Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot2 testy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2, 3, 4
pielgrzym
A błąd z zaprzestawaniem zmieniania nazw piosenek po pewnym czasie już nie wystepuje?
case
QUOTE(pielgrzym)
A błąd z zaprzestawaniem zmieniania nazw piosenek po pewnym czasie już nie wystepuje?

nie.. hula jak w bajce biggrin.gif
alberht
dlaczego nie u mnie...
case
QUOTE(alberht)
dlaczego nie u mnie...

a jakiej wersji uzywasz .. ?
alberht
na pewno nie 2 :/ obiecałem sobie, że póki nie będę miał u siebie 2 to nie będę korzystał wink.gif
case
QUOTE(alberht)
na pewno nie 2 :/ obiecałem sobie, że póki nie będę miał u siebie 2 to nie będę korzystał wink.gif

jak nie mozesz wytrzymac, to sprobuj jakas starsza wersje.. dzialaly dobrze [na forum gdzies jest na pewno..]
StRuGi
Klik, klik
Lukas77
Ktoś wie czy prace się posuwają, obsuwają czy nasz drogi Winthux poległ na polu walki??? Widzę na pewnej stronie, której adrsu nie zdradzę a który jest bardzo prosty i przez przypadek na niego trafiłem że estujący, których jest KUUUUPA się dobrze bawią od dłuższego czasu i mają w dupie szarych userów bo kPilota mają od dawna :evil:
StRuGi
0.2.8.33b - ta wersja jest najnowsza afaik ;p
EDIT: a, to ty tez ta strone znalazles ;>
pielgrzym
Nie chce tu nic wykrakać, ale takie ciche betatestowanie w zamkniętym gronie osób pachnie chęcią zarobku wink.gif żeby się nie okazało, że ta wtyczka zacznie być płatna :cry:
.nomis
Ale wieś. Panie Winthux, ma pan coś na swoją obronę?
Olórin
Winthux przeniósł się w związku z studiami do wrocławia i w mieszkaniu nie ma sieci, więc na każdą najdrobniejsza zmiane trzeba czekać tydzień....
pielgrzym
Rozumiem, ale dlaczego nie udostępni wersji beta publicznie? Przecież im więcej betatesterów, tym szybciej się projekt rozwija smile.gif jedynym logicznym argumentem wydaje mi się to, że pełna wersja ma być płatna smile.gif proszę nie zrozumieć moich domniemań jako pretensji. Po prostu gdybam smile.gif a samego kPilota2 cholernie brakuje. Przydałaby się chociaz przejściowa wersja z poprawionym bugiem "samowyłączania się" smile.gif
pielgrzym
To prosze mi wytłumaczyć, jak w starszej wersji usunąć to całe menu (pobieraj tekst itd.) z paska narzędzi w oknie kontaktów? smile.gif bo go nie zdzierżę - sprawia, że pasek jest dwa razy szerszy... wink.gif
StRuGi
No nie da sie, ale nic pisales o nim, wiec pomyslalem ze bedzie to dobre rozwiazanie.
pielgrzym
Spoko smile.gif nie pozostaje nam nic innego jak troszkę poczekać smile.gif to chyba jedna z bardziej oczekiwanych wtyczek wink.gif
MihAoo3k
winthux to chyba zapomnial o temacie kPilot2 to juz przeszlosc;/...no co jest z Toba?..tyle osob na ta wtyczke czeka a Ty slowem sie tu nie chcesz odezwac?? :evil:
Ile mozna byc odcietym od netu??
pozdro.
Aule
No można można. Ja nie miałem internetu cały październik, z małymi przerwami :wink:
lipa
QUOTE(MihAoo3k)
winthux to chyba zapomnial o temacie kPilot2 to juz przeszlosc;/...no co jest z Toba?..tyle osob na ta wtyczke czeka a Ty slowem sie tu nie chcesz odezwac?? :evil:
Ile mozna byc odcietym od netu??
pozdro.

tłumaczenie powyższego textu, który dla niektórych może się wydać niezrozumiały:

QUOTE
tak się zastanawiam, czy winthux będzie na tyle uprzejmy, aby nas poinformować o postępach poczynionych w tworzeniu tejże wtyczki. jednocześnie nie chciałbym Go ponaglać, ale wiele osób z niecierpliością jej oczekuje. chciałbym również prosić o choć najdrobniejsze słówko wyjaśniające dłuższą nieobecność autora na forum.

