Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kAQQ
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ursus6
Jeżeli są problemy ze statusami kontaktów to trzeba je ponownie na liste dodać lub wyeksportować i zaimportować liste kontaktó w kAQQ.
zhvir
opis problemu: 1-2 razy miesięcznie wszystkie kontakty aqq stawały się u mnie niedostępne i bez opisów chociaż każdy pytany kontakt zarzekał się że jest dostępny. Oczywiście mieli rację bo po skasowaniu i ponownym zapisaniu numeru na liście wszystko wracało do normy (btw. wystarczy zapisać jeden nowy kontakt aby odświeżyło wszystkie inne). Dzisiaj chyba doszedłem od czego jest uzależniony ten błąd. Przeprowadziłem 5 prób i za każdym razem po ponownym uruchomieniu konnekta wystepował wyżej opisany problem. Otóż... nie mozna wchodzić na oryginalne aqq :> Ponadto od razu uprzedzę że ten sam błąd pojawiał się na czystym K z włączoną jedynie wtyczką kAQQ (totalna asceza wink.gif)

załączam logi:
jest w nich logowanie się do kAQQ po wizycie na oryginalnym AQQ -> kontakty stały się niedostępne
usunięcie i dodanie jednego kontaktu -> co naprawiło problem

CODE
Logowanie włączone

## kAQQ Status:64
## kAQQ Info: nil
## kAQQ Info:kAQQ 1.05 rulez ;>
## CORE * SetConn plug=81 val=0
## CORE --- ConnTimer OFF ---
## kAQQ 30032
## kAQQ 24012
## kAQQ Socket start
## kAQQ R ID: 37 Length: 9
## kAQQ S ID: 160 Length: 67
## kAQQ R ID: 8 Length: 7
## kAQQ Status:-1
## kAQQ Status2:64
## kAQQ Info: nil
## kAQQ Info:kAQQ 1.05 rulez ;>
## kAQQ CurrentStatus :241
## kAQQ CurrentInfo:kAQQ 1.05 rulez ;>
## CORE -> T=f6
## CORE >> T=f6 <<
## kAQQ 24012
## kAQQ S ID: 117 Length: 1
## CORE -> T=277c
## CORE >> T=277c <<
## kAQQ S ID: 118 Length: 0
## CORE -> T=65
## CORE >> T=65 <<
## CORE * MessageQueue - inQ=0 , reqNet=1313 , reqType=1
## kAQQ R ID: 101 Length: 29
## CORE -> T=ea
## CORE >> T=ea <<
## kAQQ 24011
## CORE -> T=2ee0
## CORE >> T=2ee0 <<
## wXP UI Refresh -1
## wXP UI Refresh -1
## wXP UI Refresh -1
## wXP UI Refresh -1
## wXP UI --- MessageBox own thread ---
## wXP UI Refresh -1
## kAQQ 24002
## kAQQ 24005
## kAQQ 24004
## wXP UI HIX=0 x=
## kAQQ 24003
## kAQQ S ID: 18 Length: 68
## kAQQ S ID: 24 Length: 4
## kAQQ 34000
## wXP UI * fillList Start
## wXP UI * fillList End
## kAQQ R ID: 101 Length: 12
## CORE -> T=ea ## CORE --- cnt.dtb saved ---

