Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kStatusLog
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
UNK
Z pomoca hao i Olórina udalo mi sie napisac cos, ale u Olórina wtyczka wogule sie nie chce ladowac wiec odrazu mowie ze jesli komus nie bedzie sie chcial uruchamiac K lub bedzie sie zawieszal czesciej niz sie zawieszal to neich odrazu ja usunie ;D
a co mu sie dzieje przekazal mi

http://www.nietoperzeurej.friko.pl/kStatusy.dll

Najnowsza: http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...pe=post&id=2151
drivex
QUOTE(UNK)
Z pomoca hao i Olórina udalo mi sie napisac cos, ale u Olórina wtyczka wogule sie nie chce ladowac wiec odrazu mowie ze jesli komus nie bedzie sie chcial uruchamiac K lub bedzie sie zawieszal czesciej niz sie zawieszal to neich odrazu ja usunie ;D
a co mu sie dzieje przekazal mi

http://www.nietoperzeurej.friko.pl/kStatusy.dll


Zwis K. sad.gif
Sahasrara
Critical structured Exception "FLT_DIVIDE_BY_ZERO" occured at adress 0x67613B04 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00]
hao
U mnie podobnie...
KOSMOS
U mnie zwis totalny laugh.gif
Olórin
prawdopodobnie K niepodoba się kompilator [Borland]....
gilek
nie wiem czemu u mnie wszystko działa normalnie :] żadnych zwisów wszystko działa tak jak należy.
mam konnekta .104 większość wtyczek włączonych, winXP SP1 i to chyba wszystko :]
Olórin
masz moze zainstalowanego borlanda??????

UNK podeslal mi pusta wtyke(z sdk) skompilowana pod borlandem i wylatywala
UNK
Olórin wyjeles mi to z ust, ale jest jeszcze inny czynnik ktory powoduje zwisa K, bo u mnie dziala, na 2K tez dziala, na drugim kompie dziala, u qmpla dziala (tutaj potwierdzenie jeszcze ze strony qilek'a ze mu tez dziala), narazie bede myslal nad tym co moze to powodowac, potestuja ja u innych ludzi i jak dojde do tego co to jest wypuszcze jeszcze raz tongue.gif

UPDATE: to samo sie chcialem spytac ale na gg tongue.gif
bakerss
j/w na XP : ] ale wtyczka przydatna : D
hao
Borland nie powinien tu przeszkadzać... Skompilować ją z bibliotekami statycznymi czy dynamicznymi?
UNK
hao mi sie wydaj ze to bedize wina vcl'a
#include <vcl.h>
tylko nie umie przeksztalcic zrodla tak zeby dobrze dzialal bez tej biblioteki

z dynamicznymi
Olórin
na win 2000 wtyka (uwaga!) działa!!! na w2k3 nie :/ pozniej zobacze na xp smile.gif
foxtwo
XP wszycho dziala zajebiscie nic sie nie tnie i nie sypie...
drivex
QUOTE(foxtwo)
XP wszycho dziala zajebiscie nic sie nie tnie i nie sypie...


to moze wam bo mi na 98se sie wybugowywal a na xp sie wogule nie wlacza K. ://///
Sahasrara
Teraz widzicie czemu warto dopisać swój os do sygnatury. wink.gif
hao
VCL też nie powinien tu przeszkadzać... Ciężko mi to sprawdzić...
foxtwo
nie wiem dlaczego, ale mi wszycho dziala... jest tylko taki zonk, ze tak po godzinie dzialania K. trudno jest znalesc statusy konkretnej osoby - przydalaby sie jakas segregacja laugh.gif
UNK
no wiec jesli chodzi o segregacje to moze bedzie tak ze statusy bede zapisywane w czasie rozmowy do historii, albo jako osobne lub do plikow o nazwach nr danego kontaktu

jak skonczy sie nagrywac na servr dal linki do nowej wersji i pliku vcl50.bpl moze cos pomoze tym ktorym nei dziala wtyczka

UPDATE:
http://www.mazak.host.sk/vcl50.rar
http://www.nietoperzeurej.friko.pl/kStatusy.dll

