Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kLock
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4
sasquacz
a kMigacz? smile.gif tez by sie mogl wylaczac
zimaq
Cokolwiek bym nie wybrał w 'Położeniu przycisku' i tak po restarcie zawsze się odznaczają wszystkie pola. Tym samym przycisk zostaje w menu wtyczek. A ja chce w tray'u! happy.gif

btw. kMigacz to swoją drogą by się przydał, a skoro kA2 wysyła już powiadomienia, to niech się tez wyłącza się miganie po włączeniu kA2 wink.gif Dziękuję.
dulek000
sasquacz: kMigacza da się zrobić. smile.gif

zimaq: U mnie właśnie wszystko śmiga. :/ I jakie "miganie po włączeniu kA2"?

Jest w ogóle ktoś, komu zmienianie miejsca przycisku działa?
Andrzej1307
ten knotify ktory byl w paczce z wersja 1.3.0.103 przy uruchamianiu wyswietla wszystkie kontakty.... moze to ktos znowu poprawic?
dulek000
Andrzej1307: Ja nie mam źródeł - nic nie mogę zrobić.

Wiedziałem, że będą z tym problemy…
Olórin
Ta wersja nie obejmuje modyfikacji skolimy, która z raportów userów nie działala w 100% dobrze.
Andrzej1307
no wlasnie dlatego przy laczeniu do sieci pokazuje wszystkie kontakty
mozna poprosic Skolime aby ta wersje rowniez poprawil? Bylbym wdzieczy smile.gif
keeveek
włączenie opcji "wycisz dźwięki" działa w jedną stronę. Wtyczka wycisza dźwięki, ale po odblokowaniu ich nie włącza. Przynajmniej dzieje się tak po synchronizacji z auto away'em smile.gif
zhvir
QUOTE(dulek000 @ 14.04.2006 - 07:35) *
Jest w ogóle ktoś, komu zmienianie miejsca przycisku działa?

Tak jest, obecny... <podnosi rękę w górę zawiedziony>
ustrYk
ja jeszcze chcialem dodac, ze przy odblokowywaniu kiedy dostalismy jakas wiadomosc, przynajmniej u mnie okienko gdzie wpisuje sie haslo jest strasznie zamulone, tzn reaguje z opoznieniem. ktos tez to zauwazyl? poza tym bledem i poza brakiem mozliwosci ustawienia miejsca przycisku bledow nie widze:)
cumeel
Po zamianie kNotify przestał mi działać:/ W opcjach wszystko jest ok ale nie wyświetla mi żadnych powiadomień.

Edit: Po najnowszej aktualizacji kLocka wszystko znów działa.
saCOOL
No po prostu bajer biggrin.gif. Wszystko super pomyślane, tylko że zapewne po restarcie kompa, usunięciu wtyczki i włączeniu Konnekta, można się dobrać do zawartości biggrin.gif (tak wiem, można hasło uruchamiania założyć biggrin.gif). Przewidujecie może scalenie tego z głównym programem (tak, by nie była to wtyczka, lecz opcja programu)? Świetna sprawa, wtyczka genialna!
Olórin
saCOOL - zawsze mozna nie pozwolić na usunięcie wtyczki uprawnieniami NTFS...
saCOOL
Po pierwsze: nie mam pojęcia, o czym mówisz biggrin.gif (nie bawię się win-zgrozą aż tak głęboko)
Po drugie: wprowadzenie tego do samego programu, nie jest chyba głupim pomysłem biggrin.gif

Uprawnienia mówisz. To ja jednak założę sobie hasło uruchamiania.

EDIT do notki poniżej: Ja nie mam manii zabezpieczania :> tak naprawdę, to ta wtyczka nie jest mi potrzebna, bo mam kompletne zaufanie do środowiska (tata i siostra). Tam gdzie przebywam większość czasu: nie mam neta = nie mam "problema" :>.
Po prostu chciałem się podzielić tym, o czym pomyślałem tongue.gif.
zhvir
OT: w ogóle załóż sobie hasło na bios i jeszcze zrób sobie jakieś sprzętowe szyfrowanie dysków wink.gif
Olórin
OT: Wystarczy programowe - http://www.truecrypt.org/ wink.gif
dulek000
Keeveek: Poprawiłem to.