## CORE --- msg.dtb saved ---
## CORE >> T=ea <<
## wXP UI --- Nowy trayNotify = 0 ---
## kAQQ 24011
## CORE -> T=2ee0
## CORE >> T=2ee0 <<
## kAQQ R ID: 101 Length: 29
## CORE -> T=ea
## CORE >> T=ea <<
## kAQQ 24011
## CORE -> T=2ee0
## CORE >> T=2ee0 <<
## kAQQ R ID: 101 Length: 186
## CORE -> T=ea
## CORE >> T=ea <<
## kAQQ 24011
## CORE -> T=2ee0
## CORE >> T=2ee0 <<
## kAQQ R ID: 101 Length: 44
## CORE -> T=ea
## CORE >> T=ea <<
## wXP UI --- Nowy trayNotify = 512 ---
## kAQQ 24011
## CORE -> T=2ee0
## CORE >> T=2ee0 <<
## kAQQ R ID: 101 Length: 65
## CORE -> T=ea
## CORE >> T=ea <<
## wXP UI --- Nowy trayNotify = 512 ---
## kAQQ 24011
## CORE -> T=2ee0
## CORE >> T=2ee0 <<
## kAQQ R ID: 101 Length: 25
## CORE -> T=ea
## CORE >> T=ea <<
## kAQQ 24011
## CORE -> T=2ee0
## CORE >> T=2ee0 <<
## kAQQ R ID: 101 Length: 26
## CORE -> T=ea
## CORE >> T=ea <<
## kAQQ 24011
## CORE -> T=2ee0
## CORE >> T=2ee0 <<
## kAQQ R ID: 101 Length: 88
## CORE -> T=ea
## CORE >> T=ea <<
## kAQQ 24011
## CORE -> T=2ee0
## CORE >> T=2ee0 <<
## kAQQ R ID: 101 Length: 27
## CORE -> T=ea
## CORE >> T=ea <<
## wXP UI --- Nowy trayNotify = -2147483136 ---
## kAQQ 24011
## CORE -> T=2ee0
## CORE >> T=2ee0 <<

Logowanie wyłączone
saCOOL
To nie jest sposób. Jeśli dodaje kolejny kontakt to odświeża wszystkie inne (aqq), przy dużej ilości kontaktów to nie przejdzie, K nie wytrzyma takiego nawału na notify.. Pasowałoby to popoprawiać..
saCOOL
No to kilka spraw. (Wybaczcie, że dubluje posty)

Blokowanie wyskakiwania okna Transferów działa doskonale.. Aż do pierwszego jego otwarcia biggrin.gif.
Kiedy już raz otworzę okno Transferów i potem je zamknę, zachodzi następujące zjawisko:
Ktoś wysyła mi plik, pojawia się komunikat w notify, klikam pobieranie, otwiera się okno Transferów i to do określania miejsca zapisu pliku. Potem każdy komunikat o odebraniu wiadomości (ten w oknie rozmowy), również powoduje otwarcie okna Transferów.. Strasznie frustrujące..

Druga sprawa to: zaliczyłem pad K podczas słuchania kRadia i jednoczesnego odbierania plików (dwukrotnie). Załączam logi, choć nie mam pojęcia, po czyjej stronie leży wina. Przesyłanie plików nie powoduje padu K jeśli kRadio jest wyłączone (nigdy się to nie zdarzyło u mnie).
Próbowaliśmy testować to zjawisko, lecz nie zawsze następuje krytyk. Po prostu czasami jak jest włączone kRadio i przesyłane są pliki, następuje krytyk.

Gdzie mam załączyć logi?

EDIT: Przydało by się też pytanie, Czy na pewno wysłać zrzut całego ekranu biggrin.gif.
John Cooper
kAQQ sypie sie przy importowaniu listy z serwera...