hehe 8)
MihAoo3k
hehe, chcesz byc moim tlumaczem?wink.gif)
lipa
QUOTE(MihAoo3k)
hehe, chcesz byc moim tlumaczem?wink.gif)

a ile płacisz?! 8) w końcu może się tak zdarzyć, że zostanę tłumaczem, tylko zakres tłumaczeniowy będzie nieco inny... :wink: ehh ta filologia angielska smile.gif

p.s. mam nadzieję, że tego tłumaczenia nie odebrałeś jako złośliwość z mojej strony :wink:
MihAoo3k
proponuje za free:).. wkoncu sam sie zaoferowales,bo ja o to nie prosilem..

ps: tlumaczenie odebralem calkiem spokojnie tongue.gif
Sija
Troche informacji o postepach w projekcie: http://kpilot.info/news.xml
pielgrzym
Ilekroć ktoś cokolwiek napiszę w tym topicu, to zaglądam z nadzieją, że to Winthux ogłasza "release" kPilota2... wink.gif

Swoją drogą ciekawe zmiany w nim zaszły (chyba... zupełnie się zmienił biggrin.gif).
Lukas77
eee... dajcie se już spokój i nie podgrzewajcie atmosfery, jak już wyjdzie to napiszcie bo to już nudne się robi...
Sija
QUOTE(Lukas77)
eee... dajcie se już spokój i nie podgrzewajcie atmosfery, jak już wyjdzie to napiszcie bo to już nudne się robi...


jak Ci sie nie podoba, to nie czytaj.
jareq
QUOTE(Sija)
Troche informacji o postepach w projekcie: http://kpilot.info/news.xml

No, no widze postępy nawet własna strona a już myślałem, że to będzie legęda laugh.gif

aha apropo stronki - źle się wyświetla na Operze... wink.gif
Lukas77
QUOTE(Sija)
QUOTE(Lukas77)
eee... dajcie se już spokój i nie podgrzewajcie atmosfery, jak już wyjdzie to napiszcie bo to już nudne się robi...


jak Ci sie nie podoba, to nie czytaj.


senk wtym rze jurz pżeczytałem...
lhs
Na http://kpilot.info w menu macie Informations. Błąd wręcz klasyczny.
Sija
QUOTE(Lukas77)
QUOTE(Sija)
QUOTE(Lukas77)
eee... dajcie se już spokój i nie podgrzewajcie atmosfery, jak już wyjdzie to napiszcie bo to już nudne się robi...


jak Ci sie nie podoba, to nie czytaj.


senk wtym rze jurz pżeczytałem...


it's your problem...

QUOTE(lhs)
Na http://kpilot.info w menu macie Informations. Błąd wręcz klasyczny.


dzieki za info, juz poprawione smile.gif
foxtwo
QUOTE
To co do final version musi być zrobione:

* mozliwosc wpisania paru adresow info po enterze (Sija) [DONE]
* kpilot wycina msg.ext z przesylanych wiadomosci [DONE]
* znalezienie i poprawa buga, który powoduje, że winamp wywala błędy
* nie odświeża okienka, gdy działa z winampiem
* po zrobieniu unpause po dluzszym czasie, nie wczytuje zadnych tagow [ani dlugosci, ani autora, nic] [testowalem tylko na fb2k] (Sija)
* poprawka z wysyłaniem exit (trzeba zrezygnować ze zmiennej player)
* poprawka błędu w dll WMP, który powoduje wywalenie WMP przy zmianie opisu
* zmiana aliasów nie zostaje zapisana (Olórin) [DONE] (to pewnie było również związane z błędami ze specyficznymi aliasami np. '/np' )
* kPilot wysyła info przy pauzie i stop; dodanie kolejnego \"pakietu\" do wysyłania statystyk (zmiana stanu playera)

    kPilot <ver> (<betaLogin> [<profil>]) #<state>
    gdzie <state> przyjmuje wartość PLAYING = 1, PAUSED = 2, STOPPED = 3


* przy wysyłaniu info jak istnieje X-Error to niech loguje (Sija) [DONE]
* wtyczka do winampa powinna pobierać versję i przy rejestrowaniu ją podawać, bo w wa 2 jest wa 5 ;P [DONE]
* delay na timerze -> timerproc a nie na wątkach...


