Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot2 testy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2, 3, 4
NelQ
Na centracle kPlugins.
Fanatyk
już znalazłem - i jak zwykle mam problem sad.gif
Nie moge dodać winampa :/
Cały proces przebiega bez wywalenia żadnego błędu ale nawet po resecie K. nie mam żadnego odtwarzacza do wyboru - wazup?
k3mpa
ano włąsnie ... . umnie to samo ....

upade:
Tylko wmp 10 ..;/ nie pokazuje,...
Fanatyk
u mnie v5.03 i też nie moge dodać sad.gif
Olórin
Wyłącz odtwarzacz, wyłącz konnekta. Włącz konnekta, włącz odtwarzacz z włączoną wtyczką kpilota! i powinien się zarejestrować wtedy wink.gif
Fanatyk
QUOTE
włącz odtwarzacz z włączoną wtyczką kpilota!

znaczy sie: włącz konnekta z włączoną wtyczką kpilota! ??
Blobo
nie, playera z wtyczką kPilota
zimaq
Musisz zainstalować wtyczki do playerów, zresztą w ustawieniach masz kreator instalacji smile.gif
lucas_mcs
kplilot2 at lastttt.. my precious..biggrin.gif

po pierwszych testach"
zauwazylem chyba to co kazdy czyli drobne bledy w nazwach i opisac (zmienna filename i "poprzedni" i "nastepny" sa odwrotnie)
nie ma sily zeby tolbar kpilota2 wywalic z okna rozmowy sad.gif

bonus kalias jest very cool ale chyba nie ma tam obslugi html?
jak i chyba w samym kpilocie
jezeli suwak glosnioci jest "poza zasiegiem" czyli jesli okno jest za male i pojawia sie ta podwojna strzalka do dalszej czesci toolbara to przy pasku glosnosci fajnie by bylo gdyby pojawial sie taki maly pionowy jak przy regulacji glosnosci windowsa smile.gif (bo u mnie to sie nic nie pojawia jak klikam na te podwojna strzalke)

poki co zauwzylem tyle. reszta dziala bosko biggrin.gif
iSiEk
A ja mam kilka pytań, mam Winampa 2.92 i
1. Czy da sie tak ustawić wtyczke żeby wysyłała info na WWW ale nie zmieniała statuy w GG? (Chodzi o to zeby mieć statystyki na stronie bez zmieniania opisu)
2. Czy da sie dodać w konnekcie zmienna z Tytułem i wykonawca tak zeby była widoczna cały czas np na tym dolnym panelu konekta co jest słoneczko statusów?
3. Da sie tak zrobić zeby winampa wogle nie było widać? (Bo jakoś nie jestem obcykany, gra to gra a wiecej sie nie zagłebiałem:)
4. Jak wstawić w wiadomości zmienną {artist} bo po wpisaniu jej nic sie nie dzieje?
Z góry thx za pomoc:]
Fanatyk
Ziomek < tongue.gif > ale właśnie kreator coś sie pier***i
froger_mcs
hmm a ja zaobserwowalem taki blad w wmp10 ze gdy wybieram utwor z innego albumu niz jest aktualnie opis zmienia sie nie na ten otwor ktory wybralem tylko na ten ktory jest pierwszy w albumie (mam nadzieje ze nie namieszalem zbytnio wink.gif ) Reszta nice biggrin.gif
mleko
hmm ja bym dodal jeszcze konfiguracje tego jaki odtwarzacz ma sie wlaczac po wcisnieciu guzika PLAY, bo u mnie sie wlacza WMP9 a chcialbym to zmienic na winampa:)
Fanatyk
a nie jest to kwestia jaki jest w systemie ustawiony na default?
winthux
Fanatyk ma rację, do uruchomienia pobierany jset defaultowy otwarzacz plikow mp3
Daarth
a u mnie nie zniknal smile.gif
OMFG ale ja sie ciesze ze wtyczka ju jest smile.gif dziala mi pieknie smile.gif
jareq
Ale co moze byc z tym ze odtwarzacz nie chce sie dodać do listy?? uzywam kreatora wszystko ok (nie pojawiają sie zadne bledy) ale odtwarzacza nie ma na liscie i nie można nim sterować kPlilotem sad.gif
froger_mcs
Jareq mialem ten sam problem.
Wejdz do opcje > dodatki typu plug-in > i na dole jest przycisk dodaj
i poprostu wskazujesz plik WMPkPilotInfo.dll
smile.gif
NelQ
U mnie z FB2k działa bez zarzutu biggrin.gif THX panowie wink.gif
u mnie smiga foobar smile.gif 0 problemow,szop etc. Szczerze mowiac nie spodziewalem sie takiego wykonania tej wtyczki :] GJ !!!!!
jareq
QUOTE(froger_mcs)
Jareq mialem ten sam problem.
Wejdz do opcje > dodatki typu plug-in > i na dole jest przycisk dodaj
i poprostu wskazujesz plik WMPkPilotInfo.dll
smile.gif

