Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot2 testy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2, 3, 4
.misiek
QUOTE(Olórin)
tip: Zawsze czytaj to co drobnym druczkiem wink.gif


na forum napisane 5-10 sztuk, <drobnym jeśli o to chodzi> a na stronce kpilot'a jest już jakieś 18 osób które tesują ...

zamotałem sie i nie wiem o co chodzi ... :?
froger_mcs
chodzi mi o kolejnych 5 czy tam 10 sztuk tongue.gif
jareq
Więcej testerów = Więcej wykrytych błędów :wink:

Więc czemu nie? :roll:
winthux
więcej userów - > więcej wykrytych błędów->więcej roboty a czasu bardzo mało....
_menic_
QUOTE(winthux)
więcej userów - > więcej wykrytych błędów->więcej roboty a czasu bardzo mało....
to ostatnie nie za bardzo mi sie spodobało :?
sleesh
QUOTE(winthux)
więcej userów - > więcej wykrytych błędów->więcej roboty a czasu bardzo mało....


winthux tak, ale bledy beda szybciej wykryte i bedziesz mogl sobie wszystko poukladac , a tak czy siak czesc osob bedzie juz mogla korzystac z kpilocika. kiedys bugi i tak wyjda na wiezch...
winthux
heh... to jest bardziej zawikłana sprawa niż Ci się wydaje...

W każdym bądź razie kpilot2 czeka właściwie na nowe ui. Jak wyjdzie ui, to wyjdzie kpilot2.
_menic_
nowe UI, nowe UI a kiedy nowe UI wyjdzie :?
alberht
dzisiaj wyszło na becie :]
foxtwo
czyli kpilot2 tez wyjdzie (niedlugo) biggrin.gif
winthux
wyszedłby w ten weekend, ale płytka ze źródłami źle mi się nagrała :/
foxtwo
rozumiem, ze to zart biggrin.gif No dobra tyle czekalismy to poczekamy te dwa dni wiecej :wink:
sleesh
winthux ty to chcesz chyba zarobic :twisted:
froger_mcs
moze winthux byl pewien ze nowe UI nie wyjdzie jeszcze w tym roku wink.gif
winthux
byłem pewien, że wyjdzie jakoś w następnym tyg. a w ten weekend miałem kilka drobnych poprawek nanieść i przygotować całość do releasu.

P.S.
Zrobić bym bardzo chciał trochę kasy :) (np. na samochód :P)
.misiek
czyli powinna być w nowym tygodniu już? biggrin.gif

czekam, czekam smile.gif
sleesh
QUOTE(winthux)
byłem pewien, że wyjdzie jakoś w następnym tyg. a w ten weekend miałem kilka drobnych poprawek nanieść i przygotować całość do releasu.

P.S.
Zrobić bym bardzo chciał trochę kasy smile.gif (np. na samochód tongue.gif)


Na to to i ja (ah ta "moja" honda civic '92 1.5 16v ^^) , ale tutaj chodzilo mi o cos innego akurat ;p A i odpowiadaj czasem na gg, ok ? ;P
zimaq
To może przyblizona data wydania? Taka oficialna i w miare pewna? wink.gif
winthux
Pewna na 100% jest 1.1.2005. Wtedy wypuszczę nawet jak by były krytyczne błędy:) Bo pewnie byście mnie zjedli ;P
dulek000
QUOTE(winthux)
Pewna na 100% jest 1.1.2005. Wtedy wypuszczę nawet jak by były krytyczne błędy:) Bo pewnie byście mnie zjedli ;P


biggrin.gif

Kilka stron temu jest, co byśmy Tobie zrobili :]
QUOTE(winthux)
Pewna na 100% jest 1.1.2005. Wtedy wypuszczę nawet jak by były krytyczne błędy:) Bo pewnie byście mnie zjedli ;P


nie kanibalami to nie jestesmy, ale na pal nabic mozemy ! biggrin.gif
mlodass
ja tam sie nie chwale ale tatuś kupił bardzo fajną piłe mechaniczną tongue.gif

tnie aże strach biggrin.gif
froger_mcs
nie zebym sie narzucal albo cos, ale jak tam praca idzie ?? tongue.gif
winthux
końcówka już właściwie jest... jeden rzecz zrobie, poprawie kilka błędów i będzie gotowe :]
Aule
I tak od miesiąca wink.gif
dulek000
QUOTE(Aule)
I tak od miesiąca wink.gif


hehe
Lukas77
Winthux wyda wtyczke na * bedzie w czapeczce mikolaja i odegra nam merry christmas :-)
Olórin
QUOTE
I tak od miesiąca

Jak sie pisze kombajn a nie wtyczke, to zawsze jakiś bajer sie jeszcze da wcisnąć smile.gif
winthux
Heh... Olorin ma racje :D