Uwaga moga pojawic sie bledy ze scaiganiem biblioteki (wina servera)
bakerss
a ten plik vcl50.bpl to gdzie wypakować??
UNK
aa wlasnie wink.gif
moze byc do katalogu K ale najlepeij zeby zostal umieszcozny w \Windows\system(win 95,98) system32(win xp, 2000, 2003, ...)
bakerss
To samo sad.gif sad.gif i jak wypakowuje do katalogu K i jak do system32 ...
KOSMOS
Niestety ale tej biblioteki nie mogę siągnąć :[
Bez niej przy włączonej wtycze gdy K się włacza pojawia się ikonka KONNEKT'a i automatycznie się wyłacza, bez próby logowania.
hao
Gdyby tego brakowało, wtyczka nie zostałaby załadowana... Problem musi leżeć gdzieś indziej. Bardzo możliwe, że w Twoim kodzie...
foxtwo
wszystko dzialalo zajebiscie puki nie ustawilem w kStyle schematu Shine... teraz mi jush w ogole nie kce dzialac :?
hao
Wydaje mi się, że Twoja wtyczka pisze dosyć ostro po nie swojej pamięci... Bo takie zazwyczaj są tego objawy...
UNK
hao a mi sie wydaje ze to byla wina kompilatora, wzucilem sobie to wszystko do VC++ skomentowalem to czego nie mogl skompilowac (ze wzgledu na roznice funkcji) przetestowaly to dwi osoby u ktorych dziala.
teraz musze tylko doprowadzic ja do stanu uzytecznosci, tak zeby nei potrzebowalo dodatkowych bibliotek

UPDATE:
nowa wersja jest juz dostepna, przetestowana przez dwie osoby (nie potrzebuje dodatkowych bibliotek, nie zawiesza K, ale u innych moze byc inaczej.

http://www.nietoperzeurej.friko.pl/kStatus.dll
wtyczka troche zminila nazwe (ucielem jej literke "y" wink.gif )

jakies bledy prosze zglaszac na forum
bakerss
hmmm :
FRIKO.PL (ERROR 404) : poszukiwana strona lub plik nie istnieje! ;]
Lukas77
Mi się ściąga 4 KB i koniec.. wtyczki nie da się załadować. Proszę o alternatywny link
SandmmaN
Na friko.pl mają skrypty zapobiegające "hotlinkowaniu". Może to dlatego...
UNK
http://www.nietoperzeurej.friko.pl/kStatus.exe

nie, na friko maja ograniczenia co do wzucanych plikow i widocznie wtyczka byla niepelna, teraz powinno byc ok

u mnei sie sciagnela
skomresowana wtyka zajmuje 104 k
odkompresowana 264 k
bakerss
wreszcie gr8 smile.gif wszystko ładniutko smile.gif pozdro ! smile.gif
drivex
nom ja to bym jeszcze prosil o date i czas zmiany bo tak to wszystko w jednym rzadku jest :/ i nie wiadomo co kto kiedy zmienil.... nom ja se bede mial czasa to se programa napisze i bedzie to wszystko ladnie podawal biggrin.gif
UNK
no kombinuje nad tym zeby zapisywal to do histori jako osobna czesc i tam bedzie czas...ktos co i jak wink.gif ale narazie musicie sie zadowolic ta wtyczka tongue.gif
drivex
QUOTE(UNK)
no kombinuje nad tym zeby zapisywal to do histori jako osobna czesc i tam bedzie czas...ktos co i jak wink.gif ale narazie musicie sie zadowolic ta wtyczka tongue.gif


ee po co kombinowac jak mozna zrobic narazie tak jak mowie smile.gif potem se dopiero myslec co by dac... bo tak to naprawde statusy bez dat sa bezuzyteczne przynajmniej w moim wypadku biggrin.gif
^BerZerK^
dokladnie :-) przynajmniej daty zeby byly bo tak to co chwile trzeba czyscic plik zeby sie polapac kiedy co :-)
UNK
nowa wersja juz niedlugo w katalogu tongue.gif
dodalem czas teraz format zapisu wyglada tak:
DATA
NICK(UID) STATUS OPIS