Super już działa :mrgreen: Dzięki froger_mcs za info masz u mnie browara wink.gif
zimaq
Dobra, jednak zauważyłem buga ;P
To okienko z rozszerzonym info o utworze na liście kontaktów (a właściwie pod nią tongue.gif ) nie zapamiętuje swojej ostatniej pozycji u mnie i uporczywie po kazdym restarcie chce być w ostatnim rzędzie wraz z kzmieniaczem.
Chyba nie muszę pisać ze to trocheczkę przeszkadza smile.gif
Ale ogólnie wtyczka cud miód smile.gif
nox_
tak zimaq tesz cos takiego zauwazylem
niestety chyba nie bardzo widac scisla zaleznosc
i nie bardzo rozumiem ten blad

toolbary nie zapamietuja polezenia gdy bar KPilota jest:
- zaraz pod glownym barem K i barem Pluginow
- gdy jest w jednej lini z toolbarem sieci

natomiast gdy jest zaraz nad albo wogle calkiem na gorze
lub na samym dole nic takiego sie nie dzieje
dziwne z KP jedynka mialem cos podobnego i to dawno dawno juz o tym bledzie pisalem
froger_mcs
nie zebym byl upierdliwy ale czy te wersje 0.2.12.55b, 0.2.11.44b, 0.2.11.43b, 0.2.11.39b (ktore na stronie kpilot.info wystepuja jako unstable version) kpilota2 sa juz kolejnym wydaniem tej wtyczki (czyt. Czy mozemy juz czekac na nowosci wink.gif ) ?? tongue.gif
case
QUOTE(froger_mcs)
nie zebym byl upierdliwy ale czy te wersje  0.2.12.55b, 0.2.11.44b,  0.2.11.43b, 0.2.11.39b (ktore na stronie kpilot.info wystepuja jako unstable version)  kpilota2 sa juz kolejnym wydaniem tej wtyczki (czyt. Czy mozemy juz czekac na nowosci wink.gif ) ?? tongue.gif

to wszystko to starsze wersje beta..
froger_mcs
heh tez tak mi sie wydawalo tyle ze mialem watpliwosci co do tego ze winthux rowniez uzywa wersji starszej niz teraz jest tongue.gif
m4t3k
Właśnie ściągnęła mi się jakaś wersja 0.2.5 tej wtyczki. Widzę, że bardziej rozbudowana jest - to +, ale gdzie jest mój ulubiony przycis Odtwarzaj/Pauza. I jest bug - jak zaznaczę w głównym toolbarze pokazywanie przycisku Następny to mi pokazuje Poprzedni. Wracam do 0.2.0.
nox_
pisal juz ktos ze znaczek '&' i spacja pisane razem daja razmem ' _ ' ?
smile.gif
przynajmiej na winampie nie wiem jak na innych
NelQ
Znalazłem drobny błąd. Przy ustawieniu aby wyświetlał tytuł / utwór wiekimi literami, polskie litery wyświetla małe, np. "OGIEń" zamiast "OGIEŃ".
djkwaku
a ja mam taki problem :/ używam Winampa 2,81 i tak wsio instalka KP2 itp pluginów ok nqajpierw wywalało mi błędy przez Olewke ( ale dopiero jak zainstlaowałem KP2) teraz nie wywala żadnych błędów wsio powinno być ok ale... mój opis "słucham se :c -c
" zamiast nazwy utworu mam jakieś dziwne pierdoły :/ :c - c lub inne co z tym zrobić ???
Maxwell
zadam najglupsze pytanie jakie mozna w tym topicu zadac po 12 stronach - skad sciagnac nowego kpilota, bo szukam na stronie kplugins.net od godziny i nie widze? ;p bylbym wdzieczny za docelowke dla matola. ;D
froger_mcs
sciagnij go z centralki kplugins bo chyba narazie tylko tam jest oficjalnie
Maxwell
QUOTE(http://www.kplugins.net/centralka.xml)
Moduł Centralka w budowie!!! Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o zmianach w serwisie.


przygladalem sie temu napisowi dobre 15 minut i dalej nic nie wyczailem. ;P
MiLKA
QUOTE(Maxwell)
QUOTE(http://www.kplugins.net/centralka.xml)
Moduł Centralka w budowie!!! Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o zmianach w serwisie.


przygladalem sie temu napisowi dobre 15 minut i dalej nic nie wyczailem. ;P

moduł strony WWW pod tytułem Centralka jest w ciągłej budowie. Sama Centralka KPlugins działa od samego początku :-) Poszukaj w ustawieniach w zakładce Aktualizacje, tam będziesz mógł wybrać centralke KPlugins
Maxwell
wszystko jasne. dzieki wielkie. ;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.