CODE
[kAQQ] Status:64
## [kAQQ] Info: nil
## [kAQQ] Info:
## [CORE] * SetConn plug=85 val=0
## [CORE] --- ConnTimer OFF ---
## [kAQQ] 30032
## [kAQQ] 24012
## [kAQQ] Socket start
## [kRSS] Rozpoznałem jako Really Simple Syndication
## [kRSS] [ThreadFunction2]:
## [kRSS] [RSSChannel::Parse]:
## [kRSS] Adres: http://komunikatory.info/news.xml
## [kRSS] Pobieram i parsuję
## [kRSS] Rozpoznałem jako Really Simple Syndication
## [kRSS] [ThreadFunction2]:
## [kRSS] [RSSChannel::Parse]:
## [kRSS] Adres: http://jogger.pl/rss/jid/maciekw@jabberpl.org/15
## [kRSS] Pobieram i parsuję
## [kRSS] Rozpoznałem jako Really Simple Syndication
## [kRSS] [ThreadFunction2]:
## [kRSS] [RSSChannel::Parse]:
## [kRSS] Adres: http://marcoos.wordpress.com/feed/
## [kRSS] Pobieram i parsuję
## [wXP UI] Refresh -1
## [kAQQ] R ID: 37 Length: 9
## [kAQQ] S ID: 160 Length: 60
## [kAQQ] R ID: 8 Length: 7
## [kAQQ] Status:-1
## [kAQQ] Status2:64
## [kAQQ] Info: nil
## [kAQQ] Info:
## [kAQQ] CurrentStatus :241
## [kAQQ] CurrentInfo:
## [CORE] -> T=f6
## [CORE] >> T=f6 <<
## [kAQQ] 24012
## [kAQQ] S ID: 117 Length: 1
## [CORE] -> T=277c
## [CORE] >> T=277c <<
## [kAQQ] S ID: 118 Length: 0
## [CORE] -> T=65
## [CORE] >> T=65 <<
## [CORE] * MessageQueue - inQ=0 , reqNet=1313 , reqType=1
## [kAQQ] R ID: 101 Length: 12
## [CORE] -> T=ea
## [CORE] >> T=ea <<
## [kAQQ] 24011
## [CORE] -> T=2ee0
## [CORE] >> T=2ee0 <<
## [kAQQ] R ID: 101 Length: 25
## [CORE] -> T=ea
## [CORE] >> T=ea <<
## [kAQQ] 24011
## [CORE] -> T=2ee0
## [CORE] >> T=2ee0 <<
## [kAQQ] R ID: 101 Length: 12
## [CORE] -> T=ea
## [CORE] >> T=ea <<
## [kAQQ] 24011
## [CORE] -> T=2ee0
## [CORE] >> T=2ee0 <<
## [kAQQ] R ID: 101 Length: 69
## [CORE] -> T=ea
## [CORE] >> T=ea <<
## [kAQQ] 24011
## [CORE] -> T=2ee0
## [CORE] >> T=2ee0 <<
## [kAQQ] R ID: 101 Length: 39
## [CORE] -> T=ea
## [CORE] >> T=ea <<
## [kAQQ] 24011
## [CORE] -> T=2ee0
## [CORE] >> T=2ee0 <<
## [kAQQ] R ID: 101 Length: 135
## [CORE] -> T=ea
## [CORE] >> T=ea <<
## [kAQQ] 24011
## [CORE] -> T=2ee0
## [CORE] >> T=2ee0 <<
## [kAQQ] R ID: 101 Length: 50
## [CORE] -> T=ea
## [CORE] >> T=ea <<
## [kAQQ] 24011
## [CORE] -> T=2ee0
## [CORE] >> T=2ee0 <<
## [kAQQ] R ID: 101 Length: 156
## [CORE] -> T=ea
## [CORE] >> T=ea <<
## [kAQQ] 24011
## [CORE] -> T=2ee0
## [CORE] >> T=2ee0 <<
## [kAQQ] R ID: 101 Length: 39
## [CORE] -> T=ea
## [CORE] >> T=ea <<
## [kAQQ] 24011
## [CORE] -> T=2ee0
## [CORE] >> T=2ee0 <<
## [kAQQ] R ID: 101 Length: 49
## [CORE] -> T=ea
## [CORE] >> T=ea <<
## [kAQQ] 24011
## [CORE] -> T=2ee0
## [CORE] >> T=2ee0 <<
## [wXP UI] HIX=0 x=
## [wXP UI] HIX=4 x=
## [wXP UI] HIX=4 x=
## [wXP UI] HIX=0 x=

Locking...
Lock applied

Critical Structured Exception caught. Preping more info...

