Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kLock
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
zhvir
oczywiście że da się wyłączyć konnekta gdy jest zablokowany, trzeba tylko ustawić sobie skrót klawiaturowy k.Lawą!!! po ponownym włączeniu komunikatora i próbie jego aktywacji pojawia się okno z hasłem smile.gif
Aule
Można zabić proces wink.gif Łatwiej i nie trzeba mieć klawy.
saCOOL
Jasne, że można i wszystko to przyczynia się do wykonania dodatkowej pracy tongue.gif. Wystarczy zablokować Konnekta i zamknąć system smile.gif szkoda życia na klikanie/klawiszowanie biggrin.gif.
dulek000
Fajny pomysł Bredo, choć to samo zadanie spełnia hasło na profil. Ale zrobię, bo to 10 minut roboty. wink.gif
dulek000
Nowa wersja (1.5.4.0) czeka na zatwierdzenia na centralce.

Changelog:
> Możliwość automatycznego blokowania Konnekta na starcie
+ Przycisk blokujący już nie będzie nazywał się kLock
^ Wtyczka respektuje ustawienia poziomu zaawansowania użytkownika
John Cooper
Też jedna z moich ulubionych wtyczek smile.gif
Dobrze że nie zapomniałeś o niej jak i o kRSS smile.gif

I też trza czekać aż sie pojawią na centralce tongue.gif
saCOOL
http://www.konnekt.info/forum/index.php?s=...indpost&p=68872

QUOTE
Ludzie tworzący wtyczki, nie musieliby zamieszczać coraz to nowych wersji (kilka razy w tygodniu), lecz po prostu udostępnialiby je w wirtualnej sieci lan (może to głupi pomysł, ale wpadło mi to do głowy ).

Może byś ominął czekanie i udostępnił? biggrin.gif
Mar&kos
Hey. Mam mały problem z k.lock. A mianowicie kiedy włączę wtyczkę to mi po wybraniu profilu nie pokazuje KONNEKT'a w tray'u, wiem że on jest ponieważ działa k.notify i w menadżerze zadań też jest. Proszę o pomoc
saCOOL
Dałoby się zrobić tak, żeby po Zablokowaniu kLockiem, Okno Transferów (kAQQ) też znikało?
zelu
jakas wspolpraca z kpaleta? wink.gif Bo ikonki z niej mam a guziczka trayowego niet tongue.gif
admad
Ja mam takie pytanie, jak włącze ukrycie ikonki w tray'u. Pokazuje się komunikat żebym najpierw ustawił skrót w k.lawie. Więc pytanie brzmi jak? Mam tą wtyczke, ale nie moge jej za nic znalesc, żadnych ustawień. Przepraszam ze amatorskie pytanie wink.gif

edit: dzięki:)
zhvir
na samej górze w opcjach
ustawienia -> klawiatura
saCOOL
Ja mam takie pytanie: czy mógłby ktoś zrobić jedną wersje kNotify? Z poprawkami dla tabletKi i dla kLocka (no i dla czego tam jeszcze trzeba), która by nie odświeżała podczas logowania całej listy kontaktów?
Thufir
Dulek, nadal po zablokowaniu K i późniejszym doblokowaniu czyści mi histoię... (tzn. okienko rozmowy jest puste i nie widzę wcześniejszej rozmowy). Nie używam tabletKi.
Andrzej1307
dolaczam sie do prosby saCOOL'a. bez sensu jest kilka wersji notify
dulek000
Thufir: Musisz mieć wtyczkę kIEView i prowadzić historię rozmów, aby poprawnie przywracało rozmowę.
Aule
Co do kNotify. Wersje do z tematu o Tabletce robił Skolima, a wersje do kLocka Olórin, więc czego sie spodziewaliście? Niestety dostęp do źródeł mają tylko nieliczni, w większości zajęci innymi sprawami. Kiedyś przejawiłem dobrą wolę, chciałem pomóc, ale niestety, źródeł nie dostałem, bo to własność nixa.
Poza tym, panowie, to nie miejsce na dyskusje o kNotify. Kończyc OT.
Olórin
yyy? Proszę mi tu nie siać dezinformacji. Wersje do tabletki rowniez robil olorin... skolima robił jakieś swoje dziwne (i niedziałające) fixy odnośnie nie pokazywania notify przez kiklanascie sekund od połączenia z siecią. Z tego co pamiętam to wersja kLockowa posiada fixy tabletkowe.
namthar
Wygląda na to, że wtyczka szwankuje nieco bez tabletki.

Kiedyś było wszystko w porządku, potem przez jakiś czas używałem tabletki, ale nie mogłem się do niej przekonać, więc ją usunąłem i teraz występuje dawny problem z otwierającymi się po odblokowaniu wszystkimi wcześniej otwartymi i zamkniętymi oknami. Dodatkowo przy blokowaniu otwarte okna nie znikają i można z nich normalnie korzystać.