UstrYk: Jeżeli masz włączone ukrywanie ikonki i tray'u to występuje taki bug. Najprawdopodobniej to wina samego Konnekta i nic nie poradzę.
keeveek
wydaje mi się, że sposobnym by było, by skoro jest synchronizacja z kAway2 żeby odblokowanie komunikatora automatycznie wyłączało też kAway
dulek000
Do zatwierdzenia na centralce beta została wysłana wersja 1.5.0.0. Do blokowania kMigacza wymaga jego wersji z pierwszego posta.
jareq
Szkoda, że te wszystkie blokady na nic się nie zdają. Można to wszystko bez najmniejszego problemu ominąć...
bakerss
A w tym kMigacz zaszły jakies zmiany poza działaniem z kLockiem?
dulek000
jareq: Mówisz o usunięciu wtyczki? ;>
bakerss: Ja uporządkowałem kod, a Olórin mówił, że poprawił w nim jeszcze jakiegoś buga.
keeveek
QUOTE(jareq @ 19.04.2006 - 19:19) *

Szkoda, że te wszystkie blokady na nic się nie zdają. Można to wszystko bez najmniejszego problemu ominąć...


według mnie takie dywagacje są bez sensu tongue.gif archiwum rozmów można przenieść do innego profilu, hasła do kont gg można znaleźć na DC++ a i można usunąć nie tylko wtyczkę a i całego konnekta. kLock ma być tymczasową blokadą głównie po to, by komunikator nie przeszkadzał innym użytkownikom kompa akurat jak nas nie ma oraz chroni nas przed wstrętnym małolatem tongue.gif

chcialem jeszcze dodać, że domowy, niekomercyjny komunikator to NIE JEST FORTECA wink.gif
Olórin
Jak chcesz zachować swoją prywatność zabezpiecz komputer (możesz go dodatkowo włożyć do sejfu tongue.gif)... wystarczy FastUserSwitching + zabawa z uprawnieniami w NTFS...
keeveek
według mnie najlepiej zabezpieczony komputer to wylączony komputer, chociaż jak twierdził Kevin Mitnick to bzdura, ponieważ wystarczy kogoś nakłonić aby go włączył.. ;>
sasquacz
QUOTE(dulek000 @ 19.04.2006 - 18:56) *

Do zatwierdzenia na centralce beta została wysłana wersja 1.5.0.0.


jak dotad nie widze jej tam... moglbys po prostu wrzucic gdzies na serwer, albo tu, na forum?
Lukas77
Zaktualizowałem nowego kLock'a i po upgradzie odpalił się, ustawiłem w opcjach pokazywanie ikonki w menu, trayu i na liscie wtyczek i wyskoczył mi błąd, log:
QUOTE
Konnekt_log ... v 0.6.22.137 | ui 0.1.21.50


