Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot2 testy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2, 3, 4
winthux
Poszukuję góra 3 osób, które używają Windows Media Player 9 i chciałyby przetestować nową wersję kPilot2. Chętnych proszę o kontakt.
A czemu nie :-) jak cos napisz na jabbera.
sleesh
Jak wyzej, moge potestowac. WMP uzywam raczej zadko ale mozna sie pobawic... w imie nauki :]
QUOTE(sleesh)
WMP uzywam raczej zadko ale mozna sie pobawic... w imie nauki :]


a ja nigdy biggrin.gif ten progs smierdzi [:


Widze ze nie ma 3 osoby to moze juz zaczniemy testy ? biggrin.gif:D
Zakrn
Jest 3 biggrin.gif
no to ekipa juz jest... teraz czekamy na na kpilota2 [; winthux pospiesz sie bo mnie ciekawosc zżera biggrin.gif


btw: dzisjaj szkola sad.gif
sleesh
Chcemy kPilota!

BTW: Zamknij sie ...
alberht
da się może wcisnąć 4 ? wink.gif
winthux
musicie się jeszcze uzbroić w trochę cierpliwości, bo pojawiły się błędy...
alberht
tyle czekaliśmy, to jeszcze trochę poczekamy... wink.gif
Jak mus to mus... tydzien w te czy we wte da sie wytrzymac biggrin.gif


btw: chodze ze sleeshem do klasy [:
sleesh
I co sie cieszysz , jestem ponad rok starszy wiedz bedziesz mierzyl calego micka cwiartka zapalki tongue.gif
OT : heuheuheuehuehueheuheuheueh sleeshu wolne zarty smile.gif ty wiesz co mozesz mi zrobic :-) uwazaj zeby ciebie jakies lole z 3 klasy nie karaly biggrin.gif P.S to nie sa grozby bo ja tam nikogo nie znam [:
cartman_ms
Też jestem chętny! Zarówno do testów z Windows Media Player 9 jak i betą 10-tki.
Daarth
tez jestem chetny do testow, bo wlasnie bawie sie 10 i pewnie troche jeszcze z nia posiedze:) (o ile jeszcze jacys testerzy potrzebni smile.gif | i tak foobar lepszy:D ).
btw: WMP 10 to juz wersja oficjalna smile.gif ( od 5 lub 4 wrzesnia)
jareq
Też bym chciał potestować nowego kPilota2 korzystam z MP 9 bo jak na moje ucho lepiej i czyściej odtwarza dzwięk niż Winamp tongue.gif

ps. moim skromnym zdaniem leprzą nazwą było by kPilotWMP :wink:

ps2. czekam z niecierpliwością 8)
shw
czemy kPilotWMP skoro ma obslugiwac tez winampa i (najlepszego)foobara?
jareq
Aha biggrin.gif nie wiedziałem w takim razie przepraszam i tym bardziej czekam na nową wersje.... tongue.gif

EDIT:
Nie było mnie ponad 2 tygodnie i chyba nie zabardzo jestem w temacie sad.gif
shw
2 tyg nieobecnosci nie usprawiedliwiaja, bo kpilot obslugiwal i obslugiwac bedzie wszystkie 3 wiodace programy tongue.gif
jareq
QUOTE(shw)
2 tyg nieobecnosci nie usprawiedliwiaja, bo kpilot obslugiwal [...] wszystkie 3 wiodace programy tongue.gif

Z tego co mi wiadomo to aktualnie obsługuje tylko Winampa oraz Foobara... o trzecim nie mam pojęcia co masz na myśli??? :shock:
QUOTE
Wtyczka zmienia opis statusu na tytułutworu aktualnie odtwarzanego przez Winampa2, Winampa3, Winampa5 i Foobara2000 oraz umożliwia kontrolę tych programów.
case
QUOTE(jareq)
QUOTE(shw)
2 tyg nieobecnosci nie usprawiedliwiaja, bo kpilot obslugiwal [...] wszystkie 3 wiodace programy tongue.gif

Z tego co mi wiadomo to aktualnie obsługuje tylko Winampa oraz Foobara... o trzecim nie mam pojęcia co masz na myśli??? :shock:
QUOTE
Wtyczka zmienia opis statusu na tytułutworu aktualnie odtwarzanego przez Winampa2, Winampa3, Winampa5 i Foobara2000 oraz umożliwia kontrolę tych programów.

QUOTE(winthux)
Poszukuję góra 3 osób, które używają Windows Media Player 9 i chciałyby przetestować nową wersję kPilot2. Chętnych proszę o kontakt.

hmmmmmm :roll:
winthux
kPilot2 obsługuje FooBar2000, WinAmp 5, WMP9 i WMP10, już skompletowałem ekpie do testów :]

P.S.
W najbliższym czasie można się spodziewać publicznej wersji kPilota.
sleesh
@ winthux: Skompletowales? Tzn, to jest pierwsza trojka z postow , tak ? Mam nadzieje ze nie innaczej... Pamietaj, dlugo Cie znajde ? tongue.gif
a jak nie to kop SE grob! ;]
dulek000
QUOTE(sleesh)
@ winthux: Skompletowales? Tzn, to jest pierwsza trojka z postowa , tak ? Mam nadzieje ze nie innaczej... Pamietaj, dlugo Cie znajde ? tongue.gif


Ale ja byłem pierwszy! Wysłałem pm'a wintuxowi!
Lukas77
Z wiarygodnych źródeł wiem że kPilot jest już na ukończeniu, tak więc krzyczmy głośno żeby Winthux już to wrzucił na forum!!!

