodawane wpisy gdy ta sama osoba np. zmieni opis 5x w ciagu np. 5 sekund oczywiscie na taki sam opis a druga rzecz to zeby do logow nie bylo dodawane ze all kontakty z gg pozmienialy status na niedostepny gdy gg padnie i gdy laczy sie ponownie i sie nie uda polaczyc

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
misiekf
user posted image
dlaczego mi sie tak dzieje??????
UNK
Nie mam zueplnie zielonego pojecia co sie moglo stac, jesli uzywasz tej wtyczki od dluzszego czasu wyczysc wszystko, plik z historia statusow, pliki z historii oraz okno kSLa, no i najlepiej zrob to przy wylaczonym K (oprocz ostatniego:P)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.