Access Violation
--------------------
Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x015661F2 in the "kAQQ.unnamed" thread.
Information: can't read ffffffff

lastIM: 201(0x0 , 0x0)(30B) [kAQQ->CORE]

Stack trace:
.000261F2 [kAQQ_1.0.0.5]

.000299E7 [kAQQ_1.0.0.5]

.000241B3 [kAQQ_1.0.0.5]

.0001BA67 [konnekt_0.6.22.137]

.0001C012 [konnekt_0.6.22.137]

.0001D33B RegisterWaitForInputIdle+0x00000043 [kernel32_5.1.2600.1106]
Godlike
Eh coraz gorzej ta wtyczka dziala, ciagle mam probem z laczeniem z serwerem jesli to serwer zakonczy polaczenie. Az do momentu kiedy sam nie zmienie statusu na niedostepny a potem znowu dostepny K moze probowac sie z nim laczyc az do usranej smierci (lub do momentu kiedy proba polaczenia nie spowoduje zamkniecia konnekta).

Ostatnio meczy mnie takze cos takiego:
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x202C6765 in the "kAQQ.unnamed" thread.
Information: can't read 202c6765

lastIM: 779380335(0x30384356 , 0x5452432e)(1667641695B) [0x62336238->0x62336238]

Stack trace:
202C6765



Nastąpi zamknięcie programu!


a pojawia sie kidy K dlugo nie moze polaczyc sie z serwerem aqq.

I jeszcze pytanie, czy te kolory ikon statusow sa juz takie jak w oryginalnym aqq? Wydaje mi sie ze wszystko jest jakos tak pomieszane i zupelnie nie mozna sie zorientowac po samych kolorach kto jaki ma status.
ursus6
Pokaż log konnekta.
John Cooper
W Silku są takie fajne łapki pomarańczowe smile.gif
I takie mi najbardziej odpowiadają smile.gif
idarek
Bubel!
Dzisiaj (11-09-2006) zaktualizowała mi się wtyczka kAQQ i .... po restarcie konnekt pokazuje ze ustanawia statusy i sie zawiesza... bez żadnego komunikatu o błędzie! tylko w logu jest:
CODE

## [kAQQ]         R ID: 8 Length: 7

Locking...
Lock applied

Critical Structured Exception caught. Preping more info...


Załączam log: http://idarek.boo.pl/tmp/konnekt_live_06-09-11.log
Cl3riq
Potwierdzam, to samo tutaj.
Aule
Na pewno umotywujecie ursusa nazywając jego wtyczkę bublem... Siedzi, poświęca czas na napisanie czegoś, który mógłby spędzić np grając w gierki, czasem zmienne mu się pomylą, po 3 godzinach nad kodem i już jego twór, setki, tysiące linii kodu nazywane są bublem, np przez durną literówkę. Zastanów się co mówisz idarek.
Raku85
Poza tym co napisał Aule pobierałeś AQQ z centralki Beta więc nie narzekaj...
Jak dla mnie ursus wykonał kawał dobrej roboty i dalej wykonuje poprawiając wtyczke thx smile.gif
saCOOL
Po takich komentarzach to (ja osobiście, jeśli bym był na miejscu twórcy) to bym sobie dał spokój. Szukajcie błędów, piszcie o mich, ale przestańcie się rzucać! A jak Wam nie pasuje, to sami piszcie sobie kAQQ2 i zobaczymy, czy będziecie od razu bezbłędni.

Szukanie i wykrywanie błędów jest ważne. Piszemy potem o nich, po to, żeby twórca miał szanse je poprawić. No i robi to, poprawia je, pomimo tych durnych komentarzy niektórych osób.

Sporo błędów zostało wyeliminowanych, chociażby dzięki takim osobom jak sija, który też poświęca swój czas na testowanie wtyczki. Obaj się starają, żeby wszystko działało sprawnie. Doceńcie to choć trochę.

Przepraszam za kolejny post off-topic. Kończymy z tym w tym miejscu. OFF.
idarek
QUOTE(Aule @ 11.09.2006 - 20:44) *

Na pewno umotywujecie ursusa nazywając jego wtyczkę bublem... Siedzi, poświęca czas na napisanie czegoś, który mógłby spędzić np grając w gierki, czasem zmienne mu się pomylą, po 3 godzinach nad kodem i już jego twór, setki, tysiące linii kodu nazywane są bublem, np przez durną literówkę. Zastanów się co mówisz idarek.


