Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Avatary
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5
Qba
Panowie i Panie zapraszam... http://www.avatars.pl/
ZeuS_85
Mi osobiście podobała by się wersja wtyczki która montuje i góry jakiś pasek w którym wyświetla w prawym górnym rogu avator osoby z którą gadamy i na środku jej nick (oczywiście ten pasek byłby no-scrolling)



był kiedyś taki styl CSS ale niestety strasznie zamulał konnekta jak rozmowa była już długa no i dla każdego rozmówcy trzeba by zrobić osobny styl z jego avatorem smile.gif
SkkF
@up - 1. avatar
2. kDuoView
Dexterxx
ZeuS_85, Riddle zrobił taki fajny schemat niegdyź z avatarem na topie (position:fixed) więc był on zawsze widoczny... Ja sobie nieco zmodyfikowałem jego styl i zrobiłem coś takiego: (i taki już mi odpowiada, wczesniej byłem na orginalnym,pustym)
ZenitH

A ten styl jest na kIEview czy kDUOview?? Mogl bys go tu wrzucic??smile.gif
ZeuS_85
ja go miałem na kIEview, bo z kDUOview miałem problemy od początku i się zraziłem smile.gif

tak czy owak, to problemu nie rozwiąże, bo avatar będzie jeden dla wszystkich (chyba ze style zmodyfikujesz dla części osób)
Dexterxx
Który styl? Mój? On jest unikatowy i nigdzie go nie ma wink.gif ... To jest kIE..
To jednak chcecie? (Riddle prosił, aby nie korzystać, modyfikować i udostępniać jego 'zasyfionego' szablonu ;P)
ZeuS_85
Ja tez nie dam stylu tongue.gif ja tylko dam link biggrin.gif

http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=9447
Dexterxx
Korzystałem z orginalnego stylu Riddle'a ale po kilku dniach stwierdziłem, że niezbyt mi się podoba... Wtedy też znalazłem inny schemat ... mhm. zresztą też od Riddle'a : gradiental.. Połączyłem to co dobre w tych stylach i wuala wink.gif
ZenitH
Wiem gdzie znaleść oryginalny styl ale chodzilo mi wlasnie o twój. No cóż nie chcesz sie podzielic to nie:D
Dexterxx
Napisałem posta z tym stylem, jak zostanie zaakceptowany w Wyglad->kIE to się tam pojawi

Edit:
Cholera, zapomniałem SS dodać..
yoshi86
Nowe gadu-gadu ma opcję avatary może da się rozbudować tą wtyczkę aby je obsługiwała. Avatary teraz siedzą u nich na serwerze razem z kontaktami i danymi osobowymi smile.gif więc czemu ich stamtąd nie wyciągnąć ...
Wizard
Z tego co mi się wydaje to na serwerze GG ich nie ma wink.gif Avatary są pobierane z serwisu Moja Generacja. Czyli avatary w 8.0 niby są, ale strasznie na około. Nie masz konta w serwisie = nie masz avatara.

No chyba, że mam stare info tongue.gif Ale nie wydaje mi się.

PS. A o rozwoju wtyczki naprawdę nie masz co marzyć - podobnie jak o samym Konnekcie.
PB~
Z tego co mi się wydaje, to avatary są trzymane na serwerze GG, ponieważ mam kilka osób, które mają avatar a nie mają nic na Mojej Generacji, w GG8 jest opcja "wgraj plik awatara", moim zdaniem to leci na serwer GG chociaż nie analizowałem tego.

Gdyby Konnekt odczytywał avatary kompatybilne z GG to byłoby bardzo fajnie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.