Nie potrafię powiedzieć jak długo używałem tabletki, ale na pewno w trakcie tego pojawiały się nowe wersje kLocka, więc ta aktualna nie jest tą, która kiedyś działała.

Co dziwne na innym Konnekcie, gdzie nigdy nie było tabletki nie występują te problemy. Za to po otrzymaniu wiadomości i kliknięciu na mrugającą ikonkę Konnekta w trayu otwiera się zarówno okno rozmowy jak i okno do wpisania hasła, ale mimo wpisania złego hasła, a także nie wpisania go w ogóle można normalnie korzystać z otwartych okien.

W obu przypadkach wersja kLocka jest najnowsza z centralki.
dulek000
Z centralki beta, czy kPlugins? Najlepiej podaj po prostu wersję.
namthar
Z kPlugins: 1.5.4.0
namthar
Po paru testach doszedłem do wniosku, że kLock bez tabletki nie działa poprawnie tylko wtedy, kiedy jednocześnie jest włączona wtyczka FavIcon. No ale nie wiem po której stronie leży wina...
dulek000
Świetnie, że to sprawdziłeś - za nic nie mogłem zrobić tego błędu u siebie. Masz rację - coś jest nie tak, trzeba będzie pogadać z Olórinem. wink.gif
Olórin
Dulek - musisz zmienić sposób weryfikowania obecnośnie tabletki - nie sprawdzać czy jest wtyczka o określonym NET, a o określonym SIG. Przez moją nie uwagę obydwie wtyczki mają ten sam NET (niczemu to nie przeszkadza, nie licząc tego że trzeba uważać przy sprawdzaniu obecności obu wtyczek).
dulek000
O, dobrze wiedzieć. wink.gif W najbliższym czasie wypuszczę poprawkę.
ool
chciałabym wreszcie ściągnąć kLocka, ale niestety żaden z podanych tutaj linków nie działa, katalog plugins tez nie, wiec moze ktos poda mi jakis zyjacy link? bylabym wdzieczna.
ps: aktualizacje u mnie tez poszly, wiec nie mam innego wyboru(kiedy chce zainstalowac aktualizacje, konnekt wylacza sie, a nie restartuje, jak powinien) dry.gif
lukaszgl
ool a może zajrzyj tutaj
dulek000
Najświeższe wersje wtyczki są w sumie dostępne jedynie na centralce kPlugins.
lukaszgl
Zgadza się dulek000, ale skoro pisała że aktualizacje jej wysiadły...
ool
lukaszgl - wielkie dzięki biggrin.gif
dulek000
Wersja 1.5.5.1 z poprawioną współpracą z kAway2 poszła na centralkę beta.
Wareczek
Jeśli w pełni zablokuje Konnekta to brakuje mi tylko jednej opcji. Mianowicie zmienić jakoś ikonkę Tray na np ikonę kLock i zrobić tak, żeby nie migała jeśli ktoś napisze podczas blokady.
Oczywiście można ukryć całkowicie ikonę, ale u mnie to nie działa - ukrywa się, później kiedy odblokowuje skrótem klawiszowym to pyta czy odblokować, po czym ikonka nie pojawia się. Dlatego jestem za zmianą ikony na ikonę kLock oraz ukrycie migania przychodzącej wiadomości, czy też kontaktów które zmieniły status.
dulek000
Niestety, to prawie niemożliwe - ikonki w tray'u nie da się subclassować. tongue.gif
keeveek
klock nie "znika" okienka kRadio, ani nie wycisza muzyki, pewnie ktoś już to zauważył, ale nie wiem, czy możliwe jest coś z tym zrobić
dulek000
Dev kRadio może to zrobić bez większych problemów, kLock udostępnia stosowne API.
keeveek
konnekt mógłby się blokować razem z blokowaniem windowsa
win + L
Devil21
Niewiem czy o tym była już mowa a jeśli tak to sorki.
Mianowicie czy byłoby możliwe aby w kLock była opcja blokowania Konnekta po np 1min?? Czy to możliwe??
keeveek
synchronizacja z AutoAway. Ustaw czas przechodzenia do trybu zaraz wracam na jedną minutę i ustaw synchronizację w kLock
jojo_sct
W klock pisze, że aby zablokować komunikaty trzeba mieć zmodyfikowane knotify gdzie mogę takie znaleźć ?
dulek000
W pierwszym poście…
jojo_sct
QUOTE(dulek000 @ 8.08.2007 - 16:30) *

W pierwszym poście…

Myślałem że tam jest stara wersja, ale myliłem się teraz już wszystko śmiga.

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.