Ale ty jesteś dziwny, stwierdzenie bubel było po to ze wkradł się błąd we wtyczke, i napewno nie odnosi sie to co całości, bo kAQQ jest niezłym rozwiązaniem. Więc TAK, wiem co mówie... to ty staraj sie rozumieć sprawy inaczej.... to samo do innych.
Olórin
idarek - trochę rozwagi w pisaniu postów
reszta - spokój! nie zaśmiecać wątku bezsensownym OT.
inzaghi89
Od razu piszę, prosze tego źle nie zrozumieć i jeśli moderatorzy uznają ten post za zbędny to proszę o usunięcie jego.

Problem z wtyczką polega na tym, że kolega również korzysta z kAQQ, dopóki jest dostępny (tu też niewidoczny/ma włączonego konnekta), wszystko jest cacy, ale gdy tylko wyłączy konnekta, to nawet pare razy na sekundę w k.notify pokazuje się jego opis. Jest to nurtujące i wkurzające strasznie :/, bo w pare sekund jest zapełniona cała wysokość monitora.

Pozdrawiam.
ursus6
Pokaż logi twoje i twego kolegi.
borut
Witam!

Dziękuje Ursus za dodanie Importu i Exportu do menu Kontaktów. Moja ostateczna propozycja co do funkcjonalności wtyczki kAQQ. Jak możesz to dodaj do opcji wtyczki pokazywanie w menu statusów lub narzędzi, okienka informującego o punktach AQQ i Wapster. Np: W menu Menu Narzedzia lub menu statusów (na samej górze)>>Naciskamy na "Twoje konto AQQ">>(wyskakuje okienko informujące o...)
Ranga: xxx,
Punkty: xxx,
Wapstery: xxx

Dziekuje i pozdrawiam!
lukaszgl
Po aktualizacji kAQQ z centralki beta otrzymałem takiego oto krytyka:

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical Structured Exception caught. Preping more info...

Access Violation
--------------------
Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x0151B1C6 in the "kAQQ.unnamed" thread.
Information: can't read ffffffff

lastIM: 201(0x0 , 0x0)(30B) [kAQQ->CORE]

Stack trace:
.0002B1C6  [kAQQ_1.0.0.5]

.0002A165  [kAQQ_1.0.0.5]

.0002A6BE  [kAQQ_1.0.0.5]

.0001BA67  [konnekt_0.6.22.137]

.0001C012  [konnekt_0.6.22.137]

.0000B683 GetModuleFileNameA+0x000001B4 [kernel32_5.1.2600.2945]
dampis
tak jak kolega wyżej
CODE

Critical Structured Exception caught. Preping more info...

Access Violation
--------------------
Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x019FB1C6 in the "kAQQ.unnamed" thread.
Information: can't read ffffffff

lastIM: 201(0x0 , 0x0)(30B) [kAQQ->CORE]

Stack trace:
.0002B1C6  [kAQQ_1.0.0.5]

.0002A165  [kAQQ_1.0.0.5]

.0002A6BE  [kAQQ_1.0.0.5]

.0001BA67  [konnekt_0.6.22.137]

.0001C012  [konnekt_0.6.22.137]

.0000B50B GetModuleFileNameA+0x000001B4 [kernel32_5.1.2600.2180]
Andrzej1307
1) nie dziala (dalej) reczne ustawianie opisu
2) srednio wspolpracuje z kpilotem, zmieniam opis na wszystkich sieciach na nazwe piosenki, wylaczam kpilota i opis na aqq zostaje, a na innych sieciach nie.
zhvir
http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...mp;f=7&id=4

mozna wykorzystać tryb -debug przy uruchamianiu konnekta do zebrania dobrych logów tongue.gif
archmasterhex
Opcja szukania znajomych troche jakby nie działa (dostaje komunikat że serwer jest niedostępny).