Hmmm... jakby nie patrzec to do foobar'a wszystko jest juz (chyba) zrobione... hmm ? :>
jareq
QUOTE(Sija)
QUOTE(lhs)
Na http://kpilot.info w menu macie Informations. Błąd wręcz klasyczny.


dzieki za info, juz poprawione smile.gif

A na Operze dalej błąd :?
lhs
A odświeżyłeś stronę??
jareq
Tak, przed chwilką również sprawdzałem i dalej to samo mam Opere v7.54 (Kompilacja 3865a)
winthux
QUOTE(foxtwo)
Hmmm... jakby nie patrzec to do foobar'a wszystko jest juz (chyba) zrobione... hmm ? :>


no i co z tego? kPilot nie dotyczy tylko fb2k....
foxtwo
dlaczego nie mozna wypuscic wersji dotychczasowej... ludzie tak dlugo czekaja na ta wtyczke ze za kazdym nowym postem w tym temacie nachodzi czlowieka mysl: TAK, MOZE TO JUZ DZIS BEDE MOGL SCIAGNAC WTYKE :?
jareq
Mnie najbardziej interesuje obsługa WMP10 biggrin.gif Tym bardziej że obecny k.Pilot wogóle go nie obsługuje :?
k3mpa
a kto tego molocha używa ..wink.gif
jareq
QUOTE(k3mpa)
a kto tego molocha używa ..wink.gif

Ja :mrgreen: ... i bardzo sobie chwale wink.gif
Dziesiątka jest naprawde The Best tongue.gif
...i jakość odtważanej muzy na WMP jest o wiele leprza niż na Winamp'ie a Foobara nie używam więc nie wiem
lhs
QUOTE(jareq)
... odtważanej ... leprza ...
jareq
QUOTE(lhs)
QUOTE(jareq)
... odtważanej ... leprza ...

To było specjalnie wiedziałem, że sie przyczepisz tongue.gif
Ale widze że nie jesteś taki bystry bo nie zauważyłeś takich byków w poście Lukasa a podpisałeś się zaraz pod nim pokazując inny błąd hehe :twisted:
zimaq
Widzę że kPilot2 jak wyjdzie z powodzeniem zastąpi audioscrobbler'a ;D
Czekam z niecierpliwścią wink.gif
case
QUOTE(zimaq)
Widzę że kPilot2 jak wyjdzie z powodzeniem zastąpi audioscrobbler'a ;D
Czekam z niecierpliwścią wink.gif

takie sa plany.. 8)
dulek000
QUOTE(case)
QUOTE(zimaq)
Widzę że kPilot2 jak wyjdzie z powodzeniem zastąpi audioscrobbler'a ;D
Czekam z niecierpliwścią wink.gif

takie sa plany.. 8)


No to extra! smile.gif

Winthux pośpiesz się proszę smile.gif
zimaq
spieszyc sie to i moze nie, bo jakies błędy moga wtagrnac, mimo testów, ale milo by bylo jakby wyszedł w okolicach premiery nowegoui i kieveiw wink.gif ( czyli jeszcze w tym roku )
froger_mcs
QUOTE(dulek000)
(...)Winthux pośpiesz się proszę smile.gif


Albo moze prosimy o jakas limitowana* werje beta wink.gif





*z liczba np. 5-10 sztuk wink.gif
case
QUOTE(froger_mcs)
QUOTE(dulek000)
(...)Winthux pośpiesz się proszę smile.gif

Albo moze prosimy o jakas limitowana* werje beta wink.gif
*z liczba np. 5-10 sztuk wink.gif

taka juz jest.. :twisted:

thux caly czas cos dodaje, zmienia, przystosowuje do kpilot.info, usuwa nowe bugi.. ostatnia beta powodowala czeste wywrotki K, wiec jeszcze jest troche do zrobienia i gdyby nie brak czasu producenta [i zmeczenie projektem tongue.gif], to prace na pewno posuwalyby sie szybciej..
.misiek
QUOTE(case)
taka juz jest..  :twisted:



a skąd normalny juser może ja zassać :?:
Olórin
tip: Zawsze czytaj to co drobnym druczkiem wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.