Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kAQQ
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
bialy663
@beosia chyba bardziej by pasowało w menu wtyczek
ursus6
Ilość wapsterów oraz punktów nie mam jak przetestować gdyż nie posiadam konta na Wapster. Co do lokalizacji przycisku transferów to poczekam na komentarze innych.
Andrzej1307
z transferem plikow sa pewne klopoty.. dziala jak chce tongue.gif

poza tym dalej moje wiadomosci nie dochodza do nikogo...
bialy663
@ursus9 Najleprzy byłby wybór (w konfiguracji) biggrin.gif zadowolił by wszystkich
ursus6
QUOTE(Andrzej1307 @ 28.06.2006 - 14:46) *

z transferem plikow sa pewne klopoty.. dziala jak chce tongue.gif

poza tym dalej moje wiadomosci nie dochodza do nikogo...


Mógłbyś opisać więcej, w jakim przypadku źle to chodzi odnośnie transferów i wiadomości.
Sprawdz czy wiadomości są wysyłane do nowszych wersji AQQ. Dziwne że problem z wiadomościami występuje tylko u ciebie.
Andrzej1307
do nikogo nie dochodza wiadomosci, ani do kolegi ktory ma kAQQ ani do kolegi ktory korzysta z samego AQQ.. dry.gif

probowalem poslac plik do kolegi z kAQQ, nie dalo sie. W druga strone to samo.

Kolega ktory ma AQQ poslal mi plik i ja mu tez, dziala.
ursus6
Poprawie błąd który uniemożliwia przesyłanie plików między kAQQ.
@Andrzej1307 - Masz sniffera?
Andrzej1307
mam sniffera ale tylko do pakietow gg
ursus6
Wszystkim co punkty są złe liczone oraz wapstery prosze o sciągnięcie programu w załączniku, zalogowaniu się w nim i przesłaniu na priva numerka znajdującego się pod spodem.

Załączniki

Graveer
Pytanie za 100pkt. Jak wywalić przycisk "Transfery AQQ" z głównego toolbara?
ursus6
Wypuścilem kolejną aktualizacje kAQQ. W najnowszej wersji tak jak napisałem dałem użytkownikowi wybór umiejscowienia przycisku. Wapstery powinny być OK.
Andrzej1307
po pierwsze: nie podoba mi sie jak rozwiazales ta opcje rozmieszczania Transferow... zrob jakas liste a nie checkboxy...
po drugie: dodaj opcje "brak" (ktora nie bedzie wyswietlala nigdzie tego guzika) i opcje "jako osobny toolbar" (czyli tak jak bylo przedtem).

EDIT:
mozesz dodac tez "na toolbarze w oknie wiadomosci" i dodaj ikonke ktora bedzie otwierala to okno w konfiguracji... tak w razie gdyby ktos dal "brak".
JakubG
Po wybraniu opcji 3 i 4 (w menu wtyczek i w menu kontaktu) i zrestartowaniu Konnekta pojawil sie błąd :

Andrzej1307
dlatego mowie, zrobic LISTE, z ktorej mozna wybrac tylko JEDNA opcje. Jakie opcje dodac, napisalem wczesniej smile.gif
bialy663
@JakubG Hmm u mnie jest ok nie ma takiego problemu, a ikonka pojawia się tam gdzie zaznaczyłem (menu kontaktu + wtyczek)
keeveek
"Transfery" w menu kontaktu niech będą tylko przy kontaktach z sieci AQQ (jako opcja)
rav_
Czy u was tez występuje taki problem jesli pozycja "transferów" znajduje się w menu wtyczki to po kliknięciu na przycisk nic sie nie pokazuje ?
beosia
@rav: też smile.gif
@ursus6: już jest chyba wszystko ok z rangami, wapsterami i punktami
bialy663
Heh że też wcześniej tego nie zauważyłem, tak
Andrzej1307
tak, u mnie tez nie dziala jak jest w menu wtyczek
mac307
mam dokładnie taki sam błąd jak JakubG - musiałem wrócić do starszej wersji, bo teraz za każdym razem jak załaduje nowszą wersje to się wtyczka wysypuje dry.gif
Andrzej1307
nie dziala klikniecie na guzik zmiany opisu...
keeveek
u mnie działa.
Andrzej1307
u mnie nie dziala, klikam i nic sie nie dzieje dry.gif
bialy663
Może nie masz kZmieniacza.
manieKMP
A mnie się zdażyła dosyć dziwna rzecz, wtyczke kAQQ program antywirusowy wykrył jako wirusa, nie rozumiem czemu, może jakieś linie kodu są podobne do kodu wirusa, sprawdze jeszcze raz, bo nie rozumiem.
JakubG
Jesli to Avast to nie masz sie czym przejmowac - on wiele programow wykrywa jako wirusy wink.gif
U mnie Kaspersky Internet Security 06 tez nic nie wykrywa wink.gif
zimaq
OT: U mnie Avast nie ma nic do zarzucenia tej wtyczce wink.gif
A okno transferów całkiem całkiem wygląda, szkoda, ze jeszcze nie udało mi się cokolwiek do niego wsadzić...
ursus6
We wtyczce istnieje kilka niedopatrzeń. Mam Avasta i nic nie wykrywa, podobnie kiedyś Konnekta wykrywał smile.gif. Wtyczka pojawi się niedlugo z proxy i być może obrazkami.
sid
//Nie cytuj ostatniego posta

to czekamy :]
manieKMP
Avasta nie używam, mam Trend Micro PC-cillin Internet Security 14, i po ściągnięciu wtyczki Aqq, obojętnie jakiej wersji i próbie jej wypakowania do folderu konnekta, PC-cillin oznajmia mi, że pilk Aqq jest wirusem i go usuwa. Chyba się będzie trzeba przesiąść, na inne oprogramowanie zabezpieczające. Może na Avasta smile.gif
Andrzej1307
QUOTE(bialy663 @ 1.07.2006 - 10:05) *