Jeszcze take pytanko-czy to norma że mój status na sieci aqq zmienia się na niedostępny co jakieś 1-2 godzin a na pozostałych sieciach mam status jaki miałem (auto away mam wyłączony)? Dziaje się tak jak gram w coś na kompie-jak np oglądam film status pozostaje jaki był(może jakieś kombo klawiszy zmienia status?).

A no i mam ten sam problem co JakubG z wklejaniem (strona 14 tego tematu) -z tym że wyłączenie drag & drop pomaga tylko do czasu aż otworzy się inną rozmowę. Jak tylko zagadam z kimś innym na zamkniętych rozmowach wklejanie staję się niemożliwe do czasu restartu konnekta.
Sija
nowa wersja (1.0.0.6) czeka na publikacje na centralce beta.

w tej wersji duza zmiana jest dodanie API pozwalajacego innym wtyczkom na wysylania plikow/katalogow i obrazkow do kontaktow w sieci AQQ (plik naglowkowy w pierwszym poscie). oprocz tego jak zwykle poprawki i usprawnienia.

wszyscy zainteresowani proszeni sa o intensywne testy poniewaz bedzie to jedna z ostatnich bet ktore wyjda przed zmiana statusu wtyczki na "stabilna".
od tej wersji konczy sie rowniez wspolpraca z win9x jako, ze jest to system wyjatkowo nieprzyjazny pisaniu pod niego czegokolwiek ;>

PS. szczegolna uwage zwroccie na automatyczne wznawianie zerwanych polaczen poniewaz bylo z ta f-cja sporo problemow.

PS2. w tej wersji poprawiony tez jest blad uniemozliwiajacy wklejanie w oknie rozmowy
Mucha
Blad z ciaglym laczeniem nadal wystepuje. Dzisiaj stracilem net na 3h, pare razy dawalem ndst, za kazdym razem po peewnym czasie bylo: Laczenie...
ursus6
Na centralce beta jest nowszy build.

Proszę o zwrócenie uwagi na łączenie się wtyczki do sieci, rozłączanie itp.
wojbie
Ma ktoś ikonki z poprzedniej wersji kaqq?
Bardziej mi pasowały do stylu, chciałbym je odzyskać tongue.gif

@ Dzięki smile.gif
ursus6
W pierwszym poście jest archiwum z ikonkami.
archmasterhex
Opcja szukania znajomych by się zdała...
zhvir
a opcja szukaj znajomego w menu kontaktów to niby co jest? choinka?
Suchy
CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x0040F71E in the "kAQQ.unnamed" thread.
Information: can't read 3e4f

inIM: 10108(0x1f9e2f0 , 0x0)(30B) [kAQQ->wXP UI]

Stack trace:
.0000F71E  [konnekt_0.6.22.137]



Nastąpi zamknięcie programu!


LOG
Sija
sprawdz czy na pewno masz najnowsza wersje wtyczki (przy ostatniej aktualizacji na centralce przez chwila lezala zle skompilowana wersja ktora rzucala krytykiem po otwarciu okienka rozmowy).
archmasterhex
QUOTE(zhvir @ 27.09.2006 - 22:50) *

a opcja szukaj znajomego w menu kontaktów to niby co jest? choinka?



Takk ale ja mówie o FUNKCJONUJĄCEJ opcji szukania znajomych-bo dostaje komunikat server nidostępny jak próbuje kogoś na aqq znaleść