Agencja Routera podaje:
konnektowcy demolują barierki, w kraju panuje chaos...
.nomis
Winthux! Dawaj tu tego kPilota albo wjeżdżamy ci na chatę z widłami i pochodniami biggrin.gif
sleesh
j/w :] A tak w ogole , trojka sie zglosila na forum. Czemu nie dostalismy do testow tej wtyki ? Pz16 ma u Ciebie jakies specjalne wzgledy?
case
QUOTE(sleesh)
j/w :] A tak w ogole , trojka sie zglosila na forum. Czemu nie dostalismy do testow tej wtyki ? Pz16 ma u Ciebie jakies specjalne wzgledy?

pewnie dlatego, ze jestescie biali.. 8)
.nomis
laugh.gif
IMO najlepiej byłoby gdyby z kPilotem2 było podobnie jak z kTerminarzem - dać na forum, niech forumowicze testują i zglaszaja ewentualne błędy. Jeśli/kiedy wszystko będzie OK, wtedy niech się kPilot puszcza po świecie.
Sad
QUOTE(.nomis)
laugh.gif
IMO najlepiej byłoby gdyby z kPilotem2 było podobnie jak z kTerminarzem - dać na forum, niech forumowicze testują i zglaszaja ewentualne błędy. Jeśli/kiedy wszystko będzie OK, wtedy niech się kPilot puszcza po świecie.


no wlasnie w grupie razniej, zreszta wszyscy chca testowac.. a nie inni maja inni nie maja sad.gif tongue.gif

Jontek łap za widły to je Ogr.
jareq
hmmm Mineło kilka tygodni a k.Pilota2 ani widu ani słychu... może Bin Laden gdzieś go uprowadził i zarządał okupu laugh.gif
Aule
kPilot2 istnieje, bo przyszło mi go 'testować' z wmp i nawet działa.
Są różne sposoby betatestowania. Ja wybrałem ogólne, które i tak zostały poprzedzone testami wykonanymi przez kilka osób :wink:
Lukas77
co Wy na to żeby spalić winthux'owi dom??
potrzebny tylko adres.
alberht
tam zaraz spalić dom... może najpierw małe najścia... ;p
pielgrzym
Listy z pogróżkami i zdechłe koty co rano na progu smile.gif może wynajmiemy jakąś firmę zajmującą się windykacją długów (troszkę się nagnie przepisy laugh.gif)?
alberht
ja mogę się zająć wycinaniem liter z gazet i lizaniem znaczka biggrin.gif
Sad
Ja przygotuje worki. tongue.gif
sleesh
Ja moge wziac saperke ^^ Troche sie nameczy zanim wykopie sobie nia dol :]
Sad
Szczegolnie jak przestrzelimy mu kolana tongue.gif
dulek000
QUOTE(Sad)
Szczegolnie jak przestrzelimy mu kolana tongue.gif


A potem staromodny strzał w kark?
alberht
QUOTE(dulek000)
QUOTE(Sad)
Szczegolnie jak przestrzelimy mu kolana tongue.gif


A potem staromodny strzał w kark?

znaczy się - jak już się dość namęczy z saperką, tak ? tzn jak my uznamy, że się dość namęczył... wink.gif

//wogóle co za rozmowa... tongue.gif
zenq
hehehe a teraz winthux sie obrazi i za kare specjalnie nowego kpilota nie popełni ;p
winthux
QUOTE(zenq)
hehehe a teraz winthux sie obrazi i za kare specjalnie nowego kpilota nie popełni ;p


zenq czytasz w moich myślach :twisted:

P.S.
Już mało zostało do zrobienia... ale teraz nie wiem czy kończyć ;)
dulek000
QUOTE(winthux)
QUOTE(zenq)
hehehe a teraz winthux sie obrazi i za kare specjalnie nowego kpilota nie popełni ;p


zenq czytasz w moich myślach :twisted:

P.S.
Już mało zostało do zrobienia... ale teraz nie wiem czy kończyć wink.gif


Kończ, wstydu oszczędź (sobie wink.gif )
alberht
...co się odwlecze to nie ucziecze... tfu, raczej 'lepiej późno niż wcale' wink.gif
LeserGD
mam pytanko czy kpilot2 będzie pobierał opis, po wyłączeniu przechwytywania z winampa, z kzmieniacza jak wersja poprzednia?? bynajmniej tak mi sięwydawało że pobiera z kzieniacza. jak dla mnie troszkę drażniące to było. kpilot2 mógłby po prostu zostawić czyste pole opisu po wyłączeniu przechwytywania. a może będą do tego siakieś, że tak to nazwę przeżutki :wink: ??
Olórin
Będzie pobierał ostani ustawiony (czyli ten który mialeś w chwili włączenia kpilota)
LeserGD
Skoro tak to chciałbym zgłosić propozycję biggrin.gif , żeby było możliwe wybranie opisu z listy poprzednich opisów albo po prostu zostawienie pustego pola opisu.
Olórin
Najpierw winthux opublikuje 1 wersje potem bedziecie takie szczegóły proponować smile.gif Ja na przywracanie opisów nie narzekam, śmiga b. fajnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.