Może nie masz kZmieniacza.


mam, nie najnowszego bo zle dziala, ale mam smile.gif wiec nie wiem czemu nie dziala zmiana opisu...
rol
To zainstaluj nowszą wersję? Widocznie plugin współpracuje tylko z najnowszą.
Elpie
QUOTE(mac307 @ 30.06.2006 - 17:13) *

mam dokładnie taki sam błąd jak JakubG - musiałem wrócić do starszej wersji, bo teraz za każdym razem jak załaduje nowszą wersje to się wtyczka wysypuje dry.gif


dokładnie ten sam problem :/ gdzie moge znalezc starsza wersje kAQQ? bo obecnie po aktualizacji jestem odciety od tej sieci
JakubG
Linki do starszych wersji :
Link do wersji 1.02
Link do wersji 1.03
Andrzej1307
QUOTE(rol @ 2.07.2006 - 21:11) *

To zainstaluj nowszą wersję? Widocznie plugin współpracuje tylko z najnowszą.


nie chce nowszej bo nie zapamietuje opisow....
zhvir
W obecnej wersji 1.03 beta2 wszystko działa jak należy:
1. import export kontaktów,
2. przesyłanie plików - świetna sprawa
(propozycje: żeby po przekazaniu pliku do wysłania pojawiło się okienko oczekiwania na potwierdzenie, możliwość wrzucania pliku do wysłania bezpośrednio do okna rozmowy ale bez tego i tak transfery biją na głowę te do gg przez kTransfer),
3. Nie wiem jak jest w oryginale z przesyłaniem obrazków w oknie rozmowy więc się nie wypowiadam na ten temat wink.gif
ursus6
Obrazki już zrobiłem oraz proxy, muszę jeszcze dorobić obsługę k.Nofity oraz kSound. Za kilka dni wtyczka zostanie wypuszczona.
zhvir
czy wtyczka wspiera lub będzie wspierać powiadomienia o pisaniu? bo jeśli tak to trzeba by pogadać z Kosiarzem żeby dodał odpowiedni kod do pisaKa albo może autor kAQQ chciałby sam to załatwić we wtyczce
ursus6
Informacje o pisaniu przez drugiego użytkownika w AQQ są rozsyłane między dwoma użytkownikami za pomocą bezpośredniego połączenia. kAQQ w obecnym stanie takowych połączeń nie obsługuje.
zhvir
fajnie by było jakby w ustawieniach była możliwość wpisania domyślnej ścieżki dla odbieranych plików lub gdyby wtyczka pamiętała ostatnią ścieżkę przy wybieraniu gdzie zapisać plik

edit: z powodu znacznego zaawansowania wtyczki kAQQ dobrze by było gdyby ktoś kto się opiekuje stroną konnekt.info zaktualizował ją o informację o możliwości łączenia się z siecią aqq?
John Cooper
Dzisiaj nawrócilem sie ponownie na Konnekta...
I także dzisiaj dodałem sobie czwartą sieć do tego komunikatora...

Więc najnowsza wersja wysypuje mi się przy wyszukiwaniu kontaktów, nie mam logów...


I coś mi sie wydaje że menu stanów w którym możemy sobie wybrać: niedostępny, niewidoczny, nie przeszkadzać...
Obrazki do tych stanów są źle dobrane, przy Pogadam jest Logo z zygarkiem, więc chyba coś nie tak...

Czy to tak ma być ?
ursus6
Stany są tłumaczone zgodnie ze standardem konnekta. Błędy w działaniu kAQQ są bieżąco poprawiane. Oczywiście jest to wersja beta gdzie błędy mogą sie pojawić.
John Cooper
Jak wychodze z konnekta to zawsze daje we wszystkich sieciach "niedostępny" ale tylko w sieci AQQ jak daje niedostępny to widać opisy u osób...
ursus6
Jak zapowiadałem wypuściłem najnowszą wersje wtyczki.
zhvir
bliskie doskonałości smile.gif a na pewno dużo lepsze od dziadka kTransfera
saCOOL
4272108
Piszcie smile.gif bo chce wypróbować biggrin.gif

Nareszcie jakiś powiew świeżości w wysyłaniu plików..

EDIT: Możemy się spodziewać jakiegoś ładnego panelu z wapsterami i pktami? biggrin.gif <joke>
sid
nie działa zmiana statusu na kzmieniacz , przedtem dziłało ok
saCOOL
Nie masz najnowszego kZmieniacza..

EDIT: Dlaczego statusy się nie zgadzają z tymi z oryginalnego aqq? (może się nie da?)
(inna sprawa, że tych statusów w aqq, jest zbyt dużo :/ no ale..)
Nawet ikonki są pomieszane smile.gif
sid
mam ver. 1.4.1.19 wiec najnowsza
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.