Btw status Niedostępny nie działa(no chyba że się wyłączy konnekta)-dodałem siebie do kontaktów i gdy zmieniam status na nieostępny mój kontakt staje się niedostępny na ułamek sekundy po czym wraca do poprzedniego statusu.
Suchy
Nie ma żadnej nowszej wersji na centralce. Błąd występuje czasami gdy łączę się do sieci, nie jestem pewien ale wydaje mi się, że dzieje się tak gdy AQQ połączy się przed Jabberem.
Sija
niedlugo na centralce pojawi sie ostatnia wersja beta tej wtyczki (w ktorej nota bene prawdopodobnie zostal namierzony i poprawiony blad z autowznawianiem zerwanych polaczen). jezeli nie zostana zgloszone i potwierdzone zadne bledy, wyladuje ona na oficjalnej centralce wiec jest to ostatni moment na intensywne testy smile.gif
Andrzej1307
po ostatniej aktualce wywala mi krytyka podczas zmiany kZmieniaczem na wszystkich sieciach (w tym AQQ) statusu ukryty z opisem. Gdy zmieniam to samo bez AQQ - nie ma problemu.
Sija
logi i blad
Sija
na centralce KPlugins lezy juz nowa, oficjalna wersja z dodana opcja zapisu do historii (nie f-cja, tylko opcja) i jak zwykle poprawkami smile.gif
Mucha
Mam pytanie co do katalogu publicznego. Ustawienia->Twoje dane mam w pelni uzupelnione. Dzisiaj wyszukiwalem samego siebie z innego komputera i znaleziony kontakt mial wypelnione jedynie pole pseudonim, wiek i plec. Reszta jest pusta, chociaz wpisanie imienia prawidlowo wyfiltrowalo mi moj numer sposrod 20 innych o tej samej ksywce(czyli tak jakby sie po prostu nie wyswietlalo). Czy kAQQ przekazuje moje pelne dane do katalogu?
inosak
QUOTE(Sija @ 24.09.2006 - 20:07) *
od tej wersji konczy sie rowniez wspolpraca z win9x jako, ze jest to system wyjatkowo nieprzyjazny pisaniu pod niego czegokolwiek ;>




mam windows 2000, który z win9x ma niewiele wspólnego. nie przesiąde się na xp bo uważam 2000 za lepszy. nie było żadnego ostrzeżenia przy updatowaniu, więc pobrałem i teraz nie mogę używać. czemu?

no nic, proszę o link do starszej, działającej na win2k wersji.

EDIT:

Dostałem co chciałem i jeśli ktoś by potrzebował to dałem na serwer:
http://217.197.78.9/inos/files/kAQQ.dll
zhvir
w zwiazku z powyższym chciałbym dostać odpowiedź czy jest szansa zeby kaqq współpracowało z win2k, czy to tylko jakieś niedopatrzenie ze strony autora
Sad
Nie, nie bedzie! i zdejmij ta plansze kur... jeszcze sie w grafice komputerowej zatrudnie.

[sorry ale nie moglem sie powstrzymac biggrin.gif]
zhvir
nie ma za co...

[btw. pytałem kogoś kto ma coś do powiedzenia czyli autora - sorry ale nie chciałem się powstrzymać]
ursus6
kAQQ będzie współpracować z Windowsem 2000.
Mucha
Nadal zle wznawia automatyczne polaczenia, laczy sie bez konca mimo wielu klikniec na ndst.
Zalaczam 2 przefiltrowane logi.
blinx
2 bugi w wersji 1.1.0.6:

1. Nie działa skrót ctrl+tab w tabletce po zainstalowaniu aqq
2. Nie działa wyświetlanie konnekta po najechaniu na brzeg ekranu
zhvir
Ad1 Potwierdzam
Ad2 A co ma piernik do wiatraka? Sprawdź lepiej ustawienia dokowania (mi działa)
blinx
ok drugiego problemu nie ma wink.gif

Skąd można starszą wersję ściągnąć?
Greybrow
QUOTE(Sija @ 7.09.2006 - 21:06) *

wylacz wtyczki statusek i znikacz i sprawdz czy problem nadal wystepuje

Zadziałało wyłączenie w znikaczu sprawdzania podłączenia do serwera aqq.
Dzięki za nakierowanie na problem.
ursus6
QUOTE(blinx @ 13.10.2006 - 18:30) *

1. Nie działa skrót ctrl+tab w tabletce po zainstalowaniu aqq


Co ma kAQQ do tabletki. Najnowsze buildy kAQQ nie miały zmian dot. okna rozmowy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.