jesli komus naprawde sie nei chce czekac:
http://www.nietoperzeurej.friko.pl/kStatus.exe
drivex
QUOTE(UNK)
nowa wersja juz niedlugo w katalogu tongue.gif
dodalem czas teraz format zapisu wyglada tak:
DATA
  NICK(UID) STATUS OPIS

jesli komus naprawde sie nei chce czekac:
http://www.nietoperzeurej.friko.pl/kStatus.exe



i qlturka smile.gif danke wielkie :]
foxtwo
segregacja, segregacja i jeszcze raz segregacja... bez tego nie da sie przgladac statusow danej osoby...
UNK
chodzi Ci o segregacje typu: zmiany statusow osoby w osobnym pliku, lub cos w tym rodzaju ??
czy moze cos innego ??


PS. sorka za zbeirznosc nazw z wtyczka K.Status ktora dzial tak jak teraz kNotify
pienio
lepszej nazwy byc nie moglo.
i raz jeszcze dzieki za taka wtyczke.
ale jest jeden bardzo duzy problem z nia... nie ma ikonki! smile.gif
UNK
hehe a no nie ma, ale w przyszlosci bedzie taka (na tipie do otiwerania pliku ze statusami) co prawda bedzie moza to wylaczyc ze wzgledu na to jesli ktos nei chcialby zamsiecac sobie tooltipa

PS. moze ktos ma jakies propozycje ikonek bo ja wogule nie mam do tego glowy tongue.gif
pienio
ja bym tam dal usmiechnieta buzke smile.gif
bo taka buzka jest dobra na wszystko!

UPDATE:
Wiem! Jing-Jang! To bedzie dobre! Bo czesto status opisuje nasze samopoczucie, a to jak wiemy jest rozne..
foxtwo
QUOTE(UNK)
chodzi Ci o segregacje typu: zmiany statusow osoby w osobnym pliku, lub cos w tym rodzaju ??
czy moze cos innego ??

Dokladnie chodzi mi o to, ze np. klikam na NAZWA i wszystkie zapisane staty ukladaja sie wg. nazwy urzytkownika 8)
Sahasrara
... klikasz na 'status' i sortują się wg. statusów... też bym tak chciał, ale to już w rękach hao.
UNK
nie, raczej nie w rekach hao
musialbym tylko zrobic zeby to zapisywal do historii (ale to moze kiedys bo narazie tego nie pamietam tongue.gif), albo dorobic do plugina takie cos ze bedzie on otweiral okno i w nim ladowal wszystkie zmiany statusow itd. i sortowanie po kliknieciu, ale szybciej juz bedzie historia tongue.gif
pienio
ikonka - jing jang naprawde bylby fajny! smile.gif
hmm.. a moze oddzielny prog do przegladania statusow? to chyba nie bylo by trudne...
ladujesz statusy z pliku i juz mozesz je pieknie przegladac, hm?
drivex
QUOTE(pienio)
ikonka - jing jang naprawde bylby fajny! smile.gif
hmm.. a moze oddzielny prog do przegladania statusow? to chyba nie bylo by trudne...
ladujesz statusy z pliku i juz mozesz je pieknie przegladac, hm?


ja bym mogl sprobowac takie cos napisac tylko fajnie by bylo zeby daty byly podawane w nawiasach kwadratowych i przydaloby sie zeb byly po polsku a jak nie to tylko te kwadraty i macie napisane smile.gif a najlepiej zeby logowalo w taki sposob:

[15.12.2003]
[DriveX]Zmienił status z niedostepny na dostepny inaczej smile.gif
foxtwo
moze najprosciej jakby bylo cos ala activity checker z gadu (wygladem oczywiscie, bo progs UNK'a moglby byc ulepszony biggrin.gif ) i byloby G ! 8)
Olórin
Ja proponuje zapis do histori, nie warto rozwijac dalej zapisu do pliku smile.gif bo to i tak rozwiazanie przyszlosciowe nie jest smile.gif

ps. Jing-Jang może być smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.