_____________________________________________

## [CORE] argv[0]=C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe
## [CORE] appPath=C:\Program Files\Konnekt\
## [CORE] dataPath=C:\Program Files\Konnekt\data\
## [CORE] PATH=C:\Program Files\Konnekt\data\dll;C:\WINDOWS\system32;C:\WINDOWS;C:\WINDOWS\System32\Wbem;C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel
## [CORE] Statystyka id = 1073755083; uptime = 0; msgSent = 0; msgRecv = 0
## [CORE] --- Beta report saved ---
## [CORE] * plugin - ui.dll
## [CORE] --- UI loaded ---
## [CORE] --- ProfilesDir set ---
## [CORE] --- Profile set ---
## [CORE] profile=Axl
## [CORE] profileDir=C:\Documents and Settings\Axl\Dane aplikacji\stamina\konnekt\Axl\
## [CORE] tempDir=C:\DOCUME~1\Axl\USTAWI~1\Temp\Konnekt_Axl_cffe7202
## [CORE] --- Core columns set ---
## [CORE] * plugin - plugins\gg.dll
## [CORE] * plugin - plugins\ggimage.dll
## [CORE] * plugin - plugins\dwutlenek.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kjabber.dll
## [CORE] * plugin - plugins\TloK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\emnotify.dll
## [CORE] * plugin - plugins\DzielniK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\exPIMP.dll
## [CORE] * plugin - plugins\faworki.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kboard.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kDodatki.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kIEview.dll
## [CORE] * plugin - plugins\tabletka.dll
## [CORE] * plugin - plugins\KiK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\konnferencja.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kpilot2.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kplus.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kSL.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kstyle.dll
## [CORE] * plugin - plugins\ktp.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kTransfer.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kZmieniacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\notify.dll
## [CORE] * plugin - plugins\sms.dll
## [CORE] * plugin - plugins\sound.dll
## [CORE] * plugin - plugins\update.dll
## [CORE] * plugin - plugins\k.Lawa.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kMigacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\linKer.dll
## [0x009d] Inicjalizacja wtyczki linKer w wersji 0.11.2.0
## [CORE] * plugin - plugins\kAway2.dll
## [CORE] * plugin - plugins\szuKacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\Favicon.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kLock.dll
## [CORE] * plugin - plugins\Pisak.dll
## [0x00a2] Inicjalizacja wtyczki Pisak w wersji 0.2.2.0
## [CORE] --- plg.dtb saved ---
## [CORE] --- Plug.sort ---
## [CORE] --- Plugins loaded ---
## [CORE] --- Plugin columns set ---
## [CORE] --- Profile loaded ---
## [CORE] --- Versions checked ---
## [wXP UI] -> ComCtl 60000 isWXP 1
## [kAway2] [NetList<14653408>::loadNets().retroItem]: net = 10, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653408>::loadNets().retroItem]: net = 63, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653408>::loadNets().retroItem]: net = 12, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653408>::loadNets().item]: id = 1, net = 10, name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653408>::loadNets().item]: id = 2, net = 63, name = Tlen, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653408>::loadNets().item]: id = 3, net = 12, name = Jabber, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::loadNets().retroItem]: net = 10, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::loadNets().retroItem]: net = 63, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::loadNets().retroItem]: net = 12, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::loadNets().retroItem]: net = 20, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::loadNets().item]: id = 1, net = 10, name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::loadNets().item]: id = 2, net = 63, name = Tlen, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::loadNets().item]: id = 3, net = 12, name = Jabber, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::loadNets().item]: id = 4, net = 20, name = Konferencja, use = yes
## [kAway2] [kAway2::IPrepare()]: Ctrl = 14039896, pCtrl = 14653152, sCtrl = 14569592, wCtrl = 14653296
## [kAway2] [NetList<14653408>::UIDraw().item]: name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653408>::UIDraw().item]: name = Tlen, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653408>::UIDraw().item]: name = Jabber, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::UIDraw().item]: name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::UIDraw().item]: name = Tlen, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::UIDraw().item]: name = Jabber, use = yes
## [kAway2] [NetList<14653984>::UIDraw().item]: name = Konferencja, use = yes
## [GGimage] dd: fetching previous owner of message box
## [GGimage] dd: owner not found
## [k.Lawa] Okno globalnych hotkeyów stworzone
## [k.Lawa] 5 11 13 16
## [k.Lawa] Wczytałem menu: 0, grupa: 30502, id: 30630, key = 83, flag:8, local 0
## [k.Lawa] 6 13 15 18
## [k.Lawa] Wczytałem menu: 0, grupa: 301100, id: 301101, key = 90, flag:8, local 0
## [K+] bez sieci: 30
## [K+] Gadu-Gadu™: 73
## [K+] Jabber: 9
## [K+] (null): 9
## [K+] Tlen: 11
## [K+] (null): 1
## [K+] Wiadomości w kolejce: 0
## [CORE] --- plg.dtb saved ---


Plug plugins\kLock.dll made a booboo ...
"Akcja 8 , 307001 już istnieje!"
bakerss
Teraz jak został poprawiony z kMigaczu błąd z menu emotek, to znowu nie miga, jak przychodzi pierwsza wiadomosc :/ tylko miga juz podczas rozmowy. sad.gif
saCOOL
Nie mogę tego potwierdzić, u mnie działa dobrze.
bakerss
Poprawka teraz wogole nie miga :/ Chyba nie musi byc do prawidłowego działania kMigacza ten notify??
dulek000
Bakerss: Nie wymaga, ja podczas testów nie miałem problemów. Jakie masz jego ustawienia? Sprawdź też indywidualne opcje w ustawieniach kontaktu.