Ta wersja co wyjdzie to będzie 1/10 tego co planowałem :)... Reszta może kiedy indziej, może jako inne wtyki...
Olórin
[wink.gif]No! Wreszcie ktoś planuje sie zabrać za pilotowanie tosterem biggrin.gif [/;)]
StRuGi
Eh :/ No coz, moze sie doczekamy kPilot'a 2 w tym roku =='
winthux
Pilotowanie tosterem to banal, najtrudniejsza rzecz to zrobić przejściówkę z rs232 na jakiś wtyk tostera lub podpiąć się pod włączynik/wyłącznik tostera ;]
Aule
Najgorsze będą stare tostery z mechaniczny włącznikiem wink.gif
Olórin
QUOTE(winthux)
Pilotowanie tosterem to banal, najtrudniejsza rzecz to zrobić przejściówkę z rs232 na jakiś wtyk tostera lub podpiąć się pod włączynik/wyłącznik tostera ;]

Prościej będzie sterować przez LPT, zapalając pojedyncze bity wink.gif

QUOTE
Najgorsze będą stare tostery z mechaniczny włącznikiem

Polak wymyśli smile.gif
Zakrn
Co wy się tostera uczepiliście? Najpierw miała być wtyczka zastępująca kobietę...
k3mpa
QUOTE(Zakrn)
Co wy się tostera uczepiliście? Najpierw miała być wtyczka zastępująca kobietę...


Chyba żarujesz ..tongue.gif kobiety nic nie zastąpi..:>
toster jak toster, ale obsluga pralki miala byc, i co? chociaz niech bedzie ekspres do kawy... ://

A tak na powaznie na wigilie moglo byc wyjsc tongue.gif idealny prezencik pod choinke ;]
Olórin
QUOTE(arct!c)
toster jak toster, ale obsluga pralki miala byc, i co? chociaz niech bedzie ekspres do kawy... ://

A tak na powaznie na wigilie moglo byc wyjsc tongue.gif idealny prezencik pod choinke ;]


Wątpie żeby winthux wyrobił się do jutra...

Zakrn - Toster to już taka nasza forumowa tradycja biggrin.gif
Fanatyk
QUOTE(k3mpa)
QUOTE(Zakrn)
Co wy się tostera uczepiliście? Najpierw miała być wtyczka zastępująca kobietę...


Chyba żarujesz ..tongue.gif kobiety nic nie zastąpi..:>


Powiedz to gejom tongue.gif
Zakrn
Najeżdżanie na gejów już jest niemodne... Teraz nalotka na aseksualnych (tych to dopiero nie rozumiem)! :roll:
pielgrzym
QUOTE(Zakrn)
Najeżdżanie na gejów już jest niemodne... Teraz nalotka na aseksualnych (tych to dopiero nie rozumiem)! :roll:


No nie popadajmy w jakąś histerie. Jak ktoś sobie z pederasty zażartuje, to się od razu musi to być "najeżdżanie"? smile.gif Wychodzi tu na wierzch taka śmieszna ułomność demokracji, że mniejszość trzyma za ryj całą resztę wink.gif
Fanatyk
1. nie najeżdżam - podaje przykład - gdzie teoria sie łamie wink.gif
2. ułomnośc? tak, ale nie demokracji ogólnie tylko naszej niedorobionej krypto-deomokracji wink.gif
pielgrzym
QUOTE(Fanatyk)
1. nie najeżdżam - podaje przykład - gdzie teoria sie łamie wink.gif


smile.gif


QUOTE(Fanatyk)
2. ułomnośc? tak, ale nie demokracji ogólnie tylko naszej niedorobionej krypto-deomokracji wink.gif


Nawet dojrzałe i rozkwitające (?) systemy demokratyczne mają ten mankament smile.gif np. Francja, czy USA smile.gif IMHO to generalna przypadłość demokracji (tylko proszę sobie tego nie interpretować rozszerzająco i nie mówić potem "pielgrzym anarchista, on nie chce demokracji" etc. etc. - nic z tych rzeczy smile.gif ).
Fanatyk
Nigdy nie twierdziłem i nie twierdzę że demokracje jest (czy była) dobrym systemem wink.gif

wręcz przeciwnie - większość przeważnie jest głópia i nie może się dogadać!

Czy nie robimy zbytniego OT?? biggrin.gif
QUOTE(Fanatyk)
Nigdy nie twierdziłem i nie twierdzę że demokracje jest (czy była) dobrym systemem wink.gif

wręcz przeciwnie - większość przeważnie jest głópia i nie może się dogadać!

Czy nie robimy zbytniego OT?? biggrin.gif


Być może jest głópia, ale głupia napewno nie jest tongue.gif
Fanatyk
czepiasz sie tongue.gif

jest głópia, głupia, głoopia, glópia, glupia, gloopia itp. itd. tongue.gif
froger_mcs
winthux tylko nie mysl ze tym odejsciem od tematu zapomnielismy o tobie .... wink.gif
zimaq
Hah! We're waiting... ;]
Jutro... prosimy... na prezent pod choinkę biggrin.gif
jareq
Już jest!!!!!!!

.... i jest SUPER [właśnie testuje tongue.gif ]

Wielki dzięki Winthux i całej reszcie którzy maczali swoje łapki biggrin.gif
Fanatyk
Właśnie zassałem - lece obadać :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.