Lukas77: Masz ustawione wyświetlanie przycisków wtyczek na głównym toolbarze - nic dziwnego. W następnej wersji zabezpieczę kLocka przed takim ustawieniem.
Lukas77
Tylko ca ja mam teraz zrobić? Po tym numerze nie mogę zaktualizować kLock'a ponownie do nowej wersji bo za każdym razem mam błąd. Wrzuciłem starszą wersję, ustawiłem w niej opcje i zaktualizowałem do nowej a błąd nadal się pojawia. Jak to obejść?
bakerss
Ustawienia miałem tak jak w starej wersji, której obecnie uzywam bo działa, czyli 500 dla wiadomosci a opisy wyłączone, w kontaktach to wszystko domyślnie. nie wiem czego moze nie działać :/
dulek000
Lukas77: Ustawienia->Wtyczki->Przestawić miejsce dla mneu wtyczek na cokolwiek innego. A potem uruchamiasz kLocka i wyłączasz opcję. smile.gif
Lukas77
Poradziłem już sobie korzystając z backupu profilu by K+ wielkie dzięki
Emerson
Mały problem mam, mam ustawioną synchronizację z K.Away2, przy odblokowywaniu konnekta tryb away się wyłącza tak jak chce ale konnekt dalej jest wyciszony... mój błąd czy wtyczki?
jiobel.
Wtyczki.
saCOOL
Dało by się coś zrobić z tą poprawioną kNotify? Strasznie wkurzające jest, jak sprawdza i wyświetla wszystkich z listy (przy włączeniu) - powinno tylko dostępnych (chyba), a najchętniej to żeby wcale nie sprawdzało podczas uruchomienia tongue.gif. Nie dość, że denerwująca, to potrafi strasznie system przymulić :/.
dulek000
Na centralce beta jest nowa wersja - 1.5.1.0.

Changelog:
+ Kilka małych poprawek
> Dokładne logi
> Uniezależnienie od TabletKi
Pit GM
W wersji 1.5.1.0 odblokowanie Konnekta nadal nie przywraca wyciszonych dźwięków.
dulek000
kLock wyłącza wyciszenie, ale prawdopodobnie odblokowywane kAway2 je włącza spowrotem. Pokombinuj z kolejnością tych wtyczek (ustawienie kAway2 wyżej niż kLocka może pomóc).
KoSiarzPL
Albo zgłosić jako bug w dziale wtyczki kAway2. Jeśli ona nie sprawdza czy dzwięk jest wyciszony tylko na pamięć go zmienia myśląc, że tylko ona ma dostęp do tej opcji to jest jej błąd.
dulek000
Przepraszam, że oskarżałem kAway2 - to błąd kLocka jednak.
Thufir
Dulek, kiedy mniej wiecej bedzie stabilna wersja działąjąca bez tabletki?
dulek000
Poczekam na zgłoszenia ewentualnych bugów, poprawie je i wydam. Może na koniec tygodnia. wink.gif
Thufir
No i jak? Czekamy?
dulek000
Wtyczki (kRSS też) wciąż czekają na zatwierdzenie na centralkach. tongue.gif
hao
Blah, było przypomnieć na gg wink.gif Już są w obiegu
Thufir
U mnie jest taki błąd że jeżeli rozmawiam np. z 4 osobami, skończyłem rozmowę, zamknąłem okienka i konnekt został włączony, a ja odszedłem od kompa i kLock zablokował Konnekta (synchro z kAway2) to po odblokowaniu wyskakują te 4 okna rozmów tym razem puste. Poza tym wtyczka ok!
beosia
a nie są to przypadkiem jakieś ustawienia tableTki?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.